Dezinformacijski "alien agenda" aparat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 31 Dec, 2009 02:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Po mom vidjenju svako uverenje je zapravo mentalni koncept. A mentalni koncept je realna stvar koja ima svoju energiju, odnosno osećaj i vibraciju.

A držimo sve te mentalne koncepte istovremeno sa našom pažnjom.

E sad, ta pažnja nije samo ovo što spolja usmeravamo već i ona pažnja koja ide iz dubljeg nivoa, iz podsvesti, sa nivoa bića.

Mnoga ta uverenja, mentalne koncepte, smo za života prihvatili i opteretili svest sa njima, a neke smo i doneli rodjenjem.

A kako odlučiti koja uverenja su dobra? Pa valjda nema druge nego istraživati i eksperimentisati.

U svakom slučaju mislim da se mora prvo dobar deo ogoliti.

Smanjiti sva suvišna.

Onda i ona osnovna ispitati.

Ali lako je jednom kada se udje u štos eksperimentisati.

Mislim da je baš taj sklop uverenja zaslužan za stanje svesti.

Pa po stanju svesti možemo imati uvid.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 31 Dec, 2009 15:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nemojte sad da stanemo, taman kad je tema koja se meni svidja!?

Smile

Nebih da brzam jer treba da pročešljamo ovo oko uverenja i iskustva detaljnije...

Al ajde da kažem nešto o čemu sam razmišljao, a palo mi malo pre na pamet ponovo.

U čemu je generalni problem kod "duhovnog rada"?

I zašto on nedonosi rezultate koji bi trebalo?

Zato što se ljudi bave rezultatima, a ne uzrocima. Tako bar kontam.

Evo konkretno.

Treba dostići neko stanje svesti. Nekažem prosvetljenje, već samo neko "više stanje" od ovog trenutnog.

Ono što se dešava kada se spontano nadjem u nekom "višem stanju" svesti je da se osećam jako moralan. Nekako mi je to imperativ. ali to proizilazi iz tog stanja svesti. A nije obrnuto- da treba biti moralan da bi se diglo na to stanje svesti- jer to je kao guranje sebe na silu negde gde iskreno nepripadam i na taj način ni nemogu da pripadnem. Jer unutrašnja osnova u meni odredjuje stanje svesti kao produkt i to se jednostavno nemože menjati umom. Uverenja se nemenjaju umom.

Drugi primer je vežba disanja. Postoje vežbe disanja koje podižu "svest". Ali nasuprot tome, kada sam u takvom stanju svesti "prirodno"- tada je takvo disanje spontano!

I uz vežbe disanja mogu da se dignem na izvesno vreme ali brzo se inercijom unutrašnjeg stanja vraćam u neko prvobitno stanje. Recimo traje 20 minuta, a onda se polako vraćam. A kada se spontano nadjem u tom stanju svesti- mogu biti u njemu satima, danima i disanje je prirodno na tom nivou!

Mogu tako da nastavim sa primerima u nedogled.

A zašto je ovo sada relevantno- pa hteo sam da povežem ovo shvatanje sa većinom današnjih "učenja" u radu na sebi.

Većina tehnika radi upravo to- da na silu čoveka gurne negde "više".

To je OK, nesporim da je to dobrobit za čoveka. I ja sam koristim razne tehnike.

Ali sada gledam iz drugog ugla na sve ovo...

Suštinska promena može doći samo ako se baza promeni i čovek spontano raste u svesti.

Ta baza su po meni uverenja, odnosno sistem uverenja. Kad kažem uverenja mislim na sve ono u šta verujem, ne tipa "verujem u boga", već na duboko usadjeno uverenje u čoveku koje on podržava delom svoje unutrašnje i spoljašnje pažnje. Mislim na (recimo) uverenje o gravitaciji. Taj mentalni koncept je urezan u mene i podržavam ga delom pažnje, podsvesno, konstantno u budnom stanju.

Ima raznih bazičnih uverenja, koje smo doneli, ima onih koje smo stekli i dodali životom.

To su uverenja koja su se obrazovala iskutvom. A iam i onih sitnih uverenja koja smo stvorili umom, tipa verujem u nešto i to oblikuje moje umne obrasce i ponašanje.

Ceo zbir tih uverenja, baznih i stečenih čine osnovu percepcije i identiteta čoveka.

Naravno životom samim se ta uverenja menjaju...

