Radionice Zorana iz Zemuna i Lakshmi
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OGLAŠAVANJE NA FORUMU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 12 Sep, 2009 13:09 pm    Naslov: Radionice Zorana iz Zemuna i Lakshmi
Odgovoriti sa citatom

Prošle nedelje sam bila na radionici Zorana iz Zemuna , pa ću pokušati da vam prenesem utiske .

Prvo da kažem da me svaki put kada vidim Zorana on iznenadi brdom novih stvari i korisnih tehnika , i ma koliko da sam se puta do sada sa njim videla , njega je nemoguće pratiti . Iz dana u dan modifikuje i poboljšava stare i dolazi do novih uvida , sve boljih i efikasnijih tehnika koje omogućuju praktičarima osetno podizanje vibracije svesti .
Usavršio je i metodu ciljanih , grupnih meditacija koje se baziraju na slanju ljubavi - uz prethodno energetsko čišćenje meditanata .

Tri sata na radionici su mi proletela kao od šale ,
pored ulaska u Theta stanje , manifestacija , radili smo vežbe za otvaranje unutrašnjeg vida , Havajsku tehniku slanja ljubavi , i još toga .
Mnogima su tekle suze olakšanja koje su ujedno i znak da ih je dotakla Milost Božija .
Za sledeći put je najavio tehniku uz pomoć koje se stupa u kontakt sa Anđelima Čuvarima....

Lakshmi je krenula sa časovima meditacije Sahaja Yoge.

U Novembru organizuje kurs Theta healinga, osnovni i napredni, koji drzi Alida del Bianco. Svim polaznicima će omogućiti i praktični deo mesec dana posle kursa. Inace polaznici dobijaju i certifikat.

Takođe organizuje kurst kristaloterapije koji ce voditi Srđana Kalajdzić , a njen muž Zlatko Kalajdzić će voditi kurs radiestezije.

Zorane i Lakshmi , želim vam da budete uspešni kao i do sada , i sve više i više...... i mogli bi da se s vremena na vreme javite i iz prve ruke nas obaveštavate sa lica mesta Very Happy
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 12 Sep, 2009 13:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ova je fotografija sa jednog od prvih Zoranovih predavanja .

Bio mi je aparat pri ruci prošle nedelje na radionici , ali sam zaboravila na njega Cool
Olena
Napredni tragalac

Pridružio: 21 Jun 2009

Poruka Poslao: 13 Sep, 2009 15:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

HI! Evo da se pridružim Caci,

pa da kažem nešto o radionicama dragog nam Z.iz Munzea.

Čitala sam njegovu knjigu, i svima je preporučujem.
Neke stvari je tako jasno ispisao,da skoro kao da je nacrtao.
Želela sam da se uverim da je i "uživo" takav.

Predavanja su mu zasnovana na ličnom iskustvu i putu koji je prešao,
što jako cenim.
Tehnike za isceljenje je isprobao,koristi ih i znatno ih je pojednostavio,što meni savršeno odgovara.

U pristupu je neposredan i životan.
Atmosfera(Energija)je izuzetno pozitivna i inspirativna!
Ali neke stvari se ne mogu ni opisati,treba doći i uključiti se.

Želim mu svu sreću i uspeh na Putu!

Bravo4
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
reborn
Iskušenik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 13 Sep, 2009 20:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

posto nisam u stanju prisustvovati njegovim radionicama nadam se da ce biti neki info o tehnici za stupanje u kontakt sa Anđelima Čuvarima
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 13 Sep, 2009 21:49 pm    Naslov: Re: Radionice Zorana iz Zemuna i Lakshmi
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
Lakshmi
U Novembru organizuje kurs Theta healinga, osnovni i napredni, koji drzi Alida del Bianco. Svim polaznicima će omogućiti i praktični deo mesec dana posle kursa. Inace polaznici dobijaju i certifikat.

Prosleđujem vam link koji mi je Laksmi danas poslala :

http://www.thetahealing.com.hr/news.php?article_id=50&lng=hr

.
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 14 Sep, 2009 06:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Caco ,
hvala ti na svim informacijama .Izuzetno cenim i Zorana i Lakshmi i tebe i sve ostale koji se bave isceljivanjem .Velike sam nade polagala u taj vid lecenja .Nazalost ,praksa me je demantovala . Bude dobro neko vreme a onda sve po starom .Zakljucila sam da svaki pacijent mora da pronadje svog lekara i obrnuto .Ovde govorim samo o lecenju .
To ne znaci da ne treba pokusavati ,traziti ....ako se ima vremena .
Sto se radionica tice ,sve je lepo i krasno ali to je samo za one iz Beograda i okoline ,nama iz unutrasnjosti je sve to nedostupno ,nazalost.
Mozda ,ponekom .....Pa kada je vec tako ,mogao bi neko bar ponesto da napise sta se to radi i kakvi su rezultati osim ako to nije neka tajna.Znam da ovo nije obavezno .
I na kraju, hocu samo da izrazim ZAHVALNOST svima onima , koji su mi na bilo koji nacin i bilo kada pomogli u prevazilazenju nekih problema kako meni tako i mojoj porodici .

