Da nije žalosno,bilo bi smiješno
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » UNUTRAŠNJA STRANA VETRA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Pitija
Hodočasnik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 12:42 pm    Naslov: Da nije žalosno,bilo bi smiješno
Odgovoriti sa citatom

Izrael: Kirurzi i sestre zapalili su trudnicu na carskom rezu

Iako su sestre već jednom trudnicu dezinficirale, kirurg ih je zatražio da to ponove i da ženu operu u alkoholu. On ju je zarezao dijatermičkom iglom, koja je zaiskrila

Inspekcija izraelskog ministarstva zdravstva otkrila je skoro fatalnu nesreću koju se pokušalo zataškati. Trudnu ženu su 2008. godine pripremali za carski rez. Sestre su je oprale raznim kemikalijama kako bi bile sigurne da na njezinom tijelu više nema nečistoća. Nakon toga su je osušile i dovele kirurgu u operacijsku salu. Liječnik ih je zatražio da postupak ponove još jednom, ali ovoga puta s alkoholom, što su one i učinile. Kirurg je ženu zarezao sa dijatermičkom iglom. Instrument na električno punjenje je zaiskrio i zapalio ženu.
Užasnuti kirurg i sestre počeli su gasiti ženu. Previli su joj rane i nastavili sa carskim rezom. Žena je rodila zdravog dječaka, a po trbuhu i bedrima ostali su joj golemi ožiljci zbog čega će trebati na transplantaciju kože i zatim estetsku operaciju. Nakon ove teške greške ministarstvo je propisalo uvjete korištenja dijametričke igle i niz pravila, koja se moraju slijediti prilikom njene primjene. U ovom slučaju osoblje nije osušilo i opralo ženu nakon što su je drugi put oprali u alkoholu. Propisali su i da se operacije s tim instrumentom izvode na plahtama koje nisu zapaljive. Ministarstvo je izjavilo kako su za nesreću krivi kirurzi koji su bili u operacijskoj sali kao i sestre koje su asistirale,

preuzeto sa 24 sata.hr
Nesretna žena koliko patnje zbog nesposobnjakovića
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 14:43 pm    Naslov: Re: Da nije žalosno,bilo bi smiješno
Odgovoriti sa citatom

...i strava.... Crying or Very sad
sad bi neki posebni posvecenici rekli kako je ona to htela...verovatno u 5oj reinkarnaciji....na 8mom stepenu...10 tog dana njenog bivstvovanja..

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 14:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U pravu si BGD ,šokirala sam se kada sam to pročitala
Jednom riječju,neshvatljivo
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 20:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

KRETEN

Deo I

Za sve vas koji povremeno imate stvarno loš dan kada vam je stvarno potrebno da se na nekome ispraznite! Nemojte vređati one koje poznajete, ispraznite se na nekome koga NE ZNATE!

Sad obratite pažnju na ovo. Sedeo sam za radnim stolom, kada sam se setio da treba da obavim jedan razgovor preko telefona. Našao sam broj i nazvao ga. Neko je sa druge strane digao slušalicu, «Hallo?» A ja sam ljubazno pitao, «Ovde Milan Jović, mogu li molim Vas da razgovaram sa Lidijom?» Odjednom mi je tip zalupio slušalicu! Nisam mogao da verujem da neko može da bude tako nepristojan. Potražio sam Lidijin telefon preko informacija i pozvao je. Slučajno mi je dala pogrešne zadnje dve cifre. Nakon što sam završio sa Lidijom, primetio sam na mom stolu papirić sa pogrešnim brojem. Nazvao sam ga još jednom. Kad mi se ista osoba javila, proderao sam se «Kretenu jedan!» i zalupio sam mu slušalicu. Pored njegovog broja telefona napisao sam «Kreten» i odložio sam papirić u ladicu od radnog stola.

