SOLARNA YOGA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Acky

Pridružio: 06 Okt 2009

Poruka Poslao: 08 Okt, 2009 11:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Za one koji ovo nisu videli, mislim da je ovaj covek uz dugu i pravilnu meditaciju dokazao da je sve moguce, pogotovu u onom delu filma kada je svojom chi energijom zapalio papir. Nadam se da nije offtopic jer solarnom jogom verovatno se moze postici ovo ali da li je sada ovo moc kundalinija ili nesto drugo ???

http://www.youtube.com/watch?v=Fh1Smv8Z0JQ
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 08 Okt, 2009 13:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Brate Acky,
dobro nam došao na Objave !

Welcome4
Acky

Poruka Poslao: 08 Okt, 2009 14:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala !!!
Very Happy
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 08 Okt, 2009 14:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Acky ::
Za one koji ovo nisu videli, mislim da je ovaj covek uz dugu i pravilnu meditaciju dokazao da je sve moguce, pogotovu u onom delu filma kada je svojom chi energijom zapalio papir. Nadam se da nije offtopic jer solarnom jogom verovatno se moze postici ovo ali da li je sada ovo moc kundalinija ili nesto drugo ???

http://www.youtube.com/watch?v=Fh1Smv8Z0JQ

Nije samo u vezi sa Kundalini se moraš obratiti na temu gdje piše Istina..ili na duhovnost i sex. Pa ce ti lijepo stalozeno objasniti sve u vezi sa Kundalini energijom.
Sretno. Twisted Evil Very Happy

Hvala Satćitananda,ispravila sam. Very Happy
( 5.element )

Poslednji put izmenio 5.element dana 08 Okt, 2009 15:07 pm, izmenio ukupno 2 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Satćitananda
Tragalac

Pridružio: 26 Jun 2009

Poruka Poslao: 08 Okt, 2009 14:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kundalini je ženskog roda pa se kaže: "Moć kundalini" i "u vezi sa kundalini". Božanska majka koja se ispoljava u ljudskom telu. Makrokosmička sila. Sve energije su u krajnjoj liniji ispoljenje kundalini. Ovo što je Kinez ispoljio predstavlja izvestan napredak u taoističkoj ezoterijskoj jogi. Probuđena prva i treća čakra i donji tantien napunjen ćiem. Čovek je usavršio jedinstvo prane i apane (jogijska terminologija) ili odradio niže prosvetljenje kan i li (vatre i vode). Dakle ovo nije buđenje kundalini u onom smislu u kom sam ranije govorio. Pravo, tj. kompletno buđenje kundalini je daleko više u odnosu na ono što je čovek u videu pokazao (naravno, njemu svaka čast, i to je veliko postignuće). Kažem daleko više u smislu promene u svesti a ne u ispoljavanju moći koje se mogu, a i ne moraju ispoljiti. Ali ispoljava se ona prava moć, a to je sloboda od uslovljenosti ovoga sveta.
Pozdrav
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 09 Okt, 2009 07:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prava moc je kada realizujemo srecu i delimo je drugima sa ljubavlju..
inace ovakve sposobnosti su poput madjionicarskih trikova u poredjenju sa pomaganjem drugima..
ovo sve ode offtopic.. ali ne bas mnogo. Meni se nisu nikakve sposobnosti probudile solarnom yogom niti mogu da vidim aure niti da predskazem zemljotrese
trenutno sam na 29minuta i 10 sekundi
Juce sam se izlecio od jednog virusa samo 10to minutnim suncanjem
Tako da je proslo za jedan dan odmah
Zahvaljujuci solarnoj yogi imam odlicno zdravlje i nije mi potrebno vise od 5sati spavanja.
Ranije sam spavao 8 sati dnevno pa i vise..
Takodje nemam vise potrebu za hranom kao ranije
Za nekih nedelju dana cu prestati sa cvrstom hranom, jer tada cu biti na pola sata

Juce je bio rodjendan contractions of universe (sa kojom cu se nadam se ozeniti u Indiji ako Bog da)

Tako da sam je vodio u sumu i tamo smo spavali, bilo je lepo
Jutros sam solar yogu radio sa njom kraj autoputa dok smo se vracali nazad u smrdograd

Bio je lep izlazak ali nas smradovi iz petrohemije, azotare i rafinerije ugusise kao i prolazni automobili

