Reptilski Vegeterijanci
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Bojan71
Tragalac

Pridružio: 30 Apr 2011

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 21:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav za Miodraga i ekipu

Evo glavnog linka za roman Putnik
http://www.4shared.com/document/WJWv4SAm/Bojan72_-_PUTNIK.html

Postavljeni Model Stvaranja
http://www.4shared.com/document/Ol-_iR4W/Bojan72_-_POSTAVLJENI_MODEL_ST.html?

Sad odoh da postavim u Objavama Percepciju Znanja.

Pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 21:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala na tekstovima Bojane .
Cinderella
Iskušenik

Pridružio: 28 Apr 2011

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 23:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nosferatu ::
Nije to cinjenica jer nema nekih konkretnih dokaza za postojanje reptila-ljudi.To je plod ljuske maste.U predelu Irana su pronasli one male statue,ali to i dalje nije cinjenica.Da ih srecemo svaki dan negde,bila bi cinjenica.Tako da i dalje ostaje otvoreno dali oni postoje i dali su postojali.Mozda mi ti Cinderella otvoris oci:D
Dragi Nosferatu, tacno je da su neke price samo plod ljudske maste, pa ja ne verujem Icke-u sve sto iznosi Shocked ALI, kada kazem cinjenice, onda to govorim iz LICNOG saznanja! Ne zelim ja tebi da otvaram oci ukoliko ti sam ne zelis da ih 'otvaras' za neke stvari...opet ti kazem, razumem te i ja bih mozda reagovala identicno na tvom mestu. Medjutim, ono sto tvrdim je iskljucivo iz licnog iskustva. Znas, desavale su mi se, i dalje se desavaju neke stvari koje se predamnom otkrivaju a da ja to i ne trazim, i veruj da bih volela ponekad da neke stvari nisam saznala, jer samo otezavaju,veci je stepen odgovornosti... Saljem ti pozdrav kaktus wink2
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 12 Maj, 2011 00:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro,ne mislim da verujes u sve,mislim nadam se:D Po tome imas nekih licnih uvidjaja i znas sigurno da oni postoje?Tako nekako?Znaci ti znas da oni postoje.E sad bi mogla da ispricas to svoju pricu,onako otvoreno.Ja sam video reptila jedno jutro,kad sam se pogledao u ogledalo.Tako da mislim da sam se ustvari utripovao.Citao sam mnogo o tome i verovatno mi se pricinilo,mada je bilo veoma realno.Halucinacija.Ne mogu vise da kazem.
 Nazad na vrh »
Cinderella
Iskušenik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2011 11:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prvo je pocelo pre 10,11 godina,bila sam takoreci dete,klinka i nisam imala pojma o tome nista. Lezala sam u bolnici u Tirsovoj neke 2 nedelje. Jedne noci dok su deca spavala, cula sam razgovore i smeh sestara dezurnih koji me je ustvari probudio (U Tirsovoj inace nas je samo staklo delilo od ostalih odeljenja i hodnika). Nakon nekih 2,3 sata otprilike, bila sam budna i nisam mogla da zaspim, lezala u svom krevetu.U tom trenutku kroz staklo videla sam doktora sa naseg odeljenja,spec.interne medicine kako stoji u hodniku sam i prica sa nekim na jeziku koji nisam cula do tada pa ni posle toga.Mislila sam da je tu jos neko,nagnula sam se kao svako radoznalo dete kome je dosadno da vidim.Nije bilo nikoga u hodniku! Doktor je bio ledjima okrenut.Okrenuo se naglo i to...nije bilo lice coveka vec GUSTERA! Zavrteo je cudno glavom i nestao,otisao,sta li vec.Bila sam u soku!!Ustinula sam se najjace sto mogu,ali nije bio san.Kasa sam sutradan rekla roditeljima koji su dosli u posetru oni su se smejali, i shvatili kao decju mastu. A ja tad nisam pojma imala o reptilima, niti sam ikad razmisljala o njima. Da stvar bude ozbiljnija, 'doktor' je dosao u vizitu, i dok du izlazili nakon pregleda dece iz sobe, on se okrenuo i rekao mi ovim recima: "Zapamti,nista nisi videla" sto je bio dodatni sok, prvo je potvrdio sve od predh.noci sto sam videla, a drugo nisam znala da je znao da znam,da sam ga videla. Brzo nakon toga izasla sam iz bolnice, i od tada ja NJIH mogu da vidim,gdegod, u prevozu, u Knezu ..normalno ne svaki dan, ali nebrojeno puta sam ih videla !! a oni kao da osete i posmatraju mene, ja njih.Rekla bih da su vecina koje sam videla ona Grey hibridna vrsta reptila. O snovima da i ne govorim...narocito onaj medjuprostor izmedju sna i jave,stanja sanjanja i budnosti...ne misle dobro, uzasni su,iscrpe svu energiju, ali ja se borim... probala sam ukratko da opisem,ali cu postaviti na Objavama detaljnije sve. pozz
 Nazad na vrh »
daya
Tragalac

