Volja je Stvaraočeva
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
jasna
Majstor

Pridružio: 26 Mar 2008

Poruka Poslao: 24 Avg, 2008 16:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

S druge strane, nisam odgovorila na ovo tvoje objašnjenje mesta moći. Naime, jasno mi je da su sva ova mejsta na kojima postoji jači energetski potencijal nego kod ostalih - različita po svojoj snazi, ali prije svega, namjeni pa prema tome i po vrsti frekvencije i vibracije kojom egzistiraju u prostoru.

Nisam znala da se pod mjestima moći podrazumijevaju ona gdje su nastajale nove civilizacije, no sad znam šta je Ljubiša pod tim mislio i jasnije mi je. Mislim da još niko nije napravio mapu ili kartu

1. iscjeljujućih mjesta u Srbiji, (Hrvatskoj, BiH, Sloveniji, itd...)poput Najdanovih krugova i ostalih mjesta
2. mjesta koja predstavljaju portale za ulazak i izlazak iz dimenzije u dimenziju
3. mjesta na kojima obitavaju visokorazvijena duhovna bića u eteričnom obliku ili nekom drugom
4. mjesta moći (ako ih ima)
5. zemljine glavne i sporedne čakre, ako ih ima.

I napose, u ove prethodne cjeline ne treba uključivati sveta mjesta na kojima su se ljudi odvajkada molili poput crkava,manastira ili drugih mjesta i lokacija na kojima su se odvijale neke duhovne aktivnosti. Jer, ta mjesta se podrazumijevaju kao ona na kojima obitava jak energetski i pozitivan duhovni naboj.

Mislim da bi jedna ovakva klasifikacija bila izuzetno korisna za duhovne tragaoce ali i sve ostale ljude. Šta ti misliš o tome?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
drugar
Hodočasnik

Pridružio: 22 Avg 2008

Poruka Poslao: 24 Avg, 2008 19:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smile naravno da mi nije problem, naprotiv..

Banjaluku sam preporucio iz razloga sto je Tebi osobno blize, ali nju ne vodi Ljubisa vec Luka, njegov prijatelj i duhovni saputnik, ai i na tom seminaru, osim Lukinog dovodjenja, aktiviranja energija, Ljubisa preko telefona dovodi, aktivira energije, te vrsi jake seanse na kursistima..

seminar "put ka prosvetljenju" je visegodisnji seminar, te ti preporucujem da dolazis, ako mozes, i da se naviknes na sto redovnije dolazenje Smile, jer su efekti nezamenljivi zbog neverovatnih seansi koje primaju kursisti, pogotovu poslednju godinu dana, jer se dovode energije iz najjacih centara u kosmosu koje su vazne za ljude kao sto su Andromeda, Orion, Sirijus, centar naseg Sunca i mnoga duhovna razvojna delovanja, koja imaju samim tim i isceljujuci efekat.

Rad seminara se ne odnosi toliko vise na isceljenje jer je to svedeno i reseno putem Energetske Duhovne Medicine i njenih proizvoda, a ona je zvanicna alternativna medicina kod nas. Ljubisa se ne bavi isceljenjem od 2005 godine iz razloga menjanja odredjenih zakona, po kojima je zabranjen rad svim osobama koji nisu medicinski radnici. On je licno zatvorio ordinaciju u novom sadu, penzionisao se ali radi neverovatne stvari i pored toga sto mu je zabranjeno da pomaze ljudima koji imaju najozbiljnije zdravstvene probleme, ali van srbije svakako najopustenije isceljuje jer ga tu zakon ne ogranicava.

Svakako se rad seminara nikada nije odnosio samo na isceljujucu sferu, jer ona nikada nije bila primarna i nikada nece biti, vec je primarna stvar duhovni razvoj pojedinca i grupe ljudi, a da bi on bio uspesan nuzno je isceljenje koje je samim duhovnim napredovanjem ukljuceno.

Kursisti nisu obavezni nista konkretno da rade sem da prisustvuju, sede, primaju veliki broj neverovatno mocnih, razvojnih seansi i uzivaju Smile, i naravno da se bave sobom na nacin koji je normalan za ljude - duhovne tragaoce (posto ima raznih ljudi), da iskoriste ogromno znanje (koje nam se prenosi putem energija u nasu auru) na pravilan nacin, da razvijaju kod sebe tolerantnost, humanost i da stupe u kontakt sa svojim svetlecim telima preko nekoliko koraka koje se jako lako nauce i savladaju na seminaru, a kad se ispune odredjeni uslovi za relativno kratko vreme, dobija se jedinstvena meditacija koja se zove "put ka prosvetljenju" (po kojoj je seminar i dobio ime) i krece se putem koji direktno vodi u prosvetljenje jer je to najosnovnija delatnost ideje seminara, a meditacija Put ka prosvetljenju je jedina meditacija koja nije nastala iz ljudske glave vec je dobijena u dubokoj meditaciji od spiritualnog bica, jako je mocna, prilagodjava se nasim mogucnostima i traje samo 40 sekundi.

