KLJUČ ZA PRAVU KABALU - FRANC BARDON
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
the breath

Pridružio: 13 Apr 2011

Poruka Poslao: 01 Maj, 2011 18:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...Eh,...A imam ja Ključ Prave Kabale pa sam se rukovodio po uputima Franca i pišem na google tekst Inicijacija u Hermetizam ne bi li našo nešto pa izağe mi ono, Ğavo neki šta li već,...hteo sam još tada da pitam nekog koji je obradio praktični dio prakse i u vezi ovog teksta,... Smile nisam zaboravio 2 ipo godine i na kraju pitao Vás o objašnjenju mada smatram da Bardonovom znanju nije potrebna nikakva Apologetika koja bi stala u odbrani njegovom "IZNAD SVEGA", a kako će Smile ?...inače, čitajući Vaše diskusije na ovu temu, polako su se odigravali neki blagi odgovori u meni pa mi osta pitat samo jedno;

KAKO POČET OD NEGATIVNE NULE ???

(jel to jednostavno?)
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 01 Maj, 2011 19:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kako početi (nebitno odakle, da li je nula pozitivna ili negativna Very Happy)? Vrlo jednostavno. Treba samo da HOĆEŠ.

A ne bi bilo loše i da objasniš šta podrazumevaš pod "negativnom nulom"?

(Nema potrebe da mi persiraš, pretpostavljam da si se meni obratio, kao autoru ove teme)
the breath

Pridružio: 13 Apr 2011

Poruka Poslao: 02 Maj, 2011 22:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...ajoj,...pa,...ako objašnjavam negativnu Nulu,... iako sam transparentna ličnos,... ma, to bi bilo s moje strane Egoizam 100% ,... ništa,...potrudit ću se da onaj kec iz rukava što je pao IZA nule postavim ISPRED,... idemo u pozitivu, a ono pomenuto da je kasno inicirati se zbog 2012 i šta se sve ne predviğa ~ Tó, ne uzimam u obzir Smile
...E sad !...desilo mi se da kad sam čitao prvu knjigu, u mnogo čemu mi je pomoglo Tó što sam prije već pročitao pogotovo teoretski deo Ključ Prave Kabale,...desilo mi se da mogu bolje osmisliti svoj Koncept, a to si i Ti napomenula da Si ih čitala uporedo,... zanima me dali se to može primeniti i u praksi ?... il je prevelik teret praksu raditi uporedo.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Starcy
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 02 Maj, 2011 23:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nešto si pogrešno video Very Happy Nisam ih čitala uporedo, niti sam ih radila uporedo.

Prva Bardonova knjiga je izuzetno detaljan priručnik o koncentraciji i meditaciji. Pročitala sam je skoro letimično, jer mi je taj praktični deo već bio blizak od ranije.

Ako ti je jasno kako da vizualiziraš i kako da se skoncentrišeš na boju, prostor, zvuk i slično, slobodno možeš da kreneš sa praksom evokacije Slova.
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 03 Maj, 2011 16:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U poslednjih par nedelja sam dosao do jednog novog zakljucka...

A to je da sve Bardonove vezbe treba prihvatiti kao nesto sto je sasvim normalno, prirodno, jednostavno i lako....

Ovako kako ljudi inace zive je nenormalno, neprirodno, komplikovano i tesko...

Ako se zauzme jedan takav pristup, onda je stvarno sve mnogo lako i jednostavno.

To ne vazi samo za Bardona, vec za sve drugo sto vredi iz oblasti duhovnosti.

Vazno je, daklo, zauzeti stav da ne postoji nista sto je iznenadjujuce i misteriozno.

Kada bi se sada dok ovo pisem pojavio kraj ekrana andjeo, to bi doziveo kao nesto sasvim normalno i prirodno....
Starcy
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 05 Maj, 2011 17:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
U poslednjih par nedelja sam dosao do jednog novog zakljucka...

A to je da sve Bardonove vezbe treba prihvatiti kao nesto sto je sasvim normalno, prirodno, jednostavno i lako....

Ovako kako ljudi inace zive je nenormalno, neprirodno, komplikovano i tesko...

Ako se zauzme jedan takav pristup, onda je stvarno sve mnogo lako i jednostavno.

To ne vazi samo za Bardona, vec za sve drugo sto vredi iz oblasti duhovnosti.

Vazno je, daklo, zauzeti stav da ne postoji nista sto je iznenadjujuce i misteriozno.

Kada bi se sada dok ovo pisem pojavio kraj ekrana andjeo, to bi doziveo kao nesto sasvim normalno i prirodno....

... živeti u saglasju sa sobom i svim oko sebe Smile
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ZAŠTO JE SRUŠEN DREVNI ŽRNOV ? 10 Vesna 11528 10 Maj, 2011 15:53 pm
kosmička_beba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KO SU DREVNI ILIRI ? 2 Vesna 6437 08 Maj, 2011 04:59 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 69630 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246329 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka BOG JE SA NAMA, SADA I OVDE 96 Zosim 26495 26 Okt, 2010 13:57 pm
5.element Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podela troškova prevoza - efikasniji način putovanja 1 segrt 5202 28 Feb, 2010 22:40 pm
TATA SINANA Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - LJUDSKA AURA - dr sci. Ljubiša Stojanović 27 drugar 21270 06 Jan, 2010 13:14 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)