Pridružio: 14 Dec 2009

Poruka Poslao: 12 Maj, 2011 14:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Shocked `s nestrpljenjem ocekujemo nastavak Cinderella

eto Nosferatu valjda otud onaj narodski obicaj prekrivanja ogledala...
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 12 Maj, 2011 15:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jeste zanimljiva prica Cinderella,ispricaj slobodno sve.Ja cu da poskidam sva ogledala,zbog narodnog obicaja:D
Nego tema je reptili vegeterijanci.Ako oni postoje onda bi to znacilo da nisu agresivni kao reptili mesozderi.I trebali bi da imaju otvoreniju dusu.A moze da bude i obrnuto,da su oni manipulatori,diplomate...
 Nazad na vrh »
Cinderella
Iskušenik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2011 16:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ispricacu,svakao Wink a to za vegetarijance je zanimljiva tema za razmatranje. Iskreno,volela bih da verujem da postoji i dobra strana reptila. Eh,sada...ako i postoje samo da ne bude ono"zavadi pa vladaj" Rolling Eyes Smile pozz
 Nazad na vrh »
Cinderella
Iskušenik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2011 16:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ispricacu,svakao Wink a to za vegetarijance je zanimljiva tema za razmatranje. Iskreno,volela bih da verujem da postoji i dobra strana reptila. Eh,sada...ako i postoje samo da ne bude ono"zavadi pa vladaj" Rolling Eyes Smile pozz
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 24 Jul, 2011 17:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo jedna jako dobra knjiga..o djetetu koje se sjaća svog života kao Inuaki..Reptil vegetarijanac iz sazvježđa Oriona..

http://www.znakovi-vremena.net/Dokumenti/Inuaki.pdf
( 5.element )
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 24 Jul, 2011 19:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cinderella,

ajde ispričaj nam još detalja, baš je zanimljivo.
Uvijek je bolje čuti iz prve ruke iskustva, autentična, a ne ona autorizirana i frizirana...možda i ona jesu autentična, ali ipak, ovo je nekako intimnije, drugačije kad netko osobno tipka.

Baš me zanima...Ja osobno nisam sklona tom sadržaju, nisam se nikada sretala previše sa ovom temom, ali ne znači da nisam otvorena i zainteresirana da čujem i razgovaram, a po tvome opisu gore, rekla bih da si iskrena osoba i na mjestu.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ŠAUMBRA SIMPTOMI 73 Vakan Tanka 45209 13 Jul, 2011 00:09 am
one Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KAKVA NAM JE VODA ? 35 Dušan 30309 12 Apr, 2011 12:08 pm
3.1415926535... Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 250312 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoznati reptila? 177 spirit 72690 30 Dec, 2010 15:30 pm
Almsivi Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka O SMRTI I ŽIVOTU 30 easy 18693 13 Sep, 2009 02:27 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KO JE TRENUTNO NA FORUMU 23 Dušan 18902 24 Maj, 2009 02:16 am
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ima smisla naplaćivati ili ne isceljujuće sposobnosti 20 Litlneks 11336 16 Mar, 2009 13:53 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)