PRIČA O ATLANTIDI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 22:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::

Dejjan ::

E Dejjo prvo prouči sve o HRISTU pa onda idemo dalje o malim i velikim zelenim... Laughing

Nemoraš tako velikim slovima da pišeš njegovo ime.
Nećeš si popraviti poziciju uvlačenjem Laughing

Ko ima oči videće... Dejjoooooooooooo... Isus iz Nazareta... Dejjooooooooooo ISUS HRIST vidiš li... Cool

Čime sam ja to zaslužio da moje ime pišeš malim slovina,a Isusovo velikim ?
Šta je on vredniji od mene ? Laughing
Pa valjda sam i ja najmoćnije biće u Svemiru. Razz
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 22:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa Dejjo kada budeš postao napisaću...ali sve počinje od misli bio neki pametan čikica a zvao se Otac Tadej i ovako govorio... KAKVE SU VAM MISLI TAKAV VAM JE ŽIVOT...

Zato Dejjo počni prvo da misliš o tome...pa radi,radi,radi... (Dobar i onaj Engels i Marks rekoše rad je stvorio čoveka)... ali nisu dodali koji rad... evo ja ću rad na sebi... i onda će litlneks da napiše jednoga dana DEJJOOOOO-MAJSTORE-PA TI SI BOG.... DEEEEEEEEEEEEJJJOOOOO... Znaš onu pesmu brate... Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 22:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Laku noć svima i lepe snove da sanjate... Rani se... dečica idu u školicu... Dejjo do 22 h najkasnije u krevet a ustajanje u pet... kao u vojsci... a zašto objasniće ti Brat Istina...

Večeras je svima oprošteno malo smo okasnili... Laughing
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 22:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Noge kako!    

E sestro kada si sebe to pisala ovde na forumu i vodili raspravu,ali nekima je lakše da dođu i da komentarišu tipa ludaci... mnogo lakše nego zasukati rukave i početi otpočetka da čitaju po forumu... a svašta je bilo ovde napisano... Ko ima oči videće... jel tako brate Istina...

Enoch ::

Sun Tzu je u " Umijecu Ratovanja " rekao : " pobjedu nosi onaj koji ostaje smiren prije bitke ". Napadaci su rijetko smireni i stpljivi. Mislim da se iz defenzivne igre mnogo vise nauci nego iz ofenzivne, posto ofenzivci vec u startu izgube motiv.

Za danas laku noc.
 Nazad na vrh »
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 22:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa Dejjo kada budeš postao napisaću...ali sve počinje od misli bio neki pametan čikica a zvao se Otac Tadej i ovako govorio... KAKVE SU VAM MISLI TAKAV VAM JE ŽIVOT...

Zato Dejjo počni prvo da misliš o tome...pa radi,radi,radi... (Dobar i onaj Engels i Marks rekoše rad je stvorio čoveka)... ali nisu dodali koji rad... evo ja ću rad na sebi... i onda će litlneks da napiše jednoga dana DEJJOOOOO-MAJSTORE-PA TI SI BOG.... DEEEEEEEEEEEEJJJOOOOO... Znaš onu pesmu brate... Laughing

Brate litlneks,fala što me podseti,ja već zaboravio da sam BOG Razz
Ništa ,dobro došla ova rasprava da se setim ko sam. Razz
Ipak nisi ti litlneks za bacanje,ustvari jesi za bacanje,ali bacanje istini u zagrljaj Laughing
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 23:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...zato sam i postavila jer se objašnjava.. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 20 Jan, 2010 05:56 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Brate litlneks,fala što me podseti,ja već zaboravio da sam BOG Razz
Ništa ,dobro došla ova rasprava da se setim ko sam. Razz
Ipak nisi ti litlneks za bacanje,ustvari jesi za bacanje,ali bacanje istini u zagrljaj Laughing

Jutro dobro neka svima bude... Pa znao sam brate mili da se ti dobro igraš i kriješ...samo smo se malo igrali žmurke... Laughing Wink
 Nazad na vrh »
reborn
Iskušenik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 20 Jan, 2010 15:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="vera072"]       
Pa eto,oslobodio nas je greha,e,da još znam i ovo Razz rođen je bezgrešno Razz to jest majku mu Mariju niko nije zvekno. Laughing
Ja mislim da je ovo dovoljno,čak i više nego dovoljno za nekoga Šuplje glave,ko nema znanje zaništa Laughing

Citat:
Još sam u Paralelnim svetovima govorila kako dolazi do bezgrešnog začeča. To je potpuno moguče i uvek se rodi sin, jer kada jajna čelija kada obavi prvu deobu (kod nje je ta deoba jedino različita, nije na pola) vrati nazad genetski materijal, tada se rađa bezgrešnim začečem.

