Pomoc za projekat Pogorevc
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » UNUTRAŠNJA STRANA VETRA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vakan Tanka
Hodočasnik

Pridružio: 21 Jan 2008

Poruka Poslao: 15 Mar, 2009 10:05 am    Naslov: Pomoc za projekat Pogorevc
Odgovoriti sa citatom

Jucer smo Dajbog i ja bili na terenu i obilazili manastire i piramide Timocke krajne....put nas je odveo i do manastira Pogorevc,koji je jedna velika prica...na rusevinima temelja mansatira iz DRUGOG veka podignuta je malena crkvica....SPC se odrekla ove izuzetne svetinje iz njima znanih razloga...taj ranohriscanski dom ima izvanrednu energiju mira i toline,a pored je i bunar sa lekovotom,isceljujucom vodom...Sada ja pozivam sve ljude dobre volje koji zele da pomognu,da se jave...novcano,u ikonama ili ostalim potrepstinama,u dobroj volji ili u radu ukoliko zele da ucestvuju u izgradnji jedne izuzetne svetinje...O tom mestu ce se jos cuti i pricati u danima koji dolaze...Ja molim sve dobre duse koje zele da pomognu da se jave Dajbogu ili meni...Neka vas Gospod Blagoslovi mirom i harmonijom.Hrist za pozdrav.
Gde je nesloga da donosim Jedinstvo!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 23 Mar, 2009 20:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Braco i sestre....Po delima se ljudi poznaju....
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 23 Mar, 2009 22:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Voleo bih da mogu da pomognem nesto ali nazalost nisam u mogucnosti cak ni da dodjem tamo pa eto makar bih radio nesto kao skromnu sluzbu..
Primetio sam sa prabhu Dajbogom jedno mesto kod Rtnja kome je takodje potrebna pomoc i sluzba a vodi ga covek po nadimku Pop..
Tako da nadam se da cu i tu dati makar malu skromnu sluzbu koliko budem mogao..
Trenutno malko drzim hatha yogu u jednom privatnom vrticu ovde u Pančevu, radim malo u jednoj strugari i tu gradimo brvnaru novu i evo trebao bih od srede da krenem čuvati ponekad malo jednu bebicu od jednog bračnog para bhakti.
I tako..
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
segrt
Hodočasnik

Pridružio: 26 Jun 2008

Poruka Poslao: 31 Mar, 2009 11:50 am    Naslov: Re: Pomoc za projekat Pogorevc
Odgovoriti sa citatom

Vakan Tanka ::
Jucer smo Dajbog i ja bili na terenu i obilazili manastire i piramide Timocke krajne....put nas je odveo i do manastira Pogorevc,koji je jedna velika prica...na rusevinima temelja mansatira iz DRUGOG veka podignuta je malena crkvica....SPC se odrekla ove izuzetne svetinje iz njima znanih razloga...taj ranohriscanski dom ima izvanrednu energiju mira i toline,a pored je i bunar sa lekovotom,isceljujucom vodom...Sada ja pozivam sve ljude dobre volje koji zele da pomognu,da se jave...novcano,u ikonama ili ostalim potrepstinama,u dobroj volji ili u radu ukoliko zele da ucestvuju u izgradnji jedne izuzetne svetinje...O tom mestu ce se jos cuti i pricati u danima koji dolaze...Ja molim sve dobre duse koje zele da pomognu da se jave Dajbogu ili meni...Neka vas Gospod Blagoslovi mirom i harmonijom.Hrist za pozdrav.

Pozdrav drugari
Ne bi bilo loše da imate neki žiro račun, mislim da bi ljudi uplatili, pa koliko ko može....barem 100 din, a može se skupiti neka osnovica. Trebate samo proveriti kako da otvorite taj račun da vas ne zezaju dodatnim porezima i sl. Da li preko udruženja Anastazije ili nešto drugo....
Podržavam vašu akciju, koliko mogu pomoći ću.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 31 Mar, 2009 16:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moze preko eko Centra Bostava, mislim da nece za to biti nikakvih problema...
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 31 Mar, 2009 23:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Napisi neki kontakt ili broj zira te eko udruge, na koji mozemo uplatit novce...
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 31 Mar, 2009 23:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Napisi neki kontakt ili broj zira te eko udruge, na koji mozemo uplatit novce...

Učestvujem. Very Happy
 Nazad na vrh »
segrt
Hodočasnik

Poruka Poslao: 01 Apr, 2009 11:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
Moze preko eko Centra Bostava, mislim da nece za to biti nikakvih problema...

Ma da, mislim da niko neće zamjeriti ako se na forumu napiše broj žiro računa. Opet provjeri sa nekim kako je najbolje to uraditi da što manje poreza platite državi...
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 01 Apr, 2009 21:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zar se u svakom slučaju plaća porez ako je u dobrotvorne svrhe?
 Nazad na vrh »
segrt
Hodočasnik

Poruka Poslao: 02 Apr, 2009 10:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Upravo to treba naglasiti i raspitati se pri otvaranju racuna,
Zakon o udruzenjima gradjana, koji je jos na vlasti u državi Srbiji, tretira udruženja građana slično preduzećima. Porez je isti, vođenje knjiga i sl. Ne moramo ni da govorimo koliko to ometa NVO-ve u svakodnevnom obavljanju poslova. Bili profitni ili neprofitni sektor isto vam se piše...
Kakogod možda postoji rupa u zakonu , kada se radi uplata u humanitarne svrhe....da se taj porez smanji ili čak izuzme...
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 02 Apr, 2009 12:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ZABORAVITE NA STANDARDNE NAČINE UPLAĆIVANJA NOVCA...
Sve sto zelite da priložite, priložite Gospodu,a to možete učiniti dajući novac meni ili Dajbogu...Što se tiče Popa i Rtnja, to je druga priča, a opet povezana sa ovom, jer Pop i taj Obrad iz sela Metovnica koji drži manastir Pogorevc, liče kao jaje jajetu....
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » UNUTRAŠNJA STRANA VETRA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200613 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118396 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149833 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702708 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98935 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1413150 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1635778 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)