Sve najbolje, puno zdravlja i pozdrav iz Panceva
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 09 Okt, 2009 07:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vec je vencanje na pomolu...
Pa vi to brzo plovite svemirom...
Ljubav i cestitke... Laughing Laughing
 Nazad na vrh »
Satćitananda
Tragalac

Poruka Poslao: 11 Okt, 2009 00:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako zovete Krišna Dasa da vam bude muzika na venčanju ne zaboravite da me pozovete. Thewave Ole
Acky

Poruka Poslao: 11 Okt, 2009 22:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citao sam po forumima kako ljudi tokom sungazinga osecaju fibracije protoka energije kroz telo. Meni se to prvi put desilo kada sam bio sada u zanjih 6 min i 10 sek. Celo vreme sam osecao neko cudno "zujanje" i vibriranje u predelu stomaka. Kada je alarm odzvonio za kraj sungazinga i sklonio pogled sa sunca istog momenta je to prestalo. To me je ucinilo srecinm jer sam siguran da se tu nesto pozitivno desava. Sada sam tuzan jer je vec 2 dana oblacno a bice oblaka i kise izgleda cele nedelje.
 Nazad na vrh »
Satćitananda
Tragalac

Poruka Poslao: 12 Okt, 2009 16:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A šta je sa amritom - nektarom besmrtnosti?
Da li je neko osetio kako blagost poput meda curi iz mozga i koja se tako oseća kada dođe do jezika. POtrebno je da otvorite mikrokosmiču orbitu da bi to teklo kako treba. Grlena čakra da je aktivna da spreči da nektar izgori. Taj nektar osećam spontano na jeziku čim ne jedem oko 20 sati. A redovno ne jedem po toliko Smile. Ne radim baš pravu solarnu jogu ali obožavam da gledam u sunce, kad god mogu, a ne mogu baš mnogo često Sad naročito zimi. Takođe, kada okrenem leđa suncu osećam snažnu energiju i blaženstvo poput orgazma u meduli oblongati. Jedem i materijalnu hranu jer živim u grubom okruženju, jer imam ukusnu hranu i imam koga da mi je spremi Razz (to mi je neki porok - jedem a ne moram baš). Inače osećaj za jelo imam tek kada počnem da jedem ali mora da prođe bar jedan dan, inače bi to bilo kao da jedem kamenje Cool. Pre par godina sam čitave godine jeo svaki drugi dan ali sam odustao od toga jer onaj dan kada ne jedem ipak ostane neka količina hrane u sistemu za varenje, a nema kontinualnog guranja od strane nove hrane i to nije dobro po pitanju stvaranja toksina zbog dužeg stajanja i slabijeg protoka. Kada se jede samo voće onda je mnogo bolje jer je voće dosta čisto.

POzdrav
cybermikan
Tragalac

Pridružio: 20 Jan 2009

Poruka Poslao: 01 Nov, 2009 23:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

182. dan (jutro i vece) 07. Oktobar 2009. god.
15 minuta i 20 sekundi ujutro i 15 minuta i 20 sekundi uvece. Predivan uradjen sungazing ujutro sa terase a uvece sa ulaznih vrata koja su okrenuta prema severo -zapadu. Kada sam zavrsio sa gledanjem u sunce i drzao zatvorene oci video sam kao neke crvene energetske zle zmijske oci koje su me gledale, imao sam osecaj da ce me progutati ali da ih je nesto drzalo i nesto im jace branilo da to urade. Za divno cudo videci takav prikaz u opste se nisam uplasio… samo sam se iznenadio sto vidim to sto vidim i shvatio sam da sam tog momenta pobedio strah koji sam imao od nepoznatog ali I od zmije. Na jelovniku: Preslatko Sunce, solarna voda, i malo caja.

183. dan (jutro i vece) 09. Oktobar 2009. god.
15 minuta ujutro i 15 minuta i 50 sekundi uvece. Ovde bih zeleo navesti dozivljaju iz oba puta gledanja jer su mi zaista impresivni. Kada sam drzao zatvorene oci ujutro sam video ljubicasti kruzic koji se sirio I skupljao I svaki put kad se skupio, ispustao je kao neke varnice. Uvece sam video ogromno crvenilo i kao da su se formirali neki energetski oblici. Bilo je predivno!

21. 10. 2009. Dopunjavanje energijom od 21 minut jer je Sunce zaslo za horizont pa nisam uspeo odraditi dalje. Dakle, dopunjavanja kada ne stignete uraditi vas redovan sungazing ne racunate nikad u vreme, to neka vam je samo na dopunjavanje energije. Propusti u danima su radi izuzetno loseg vremena!