Svakih par nedelja, kada sam plaćao račune, ili kad bih imao stvarno loš dan, pozvao bih ga. On bi odgovorio a ja bih povikao «Ti si kreten!» To bi me uvek razveselilo. Kasnije tokom godine telefonska kompanija je uvela «Caller ID». To je bilo pravo razočarenje za mene, jer je izgledalo da više neću moći da zovem Kretena. Onda sam se jednog dana dosetio: Pozvao sam njegov broj, i kada se tip javio rekao sam izmenjenim glasom «Dobar dan,» zatim sam rekao neko izmišljeno ime. «Ovde referent za odnose sa javnošću vaše telefonske kompanije; zovem da vas upitam da li ste upoznati sa našim 'Caller ID' programom?» Tip je grmnuo u telefon «NE!» i zalupio slušalicu. Brzo sam ga ponovo nazvao i rekao «To je zato što ste kreten!»

Razlog što sam izdvojio vreme da vam ispričam ovu priču, jeste da vam pokažem da, ukoliko vas nešto tišti, ipak možete učiniti nešto tim povodom. Samo nazovite 800-0000.

Deo II

Staroj gospođi ispred supermarketa stvarno je trebalo vremena da izađe sa parkinga. Počeo sam da mislim da nikada neće izići. Konačno, njen auto je polako počeo da izlazi sa mesta za parkiranje i ja sam se čak vratio par metara unazad da joj dam dovoljno prostora. «Super,» mislio sam, «konačno odlazi!». Iznenada se neka crna škoda zaleti sa druge strane parkinga, u suprotnom pravcu, i uleti pravo na njeno mesto. Počeo sam da trubim, «Ne možeš tako, momak! Ja sam stigao prvi!» Tip je izašao iz svoje škode totalno me ignorišući. Otišao je u supermarket praveći se da me uopšte nije čuo. Pomislio sam u sebi da je i ovaj tip kreten. Izgleda da na ovom svetu stvarno ima mnogo kretena. Primetio sam da ima zalepljen papir sa natpisom «NA PRODAJU» sa strane. Zapisao sam njegov broj telefona. Onda sam «lovio» drugo mesto za parkiranje.

Posle par dana, ponovo sam od kuće, sedeći za mojim radnim stolom, nazvao 823-4863 i viknuo u slušalicu «Ti si kreten!» (Sada je stvarno lako da ga pozovem jer sam stavio njegov broj na "speed dial".) Primetio sam u adresaru broj onog tipa što vozi crnu škodu. Pomislio sam da je bolje da i njega nazovem.

Posle par zvonjenja neko mi je odgovorio sa «Halo?» Pitao sam lepo:
«Jeste li Vi čovek sa crnom škodom za prodaju?»
«Da, ja sam.»
«Možete li mi reći gde mogu da vidim auto?»
«Da, ja živim Balkanskoj 3, to vam je žuta kuća a auto je parkiran ispred ulaza.»
Onda sam ja lepo pitao «A kako se vi zovete?»
«Dobrivoje Marić»
«Kada je zgodno vreme da vas nađem kod kuće, Dobrivoje?»
«Pa ja sam kod kuće uveče.»
«Slušajte Dobrivoje... Mogu li nešto da Vam kažem?»
«Da?»
«Dobrivoje, Vi ste kreten!» I zalupio sam mu slušalicu.

Zatim sam dodao Dobrivojev broj na "speed dial". Sad sam, kad god imam neki problem, mogao da zovem dva kretena. Ali nakon nekoliko meseci skoro da mi je prestalo biti zabavno da zovem kretene i da im zalupim slušalicu. Ozbiljno sam razmotrio ovaj problem i našao sam rešenje.

Prvo, nazvao sam Kretena #1. Tip je ljubazno rekao «Halo?» i ja sam povikao «Kretenu jedan!» ali nisam zalupio slušalicu. Kreten je pitao «Jesi još uvek tu?»

«Jesam.»
»Prestani da me zoveš!»
«Neću!»
«Kako ti je ime, druškane?»
«Dobrivoje Marić.»
«Gde živiš Dobrivoje?»
«U Balkanskoj 3. To je žuta kuća, a ispred je parkirana moja crna škoda.»
«Slušaj druškane! Dolazim odmah kod tebe! Bolje bi ti bilo da se pomoliš zadnji put...»
«Da, jako si me uplašio, KRETENČINO!» - Onda sam mu zalupio slušalicu.