Priznačeš da je znanje kojim čovečanstvo raspolaže tek površno, pa je sasvim moguće da je sa te tačke gledišta i tvoj komentar.
Jedna od 5 milijardi žena doživi bezgrešno začeće. priznačeš da do tog broja mogu proći mileniumi.

Sto se tice mene delim isto mislenje sa Verom. Da, interdimenzionalno zacece je moguce ,ali je potrebno znanje, a Marija i josif su imali to znanje jer su za to bili pripremani ...nisam svagjalica ...niti zelim dokazati nesto ...samo svojim skromnim saznanjima potvrgjujem sto je Vera rekla.
poz!
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 15 Jan, 2011 00:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Možete pogledati zanimljivo viđenje Atlantide, u stvari kako je ego kopira ali bez suštinskog znanja.

http://www.atlantidaforum.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=937
 Nazad na vrh »
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 03 Mar, 2011 17:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Na Rubu Znanosti - Atlantida

Atlantida (grč. Ἀτλαντὶς νῆσος) u grčkoj mitologiji otok je legendarne drevne kulture, o čijem samom postojanju i lokaciji nema čvrstih dokaza. Prvi put Atlantidu spominje starogrčki filozof Platon, koji kaže da je ona razorena prirodnom katastrofom, najvjerojatnije potresom ili potopom. To je navodno bilo više od 9 400 godina prije Platona.

Link

Mystic_Storm
Hodočasnik

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 13 Mar, 2011 22:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mitska Atlantida otkrivena na jugu Španije
KADIZ - Tim američkih naučnika tvrdi da postoji mogućnost da su u blizini južne obale Španije locirali mitski grad Atlantidu, metropolu za koju se veruje da ju je pre više hiljada godina potopio ogromni cunami.

Kako bi razrešili dugogodišnju misteriju, naučnici su proučavali satelitske snimke i južno od Kadiza otkrili ono za šta veruju da je antički dominion poznat kao Atlantida.

U centralnoj Španiji otkriveno je nekoliko čudnih "memorijalnih gradova" građenih po uzoru na Atlantidu, a pretpostavlja se da su ih izgradile izbeglice koje su se uspele spasiti od razornog cunamija.

Tim arheologa i geologa 2009. i 2010. godine koristio je radare, digitalne mape i podvodnu tehnologiju kako bi analizirali ovo područje.

* Debate o tome da li je Atlantida zaista postojala vode se hiljadama godina. Platonovi "Dijalozi", koji datiraju iz 360. godine pre nove ere, jedini su poznati istorijski dokumenti sa informacijama o tom gradu. Platon je napisao da je ostrvo Atlantida "u jednom danu i noći nestao u dubinama mora".

Iako se ne može sa sigurnošću tvrditi da je ovo Atlantida, vođa naučnog tima profesor Univerziteta Hartford Ričard Frejd rekao je da ga memorijalni gradovi uveravaju da je taj grad zakopan u blatu u blizini južne obale Španije.

"Pronašli smo nešto što niko dosad nije. To nam daje kredibilitet, a arheologiji mnogo više smisla", rekao je Frejd Rojtersu.

Grčki filozof Platon pisao je o Atlantidi pre 2.600 godina, opisujući je kao "ostrvo smešteno ispred Heraklovih stubova", kako se Gibraltarski moreuz zvao u antičko doba.

Koristeći njegove opise mape Atlantide naučnici su se fokusirali na spoj Atlantika i Mediterana, kao lokaciju na kojoj se najverovatnije nalazi ta izgubljena civilizacija.

Frejd kaže da su u to vreme cunamiji vrlo dobro dokumentovani, tako da se zna da je jedan od najvećih, noseći talase visine desetospratne zgrade, pogodio Lisabon u novembru 1755. godine.

Eksperti planiraju dalja iskopavanja na mestu na kojem veruju da se ona nalazila, ali i oko 200 tajanstvenih gradova na španskom kopnu.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/241148/Mitska-Atlantida-otkrivena-na-jugu-Spanije
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 od 10

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12431 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89966 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40571 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22633 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35314 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42750 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25599 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)