Ali jedan metod koji je efikasan je samoposmatranje u dobokom stanju smirenosti i koncentracije unutar sebe. Takva metoda traje godinama, decenijama-- ali na kraju daje sigurne rezultate. kada se spozna osnova i usmeri na rešavanje.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 31 Dec, 2009 16:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ahhhhhhhh, sta sve, ljudski um moze da smisli...
kako izaci iz - lavirinta... uma...
ne znam... ima dosta iskustava u istoriji... pa se ucimo i na tudjim... ili i na svojim... greskicama...
ali... pitanje glasi, po meni: da li, stvarno ZELIMO... da izadjemo iz lavirinta...
ili da imamo sva iskustva, u njemu... unutra...
i... a sta cemo, dalje... sa tim iskustvima...
jel i to deo programa, potprograma... iluzija iluzije... majine maje maja...???
pitam se...
a napolju pada kisa... leeepo pada... i - pusta zvuke... i... blizu je...
ahhhhhh, kako je to lepo... kad um moze i da putuje... napolje...
samo, prvo, naravno ide - iskustvo... NECIJE...
cvrga od andjela... kao sto pisem... na predanoj sluzbi bogu...
CVRGA... ALI - OD ANDJELA... ne od bilo koga...
tako je receno... verovao ili ne...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 31 Dec, 2009 17:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobra pitanja Enoch do odredjene tacke iskustva....
ali preko te tacke ,vaznost dobijenih tacnih odgovora,odnosno realnog iskustva su u rangu vaznosti kretanja desavanja na svetskoj monetarnoj berzi,za sve koji nisu brokeri.

Kada se uvidi sopstvena stvarnost ili prolaznost i zivotna uloga.......u smislu subjektivnog projektovanja,o kome si pisao na nekoj svojoj temi......tada se filtriraju i pitanja po prioritetu.

Sa tim da si izostavio jednu APSOLUTNU sitnicu,a to je da se Bog ili Apsolut projektuje kao kreacija koja je u jednom delu i materijalna u obliku kosmosa.....i kroz hierarhiju Bica se projektuje sve do coveka pa i unutar njega do najelementarnijeg.

Tako da su takozvani vanzemaljci itekako prisutni u bezbrojnim univerzumima,paralelni sa nasim i unutar naseg kad dolazi do zalazenja u projekciju Zemlje i Covecanstva.
Da bi to i iskustveno na neki nacim potvrdio,probaj da zadjes u projekciju nekog humanoida vanzemaljskog.

Pokusaj da se saznaju planovi i kombinacije vanzemaljaca,je nepotrebno,osim ako nisi u funkciji visoke bezbednosti neke drzave...pa i tada je diskutabilno,zbog mogucnosti ili nemogucnosti konkretne akcije.

Moje je misljenje ,da je bolje da pravilno iskoristimo vreme koje nam je na raspolaganju,na upoznavanju i izrazavanju ljudske civilizacije......jer se tu kriju odgovori na jos nepostavljena pitanja,koja sezu do bazicnog uzroka svega.

pozdrav......i srecna ti nova 2010 godina.
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 31 Dec, 2009 19:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::
Dobra pitanja Enoch do odredjene tacke iskustva....
ali preko te tacke ,vaznost dobijenih tacnih odgovora,odnosno realnog iskustva su u rangu vaznosti kretanja desavanja na svetskoj monetarnoj berzi,za sve koji nisu brokeri.

..... ......
...... ......
...... ......
....... .......

Moje je misljenje ,da je bolje da pravilno iskoristimo vreme koje nam je na raspolaganju,na upoznavanju i izrazavanju ljudske civilizacije......jer se tu kriju odgovori na jos nepostavljena pitanja,koja sezu do bazicnog uzroka svega.

pozdrav......i srecna ti nova 2010 godina.

Slažem se. Netko tko nije broker a pravilno iskorištava vrijeme koje nam je na raspolaganju, upoznavajući izražavanje ljudske civilizacije, štošta može iščitati iz prioriteta koji su mu neminovno pri ruci.

Pozdrav.