Onda sam nazvao Kretena #2.
«Halo?»
«Zdravo, Kretenu!»
«Hej, ako ikada saznam ko si ti...»
«Šta ćeš ako saznaš?»
«Isprašiću ti dupe!»
«Pa evo ti onda šansa: upravo dolazim kod tebe KRETENČINO!» - I njemu sam zalupio slušalicu.

Onda sam nazvao policiju i rekao sam im da idem u Balkansku 3 da ubijem mog homoseksualnog ljubavnika. Zatim sam pozvao lokalnu TV stanicu i rekao im uzbuđeno da se izgleda odigrava obračun bandi nasred Balkanske ulice. A zatim sam seo u kola i odvezao se na mesto događaja.

Fenomenalno!

Trebalo je da vidite dva kretena kako lome kosti jedan drugom ispred troje policijskih kola sa cevima uperenim u njih, dok to sve snima televizija sa gomilom okupljene mase... Snimio sam ceo događaj kasnije sa večernjih vesti.

-----------------------

Srpska imena i broj telefona su naravno izmišljeni.
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 03 Dec, 2010 06:05 am    Naslov: Da nije žalosno,bilo bi smiješno
Odgovoriti sa citatom

Držali mladića (16) u okovima, tukli ga i polijevali izbjeljivačem

Mladić je nagovorio 2-godišnjeg susjedovog sina da mu donese ključeve za lance te je u boksericama preskočio zid dvorišta. Sav u šoku utrčao je u fitness centar...

Kyle Ramirez je 2006. godine iz dječjeg doma preselio kod svoje tete Caren Ramirez u kalifornijski gradić Tracy. Nedugo nakon dolaska u kuću, njegova zakonska skrbnica Caren počela ga je zlostavljati.
Zajedno s vlasnikom kuće Michaelom Schumacherom, njegovom ženom Kelly Layne Lau i susjedom Anthonyjem Waitersom su tukli mladića, izgladnjivali ga i prisiljavali na fizički rad.
Kada ne bi radio vezali su ga lancima za stol. U prosincu 2008. godine, kada je imao 16 godina, uspio pobjeći.
Nagovorio je 2-godišnjeg susjedovog sina da mu donese ključeve za lance te je u boksericama preskočio zid dvorišta.
Sav u šoku utrčao je u obližnji fitness centar, a sve je zabilježila nadzorna kamera u zgradi. Još uvijek je na nogama imao prikovane lance, bio je blatnjav i cijelo tijelo mu je bilo u masnicama.

- Ušao je i počeo vikati: "Molim vas, pomozite mi, mogu li se negdje sakriti, doći će po mene" - ispričao je jedan od očevidaca. Kyle je bio mršav i pretučen. Na tijelu je imao i rane od rezanja, a nasilnici su mu po ranama polijevali sredstvo za izbjeljivanje. Na bijeg se odlučio nakon čuo svoje zlostavljače kako dogovaraju da će ga raskomadati i baciti u rijeku.

Iako je od bijega prošlo dvije godine, snimka je tek sada "iscurila" u javnost. Svi osim susjeda Waitersa su priznali zlostavljanje i prijeti im više od 30 godina zatvora
prenosi dnevni list 24 sata.hr

Jadno dijete šta je sve,propatio.
U cijeloj toj nadasve tužnoj priči,smješno je samo to ,da mu je jedinu pomoć pružilo dijete od dvije godine,
a ne odrasli,koji su to bili dužni učiniti da su imalo čovječnosti imali u sebi.
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 05 Dec, 2010 00:00 am    Naslov: Da nije žalosno,bilo bi smiješno
Odgovoriti sa citatom

