CELESTINSKO PROROČANSTVO
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
bbrozo12
Napredni tragalac

Pridružio: 17 Jun 2010

Poruka Poslao: 11 Nov, 2010 08:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

" Poslije toga, razvijate se i možete pronaći tu posebnu romantičnu vezu koja će vam stvarno odgovarati."

9. uvid: "Razmišljao sam o tom svjesnom načinu ophođenja, kad svaki pokušava izazvati u drugome ono najbolje, bez želje za prevlašću, i taj će način vremenom poprimiti cijela ljudska rasa. Pomislite samo kako će se svačiji nivo energije i brzina razvoja povećati u tom trenutku. Kako će se ljudska kultura promijeniti kad se sveukupni nivo energije podigne."
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vidra

Pridružio: 25 Dec 2010

Poruka Poslao: 09 Feb, 2011 20:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

aurra ::
Interesuje me da li je neko licno primenio u praksi nesto iz Prirucnika za Celestinsko prorocanstvo, i do kakvih saznanja je dosao? Navesti licno iskustvo ...

U komunikaciji sa ljudima, mada mi se i dalje dešava "borba za moć" tj oduzimanje energije kad sam neraspoložena ili umorna. U većini slučajeva predajom pažnje na sagovornika gradim odnose bolje nego do sada. Prestala sam da se družim sa širim krugom ljudi. I ne žalim kad mi neko "ode" iz kruga već prihvatam da je to moralo da se desti, tako i tada.

Takođe počela sam da viđam aurice, najpre oko biljaka, mada ne mogu to stalno. Mesta sam osećala oduvek tako da to ne računam.

Ovo mi je omiljeni deo za sada:
"Uloga ljubavi dugo je vremena bila krivo shvaćena. Ljubav nije nešto što bismo morali raditi kako bi bli dobri ili kako bi svijet učinili boljim iz nekakve apstraktne moralne odgovornosti ili kako bi se otarasili uživanja u životu. Povezivanje s energijom osjeća se poput uzbuđenja, zatim euforije i na kraju, ljubavi. Kad se pronađe dovoljno energije za održavanje tog stanja ljubavi to svakako pomaže svijetu, ali najizravnije pomaže nama. To je najhedonističkija stvar koju možete učiniti."
NAVIGATOR-G

Pridružio: 16 Jan 2011

Poruka Poslao: 10 Feb, 2011 13:00 pm    Naslov: ISTOMIŠLJENICI
Odgovoriti sa citatom

Dugo sam tražio ovu temu na raznim forumima, i napokon sam se prijatno iznenadio. Vesni čestitam na uvodu i skraćenoj verziji.
Imam, i pročitao sam, sve tri knjige. Naravno, i "vodič" Kada sam krenuo da ih čitam , jednostavno nisam mogao da stanem. U "Celestinskom Proročanstvu"sama radnja i nije nešto ali poruka koju nosi knjiga i o čemu ustvari govori je ...pa mislim da je pravi izraz"pomerajuća" ili "prosvetljujuća". Mislim da je to prva knjiga, koju sam ja pročitao, koja na neki način pomiruje "istočnjački" i "zapadnjački" pogled na svet i život. Sve ono što sam osećao veći deo svog života, što sam mislio i pretpostavljao, nekako je objedinjeno u tim knjigama.
Voleo bih da stupim u kontakt sa istomišljenicima (za sada) iz Vojvodine , radi razmene iskustava.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90000 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40602 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42385 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34107 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35320 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29407 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42754 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)