184. dan (popodne oko 14:30h) 27. Oktobar 2009. god.
UV je na 2 i sigurno je za sungazing i uzivancija za oci, telo i duh moze poceti! 31 minut sungazinga. Posto je zimsko vreme i moze se gledati u sunce kada je UV na 2 ili ispod 2, pristupio sam svom sungazingu i punjenju energijom cim se sunce pojavilo iz oblaka. Sunce je bilo malo jace pa se tada preporucuje gledanje na vise nacina, vi izaberite koji vam nacin najvise odgovara. Mozete drzati ruke iznad vasih ociju i glave i kroz prste gledati u sunce, mozete uzeti neki belu providnu tanku tkaninu (gazu) I gledati kroz nju… za mastovitije sungazere mozete si napraviti naocare od gaze i kartona, moj nacin sungazing kada je malo jace sunce je da gledam kroz prste ili kroz krosnju drveca. Posebno za one koji su na manjim minutama preporucujem da gledate kroz krosnju drveta i “podesite” sunce kako vama odgovara da vam ulazi kroz oci.

28. oktobar 2009. god. Oko 10h UV je na 0 i uradio sam 15 minuta dopunjavanja suncevom energijom, jer je sunce pobeglo iza oblaka i napustilo me je! Bio sam malo razocaran sto necu moci dalje gledati, uracunati svoje vreme I naravno jacati um, telo i duh, ali isto tako i imunitet dalje, mada sam sada vec 1 milion posto siguran da ce me obici ova svinjeca gripa i bilo koja druga bolest ipak imam u vidu jacanja imuniteta do te mere da mi nista spalja ne moze nauditi da budem nad covek!

185. dan 30. Oktobar 2009. god.
31 minut i 10 sekundi konacno idemo dalje…. Konacno dosezemo sledeci nivo! 11h je UVje na 0 i sigurno je za sungazing I danasnja doza punjanja moze da pocne…. Cool! Predivan sungazing sam odradio sa svoje terase u sungazing majici i sortsu, e ovo je bilo previse za stariju komsinicu koja me je videla kako gledam u sunce i krstila se cesto ponavljajuci neke molitve (nisam cuo tacno sta da bih napisao pa cu to izbeci), dakle nije mogla izdrzati i onda je glasno upitala ne znam samo koga jer je bila sama na terasi: Pa dobro zar njemu u opste nije hladno ja sam se smrzla? Kako moze 30 minuta stajati tako mirno i gledati u sunce po ovakvom vremenu u tim kratkim pantalonama i toj majici? Samo sam je iskulirao I nastavio dalje gledati jer ne volim da me neko prekida…. Kada sam kasnije isao u prodavnicu tako u sortsu i kratkoj majici (ne da bih izigravao neku budalu jer hladnocu u opste ne osecam a lice i celo telo mi sve gore od toplote i prijatne uzarenosti posebno u obrazima)… pa mi smeta ako se obucem jace posto sav zracim toplinom i slusam samo svoje telo! Dakle, pitala me je kako mi nije hladno i kako se ne bojim da cu se prehladiti? Odgovorio sam joj da je to zato sto u opste moje telo ne oseca hladnocu i da mi je cak prijatno tako setati po kuci i napolju. (To je moje licno iskustvo ne mora biti za svakog ko radi sungazing tako)… I rekao joj sto se tice bolesti da se ne mogu razboleti jer osecam kao neki energetski omotac oko sebe koji je u stanju zastiti moje telo od bilo kog spoljnaog i unutrasnjeg uticaja.

186. dan 31. Oktobar 2009. god.
31 minut i 20 sekundi predivnog sungazinga! Sungazing sam uradio oko 13:30h kada je UV bio na 0 i sunce prijatno za oci. Nasao sam novo mesto za sungazing u ovo doba dana, i novog drugara da nisam sam kada radim sungazing, to je moj predivni brat drvo u dvoristu kroz cije krosnje se sunce probijalo puneci me svojom energijom kroz oci. Zaista je divno raditi sungazing i imati svoj licni tjuner za podesavanje primanja suncevih zraka kroz krosnju drveta taman koliko ti je to dovoljno za oci, samo se pomeris malo levo ili desno i nastelujes taman koliko ti je dovoljno sunceve svetlosti a da ti ne smeta za oci vec da ti je sve prijatno i sa uzivanjem. Nakon zavrsenog sungazinga pored drustva brata drveta video sam mnogo plavih krugova koji su igrali na sve strane praveci razne figure… predivno!!!