Prenosim vam dio teksta,objavljen u Hrvatskom denvnom listu 24 sata, o izjavi manekenke Ive Jerković na promociji Severininog DVD "Tridesete" .
...
"...Drago mi je da je došlo toliko ljudi. Zato se smatram jako sretnom, rekla je Severina Vučković (3Cool. Pjevačica je u petak u zagrebačkom klubu Shamballa predstavila DVD 'Tridesete'. Dopratio ju je zaručnik Slavko Šainović.
Koncert je počeo oko ponoći, a otvorili su ga Severinini trubači koji su izveli 'Odu radosti' Ludwiga van Beethovena. ".......
Od "poznatih faca" koje su tom događaju prisustvovale bila je i Hrvatska manekenka Iva Jerković,prenosi 24 sata.
.....
"...Manekenka nije prepoznala slavni klasik 'Odu radosti'. Melodija joj je bila potpuno nepoznata pa je smireno zaključila,kako je riječ o nečem posve nevažnom.
- Ne znam melodiju. Pretpostavljam da je riječ o nekoj narodnoj pjesmi - rekla je manekenka Iva Jerković (29) ,o skladbi koja je službena himna Europske unije...."

preuzeto sa 24 sata.hr

Za one koji nikad nisu čuli za nju,tek crtica:
Iva Jerković,Hrvatska manekenka i lijepa žena,onima koji ne prate zbivanja na "manekensko-modnom nebu" poznatija je po vezi s nogometašima i "afericama" ,kojima ovdje nije mjesto, pa vas neću time dalje zamarati.
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 07 Dec, 2010 21:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Supertalent: Grudima je točila pivo i gnječila velike kobasice

Vlasnica striptiz kluba u njemačkoj inačici showa 'Supertalent' došla je pokazati svoj 'talent'. Grudima je točila pivo i gnječila velike kobasice. Nije prošla u finale...
Busty Heart grudima koje imaju opseg 223 centimetra razbija sve što se nađe pod njima. Nekadašnja striptizeta, a danas vlasnica striptiz kluba putuje svijetom i pokušava dokazati svoj supertalent. Amerikanka Susan Sykes (49), poznatija kao Busty Heart, lupajući ogromnim dojkama, može zgnječiti limenke pive, lubenice i palice, ali i razbiti šest pločica. Svoj 'talent' ove godine došla je pokazati i u njemačkoj inačici showa 'Supertalent'. Žiri je ostao bez teksta
- Razjapio sam usta i nisam znao što bih rekao - izjavio je Dieter Bohlen, član žirija, koji je njezine grudi popipao kako bi se uvjerio da su prave.

Busty Hurt za polufinale je odjenula tradicionalnu bavarsku haljinicu, a kosu vezala u pletenice. Grudima je točila pivo i gnječila velike kobasice. Ipak, bujna Amerikanka nije prošla u veliko finale showa.Prije dvije godine prijavila se na američki 'Supertalent', no žiri joj je odmah jednoglasno rekao: 'Ne!'. Nakon emitiranja emisije jedan Amerikanac imao je srčani udar gledajući njezin nastup.
Prenos 24.sata .hr

Link
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 09 Dec, 2010 09:39 am    Naslov: Da nije žalosno,bilo bi smiješno
Odgovoriti sa citatom

Neodlučni bračni par nakon ankete ipak će zadržati bebu

"...Pete i Alisha Arnold iz Minneapolisa odlučili su zadržati bebu nakon što su na internetu otvorili šokantnu anketu na kojoj su ljudi mogli glasovati za ili protiv pobačaja. Dodali su kako se beba, koju su nazvali Wiggles, i dalje miče te je potpuno zdrava. Zahvalili su se svima koji su glasovali na njihovoj podršci te su im zaželjeli sretne blagdane.

