KUNDALINI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 14:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::

Da li bi mogao naravno sa izvinjenjem unapred da mi kažeš šta je to nebulozno a vezano za Svetog Savu i Svetog Vasilija...

Nebulozne su sve teorije o "ukazanjima" i "komunikacijama" sa imenima koja su sastavni dio neke religijske tradicije. To implicira religijski program, koji je, vidim, na ovom forumu vrlo rasprostranjen. Radi se o vrlo teskom mentalnom (naravno, i emotivnom) programu, koji je zadnjih godina postao poprilicno razgranat; new age program i opskurno okultni program samo su neki od "ogranaka". Sve je to proizaslo iz iste kuhinje. No, tko zna, mozda ce jednog dana svi Eloy-i shvatiti da njihovim "rajem" upravljaju Morloci Twisted Evil
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 14:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ooooooo
.

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 05 Feb, 2009 19:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 15:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Enoch ::
Litlneks ::

Da li bi mogao naravno sa izvinjenjem unapred da mi kažeš šta je to nebulozno a vezano za Svetog Savu i Svetog Vasilija...

Nebulozne su sve teorije o "ukazanjima" i "komunikacijama" sa imenima koja su sastavni dio neke religijske tradicije. To implicira religijski program, koji je, vidim, na ovom forumu vrlo rasprostranjen. Radi se o vrlo teskom mentalnom (naravno, i emotivnom) programu, koji je zadnjih godina postao poprilicno razgranat; new age program i opskurno okultni program samo su neki od "ogranaka". Sve je to proizaslo iz iste kuhinje. No, tko zna, mozda ce jednog dana svi Eloy-i shvatiti da njihovim "rajem" upravljaju Morloci Twisted Evil

Uz svo poštovanje tvojih religioznih osećanja zamolio bih te da sa uvažavanjem odnosiš prema Svetom Vasiliju Ostroškom,ne zbog njega nego zbog mene i mog poštovanja prema njemu jer mi je toliko pomogao u životu i ja komuniciram sa njim i ti ne moraš verovati u to,imaš pravo ali molio bih te da ne vređaš moja pravoslavna religiozna osećanja,kao što ja nemam pravo i bilo ko drugi da vređa tvoja i bilo čija... Ja znam da je nekada postojao evo da ne bude da sam nacionalista hrvatsko-srpski jezik i mislim da znam da u njemu se ne kaže prihvaća več prihvata,ali ako u sada savremenom hrvatskom jeziku se govori prihvaća ja to prihvatam i poštujem!
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 15:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I gdje je sad Atlantida? Na koji nacina ona rusi postojeci sistem? Ako sam dobro shvatio, Atlantida je van ovog vremena i prostora, jel? Ona je skup naseg kompletnog znanja, koje se zatim vraca na neku drugu tocku prostora / vremena (vidm da pricas o proslosti).

Ovo sto je tebi Atlantida, meni je Zion (Agartha, Malkuth, 4-ti denzitet, donja astralna ravnina i njeni predjeli), To podrucje uvijek djeluje na nas i postaje stvarno kada dodje do kraja ciklusa i preklapanja frekvencija, da bi nakon odredjenog vremena, uslijedio novi ciklus i "pad" u materiju.
To bi objasnjavalo zasto ne postoje na svakom koraku vidljivi artefakti jedne davno nestale civilizacije Wink
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 15:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

oooooooo

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 05 Feb, 2009 19:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 15:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas iznad Srbije? Vidim da se u mnogim teorijama domacih teoreticara vecina toga pocela odigravati na Balkanu. To je kao neka - patriotska transcedencija Laughing
Vidim da se razilazimo. Ja pisem o donjoj astralnoj ravnini, koja je van vremena i prostora, kako nase dimenzije, tako i svih paralelnih dimenzija u trecem denzitetu. Atlantida u koju ja vjerujem, ostala je na istome mjestu, samo sto je covjecanstvo uronilo u materiju. To se desilo prije vise od dva milijuna godina. Ne vjerujem u nikakvo "lebdenje Atlantide iznad Srbije", niti iznad ijedne tocke ovoga prostora ( u niti jednoj paralelnoj dimenziji), vec u nase postupno priblizavanje donjoj astralnoj ravnini, gdje se ista nalazi. Nacin na koji se djeluje je da nam slabi kolektivna svijest i tako blijedi kolektivna iluzija koja drzi sve na okupu. Zato mnogi od nas u zadnje vrijeme vide odbljeske jednog drugog, veceg i sireg (obuhvatnijeg, u svakom slucaju) svijeta, naspram kojega je ovaj nas (iluzorno / hologramski / materijalni) svijet samo simulakrum...privid...utvara...
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 15:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

