PROJEKT BLUE-BEAM
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVITI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Ramzes13
Tragalac

Pridružio: 28 Okt 2009

Poruka Poslao: 28 Nov, 2009 13:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::
Ramzes13 ::

"Sve što mi zapravo radimo jest igramo marijonete dviju velikih obitelji, kada te obitelji postanu protivnici i marijonete će postat, nije kriv građanin Ameriki niti Rusije, niti Kine, krivi su prvo oni na vrhu, posle ljudi bez svog mišljenja!"

Ne bih se sa ovim složio.
Najmanje su krivi oni na vrhu,oni su takvi prenosnom genetskom strukturom koja se teško menja.Oni su takvi i teško će se promeniti.
Najveći krivci smo mi sami,ili ti građanin Amerike ,Rusije,i svake ostale države.
Ti obični ljudi su najveći krivci.
Ovi na vhu, bezdušni manipulatori, su samo odraz,ogledalo nas samih,naše tamne strane,koju ne menjamo.
Obični ljudi su najveći krivci,jer su lenji,licemeri,brinu samo o svom dupetu,ne vide dalje od svog dupeta ,boli ih dupe za tuđu nevolju,ali su radi da doprinesu da komšiji crkne krava.
Dobra je izreka da svaki narod ima vlast koju zaslužuje,ili preneseno na globalni nivo,čovečanstvo ima vlast koju zaslužuje,vlast koja odražava stanje svesti većine čovečanstva.
Ovi na vrhu,iluminatsko-masonske kreature,služe samo za kristalizovanje naše svesti,odnosno da nam pokažu kakvi ćemo i sami postati ako se nebudemo menjali.
I zato, kada se dosegne kritična masa pojedinačnog buđenja ,nestaće i iluminati i masoni i ostali ugnjevatači.
Do tada ostaje nam da ih krivimo za sopstveni moralni pad , licemerje i nepoštenje.

Genetika ne određuje ponašanje, već percepcija okoline.
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 28 Nov, 2009 13:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

sale ::
Stvarno ste smesni, pa i narod se vaspitava i to vrlo sracunato i perfidno da bude ovakav kakav je. Kad bi mene postavili da upravljam nekim narodom sa ciljem da ga sto vise unazadim tesko da bih mogao da smislim bolje od ovoga sto se desava. Odmah bi uveo nekoliko PINK televizija, pa tek skupstina cirkus , skolstvo da ne spominjem, primamljivo kreditno ropstvo itd malo se osvrnite. Ta izreka da narod ima vlast kakvu zasluzuje je i smisljena od vlasti.

Da li ozbiljno mislite da bi "vlast" dopustila neko organizovanje gradjana?
Narod je nazalost rulja bez vodjstva kojim vrslja more spijuna i agitatora, bilo koja organizacija bi se vrlo brzo otkrila a onda imamo vrlo lep spektar protiv dejstava: snajper u celo, sacekuse,lazne optuzbe, pretnje deci, otkazi itd. Nazalost znam za par primera mladjih ljudi kod nas koji su se zamerili vlasti, vrlo efikasna sudjenja i zatvor padinjak jedan je imao "ledja" pa su ga brzo izvadili ali drugi ga je malo naj*bao i unistena je licnost i sa politikom su zavrsili.

Pa tek Kenedi, Djindjic (koji je imao neke ideje), lista je poduza.

Vi ne znate sta je organizovana i koordinisana sila i jos sa nepoznatim brojem izdanaka.
Ako nekog npr DB ovca zaustavi policija to da je naoruzan je normalno
(protiv koga?)
a ako neki NN gradjanin bude zatecen sa oruzjem?
To se moze urusiti samo bozijom promisli nekim nesuglasicama iznutra.

I sa mojim iskustwima se cela priča podudara....Pozdraw sale i puno swetla da te prati... love3 Thumright
 Nazad na vrh »
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 28 Nov, 2009 14:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kamilica ::
 Tužno, ali istinito, dragi Dejjane!
Ponekad pomislim da bismo lakše izašli na kraj sa svetskom vladom i iluminatima, nego sami sa sobom. Što li je to tako?

