Podrška posetilaca sajta OBJAVE.com
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA I PISMA PODRŠKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
adminfob
Admin foruma OBJAVE

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruka Poslao: 08 Jan, 2008 08:55 am    Naslov: Podrška posetilaca sajta OBJAVE.com
Odgovoriti sa citatom

Dobar Vam dan dragi moji,

ne znam na koga da tacno naslovim moju poruku, ali znam da ce ona doci do pravog. Slucajno sam na Internetu nasla vas sajt (mada nista nije slucajno) i sa odusevljenjem vec nekoliko dana citam delova knjiga; Nazalost kompjuter imam samo na poslu tako da citam za vreme pauza ili posle radnog vremena. Odusevljena sam svime i imam jos jako puno da procitam; Nalazim se vec cetvrti mesec u Africi na radu, i meditacija i vezbe mi pomazu da normalno prezivljavam ove pecalbarske dane.

Rodjena sam u Zagrebu i tamo sam davnih osamdesetih pohadjala tecaj hatha joge a kasnije kod prof. Grudena zapocela tecaj autogenog treninga; To je prekinuto preseljenjem u Srbiju u malo mesto Krupanj, gde sam vrlo tesko mogla doci u kontakt sa ljudima slicnih misli; 2005 sam u Beogradu za tri dana prosla "tecaj" TM kod gdje. Maje Popov ali nisam bas redovno meditirala. Tek otkad sam pocela sa citanjem vasih knjiga Seme kosmickog znanja i Objave sa Plejade, pocela sam redovno jednom dnevno kad dodjem sa posla da meditiram. Znam da mogu samoisceljenjem vratiti slab vid na levom oku ali mi to sa druge strane ne ide onako kako bih zelela, pa molim za savet ili strucnu pomoc ili misljenje gde "gresim" kod samoisceljenja: Moram da prekinem, javicu se ponovo.
Hvala Bogu da postojite,
Biba Stanimirovic
bisa39 [at] yahoo.com

Htela bih da vam se pridružim. Na kojoj adresi ste ili na koji broj telefona da se javim? Dok čitam ove predivne tekstove, osmeh mi ne silazi sa lica, radost se ugnezdila i hoće svoje niti sa vašim da preplete! Pa, gde ste?
branicag [at] yahoo.com

Mnogo hvala za novu knjigu,

Srdacan pozdrav - Dino
andrea-andjela [at] neobee.net

Primite iskrene pozdrave iz Prizrena (KOSOVO). Inače, dragi prijatelji, ja sam jedan od pasionirahih posetioca ovoga sajta. Želim vam sve najbolje i primite moju iskrenu podršku u vezi vašeg doprinosa za popularizaciju ove vrste mudrosti. Možda ne savršena kao ova Vaša, ali i ja raspolažem jednim privatnim sajtom slične sadržine. On je na albanskom jeziku i tretira iste ili slične teme. Adresa: www.syri3.com (što na prevodu znači "Treće oko")
Biće mi veliko zadovoljstvo da redovno od vas primam ovakva obaveštenja.
S postovanjem,
Adnan Abrashi - Prizren
adnan_abrashi [at] yahoo.com

Sve što ste objavili u obliku elektronske knjige sam pročitao sa uživanjem.
Veoma je zanimljivo i može dosta toga da se nauči i primeni.
Pomaže da čovek nađe ono za čim je tragao oduvek.
furge [at] nadlanu.com

>Poštovani, u slučaju da ne želite da primate obaveštenja slične sadržine,
tada nam uputite prazan email a u naslovu napišite - ODJAVA.

NE, BAŠ NAPROTIV! MENE RADUJE SVAKI MEJL KOJI DOBIJEM OD VAS I SVAKA NOVA INFORMACIJA MI MNOGO ZNAČI. NA VAŠEM SAJTU SAM PRONAŠLA SVE ZA ČIM SAM DUGO GODINA TRAGALA, TRAŽEĆI ODGOVORE NA BEZBROJ MOJIH PITANJA. JA SAMO MOGU DA VAM SE ZAHVALIM NA VAŠOJ DOBROJ VOLJI I IZUZETNOJ POSLOVNOSTI.
HVALA - Tina Kuzmanović
gkuzmanovic [at] sbb.co.yu

Ovo je zaista vizionarski rad. Nadam se da će se vaš trud isplatiti. Svako dobro u vašem budućem radu. Ako je moguće saznati o vama čija je ideja, ko su realizatori ovog mukotrpnog rada. Tu sam za svaku moguću pomoć.
Pozdrav Dino
andrea-andjela [at] neobee.net

Već sam poslao poruku za sajt "Objave", ovog puta šaljem, u vidu nešto opširnije poruke, predlog administratoru, tj. svima koji su zainteresovani... Ako postoje tehničke ili neke druge potrebne mogućnosti, možda bi trebalo pronaći i isprobati varijantu u kojoj bi svi (a to "svi" može da se odnosi i na veći i na manji broj osoba), koji sa puno interesovanja čitaju knjige sa ovog sajta, te u bilo kojem smislu imaju nekakva (posebna) iskustva u duhovnim naporima ili saznanjima - povremeno preko sajta razmenjivali iskustva, ideje, uvide, dileme, tumačenja, rezultate i stranputice, prikaze onoga što čitaju, itd.