Ljubi te Sara Very Happy

Poslednji izmenio Sara dana 16 Sep, 2009 10:11 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
lakshmi
Iskušenik

Pridružio: 17 Mar 2009

Poruka Poslao: 15 Sep, 2009 15:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Caco,
jednostavno mi se učinilo u jednom momentu da na neki način zloupotrebaljavam ovaj forum i zato nisam više želela da ovim putem reklamiram radionice.Ali tvoja neposrednost i čistota kao što se to uvek i dešava, ipak mi je izmamila osmeh, pa kažem sebi:"neka tumači ko kako želi, napisaću par reči o dešavanjima.."
Draga Saro, Zoran je spreman da krene i po unutrašnjosti.Trebalo bi samo da se obezbedi sala i bar 10-15prisutnih.Zato se potrudi, pa organizuj u svom mestu radionicu gde bi Zoran prezentovao sve tehnike koje i mi učimo.Možeš da se javiš meni telefonom.
Inače, imamo dve grupe petkom i nedeljom.Tehnike koje smo učili su stvorile našu kolektivnu svest, tako da se praktikantima dešavaju iste vizije.Prosto je neverovatno kada sve to počnu da iznose prilikom susreta.Sledećeg petka i nedelje radimo vežbu otvaranja trećeg oka, a 24.septembra se organizuje predavanje za nove polaznike od kojih će se formirati još jedna grupa.
Svi zainteresovani neka se jave meni na tel.062 8644 142
s ljubavlju, Lakshmi
Smile
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Sep, 2009 16:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

lakshmi ::
Draga Saro, Zoran je spreman da krene i po unutrašnjosti.Trebalo bi samo da se obezbedi sala i bar 10-15prisutnih.Zato se potrudi, pa organizuj u svom mestu radionicu gde bi Zoran prezentovao sve tehnike koje i mi učimo.Možeš da se javiš meni telefonom.

Draga Lakshmi ,
dacu sve od sebe da se i u mom mestu organizuje radionica .
Javicu ti se ako nesto uradim .

Pozdrav od Sare Very Happy
 Nazad na vrh »
lakshmi
Iskušenik

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 13:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U poslednje tri nedelje praktikanti koji posećuju Zoranove radionice rade intenzivno tehnike otvaranja trećeg oka.Ova vežba se upražnjava isključivo radi izdizanja u više frekvencije, a ne radi cirkuskih veština.
S obzirom da se radi uglavnom o ljudima koji godinama praktikuju duhovne tehnike, energija je tako snažna da se kako Zoran kaže može "dotaknuti".Pa tako i iskustva mogu da se nazovu izuzetnim.
Jedino tako snažna iskustva mogu da daju podsticaj za dalje vežbanje, zato nas ima uvek isti broj.Povezanost izmedju praktikanata je sve čvršća i ispoljava se u svakodnevnim situacijama koje su veoma interesantne.
U svakodnevnim situacijama se ispoljavaju i efekti vežbi otvaranja trećeg oka.Evo nekoliko iskustava:Vesna:
"Čekala sam u redu u banci.Čovek koji je bio iza mene, pripio se uz mene to granice nekulturnog, ali sam u jednom trenutku shvatila da znam da je jako bolestan, da znam i kako može da ozdravi i da to što se mi se tako nepristojno približio, znači da mu je potrebna moja energija."
Vesna II:"Legla sam uveče i zatvorila oči.Kroz zatvorene kapke sam videla jaku svetlost, pa sam mislila da nisam spustila roletne i da svetlost potiče od bandere.Kada sam otvorila oči videla sam da su roletne spuštene"
Bezbroj primera je da se dešavaju situacije da u trenutku kada pomislimo na neku osobu, ta osoba i zove telefonom.
Jedna praktikatkinja je videla sve svoje čakre u adekvatnim bojama.
Na poslednjoj radionici je primenjena tehnika u kojoj stičemo sposobnost da vidimo u osobi sve likove iz prošlih života.Bilo je tu i indijskih mudraca, likova koji ne pripadaju zemaljskoj vrsti i mnogo drugih bisera.
Eto, pokušala sam u kratkim crtama da vam dočaram dešavanja sa Zoranovih radionica
s ljubavlju, Lakshmi
Razz
 Nazad na vrh »
tragač

Poruka Poslao: 03 Okt, 2009 20:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Retko svracam pa nisam u toku: gde i kada se održavaju Zoranove radionice? Hvala!
lakshmi
Iskušenik

Poruka Poslao: 04 Okt, 2009 09:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

RADIONICE SE ODRŽAVAJU PETKOM I NEDELJOM U BEOGRADU OD 19H.U ČETVRTAK POČINJE SA RADOM NOVA GRUPA, PA TAKO SVAKO KO JE ZAINTERESOVAN, MOŽE DA SE PRIJAVI NA TEL.062 8644 142
 Nazad na vrh »
tragač

Poruka Poslao: 04 Okt, 2009 10:56 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala,Lakshmi
ljiljao

Pridružio: 01 Jul 2009

Poruka Poslao: 06 Okt, 2009 12:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo i mene samo malo
Ja posećujem časove Sahaja Yoge i vrrrlo sam zadovoljna. Svaki put dolazim umorna, a odlazim odmorna i puna energije. Atmosfera je odlična, Lakshmi nam pokaže kako da se "dignemo" i zaista prija. čak sam i neke svoje prve "uvide" imala baš na meditacijama na časovima. Svima preporučujem i žao mi je kada moram da ih propustim Smile
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 29 Dec, 2010 15:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uvodno predavanje Zorana iz Zemuna za novu grupu na radionicama -

Subota,15.01.2011.u 16 h.

Ulaz slobodan

Obaveštenja: loncarevico108@sbb.rs ili na tel. 062/8644-142

http://www.zoranizzemuna.com/
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OGLAŠAVANJE NA FORUMU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 201678 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118827 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 150317 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1711035 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 99236 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1424473 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1643662 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)