Par nije bio siguran žele li biti roditelji. Istaknuli su kako Alisha nosi dječaka koji je potpuno zdrav, a zadnji 'rok' za pobačaj joj je 9. prosinca. Anketu na stranici Birthornot zatvorili su 28. studenog, te su glasove poslali na analizu. Iako je među više od 2 milijuna glasova čak 77,6 posto bilo za pobačaj, nakon što su uklonili sve lažne i duple glasove rezultati su se promijenili u 73,79 posto za porod.
Stranica koju su otvorili izazvala je zgražanje javnosti i udruga koje se protive pobačaju. Alesha je objasnila kako nije bila sigurna kako će uskladiti posao i majčinstvo. Bojala se kako će zažaliti što je odlučila postati roditelj. Bračni par je zaključio kako imaju pravi američki identitet te glasuju o svemu pa tako i o rođenju djeteta. ..."

prenosi 24 sata.hr

Gdje je tu ljubav,roditeljstvo,majčinstvo...?
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Dec, 2010 08:53 am    Naslov: Da nije žalosno,bilo bi smiješno
Odgovoriti sa citatom

Mladić plače krvave suze, ljudi misle da je opsjednut vragom

Već dvije godine liječnici pokušavaju odgonetnuti zašto Calvino Inman (17) plače krv. Mladić iz Tennesseeja bio je na nekoliko testova, a provjeravali su i da li se radi o tumoru, problemu sa suznim kanalima ili pak rijetkoj genetičkoj bolesti. Krvarenje iz očiju zna potrajati i po sat vremena, a njegova okolina još nema razumijevanja za njegovu bolest.

- Ljudi misle da me obuzeo vrag. Krvarim često. Obično ne mogu znati kada će se to dogoditi, no nekoliko puta osjetio bih peckanje prije nego bi krv krenula iz očiju. Nekoliko puta uopće nisam osjetio da krvarim pa su me ljudi promatrali u šoku - priča Calvino.

Mladić kaže kako ponekad u vrijeme krvarenja osjeća tupu bol na lijevoj strani glave, kao da ga netko 'udara čekićem'. Njegova bolest ne bira ni mjesto ni vrijeme te Calvino zna krvariti i preko noći.

- Noćima ne spavam zbog toga. Sate sam proveo ležeći budan u krevetu, brišući si lice - priča Calvino. Osim mladića, očajni su i njegovi roditelji, kojima se čini kako su liječnici ostali bez ideje kako pomoći njihovom sinu.

- Posjetili smo 15 specijalista od New Yorka, Memphisa i Atlante. Tako je frustrirajuće promatrati kako ti dijete pati, a da mu ne možeš pomoći. Molim se svakoga dana kako ipak postoji netko tko će pomoći mom sinu - neutješna je majka Tammy.

Američka televizija prikazat će dokumentarni film o Calvinovom slučaju. Uz njega se u filmu spominje i Rashida Begum (27) iz Indije koja također plače krvave suze. Ona krvari od svoje treće godine. Zbog čestih i bolnih krvarenja njezin je suprug morao dati otkaz kako bi Rashidi pomogao oko brige za kuću i djecu. Liječnici u New Delhiju dali su Rashidi novu nadu. Smatraju da je za njen slučaj ključna povezanost između njezinih bolova u trbuhu i krvarenja iz očiju.

Prenosi 24sata.hr

Link
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 25 Jan, 2011 00:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Loto dobitnik spiskao svih 48 milijuna kuna i ostao bez ičega

Britanac Lawrence Candlish (36) iz Benidorma osvojio je 5,5 milijuna funti (48 milijuna kuna) 1997. godine na Nacionalnoj lutriji. Najavio je kako će živjeti život iz snova i otići na operaciju kuka. Odmah je podijelio bogatstvo s mnogim rođacima. Kupio je sedam kuća u ulici za 3,2 milijuna kuna kako bi svi bili na okupu. Na kraju su se preselili na španjolsku Costa Bravu jer je netko demolirao sestrinu kuću i auto.
Sada se vratio u Englesku bez novčića. Vilu mu je zaplijenila banka. Sestra je, također, ostala bez kuće, a majka je na dobrom putu. Navodno je morao i posuditi novac za taksi do aerodroma.
U proteklih 13 godina umro mi je najbolji prijatelj i objesio se otac - rekao je Candlish.
Britanac Michael Carroll kao 19-godišnjak je na lotu dobio 9,7 milijuna funti (oko 80,5 milijuna kuna). No, samo osam godina kasnije Michael je ostao bez svega.
Sav je novac potrošio na drogu, kockanje i prostitutke. Sad živi od 42 funte (oko 348 kuna) socijalne pomoći i kaže kako je tako puno lakše.
Čovjek kaže da je lakše živjeti od socijalne pomoći ,ali valda ne baš toliko.
Nikad ne dobivam ništa u igrama na sreću,sigurno bi se i ja "raspametila"
od tolikog novca,nadam se ne baš do socijalne pomoći.

