Reptilsko pitanje
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 09 Jul, 2009 23:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..ima li koja tema koja traje.Ova je bila vrlo zanimljiva ali su se reptili očito umiješali i marginizirali ju.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 10 Jul, 2009 22:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meni je dobra ona od TBF-a "Smak svijeta..."

------------------------------------------------------------------

"SMAK SVITA"

Ma vidi vraga, baš kako su javili sinoć na vijestima, sunce je jutros izgubilo sjaj
Stvarno bliži nam se kraj, moram priznat čudan osjećaj
Kažu.. Jučer iznenada su se otvorila vrata nepoznate dimenzije negdje pored Marsa
Iz njih je izletija ogroman asteroid i sad juri prema Zemlji, kažu nema nam spasa
Neki govore to smo prizvali sami, neki tvrde to je Božja kazna
Ja se pitam kolko astronomski mala je mogla bit ta šansa
Al opet dobro da je danas na radni dan, a ja ću ostat doma uz hit dana:
Apokalipsa sa vašeg balkona, rezolucija perfektna, kristalan sound, sorround all arround
When it hits the ground!

Tu du du ....

A u Saboru jutros isti debilizam, čiji je stari bija Ustaša, a čiji partizan
A obzirom da je danas kataklizma, uputili su notu da nas priko reda prime u Europu
A još uvijek ne virujem sto posto u sve to, možda je neki reallity show
Neko pomicanje granica, iluzije i zbilje, neko medijsko izdrkavanje na temu iz Biblije
Neko Orson Welles s..., kao ona invazija s Marsa, možda je sve izrežirana farsa
Al di je tu baza, neko ima bolestan smisao za humor, nek dobije tumor
Ako je stvarno istina, onda znan, iza svega su sigurno masoni, židovi i Bin Laden
I baš me briga iman savršenu kompilaciju za kraj, koju je složija Mladen

Tu du du ....

Uberi ovo, ha vijest iz Londona, neki je tip na kladionici dobija masu miliona
A pet funti je stavija na smak svita baš na današnji dan, čist zgoditak
Al sigurno je pomislija, Ou shit imam samo jedan dan za sve potrošit
Al čekaj, kako će mu uopće moć isplatit išta, poslije smaka svita neće radit ništa, neznam
Vatre će se pojavit oko pet otprilike, izvadit ću bocu za posebne prilike
Lipo se cvrcnit, ubit najmanji strah, iz praha smo nastali i postat ćemo prah
Raznit će nas svugdi neki ritam ludi di god mu se svidi
O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće

Tu du du .... Nema nam pomoći ....

Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 10 Jul, 2009 23:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
..ima li koja tema koja traje.Ova je bila vrlo zanimljiva ali su se reptili očito umiješali i marginizirali ju.

Nisu reptili...nego ljudska sujeta i glupost Wink
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 10 Jul, 2009 23:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Enoch ::

E pa neka sujetni suspregnu svoj Ego, a ljudskoj gluposti nikad kraja...taman si me navukao na reptile, i sad ćorak..IZVOLI nastaviti ili ću te pretvoriti u Žabu.. Miss you
( 5.element )
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 10 Jul, 2009 23:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

a može i 5. jelement
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 10 Jul, 2009 23:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E pa neka sujetni suspregnu svoj Ego a ljudskoj gluposti nikad kreje...taman si me navukao na reptile i sad čorak..IZVOLI nastaviti ili ču te pretvoriti u Žabu.. Miss you

Imas u mom romanu masetinu toga, samo upakirano Wink Dosta mi je pacijenata za tri zivota, tako da ostavljam pojedincima na volju i slobodu da pisu o toj temi Wink

A prave odgovore o svemu nadji u sebi - jebes Ajka, Kasiopeju, Sverdlova, Kolijera, Reptilijan Agendu. Jebes i mene, u krajnjem slucaju, jer odgovori ionako leze u svakome posebno, razjedinjeni u svemirima nasih sebstava Wink
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 11 Jul, 2009 02:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

jer odgovori ionako leze u svakome posebno, razjedinjeni u svemirima nasih sebstava Wink

Znala sam da odgovori leže u našim paralelnim svetovima.
U nekom od tih svetova smo verovatno i mi sami - reptili...
Pozdrav za tebe brate ! herc
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 12 Jul, 2009 14:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Upravo to, Vesna Wink Kako sam vec napisao na jednom drugom mjestu:

U kabali se spominju velovi iluzije na putu prema Apsolutu. U upanišadama se spominje konsenzusna realnost kao posljedica nase unutarnje projekcije (prema van). Sve je to vec odavno prozvakano i nisu potrebni pripadnici "cyber punk" generacije poput Davida Ickea ili Michaela Talbota da nanovo i nanovo otkrivaju toplu vodu. Materija je zgusnuta energija. Svijest determinirana materijom, limitirani je fragment unutar jednog vela iluzije. Da li je tako trebalo biti? Da, tako je trebalo biti. Zasto? Zato sto je nesvjesni Kreator najbolji Kreator. Da je svaki fragmenat Apsolutne Svijesti u potpunosti svjestan sebe, cijela esencija stvaranja ne bi imala smisla. I Red i Kaos dio su Zakona, i zato reptilima trebamo biti zahvalni sto su se do sada pokazali kao izvrsni testiratelji (iako vjerujem da su oni jedni od minornijih). Mi ih nismo stvorili, ali smo stvorili vlastitu inertnost, koja je testiratelje postavila u ulogu tlacitelja. Onaj dionizijski aspekat u Niceovoj interpretaciji kartezijanskog dualizma, objasnjava zasto vlastita bestijalnost gotovo uvijek pobjedjuje bozanski apolonski aspekat u nama. Da nije tako, tlacitelji, koji su ionako dio jedne monade, nad nama ne bi imali nikakvu moc ni kontrolu. Oni su znak...mi smo oznacavatelj. Semioticki gledano, izmedju znaka i oznacavatelja cesto ne postoji distinkcija. Posto je distinkcija sama po sebi ekstrovertna, i nasa percepcija tlacitelja je sama po sebi takva. Tako da, tesko je postaviti imperative tamo gdje se od lista ne vidi grana, od grane drvo a od drveta cijela suma.
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 12 Jul, 2009 23:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Upravo to, Vesna Wink Kako sam vec napisao na jednom drugom mjestu:

