SOLARNA YOGA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 07 Jan, 2010 20:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da, ja sam riba koja jedva čeka da te rasčereči i upropasti ti karijeru.
Čovječe imaš priliku da objašnjavaš možda divno učenje.
Odrasti malo. Radi još nešto. Biće sunce stalno tu.
Ali ti nećeš.
U svakom slučaju lijepo je što si smršao.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
cybermikan
Tragalac

Pridružio: 20 Jan 2009

Poruka Poslao: 07 Jan, 2010 20:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petar iz Podgorice ::
Da, ja sam riba koja jedva čeka da te rasčereči i upropasti ti karijeru.
Čovječe imaš priliku da objašnjavaš možda divno učenje.
Odrasti malo. Radi još nešto. Biće sunce stalno tu.
Ali ti nećeš.
U svakom slučaju lijepo je što si smršao.

Nemam nikakve karijere oko ovoga jer zaista Sunce taman i da hocu ne mogu da iznajmljujem ili ne znam sta vec... pod karijera ja razumem neke finansijske dobiti do cega meni nije stalo! Meni je stalo samo do sirenja sungazinga jer je to moj poziv.

I hvala ti za tvoj savet inace.

Wink Wink Wink

Srce si! Srce si! Srce si!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
PANTER
Iskušenik

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 07 Jan, 2010 20:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naveo sam da primer koji si izneo nije dobar za javnost i to izneo na nasim forumima gde su ljudi na duhovnom putu i razumeju da svi gresimo ,
ne znam zasto si doziveo kao izdaju to sto sam ti skrenuo paznju na to kako to ne bi nastavio da iznosis pred masama.

I naravno da niko od nas nije svemoguc i da dok smo na zemlji il uopste dok god smo u postajanju smo podlozni cinjenju greski,to nista nije cudno.

A ono sto je covek potvrdio i sto sam prvobitno izneo je jednostavna cinjenica koju vidi vecina ljudi,
Dakle jednako kako to vidim ,ja,ili Petar tako vecina primeti da to nije bas u redu.

ta cinjenica bi ih odbijala u smislu:"gle ,pricaju o dobroti a voze ko ludi kroz mase ljudi..."
ja sam to radio kao mlad,ali posto sam malo sazreo to vise ne radim i ne ponosim se time,to bi bilo kao kada bih hvalio kung fu klub brojem lomova ruku,il iskopanih ociju(srecom tako necega nije bilo...)

Svako dobro.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 07 Jan, 2010 20:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

PANTER ::
Naveo sam da primer koji si izneo nije dobar za javnost i to izneo na nasim forumima gde su ljudi na duhovnom putu i razumeju da svi gresimo ,
ne znam zasto si doziveo kao izdaju to sto sam ti skrenuo paznju na to kako to ne bi nastavio da iznosis pred masama.

I naravno da niko od nas nije svemoguc i da dok smo na zemlji il uopste dok god smo u postajanju smo podlozni cinjenju greski,to nista nije cudno.

A ono sto je covek potvrdio i sto sam prvobitno izneo je jednostavna cinjenica koju vidi vecina ljudi,
Dakle jednako kako to vidim ,ja,ili Petar tako vecina primeti da to nije bas u redu.

ta cinjenica bi ih odbijala u smislu:"gle ,pricaju o dobroti a voze ko ludi kroz mase ljudi..."
ja sam to radio kao mlad,ali posto sam malo sazreo to vise ne radim i ne ponosim se time,to bi bilo kao kada bih hvalio kung fu klub brojem lomova ruku,il iskopanih ociju(srecom tako necega nije bilo...)

Svako dobro.

OK. Super! Inace jasno sam naveo da sam tada poceo da se podmladjujem, dakle obrnut proces za razliku od tebe jer spominjes da si to radio kao mali... Eto priznajem jos jednom sve greske za koje vi mislite da sam pogresio!!!