Pa zato što sopstvene greške najteže uviđamo.
Poznata ti je praksa sa posla kada tvoj kolega odmah uoči neku tvoju grešku u radu,kao i ti njegovu.
A ti je nebi nikad uočila.
Umna šema.
Isto tako , stav,mišljenje o sopstvenoj vrednosti , položaju najteže menjamo.
Mi svi živimo u sopstvenoj iluziji,neko više,neko manje.
Uostalom sa iluzijom smo i rođeni.
Mi nemamo pojma ni šta smo ,ni gde smo,ni kako stvari funkcionišu,ni šta je Bog.
Nemamo pojma ništa ni o istoriji planete Zemlje,a kamoli svemira.
Ostaje nam da nagađamo i da prenosimo šta drugi kažu,ili da vođeni sopstvenom intuicijom stvaramo sopstvenu sliku stvaranja(koja može biti još i gora iluzija od one koja nam je data rođenjem)
I da , ponavljam ,svaki narod ima vlast koju zaslužuje.
Primer iz svakodnevnog života :
Koliko puta smo i sami bili svedoci da neki naš poznanik priča žestoko protiv korupcije,mahinacija,nepoštenja,itd...i da taj isto posle nekog vremena sticajem okolnosti dođe na neku poziciju u vlasti.....i šta radi ?
Pa isto to ,sve što je ranije kritikovao,sada usvaja kao normalan obrazac ponašanja.
Zato i kažem da nije vlast kriva,nego mi sami,zato što smo lažno moralni,duhovni,pravični.

Za ponašanje i delovanje pripadnika desetak najvažnijih iluminatskih porodica,percepcija okoline neigra nikakvu ulogu.
Genetika igra veliku ulogu.
Kod njih nepostoji percepcija okoline,jer su odgajani u strogo kontrolisanim uslovima.
Njihova deca se neigraju sa ostalom decom na ulici,parku,itd.
Ne,njihova deca idu u elitističke škole,zajedno sa drugom decom iz istih visoko staleških porodica.Svi imaju još dodatno privatne učitelje,kako bi bili od malih nogu kontrolisano i programirano odgajani da jednog dana preuzmu vođenje poslova i da naslede svoje bezdušne očeve.A onda se venčavaju međusobno ,da sve ostane u "porodicama"
Zato u njihovom opsegu osećanja nepostoji niti samilost, niti saosećanje.
Jednostavno zato što neznaju šta je to,niti su to osetili,a učeni su da to suzbijaju radi viših ciljeva i interesa.
A zanmo koji su njihovi viši interesi i ciljevi.
Ramzes13
Tragalac

Poruka Poslao: 28 Nov, 2009 18:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::
kamilica ::
 Tužno, ali istinito, dragi Dejjane!
Ponekad pomislim da bismo lakše izašli na kraj sa svetskom vladom i iluminatima, nego sami sa sobom. Što li je to tako?

Pa zato što sopstvene greške najteže uviđamo.
Poznata ti je praksa sa posla kada tvoj kolega odmah uoči neku tvoju grešku u radu,kao i ti njegovu.
A ti je nebi nikad uočila.
Umna šema.
Isto tako , stav,mišljenje o sopstvenoj vrednosti , položaju najteže menjamo.
Mi svi živimo u sopstvenoj iluziji,neko više,neko manje.
Uostalom sa iluzijom smo i rođeni.
Mi nemamo pojma ni šta smo ,ni gde smo,ni kako stvari funkcionišu,ni šta je Bog.
Nemamo pojma ništa ni o istoriji planete Zemlje,a kamoli svemira.
Ostaje nam da nagađamo i da prenosimo šta drugi kažu,ili da vođeni sopstvenom intuicijom stvaramo sopstvenu sliku stvaranja(koja može biti još i gora iluzija od one koja nam je data rođenjem)
I da , ponavljam ,svaki narod ima vlast koju zaslužuje.
Primer iz svakodnevnog života :
Koliko puta smo i sami bili svedoci da neki naš poznanik priča žestoko protiv korupcije,mahinacija,nepoštenja,itd...i da taj isto posle nekog vremena sticajem okolnosti dođe na neku poziciju u vlasti.....i šta radi ?
Pa isto to ,sve što je ranije kritikovao,sada usvaja kao normalan obrazac ponašanja.
Zato i kažem da nije vlast kriva,nego mi sami,zato što smo lažno moralni,duhovni,pravični.