Sretna Nova! Bananallamaq
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 01 Jan, 2010 02:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodraze, vidjenje APSOLUTNE "sitnice" (koje se razlikuje od tvog) iznio sam na drugim temama ovdje. Htio sam da ovaj topic bude postedjen "apsolutnosti" i "Jednote" i da se stvari sagledaju iz relativne (mikro) perspektive. Analogno: ako mi netko ulazi u osobni prostor bez moga dopustenja ili me svako malo istuce bejzbol palicom, sama kognicija da je "gradjanin ove planete" i "dio Jednog" trebalo bi mi igrati malo manju ulogu od one "kako se zove", "gdje zivi" i "zasto mi to radi", zar ne?! Sa "apsolutnim" kecom u rukavu, poker nema smisla Razz Apsolutno je dobro ako se zeli provizorno oznaciti kruznica, ali daleko nedovoljno ako govorimo o bilo kojoj tocki kruga. Zato jos jednom apeliram, ako moze, bez "caja sa Apsolutom"; barem na ovoj temi Wink I ako mogu precizniji odgovori o samom pogledu na postavljena pitanja, det vud bi najs Wink

Sve najbolje i tebi, mate Wink

Đibo, odlicna kontemplacija Exclamation Cim nadjem vremena ukljucit cu se u diskurs, jer je predobar da se ne nastavi Wink

Zvoncice, koji su to prioriteti?
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 01 Jan, 2010 13:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne znam na koje prioritete misle drugi diskutanti, Enoch...
Mislim da ne bi trebalo zaobilaziti stvarnost. Bar ja.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 01 Jan, 2010 16:37 pm    Naslov: Re: Dezinformacijski "alien agenda" aparat
Odgovoriti sa citatom

pokusacu da dam zadovoljvajuce odgovore... za tebe, mislim... da me ne obrises... hehehe...
tvoja pitanja jesu vrlo interesantna i BITNA... za mnoge ljude... VECNA pitanja... u odredjenoj fazi... prelaska sa vere na - protivljenje, pobubu, trazenje sebe i svog licnog identiteta... sumnje... preispitivanja... uporedijivanja...
poznato mi je to, i znam da pises zbog mnogih citalaca... radi budjenja... svesti, ili...
licno sam imao 3 godine proucavanja, na pocetku duhovnog rada... RAZNIH znanja, informacija, vezbi... kao ateista... buduci naucnik... podsmevajuci se vernicima i veri o postojanju neceg onostranog, Boga... andjela... verujuci da je ELEKTRON = BOG... maldi student...
posle te 3 godine zeljan ZNANJA... koje je bilo IMPERSONALNO... ne dirajuci MOJU VERU O NEPOSTOJANJU APSOLUTA, ili Boga... dosao sam do Veda... i, opet 3 godine proucavanja... ZNANJA... ali... tamo se pominje i Bog... i mnogo toga sto je prevazilazilo svu moju drskost i provokacije... NEZGODNA pitanja koje sam zeleo da imam odgovore... logicne, RAZUMSKE....
i, onda - DALJE NIJE VISE ISLO, TAKO... bilo je... ili ostaviti, sve to... i preci na nova ucenja... i koja... ili DONETI ODLUKU... UCI U TO... PREDATI SE... POCETI VEROVATI - TOME...
naravno, UM je odmah odvracao od toga, po sistemu - A STA AKO JE SVE OVO POGRENO... AKO JE SVE PREVARA... AKO JE ONO GLAVNO - PREVARA, A OSTALO SAMO - SARGAREPA... I, GDE CU, SA TIM, DA ODEM... sta ce biti, sa mnom... hocu li se moci - vratiti, povratiti... biti, opet, JA... ili cu da zastranim, odem u p.m. ili ludilo, pakao, iluziju... sve su to pitanja, i mnogo vise... SUMNJE... koja su me mucila...
ali, pomislih, posto dalje ovako ne ide, AKO ZELIM DA TO RAZUMEM I DOZIVIM - JEDINI NACIN JE DA UDJEM U TO - CEO... PREDAJUCI SE... BAREM CU ZNATI - A KAKO JE I TO... IMACU NEKA ISKUSTVA, PA - VIDECU... KAKO IDE DALJE...
ZNATIZELJA... ILI STA VEC... ALI, ODLUKA JE DONETA = ULAZIM U TO... BEZ STRAHA... PA STA BUDE - BICE...
I, SADA... STA DA KAZEM... posle jos oko 25 godina, od tada... TU SAM GDE SAM... radim, i dalje... krecem se... experomentisem... ponekad i SUMNJAM... imam slobodu i za NAJNEZGODNIJA PITANJA I PRPTOVLJENJA... i, tako... ZIVIM... kako god... IDE, NEKAKO...
IAKO UMEM DA BUDEM I NEZADOVOLJAN, LJUT... UMEM I DA IZADJEM... I IZ TOGA...
pa, evo, da probam, koliko mogu, da dam, KAO TAKAV... CESTICA... CELIJA... odgovore na navedena pitanja...