Kod svakoga od nas koji imamo neke izrazitije duhovne težnje, a ubeđen sam da samo takvi posećuju ovakav sajt (kao što piše u Objavi sa Plejada: "Vi ste članovi Porodice Svetlosti, jer inače ne biste nikad bili privučeni ovoj knjizi"), svakako su različita i duhovna traganja, iskustva, problemi, vizije, itd.
Možda bi za svakoga od nas bilo i zanimljivo i ohrabrujuće međusobno upoznavanje sa duhovnim "prostorima" onih koji imaju iste ili srodne težnje kao i mi. Ako ima ovakvih mogućnosti i interesovanja - spreman sam da prvi dam jedan svoj takav prikaz...
Miroslav.
Plavizrak [at] co.yu

O:Ovaj email je praktično inicirao postavljanje foruma na naš sajt. Smile

Nove Hristove objave su najdublje, najveličanstvenije ideje objavljene u poslednja dva milenijuma! Ništa od onoga što su ljudi do sada napisali ne može se ni na koji način upoređivati sa snagom vizija i tumačenja iz ovih objava. Pošto smo daleko od direktnog kontaktiranja sa bićima iz viših regiona postojanja, ovakve objave su nam toliko neophodni izvori informacija, posebno u ovim teškim preobražajnim vremenima.

Voleo bih da kontaktiram sa onima koji mogu da podele moje oduševljenje ovim veličanstvenim idejama i eventualnim njihovim primenama u sopstvenom životu.
Miroslav.
Plavizrak [at] gonet.co.yu

Svaka cast za sajt!
Hvala!
tajna3 [at] hotmail.com

Pozdrav, administratoru!
Ovaj put saljem Objave anđela o umiranju "Nebo i svet iza njega".

Sve najbolje, Vesna.
vesnaradojlovic [at] yahoo.com

Pozdrav drustvu sa sajta!
Evo, ponovo Vam saljem nesto elektronskog materijala (najnovija HRISTOVA OBJAVA i POLJE od Lynne McTaggart), dobro ce doci ljudima.

Do sledeceg javljanja, zelim Vam sve najbolje, Vesna.

Dragi prijatelji i istomisljenici, veoma se radujem sto sam u svom dugogodisnjem trazenju neceg ni sama nisam znala čega, nabasala na ovaj sajt, i veoma sam sretna zbog tog sto sam Vas nasla. Dosla sam do literature i potvrde mojih najskrivenijih osjecanja, kojia nisam imala s kim da podijelim.
Puno, puno pozdrava!
milka_kina [at] yahoo.com

Postovani, veoma sam zainteresovana da naucim jos nesto vise o sebi i svom svetu. Posle psihologije, bilo je prirodno da krenem i putem duhovnosti. Primila sam inicijaciju reikija i uzivam u mnogim vezbama. Po prvi put u zivotu postujem svoj ritam, iako smo prinudjeni da brzo zivimo, ne zurim da sve saznam, uradim, dobijem...ODMAH. Prosto sam pustila da me nose talasi... Ako organizujete neke tribine, predavanja, strucna putovanja, obavesite me putem email-a.
Srdacan pozdrav.
Zelim vam mir i svetlost.
arhisu [at] beotelnet.suljkanovic.com

Pozdrav kreatorima ovog sajta, interesuje me sve u vezi novih tekstova i eventualnih promena na sajtu!
Sve najbolje!!!
freeda139 [at] yahoo.com

Redovno posecujem Vas sajt, dopada mi se i pozelela sam da Vam i ja posaljem nesto elektronskih tekstova, koji ce koristiti drugim posetiocima sajta. Za početak, to je čuvena "OBJAVA SA PLEJADA"(Donosioci novog svitanja), medijuma Barbare Marciniak.
Pozdrav, Vesna.

Fantastican sajt koji objasnjava mnogo toga. Da Vam se predstavim - ja sam Davidovic Ana, zivim u Ljubljani - inace sam rođena Beogradjanka. Opis zivota, smrti, aure, itd. je fantasicno opisano i tu sam nasla mnoge odgovore na svoja pitanja. Zato sam morala da Vam posaljem ovaj dopis i da Vam se zahvalim na tako dobrom sajtu gde covek moze mnogo toga da sazna i da se umiri i krene pravim putem.
Srdacan pozdrav, Ana
anadavidovic [at] hotmail.com

Ovo je prelep sajt, hvala vama, autorima i izdavacima sto su dozvolili da objavite ove knjige u elektoronskoj formi. Zanima me na koji nacin mogu stupiti u kontakt sa Micom Jovanovicem da li odrzava neke seminare i da li prima ucenike. Da li Karma centar ili neki slican centar postoji i sada i kako je danas organizovan rad gospodina Miće Jovanovica.
Veliki pozdrav
holeinthewall.o [at] gmail.com

Postovani, molim Vas da mi ako je ikako moguce posaljete bilo kakvu kontakt adresu Miće Jovanovica (ciji je rad objavljen na vasem sajtu). Bila bih veoma zahvalna ako mi mozete ikako pomoci, posto vec duze vreme pokusavam da kontaktairam gospodina Jovanovica.
Srdacan pozdrav!
anasmith [at] neobee.net

O:E-mail adrese Milovana Jovanovića i Marije Rejić - nažalost, još uvek nam nisu poznate.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA I PISMA PODRŠKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30344 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90916 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 30071 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42515 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34384 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29760 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25700 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)