Za ponašanje i delovanje pripadnika desetak najvažnijih iluminatskih porodica,percepcija okoline neigra nikakvu ulogu.
Genetika igra veliku ulogu.
Kod njih nepostoji percepcija okoline,jer su odgajani u strogo kontrolisanim uslovima.
Njihova deca se neigraju sa ostalom decom na ulici,parku,itd.
Ne,njihova deca idu u elitističke škole,zajedno sa drugom decom iz istih visoko staleških porodica.Svi imaju još dodatno privatne učitelje,kako bi bili od malih nogu kontrolisano i programirano odgajani da jednog dana preuzmu vođenje poslova i da naslede svoje bezdušne očeve.A onda se venčavaju međusobno ,da sve ostane u "porodicama"
Zato u njihovom opsegu osećanja nepostoji niti samilost, niti saosećanje.
Jednostavno zato što neznaju šta je to,niti su to osetili,a učeni su da to suzbijaju radi viših ciljeva i interesa.
A zanmo koji su njihovi viši interesi i ciljevi.

Postoji percepcija.
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 28 Nov, 2009 20:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Mi nemamo pojma ni šta smo ,ni gde smo,ni kako stvari funkcionišu,ni šta je Bog

Sve ovo znam, samo me niko još potpuno ne razume. Treba uložiti napor pa ispadne lakše ostati u svojoj percepciji i poistovetiti se sa niko.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 28 Nov, 2009 21:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ZNAM DA NISTA NE ZNAM...
REKAO JE ZNAM...
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 28 Nov, 2009 21:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ah, pa ne sve, nego konkretno, to sigurno znam a ostalo saznajem usput. Za jedan život videti samo deo je puno,
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 28 Nov, 2009 23:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

LJUDI... !!!
ja vas - NE RAZUMEM...
pa, VALJDA... smo - SVI... marionete... ILUZIJE... vezujucih sila materijalne prirode, RACUNAJUCI I NASU BRACU I SESTRE IZ PORODICA ROKA I FELERA I... REPTILCICA
itd... isl... SVI KOJI SMO U NEKIM OD TELA... KOJA GOD DA SU...
ja ne vidim nista KATASTROFALNO... sto ce da nam uzimaju... krv... i spermu... ja sam, ionako... - DOBROVOLJNI DAVALAC...

- a, tek, KAKVE VEZE IMAJU - PORODICE... I - POTOMCI... KRVNE VEZE... sa pitanjem DUSE... i inkarnacije... ???

pa, valjda ce, i ONI... STRASNO, STRASNO... ZLI I NEVALJALI... jednoga dana, posle 25.000 godina zivota... da OSTAVE - SVE... nekome... za koga VERUJU... da je... NJIHOV...
koja ILUZIJA...
i... GDE SU - GLAVE... PODIGNUTE... NA GORE...???

pogledaj

odakle - DOLAZI - SVETLOST... !!!???

Foodsmiley

ili - barem... UNUTRA...
pa, ideja je bila... 3D - INTERNET... HOLOGRAMI... I - TELEPORTACIJA... kao sto je, za srednjevekovnog coveka ideja bila... obican internet... i - jeftin... kao i solidna konfiguracija PC-a... ZA JEDNU PLATU... ili delic... i video igrice... 3D... i...
...
SVE IDE - KAKO TREBA...
NEMA - KRIVCA... NEMA KRIVICE... pa, zar niste culi... TO JE VEC - UKINUTO...
KOD MENE... u ulici... a - pokret se - siri...
znaci - MOZE... ALI SAMO KAO IGRICA... 3D... KAO - ZABAVA...

inace... a gde - ide... TA ENERGIJA...???
pzzzzzzzzzzzzz
ljut sam... i besan... nesto... veceras...

WHAT...??? - sto rece - BG Dama

Oops!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
kamilica
Hodočasnik

Pridružio: 29 Dec 2008

Poruka Poslao: 29 Nov, 2009 01:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

sale ::

Pa tek Kenedi, Djindjic (koji je imao neke ideje), lista je poduza.