Enoch ::

Interesiraju me kontemplirajuca razmisljanja.

ne znam sta znaci, TACNO rec kontemplacija... samo se SECAM... iz filozofije ili logike... davno bese... nesto kao OSECAJ... sta bi moglo da bude...
Citat:

Mozemo li vjerovati ijednom izvoru koji govori o vanzemaljskim rasama?

mozemo, SVIMA... ali, ne moramo, nijednom...
naravno, izgleda tesko i nemoguce, logicki, verovati, u isto vreme kontradiktornim, suprotnim, informacijama...
ovaj JA im VERUJE... da govore O SEBI... dakle, da postoje... i da PRICAJU SVOJU PRICU... koja moze da bude ZABAVA, kao S.F.... ili sa nekim ponudjenim informacijama... za NAS, MOJ - IZBOR... sta cu sa tim da radim... ili sa INSPIRACIMAMA... za nesto sto Ja zeli... ili smatra korisnim... itd... izbora ima... ZA SVAKOG...
Citat:

Mozemo li vjerovati da otmice nisu samo distorzija podsvjesnog uma da se prikriju stvari koje su daleko van nase percepcije?

mozemo... ali ne moramo... mozemo i to da pogledamo sa malo sireg aspekta... ili sa malo vise - licnog... SAOSECANJEM... empatijom... ili SAMOANALIZOM...
Citat:

Ako je netko stariji od nas milijunima godina, kako to da barataju tehnologijom koju bi i sami mogli dosegnuti za cca. 1000 godina?

mozda su razvijali neke druge stvari... mnogo vise... od tehnologije...
nama nepoznate i nepojmljive...
Citat:

Sto ako su sve teorije o vanzemaljcima samo vjesto plasiran proizvod dezinformacijskog aparata?

pa, NISTA...
KOGA - TO... BAS TOLIKO - ZANIMA... da zapostavi svakodnevni zivot?
mislis... na POSEDNUTOST... vanzemaljcima i teorijama zavere?
Citat:

Sto ako mentalna kontrola seze mnogo dalje nego bi to mogli i naslutiti?

pa, opet - NISTA... ja licno veruje... da je to moguce... i da SVE IMA SVOJ SMISAO... logicno...
Citat:

Sto ako su te informacije pustene planski u javnost da se isprogramira i ono malo potencijalnih umova / duhova koji se ne slazu sa postojecom slikom svijeta i Univerzuma?

pa, IZGLEDA I DA JESU - PUSTENE... BAS ZA TE LJUDE... PITAM SE - A ZASTO... BAS -ZA NJIH...???
I - koja je to- POSTOJECA SLIKA SVETA I UNIVERZUMA... s obzirom da NE PRICAMO O APSOLUTU... SECAS SE... NEGO O KONKRETNIM LJUDIMA... TEBI... MENI... PERICI...
ako se ne ljutis, SIGURAN SAM da se NASE SLIKE... RAZLIKUJU... mozda i POZAMASNO...
a ako mislis NA SEBE I SVOJU SLIKU SVETA... onda... PITAM SE... kao i ti... U CEMU SE - NE SLAZES...? ( sa SVOJOM - SLIKOM... ako je ovo moguce razumeti)...
Citat:

Mogu li, recimo, Sivi biti finalna faza ljudske evolucije u jednoj od potencijalnih "buducnosti"(gledano iz relativne perspektive)?

mogu... pretpostavljam... ali... KOGA TO ZANIMA...??? I - ZASTO...???
ZASTO - BAS TAJ SMER... EVOLUCIJE...??? ENOCHE...???
i - STA SA TIM...??? HOCEMO LI SE POBUNITI... RATOVATI... DICI GLAS, BAREM...
ili - BITI - OVCICE... POSLUSNE...??? ILI... NESTO TRECE...???
Citat:

Moze li se u obzir uzeti mogucnost da ta "rasa iz daleke buducnosti", pokusava kontrolirati ovu tocku realnosti, ne bi li stvorili alternativan tijek koji bi se razgranao u alternativne stvarnosti (Univerzume) i tako promijenio njihovu vlastitu stvarnost koja je dosegla evolutivni corsokak?