oooooooooo

Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 15:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ooooooooooo

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 05 Feb, 2009 19:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 16:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Da ti vidis jedan detalj. Nemoj da te on drzi na tom mestu, prosiri vidike. Ne radi se o patriotizmu vec je dolazni vremenski tunel na jednom mestu u blizini Sabca, Atlantida je tu jer je njega zatvorila. Na zemlju vise nista zlo nece doci.
Moje vidjenje je vidjenje celine i ja vam pricam sta gledam, pritom nemam nameru da se dokazujem. Prenosim vam moja znanja pritom svacije ima svoje mesto u celini, svako je dragoceno. Pozz.

Evo, prosirit cu svoje gledanje na Sabac Laughing Mozda mi u tome pomognu Zeus i Energetski Oblak Wink
vasudeva

Pridružio: 28 Nov 2008

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 16:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ima jedan konstruktivni predlog/prijedlog, da mi počnemo pisati na engleskom?
Ovo jeste kundalini, no, na ovaj način ne vodi ničemu.
Samo se vrtimo u jednom te istom krugu. I ne spominjite mi onu "vječnu/večnu" zmiju Znanja ili Ne znanja.
Smile
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 16:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zivot nije iluzija, on se odvija, Zivot je dar, da se svo znanje koje postoji moze culima doziveti i osetiti. Dar Boga sicusnim bicima, sva tri nivoa. Biljke, zivotinje i ljudi.

O tome govori Hriscanstvo, da bog mora da strada, da bi zivot vaskrsao i da sve krene ispocetka.
Naravno ovaj proces se odvija i u kosmuckim celijama, zato postoje razliciti uvidi jer se odnose na jedinicu u sistemu, koja je opet identicna po sadrzaju ali joj je puls trajanja razlicit.

IMO, potpuno profulan koncept. Isus nije Bog. Isus je simbolika covjekovog trnovitog Puta i konacne Ascenzije.

Slazem se za tri nivoa materije - biljke, zivotinje i ljudi. I sva tri nivoa, a pogotovo nas treci, determinirani su ogranicavanjem nasih cula i zapazanja samo malog odbljeska objektivne realnosti. I holografska stvarnost/ matrix je (na nekom nivou), Bozje djelo ( posto je stvaran od onih koje je on ionako (jednom) stvorio ), ali da se pretvaramo da ga nema, bilo bi jednako (da iskoristim svoju omiljenu misao), kao kleknuti na zemlju, staviti glavu u pijesak i naguziti se prema zvijezdama (hvatajuci znanje kroz guzicu, misleci da ga hvatamo razumom i srcem).
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 16:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ooooooooo

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 05 Feb, 2009 19:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 16:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

oooooooooo

Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 16:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije ti to losa ideja Enoh, u sali uvek stoji i zbila. Ako te put nanese ovamo, javi pa cu ti reci gde je tacno. Nista ti nece trebati da osetis mocnu silu.

Mocnu silu osjecam i ovdje Wink Ko zna, mozda u nekoj paralelnoj dimenziji (Ja u njoj) zivim u Sapcu, pa vjerojatno zato... Cool
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 26 Dec, 2008 16:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sta reci drugo, nego da se sa Enochovim stavovima slazem u potpunosti, bice da smo na istim talasnim duzinama.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Sledeci
Strana 12 od 54

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90899 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 30069 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42512 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34381 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29758 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42867 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25697 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)