U kabali se spominju velovi iluzije na putu prema Apsolutu. U upanišadama se spominje konsenzusna realnost kao posljedica nase unutarnje projekcije (prema van). Sve je to vec odavno prozvakano i nisu potrebni pripadnici "cyber punk" generacije poput Davida Ickea ili Michaela Talbota da nanovo i nanovo otkrivaju toplu vodu. Materija je zgusnuta energija. Svijest determinirana materijom, limitirani je fragment unutar jednog vela iluzije. Da li je tako trebalo biti? Da, tako je trebalo biti. Zasto? Zato sto je nesvjesni Kreator najbolji Kreator. Da je svaki fragmenat Apsolutne Svijesti u potpunosti svjestan sebe, cijela esencija stvaranja ne bi imala smisla. I Red i Kaos dio su Zakona, i zato reptilima trebamo biti zahvalni sto su se do sada pokazali kao izvrsni testiratelji (iako vjerujem da su oni jedni od minornijih). Mi ih nismo stvorili, ali smo stvorili vlastitu inertnost, koja je testiratelje postavila u ulogu tlacitelja. Onaj dionizijski aspekat u Niceovoj interpretaciji kartezijanskog dualizma, objasnjava zasto vlastita bestijalnost gotovo uvijek pobjedjuje bozanski apolonski aspekat u nama. Da nije tako, tlacitelji, koji su ionako dio jedne monade, nad nama ne bi imali nikakvu moc ni kontrolu. Oni su znak...mi smo oznacavatelj. Semioticki gledano, izmedju znaka i oznacavatelja cesto ne postoji distinkcija. Posto je distinkcija sama po sebi ekstrovertna, i nasa percepcija tlacitelja je sama po sebi takva. Tako da, tesko je postaviti imperative tamo gdje se od lista ne vidi grana, od grane drvo a od drveta cijela suma.

A ovako esencija stvaranja ima smisla?
A smisao će kao utjehu pojedinačno odrediti svako iz svoje percepcije.
Još uvijek je malo informacija, eto to ja mislim.
A njih će otkriti hrabri, posvećeni i voljni da rizikuju, a ne oni koji misle da je dovoljno to što znaju.
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 16 Jul, 2009 13:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dok hrabri trce za informacijama, mudri cekaju na spoznaje Wink
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 16 Jul, 2009 13:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

petar iz podgorice ::

A ovako esencija stvaranja ima smisla?

Nekome ima. Nekome nema. Meni ima. Wink

A smisao će kao utjehu pojedinačno odrediti svako iz svoje percepcije.

Ako maknemo "utjehu"...moglo bi Wink

Još uvijek je malo informacija, eto to ja mislim.A njih će otkriti hrabri, posvećeni i voljni da rizikuju, a ne oni koji misle da je dovoljno to što znaju.

Moze biti da informacija uopce niti nema, a moze biti da su dosadasnje informacije kroz stoljeca i tisucljeca otkrile apsolutno sve i da nema nikakvih tajni. Mozda istina ni ne zahtjeva informacije. A mozda su informacije cijelo vrijeme u nama. Informacija koja je odjeljena od nas oznacava distikciju, koja je sama po sebi ekstrovertna. Posto je znanje introvertno, mislim da "hrabre, posvecene i voljne da rizikuju", ceka dug put Wink Smile
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 16 Jul, 2009 14:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pod znanjem mislim i na svjesnost, tj. svjesno i savjesno korišćenje znanja.
Informacije na koje mislim su možda oduvijek tu ali je naš ,,prijemnik" bio slab da ih uhvati.
Ja vjerujem da otvoreni, genijalni, svjesni umovi mogu da nam ih proslijede i da su jedino takvi zaslužni i za saznanja koja danas imamo. Ostali samo koriste ili zloupotrebljavaju znanja ili se tješe sa njima ili hrane svoj ego što su u stanju da ih donekle razumiju.
Ali da bi genij to ,, uhvatio" mora da se angažuje, da rizikuje udobnosti, da se odrekne ega, znači da bude hrabar da se uzdigne iznad svega što je na ovom svijetu samo utjeha.
Ne mislim da treba da ,,trči" za tim ali da stremi svakako.
Ako bi stavili ego sa strane mislim da si ti Enoch veliki kapacitet.
Samo da si malo hrabriji pa da vidiš da ti znanje, koje očigledno imaš, nije za ponos već da ga razmijeniš sa ostalima i da iako je veliko, nije dovoljno.
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 16 Jul, 2009 17:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas mi je Petre nedostajala jedna dobra psihoanaliza Wink
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 16 Jul, 2009 17:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ali da bi genij to ,, uhvatio" mora da se angažuje, da rizikuje udobnosti, da se odrekne ega, znači da bude hrabar da se uzdigne iznad svega što je na ovom svijetu samo utjeha.

I da manje prica a vise radi Wink
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 16 Jul, 2009 18:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zakljucavam temu do daljnjega, da se izbjegnu spamovi. Ukoliko netko ima zelju nesto pisati u vezi same teme, neka me kontaktira na PM pa cu otkljucati Wink
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 od 10

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 98799 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 45727 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44040 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 31767 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37116 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 32947 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 44290 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)