DAAAAAA....!!! KONACNO...!!! SPOZNAJA...!!! mislim, SVAKO, JEDNOM... DODJE U - CORSOKAK... pa se BUNI... ako moze i sme... ili BORI... DA PROMENI... ako moze i sme.. A AKO NE MOZE I NE SME... ONDA... PADNE - NA KOLENA... I - PROSVETLJENJE... ILI - PROBUDJENJE... zavisno od New age usmerenja...
mada... neki... mozda... imaju i drugo na umu... koji su VEC PROSLI - CORSOKAKE...
barem 3 komada...
Citat:

Sto ako su reptili nesto sasvim drugo od onoga na sto nailazimo o njima (teorije, hipoteze, "imperativi" i "aksiomi")?

pa, da ne kazem, opet NISTA... ali, ZABAVA... IZNENADJENJE... ili - NJIHOV PROBLEM...
zavisi... jel su dobre ribe il nisu...
pa, i oni IMAJU DUSU... VAJLDA... a za telo... kao sto rekoh... nekad moze da se i zazmuri... na jedno oko... ako bas...
Citat:

Sto ako je Lacerta file mnogo precizniji dokumenat nego svi "alien agenda" dokumenti plasirani do sada?

svodi se na ISTO... iako nisamupoznat, izvini ako gresim... ali, rekao bih, osecam, DRUGA STRANA ISTE MEDALJE... DAKLE - ISTA MEDALJA... ZAVISI - A, KOGA, BAS TA MEDALJA... TOLIKO - PRIVLACI... jel ZLATNA, srebrna, bronzana...??? barem da znam...
Citat:

Mozemo li se tu pozvati na logiku i ustvrditi da isti dokument nije ni 1 posto komercijalan poput dokumenata koji odredjene rase smatraju apsolutno homogenima i pod istim ciljem?

mozemo, ALI NE POMAZE... LOGIKA I UM JESU - PROGRAMI... matriks... pa rade kako rade, kao LAVIRINT... jer, NEKO SE LAKO PECA na BESPLATNO... kao DOBRO... a komercijalno kao LOSE... ZLO... uzmi to kao OPCIJU POTPROGRAMA... moze da bude, ALI NE ZNACI DA JESTE...
UDICA...
Citat:

Postoji li u vezi "alien agenda" teorija bilo kakav oblik kriticke svijesti koja iskljucuje obicnu "like" / "dislike", "vjerujem" / " "ne vjerujem" opciju?

NE ZNAM...
Citat:

Da li smo u stvari, gloopi ko koorac u vlastitom samozadovoljenju ponudjenim informacijama?

jesmo... al sta ces, kad je LEPO...??? malo barem, MOZE... ZAR NE... pa, posle, IZADJES IZ KINA... i kazes... film je do yaya i iznad yaya... skoro DO GLAVE I UMA... a, glava je izasla, NAPOLJE...
Citat:

Postoji li, uostalom, dezinformacijski sustav; i ako postoji, da li ima apsolutnu kontrolu nad apsolutno svime sto se pojavi na netu (a kamo li objavi u odredjenoj nakladi)?

postoji... i mislim, verujem... da NEMA APSOLUTNU KONTROLU... bez obzira na MOJE MESTO... u svemu tome...
Citat:

Da li nam je svima, koje od malih nogu zanimaju neke stvari, vjesto skrenuta pozornost na drugu stranu (dijametralno)?

ne znam... na sta mislis... LICNO... opet pises o UNIVERZALNIM STVARIMA... a RAZLIKUJEMO SE...
a, mislim da je to ok... da nam se privlaci PAZNJA... levo i desno... IMAMO MOGUCNOSTI... IZBORA... ODGOVORNOSTI... GRESAKA...
Citat:

Da li je sve to samo vjesto plasiran "alternativan" proizvod iz new age kuhinje?

NE ZNAM... ni sta je SVE TO... ni - VESTO... a ni New age...
za kuhinju znam... pisem, O TOME...

mali sam... definitivno... to je moje mesto... KUHINJA...
i... predana sluzba...
NESTO TREBA I DA SE PAPA... logicno...
ili... barem popije caj, ako se ne ljutis...
a, ti mi kazi, iskreno... a jel nisi ti deo... SVEGA TOGA... O CEMU PISES...???
ili je TO... SVE... DEO - TEBE...???
Wink
Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 01 Jan, 2010 21:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve najbolje u istrazivanju.

Jer preko foruma ne mogu razmeniti ni ocima vidljiva iskustva kako treba,a kamo li mrezu vanzemaljskih informacija.Tako se i tema o reptilima zatvorila.....

A apsolut je bio u konotaciji postojanja bezbroj zivih i inteligentnih oblika.
A sto se tice agende dezinformacija vanzemaljskih to se meri sa izucavanjem planova i programa crnih magova kosmickih,sa svim posledicama iskusavanja i njihovih nezgodnih energija,projekcija i elementala.

Pozz......
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89957 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 47614 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40565 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42379 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22629 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16706 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9731 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)