187. dan 01. Novembar 2009. god.
31 minut I 30 sekundi! Ekstra sungazing pored mog drvenog brata, I kroz njegove ruke WoW, toplota mi je sve jaca i jaca u obrazima posebno, nije mi hladnoiI ne osecam fluktacije vremena, energetski omotac oko mene je sve veci i sve jaci da nekada ljudi u autobusu se sve guraju oko mene posebno samo da me dotaknu jer osete energiju koja izvire I zraci iz mene. Ne morate biti nesto posebno mudri da biste to shvatili I razumeli tj. Prometili kako se svi hoce “ogrebati” bar za malo energije koja izvire iz mene. Kada sam pre neki dan imao tretman masaze stariji covek mi je platio 2 tretmana jer nije hteo da stanem sa masazom koja mu je prijala za telo, svo vreme je govorio kako je osecao neke trnce I tolplotu da izviru iz mojih dlanova, rekao mi je sto sam ja i sam znao da imam neverovatno jako energiju i da mu to jako prija da samo nastavim da radim dalje… naravno taj dan sam uzeo duplo vise para nego obicno I stekao redovniju musteriju koja ce me preporuciti dalje.

love3
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
nardo
Tragalac

Pridružio: 25 Maj 2009

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 08:27 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

cybermikan ::
182. dan (jutro i vece) 07. Oktobar 2009. god.

Zaista je divno raditi sungazing i imati svoj licni tjuner za podesavanje primanja suncevih zraka kroz krosnju drveta taman koliko ti je to dovoljno za oci, samo se pomeris malo levo ili desno i nastelujes taman koliko ti je dovoljno sunceve svetlosti a da ti ne smeta za oci vec da ti je sve prijatno i sa uzivanjem. Nakon zavrsenog sungazinga pored drustva brata drveta video sam mnogo plavih krugova koji su igrali na sve strane praveci razne figure… predivno!!!

love3

Pozdrav solarnom bratu Cybermikanu,

I ja sam na solaru....sada sam na 19.10min....
Ovo sa drvetom je dobra ideja ali ako drvo nije u blizini onda baš i nije, također gledanje kroz prste...itd...ima mana jer umara ruke kada je na duži period gledanje.Kroz gazu posebno izgleda sumanuto za ljude koji nas gledaju...ha..ha...iovako izgledamo munjeni...ha,ha....

Moj prijedlog je da se gleda kroz rupičaste naočale....Kada je HRManek bio u Splitu on ih je spomenio kao mogućnost.
Na internetu ih ima kupiti, i dobre su ne samo za sungazing već i za vid....

Npr. kada se gleda kroz njih možeš mala slova staviti doslovno ispred očiju i vide se jasno...tako da mi je u početku bilo zabavno pokazivati ljudima sa očalima, i onima bez.... da super vide i bez njih, i da svi imaju dobar vid samo su im očni mišići popustili...osim onih naravno koji imaju baš oštećenje živca i neke gore probleme.Uglavnom svi su rekli....nemoguće.

Tako da doktori, i oni koji prodaju naočale ne žele preporučiti rupičaste jer bi time bili u sukobu interesa sa svojim poslom....ha...ha....i zato ćete ih teško kupiti.... osim na internetu.A normalne naočale za vid naravno uništavaju lagano vid.....

Ja ih imam i toplo preporučujem.Jer problemi sa vidom su najčešće zbog lijenosti mišića...tj...navike da se uvjek pogled fokusira na daljinu standarnu...npr...razmaci do monitora...knjige...tv....itd......u biti uvjek isti problem sa nama......dobra stara LIJENOST...
Ima ih još kao što su: nežele se vidjeti neke stvari...razni programi.....itd...

Bilo bi zanimljivo saznati i koliko smanjuju uv....pošto u prospektu piše da smanjuju......možda bi se moglo gledati u bilo koje doba dana bez opasnosti od uv zračenja.
Jednostavne su za upotrebu i mislim da bi dobro došle svakom sungazeru.

Pozdrav ......
 Nazad na vrh »
PANTER
Iskušenik

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 13:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Odgovor za SatCitAnanda

U vezi guranje hrane kroz stomak..