Pa Sokrat, na primer, da nastavim listu... Jesu oni i njega ubili? Koligo daleko u istoriji su ONI aktivni?
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
sale
Tragalac

Pridružio: 31 Dec 2008

Poruka Poslao: 29 Nov, 2009 02:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mnogo pitas, ne secam se davno je bilo
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ramzes13
Tragalac

Poruka Poslao: 30 Nov, 2009 21:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::
LJUDI... !!!
ja vas - NE RAZUMEM...
pa, VALJDA... smo - SVI... marionete... ILUZIJE... vezujucih sila materijalne prirode, RACUNAJUCI I NASU BRACU I SESTRE IZ PORODICA ROKA I FELERA I... REPTILCICA
itd... isl... SVI KOJI SMO U NEKIM OD TELA... KOJA GOD DA SU...
ja ne vidim nista KATASTROFALNO... sto ce da nam uzimaju... krv... i spermu... ja sam, ionako... - DOBROVOLJNI DAVALAC...

- a, tek, KAKVE VEZE IMAJU - PORODICE... I - POTOMCI... KRVNE VEZE... sa pitanjem DUSE... i inkarnacije... ???

pa, valjda ce, i ONI... STRASNO, STRASNO... ZLI I NEVALJALI... jednoga dana, posle 25.000 godina zivota... da OSTAVE - SVE... nekome... za koga VERUJU... da je... NJIHOV...
koja ILUZIJA...
i... GDE SU - GLAVE... PODIGNUTE... NA GORE...???

pogledaj

odakle - DOLAZI - SVETLOST... !!!???

Foodsmiley

ili - barem... UNUTRA...
pa, ideja je bila... 3D - INTERNET... HOLOGRAMI... I - TELEPORTACIJA... kao sto je, za srednjevekovnog coveka ideja bila... obican internet... i - jeftin... kao i solidna konfiguracija PC-a... ZA JEDNU PLATU... ili delic... i video igrice... 3D... i...
...
SVE IDE - KAKO TREBA...
NEMA - KRIVCA... NEMA KRIVICE... pa, zar niste culi... TO JE VEC - UKINUTO...
KOD MENE... u ulici... a - pokret se - siri...
znaci - MOZE... ALI SAMO KAO IGRICA... 3D... KAO - ZABAVA...

inace... a gde - ide... TA ENERGIJA...???
pzzzzzzzzzzzzz
ljut sam... i besan... nesto... veceras...

WHAT...??? - sto rece - BG Dama

Oops!

"Ako dođe crno i navali demon da ti pije snagu iz čakre, podajte mu bez straha jer vaši su izvori beskonačni!" Very Happy
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 30 Nov, 2009 22:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"Ako dođe crno i navali demon da ti pije snagu iz čakre, podajte mu bez straha jer vaši su izvori beskonačni!" Very Happy