prenosi 24.sata.hr
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 25 Jan, 2011 21:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Suprugu ostavio kod kuće da bi putovao svijetom s lutkama

Kanađanin Dave Hockey (57) i otac dvoje djece potrošio je čak 140.000 kuna na putovanja sa svojom lutkom, piše The Mirror. S lutkom na napuhavanje Dave je obišao Stonehenge, Grand Canyon i slapove Niagare. Svoju plastičnu partnericu vodio je na skakanje padobranom, jahanje konja i na vožnju Harley Davidsonom.
Daveova supruga nema ništa protiv muževog hobija.
Supruga mi u potpunosti vjeruje. Lutke joj nisu prijetnja. Zna da neću pobjeći noseći sa sobom hrpu silikona oblikovanog u ženu - kaže Dave.
Lutke je počeo skupljati 2006. i sada ih ima 14. Imaju imena pa su u silikonskoj obitelji Jessica, Gabrielle, Jocelyn, Lilly, Ruby, Jenny, Bianca, Samantha, Diana, Miyuki, Jessica, Janelle i Nita, piše Orange. Najskuplja lutka koju ima koštala ga je čak 17.600 kuna. trenutno radi na dokumentarnom filmu o sedmotjednom putovanju na kojem je upoznao i Dollatorse. -
Oni uglavnom više rade na vezi s lutkom nego s ljudima. Ipak, za mene su lutke samo lutke - rekao je Dave.
prenosi 24 sata
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Feb, 2011 08:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Salome otkrila želju: San mi je posvojiti i biti dobra majka

SRETNA JE Naš najpoznatiji transeksualac 2009. promijenio je spol. Dok je još bio muškarac, oženio se za Slovenku Erneju, s kojom sad želi proširiti obitelj

Svoje biološko dijete, nažalost, neću imati, ali nikad ne znaš što ti donosi život. Možda ću jednom imati bolju financijsku situaciju. Nadam se da ću se tad moći brinuti o nesretnom djetetu koje će izrasti u ponosnog muškraca. Želim da me pamti kao dobru majku, otkrila je Salome (42) portalu za mame i bebe bibaleze.si. Najpoznatiji hrvatski transeksualac do sad, ističe, nije razmišljao o odgoju djeteta. Salome već godinama živi u Sloveniji. Rođena na Rabu kao muškarac Nenad Ćuća Žentil, oduvijek je znala da želi biti žena. Grudi je povećavala četiri puta, no za odstranjivanje penisa odlučila se tek 2009. I nakon operacije spola ostala je u braku sa Slovenkom Ernejom, koju skriva od javnosti.

- Meni je svaki dan Valentinovo. Volim sebe i suprugu koja je uvijek uz mene. Ne slavim ljubav samo jedan dan u godini. Volim svim srcem - povjerila se portalu 24ur.

Salome je prije godinu i pol dana napisala autobiografsku knjigu 'Novo rođenje'.

prenosi 24.sata.hr

Kakav bi odgoj to dijete imalo,pa još.. sadašnja ona bi ga učila i naučila što znači biti pravi muškarac???
Možda je bolje ipak da ne komentiram,ali ne mogu da ne "lanem" bar malo,nego da se držim "glavne mi preokupacije" :
da li on-ona-ono Salome, sad živi u lezbijskoj zajednici sa svojom Ernejom ili ...??
I još knjgicu napisala...
Ovo je stvarno nebulozno ili sam ja totalno izvan "tekovina moderne civilizacije",
pa se od jutros "zamlaćujem" ..ili sam jednostavno kako mi jedan moj poznanik
voli reći "konzerva"..ili..
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » UNUTRAŠNJA STRANA VETRA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200614 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118396 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149834 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702714 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98936 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1413154 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1635780 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)