Sa sungejzingom sam na 13 minutu,tu ti ne mogu reci nesto novo...
ali sto se tice protoka hrane kroz telo,to je malo da kazem moj rejon jer se bavim hatha yogom pa sam malo upoznat sa celim tim sistemom kako radi...

Ovako
hranu kroz telo ne gura hrana... vec rad creva,creva su i misici,dakle ona imaju sposobnost stezanja i opustanja,te tako guraju hranu kroz sebe,pogresna je navika ove civilizacije da non stop drzi creva punim,jer onda se pretegle creva i gube sposobnost skupljanja.

pauze u jedenju uopste ne smetaju
prolasku hranu,dakle one pomazu crevima
da se vrate u normalno stanje kako bi ostala elasticna i zadrzala sposobnost teranja hrane kroz sebe...
plus postoje vezbice,koje treba raditi u urade se za pola sata il manje...
dobre za kicmu,vrat ali upravo i za rad unutrasnjih organa...jer telo koristi kretanje kao pomocno sredstvo za prolazak hrane kroz creva...

zato vezba,hodanje,kretanje i bez brige o zadrzavanju hrane u crevima.. to nema veze sa sledecim obrokom,cak ce biti manje ako se redje jede.

svako dobro
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Satćitananda
Tragalac

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 15:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Pantere,
hvala na savetima ali to o čemu pričaš mi je poznato i redovno praktikujem vežbe koje između ostalog potpomažu probavu i protok, npr. Udijana bandu i Nauli na najvišem nivou, međutim za baš potpuno pražnjenje creva posle dva dana nejedenja je ipak potrebno klistiranje. Ne može se sve baš izbaciti, te sam stoga pomenuo to u prethodnom postu. Realno, to mi i nije bio neki problem. Par sati sam oprilike osećao efekte detoksikacije posle približno jednog dana što se u principu ne oseća kada se redovnije jede jer energija tad i nije raspoloživa za detoksikaciju. Najverovatnije je tome doprinela i činjenica da praktično nisam pio ni vodu što je dodatno otežavalo stvari jer se malo dehidrira posle dana bez vode Rolling Eyes . Drugi dan je bio ok. Uostalom, moglo je biti i bolje da sam jeo samo sveže voće ili povrće (koje je puno žive vode) ali bilo je tu i kuvane hrane i pokoji junk food Smile. Svako dobro i tebi i ostalima i želim vam što više duhovnog sunca iako ovo fizičko polako jenjava pod naletom zime.
Ps. Da te ne čudi što nisam pio vodu. Pre nekoliko godina sam odradio proces za ishranu pranom gde se prvih 7 dana ne jede ali uopšte ni voda ne pije pa sam izgleda posle toga izgubio osećaj i za žeđ. U poslednje vreme se učim da se barem ujutru na šte srce napijem vode, što je u to doba jako zdravo za čišćenje organizma. Vodu treba tada piti u nekoliko navrata, a ne odjednom celu količinu (kažu 4 x po 160 ml, ali ta količina je individualna i zavisi od više faktora, treba slediti osećaj). Posle toga naravno ne sme da se jede bar 45 min. Inače, ako neko jede samo sveže voće i povrće onda zaista nema potrebe da vodu dodatno unosi (osim ako ne živi u sahari ili radi u rudniku) ali ako jede i neku suvu i "mrtvu" hranu poželjno je da pije i vodu (a ne samo pivo Laughing ).
salut love3
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 10 Nov, 2009 17:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cybermikane ,

postavila sam na Oglasima o Sungazingu :

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=1622

Slobodno možeš tu još nešto da dodaš ako treba .

Takođe , ubuduće možeš da na toj temi kačiš oglase Sungazinga .

Pozdrav
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Strana 13 od 20

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka TEST: DA LI STE ,,PUTNICI'' ? 15 Vesna 22545 03 Maj, 2011 20:54 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TEST : DA LI STE INDIGO OSOBA 55 Vesna 42958 21 Dec, 2010 04:52 am
talerman Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1771304 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ste Srbin 100%? 19 BelaGalaktickaDamo 11136 01 Jun, 2010 17:32 pm
Enoch Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka [ Glasanje ] Sta mislite da ste VI? 10 Almsivi 5729 17 Apr, 2010 21:52 pm
sneguljica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISPOVEDAONICA - UĐITE I NAPIŠITE ŠTA STE DOBRO URADILI 90 Olivera Stevanovic 31560 25 Jan, 2010 17:13 pm
Olivera Stevanovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 31073 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)