Pa, dobro, Ramzes, ti si otvorio, sada, niz interesantnih - tema.
Jer, mislim, ovde se ne radi o nekom PRAVILU...RECEPTU... koje vazi uvek i u svim uslovima... vec je pitanje, za sebe, od slucaja do slucaja.
a to su pitanja - vezana, za nas same... za te demone.... kao i pitanja vezana za TRECU OSOBU, t.j. neki visi duh, ili Boga, kako god da nazovemo.
To i jeste interakcija ove tri osobe... i moguce su - razene varijante.
dakle, meni je tesko da iskljucim i tu trecu osobu... kako god... pa cak i u situaciji da se, ona, kao - drzi po strani i ne mesa se. Ali, onda se pitam - zasto se ne mesa, zasto i kako, onda i sta je moja realizacija.
I tu nastaju, na nekim nivoima - dileme. NESTO SE UCIM.
PRVO PITANJE JE: A - ZASTO JE DOSLO - CRNO... I NAVALIO DEMON... ???
sigurno, verujem, NIJE BAS SLUCAJNO... mada se i to desava, hmmmm...???
t.j. STA JE - UZROK TOME... jer, njegova navala je, najverovatnije, neka posledica... ako radis ciscenje karme, svakodnevno, i predajes rezultate... NE VEZUJES SE, ZA NJIH...onda je vrlo retko da je to NOVA KARMA... za tebe... moze samo kao neko NOVO ISKUSTVO, na tvom duhovnom putu...
E, SAD JE TO - PITANJE... tvog odnosa prema demonima, t.j. TOM DEMONU... kao i PITANJE - A STA HOCE TVOJ ZASTITNIK... DA URADI, SA TOBOM... da te zastiti, ili te prepusti demonu... i - ZBOG CEGA... sta te - UCI... ako vec to dozvoljava...
- JEDNOM, ranije, kao mladji... sam procitao neku duhovnu izreku: AKO HOCES DA SLUZIS BOGA, ONDA SI SLUGA I SVIH ZIVIS BICA, JER SVI SU DECA BOGA... I NJEGOVI DELOVI.
i, tako sam ja pokusavao, koliko sam znao i umeo i imao volje i inspiracije... da budem, prema svakome - ljubazan, pozitivan, drag...
e, a onda me je, jednom, pitao moj andjeo: a - kako ti razumes... to sto sam citirao...???
ja mu to ispricam, kao da on nije imao pojma... a onda mi on rece: DA LI TI ZELIS DA SLUZIS - DEMONE... ILI - BOGA...???
jer - TO - NIJE ISTO...!!!
I, AKO SLUZIS DEMONE, NE ZNACI DA SLUZIS bBOGA, A AKO SLUZIS BOGA, ZNACI DA SLUZIS I DEMONE, SAMO JE princip - razlicit... A I, CESTO, NACIN NA KOJI DELUJES...
DAKLE, ako stavis sebe u polozaj da sluzis Boga... onda se, stvari, VEROVATNO - MENJAJU... barem negde, na nekim nivoima.
sa druge strane... demoni bas i ne vole... neke stvari... i da se zadrzavaju... na nekim mestima... gde se rade nekakve meditacije, pogotovo PERSONALNE, sa visim bicima... pa, iako bi i naisli, da piju nesto... brzo bi se - povukli... mozda i vracali... ali, jednostavno - NIJE IM TU MESTO... i oni to znaju i osecaju... gde im je privlacnije...
ako govorimo o nekim NALETAJUCIM demonima...
za ostale znamo, nase domace mezimce, pa sad... kako ko hoce...
znaci - DRUZENJE SA VISIM BICIMA... a ovi, demoni, ako im se svidja... neka slusaju MANTRE... i UZIVAJU U SVETLU... itd, sto da ne...
znaci - NEMA DANA... bez svesti i meditacije... a sta je drugo toliko BITNIJE... ???
ne znam, ali... kako to ide kad si SAM... SVOJ MAJSTOR... onda, mislim, treba da se VEZBA... aerobik, misici, zastitne maske, beli luk, vitamini...
ali, zar nije sve - REZIRANO... nekako, od visih bica... koja vode racuna i o CELOM SVEMIRU, da funkcionise NAJBOLJE MOGUCE... i sa zlim likovima, i onim dobrim... kao u pozoristu... a mi i UCESTVUJEMO... ALI I POSMATRAMO... kako kad...
ja ne znam, isuvise sam MALI... da se SAM - BORIM... sa svim reptilima, demonima... ili... a, nisam bas ni u fazonu... a ako se mi MALI udruzimo, SAMI, ce ih skenjamo...
jesmo pobedili ceo svet, Nato... itd, i znam dobro, pritajenu energiju Srba... samo cekaju da se pojave VANZEMLJACI... pa da KRENEMO U PRVE REDOVE DA IH SKOKAMO... kao bozanski narod... a, ovi drugi... ceo svet... ce da gleda na CNN - u i jedu kokice sa kolom... i - navijaju... otvore kladionice, za nov biznis... itd
znaci - NE ZNAM... samo razmislam, naglas.

Rolling Eyes
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVITI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 101389 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 927137 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 69633 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246346 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11901 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 20813 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Došao sam donjet mač i knjigu 10 Ramzes13 10906 03 Nov, 2009 16:33 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)