APOKALIPTIČNI SNOVI...
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 16 Dec, 2009 21:04 pm    Naslov: APOKALIPTIČNI SNOVI...
Odgovoriti sa citatom

.

Koliko se sećam, nekoliko naših članova je na nekim temama pisalo o svojim apokaliptičnim snovima, ali nismo imali posebnu temu o tome.

Noćas sam sanjala čudan san, koji me i navodi da otvorim ovu temu, da bi smo na jednom mestu sumirali takve snove.
Inače, pre nekog vremena gledala sam čuveni film "2012" i moja skromna kritika o tom filmu je: GLUPOST.
No, san je bio upravo kataklizmičke prirode. Elem...

Sanjam da mi neko pokazuje prizor na nebu, koji je zapravo hologram stvarnog dešavanja,
kako se otvaraju vulkani na nekom ostrvu i kako more plavi to ostrvo.
Prepoznajem Veliku Britaniju kao mesto nesreće, sa pritajenom zebnjom se pitam šta je s ljudima koji su tamo živeli...
Svi u strahu čekamo da naidje veliki potop, svesni da nemamo gde da pobegnemo...

.
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 16 Dec, 2009 21:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Starcy.

pridruzujem se ovom tvom forumu, mozda bude jako interesantan...
nisam bas pratio puno - slican forum, sa snovima... ali ovaj ima posebnu crtu, smrnc...
i meni se desilo, skoro, da sam sanjao nesto slicno... iako godinama ne sanjam nesto sto izgleda lose, da kazem apokalipticno ili... i, uglavnom, kad i sanjam tako nesto, onda su to uputstva, poruke... koje mi se daju da skrenem PAZNJU, nanjih... bez nekih negativnih emocija... ili kao predskazanja... da se ne razocaram ako sam nesto ocekivao... zeleo, nadao se...
dakle san ide ovako: ODJEDNOM - EKSPLOZIJA... u jednoj fabrici, ovde, u Smederevu... i iako je dosta daleko, kao da je eksplozija atomske bombe, ali nije, obicna je... ali je talas VATRE... tako brz da stize do trga, gde se nalazim... u momentu... i vidim i ljude oko sebe, ali ne stizem nikoga da upozorim, jedino sto reagujem, gotovo instinktivno, je da LEGNEM, dole, pokrijem glavu... da to, nekako, prodje...
i talas prelazi preko mene i po meni... i NE PRZI ME... ne osecam vrelinu... ali, osecam... da nema VAZDUHA... za disanje... i pokusavam da izdrzim, da prodje, da naidje i vazduh... ali... NIJE PROSLO... pocinjem da se gusim... i - GOTOVO... probudim se...
i, prvo sto mi pada na pamet, jer nisam doziveo nesto lose... strah i sl... je... AL SAM SE ZAJ*BO... NISAM SE SETIO DA IZADJEM IZ TELA... mada mu to budjenje, moze da bude isto...
i, onda, onako... gledam i VODU... ne secam se sada kako, ali kao POPLAVE... I, NA KRAJU RAZMISLJAM O - MATERIJALNIM ELEMENTIMA... chakre mi padaju na pamet... itd... ALI, JOS NISAM ISKAPIRAO - PORUKU... moracu - PONOVO...
u svakom slucaju... kao POJACANI INTENZITET ELEMENATA... naravno, povezano i sa PROJEKCIJAMA... PRIVLACENJA... citanjem tih stiva... itd...
eto, toliko od mene...
javljam ka d budem znao tacnije... a, moguce je i da sam, sada, malo zauzet poslovno i preopterecen... pa je i to odraz... i uputstvo... DA SEBE NE UGUSIM... previse...

pzz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 17 Dec, 2009 02:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Sestro Starcy,
kopiracu i ovde jedan moj delimično apokaliptični san:

Bila je zvezdana noć u snu.
Odjednom se nebo OTVORILO, kao da je skinut neki zaštitni omotač oko Zemlje,
i počelo je da pada usijano kamenje sa neba, i gde god bi palo , izazvalo bi požar.

U tom trenutku, pojavila su se ogromna SVETLA na nebu, vrlo blizu Zemlje, kao od 1000 reflektora.
Pripadala su vanzemaljskoj floti.
Ljudi su bežali oko mene u panici na sve strane, a ja sam samo nemo stajala, gledala gore u njih, i razmišljala -
Bože, da li je ovo INVAZIJA, ili su došli da nam pomognu ?
U snu, nisam dobila odgovor...
.
jimiboy
Tragalac

Pridružio: 12 Avg 2008

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 14:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Stvarno su neobične te stvari, zapravo teško možeš ikome opisati šta se desilo a ipak tvoja duša je ostala uznemirena zbog smisla što "ti" (ja) ne možeš pomoći mnogima iako bi to htio. Apokaliptični snovi, znak su da se Otkrovenje ili neka druga vrsta promjene već jedno dulje vrijeme obistinjava a naše ljudske oči to ne vide. Sada ako je došlo do buđenja određenih skupina, pojedinaca, sve to nemože generalno pomoći svim tim masama ako se iste ne probude iz ovog stanja komatoze.
Ja sam napisao u davnijim postovima kako se meni počelo dešavati kroz određene snove da sam odnekud zadobivao informacije, no tada nisam još bio siguran dal je to zaista informacija ili samo moj san. Čak sam mislio da sam iskušavan od strane nekih sila al dobro sve je to objektivno moguće.
Prije rušenja aviona 11 septembra u USA, sanjao sam užasan san o tome gdje sam stajao u svom stanu u visokom neboderu, on je ostao sačuvan a avion koji je pokušavao da uzleti samo se je par puta zalelujao gore dole i onda je nastala strašna panika, vatrena stihija, lom i užas.
Što se mene osobno tiče, imao sam nekoliko snova koji su graničili sa stvarnošću, bili su jasno naznačeni da život nije igra i da je preozbiljna stvar da bi ju čovijek tek tako olako zapustio. Svaki pojedinac to drugačije shvaća. Pitanje je koliko tko od nas biva produhovljen, na kojoj razini učenja smo, koliko smo daleko od primanja informacija (pomoći). Pozzz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 270123 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 14423 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 30144 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 63120 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14630 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 20640 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 17449 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)