Literatura se bazira iskljucivo na svetim znanjima koje je Ljubisa dobio, jer su ona opsta, univerzalna, proverena i dokazana, jedinstvena i decidno objasnjena te sve sto treba je da se razumeju, prihvate i sire, to je otprilke osnovno.

i to je to u kratkim crtama Smile
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 24 Avg, 2008 19:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Na mestima moci se kao glavna odlika nalaze tkz. zrele svesti ili zrela svetleca tela, ona uspostavljaju direktan kontak sa Jedinstvenim poljem i aktiviraju polja, to su najjaci centri koji postoje na zemlji, a mesta moci postoje po celom kosmosu i povezana su. Na njima nije zapoceo samo razvoj ljudske civilizacije vec su ona glavni uzrok napretka ljudske civilizacije ne samo u proslosti vec kroz sva vremena i sve civilizacije, rezultanta napretka ljudske civilizacije se izrazava kroz broj zrelih svetlecih tela i broj mesta moci, samo na jednom mestu moci postoji toliko naboja energija, toliko moci da bi bilo prilicna steta za jednu duhovno razvijenu osobu da se posveti istrazivanju nekih manje vaznih mesta, ali svakako i za takvo istrazivanje je potreban studiozan rad i istrajnost.
Mesta moci su zlatni rudnici u koje nismo prakticno ni zavirili, sadrze neizmerna znanja i moci, i zbog toga su toliko vazna ne samo za razvoj ljudi vec za razvoj celog Kosmosa. Sve sto je ljudska civilizacija postigla za svoj 144000 godina dug vek koji vodi u simbiozi sa svetlecim telima se nalazi na mestima moci.

U kosmosu postoje 14 dimenzija.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
jasna
Majstor

Poruka Poslao: 24 Avg, 2008 20:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Još jedno hvala, Drugar! Laughing
Dakle, sad su mi seminari jasniji, i prilično mi je jasno šta tvoj učitelj radi. Dovođenje energija koje potiču od bića iz Duhovne hijerarhije kosmosa je izuzetno zahtjevan posao, ali je i dosta djelotvoran za one koji ih primaju. Znam to iz vlastitog iskustva.

Na seminar kod tvog učitelja otići ću onda kada osjetim impuls i ako osjetim da je on ta osoba koja je "određena" da mi u ovom periodu života, pomogne. A pomoć se sastoji u odgovorima na neka od pitanja koja sama ne mogu da dokučim jer se radi o meni, a kao što već znaš, uvijek kad se radi o nama, tu smo subjektivni, emotivni, i ne možemo jasno i precizno da čujemo poruke koje nam šalje naše duhovno vođstvo.(tj. naše Ja Jesam Prisustvo).

Pozdrav i pusa.
 Nazad na vrh »
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 25 Avg, 2008 10:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ljubisa Stojanovic je retki i vrhunski ucitelj za razvoj ljudi i citave ljudske civiliacije koji je ikad postojao na ovoj planeti Smile, i najvaznija je osoba u ovom trenutku bas duhovnim energijama jer je odredjen za realizaciju tkz. Idealnog poretka, a to predstavlja preuranjen proces prakticno 1000 godina i ne moze se zaobici jer nam preti samounistenje ukoliko ga ne realizujemo, nas, ljudski posao je 0,1% (ali bremenitih 0,1%) dok ce duhovne energije uraditi sve ostalo, otom vise reci neki drugi put. Stoga, ja nemam dileme da li si ti spremna za to ili ne. Ali volja je tvoja, kad, kako, ali svakako bi kroz neku godinu saznala na velika vrata o ovome, jer ce ovo biti ne samo masovna pojava, vec nesto sto ce nam toliko izmeniti zivot i zivotni standard da to u ovom momentu prakticno niko ne moze ni da sanja, ali kako god, tako ce biti jer je to volja duhovnih energija i samog Stvaraoca, a meni je zaista i zamisliva i logicna i predivna.

Sto se tice tvog kontakta sa tvojim licnim svetlecim telom (ono sto ti nazivas Ja Jesam Prisustvo) Ljubisa je najkompetentnija osoba na ovom svetu da ti u tome pomogne, ne mora to biti licno on, vac sama sebi ces uz pomoc svetih znanja mnoge stvari razresiti, putem knjiga, meditacija (tkz. malih kosmickih meditacija koje nemaju stetnih efekata), seminara, posetama mestima moci i kontaktima sa ljudima sa seminara.. ako zelis, mogu ti ih mailom poslati, posalji mi samo privatnu poruku sa tvojom adresom i poslacu ti najefikasnije meditacije za koje su svi ljudi inicirani od strane duh.energija da ih primenjuju i da uz tu primenu dobiju efekte (a da im se ne obije o glavu ili ne zaglibe u teske psihicke bolesti).

Ljubisina najvaznija delatnost je upravo kontakt sa duhovnim energijama i centrima pre svega, jer su one mnogo razvijenije od bilo kojeg bica u kosmosu, ali pored toga ima kontakte i sa nekim svestima, zajednickim svestima nekih jako razvijenijih civilizacija koje su mu jako od pomoci.

Pozdravljam Te.
 Nazad na vrh »
jasna
Majstor

Poruka Poslao: 25 Avg, 2008 11:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala na odgovoru. Poslat ću ti moju email adresu na pp.

pozdrav.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12427 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40560 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29748 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42378 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30270 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35309 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42743 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)