Srce si!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 14 Jan, 2010 18:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

203. dan 08. Januar 2010. god.
Predivno vreme sungazinga u trajanju od 34 minuta i 10 sekundi, pogotovo nakon poduze pauze jer nije bilo Sunca. Radeci svoj redovni sungazing vreme mi je proslo tako brzo das am pomislio kako mi alarm na satu nije ispravan, ali kada sam ga proverio radio je potpuno kako treba. Jednostavno 34 minuta i 10 sekundi mi je proletelo tako brzo da nisam bio ni svestan. Najbitnije u svemu tome mi je bilo energetske punjenje celog organizma kada sa se konektovao ocima na predivno i jarko Sunce. Primetio sam sto mi je Sunce jace i sjajnije to mi je mnogo bolje I delotvornije. U konstantnoj sam meditaciji i smirenju, potpuno sam opusten i smiren. Posto mi je crko najveci hard disk od 1.5 TB koji je kupljen pre dve godine sa preko 1.2 TB dokumentovanog materijala o NLO-ima, Vanzemaljcima, Nibiru, 2012-toj, majanskom kalendaru i jos dosta izuzetno retkog i dragocenog materijala na tu temu, ranije bih doziveo shok, sizio bih po ceo dan, ne bih mogao spavati, bio bih nervozan i narusavao svoje zdravstveno stanje, ali na divno cudo sada mi je to nekako tako vazno sve ali ne toliko da bih remetio svoj balans i mir koji imam sungazingom, pa mogu reci kako mi je ojacao um radeci ovu predivnu praksu da se u opste ne potresam tim ne milim dogadjajem a sa problemima se mnogo lakse izborim.

204. dan 11. Januar 2010. god.
34 minuta i 20 sekundi. Zaista ekstra predivan sungazing i osecaj gledati u jarko i zarko Sunce, puneci se njegovom energijom. Osetio sam kako mi svaki zrak Sunca ulazi u svaku celiju u telu i kako me puni energijom te sam imao flashback kao iz filma Highlander (Gorstak) kada se pune energijom odsecajuci glave drugim gorstacima (scena iz filma). Same ruke bi mi krenule da se dizu u vazduh od saline energije koja mi je ulazila u telo preo ociju, to se ne moze opisati- mora se licno doziveti. Ujutro kada sam ustao kao i cesto ujutro, osetio sam “melatonin u ocima” Znaci znam sta je to u ocima i znam da je melatonin s obzirom da znam kako mi oci izgledaju kada mi se preko noci izluci vise melatonina u telo. Sam osecaj je takodje mnogo drugaciji kada vam se izluci vise melatonina u telo nego sto bi to bilo da ne radite sungazing, to mogu da osetim jako dobro a sungazeri koji to dozivljavaju mogu me potpuno razumeti o cemu pisem.

205. dan 12. Januar 2010. god.
Danas 34 minuta i 30 sekundi! Napolju je poprilicno hladno ali ja osetim hladnocu tj. registrujem je ali mi ne smeta. Nekako to mi se desava u poslednje vreme da konstantujem da je hladno ali da me to ne pogadja I ne smeta mi vise kao ranije. Takdodje da i to spomenem da do sad nisam bio bolestan i ne planiram da budem u opste vise ikad u svom zivotu. Znaci danas sam izvodio predivan sungazing 34:30 sekundi u majici, bos na terasi ali nije mi smetala hladnoca, samo sam je konstantovao ali nisam je osetio da bi mi smetala. Takodje sam primetio i da mi se vid jos vise poboljsao bez naocara, bolje vidim i boje ali i slike. Kada se skoncentrisem mogu da vidim energije iznad sebe i drugih ljudi, ali takodje i iznad drugih zivih bica, to mi je skroz ekstra I predivno iskustvo.

206. dan 13. Januar 2010. god.
34 minuta i 40 sekundi predivnog sungazinga. Predivan sungazing danas i blagoslovljeno vreme sa ekstra jakim sjajem Sunca. Nista lepse nego kada Suncevi zraci dospevaju preko ociju puneci me energijom spolja! Celo telo mi je drhtalo i vibriralo od ovog dozivljaja. Osetio sam kako mi krv curi venama i cuo kako mi srce lagano kuca dok mi se celo telo blago opustalo. Takodje da napomenem da jako sporo disem i da sam u popunoj meditaciji a to je doslo samo po sebi kako mi se um odmara i opusta a kako me razni shokovi ne doticu i nemaju uticaja vise nadamnom. Zaista se osecam ponovo rodjenim i preporodjenim. A sungazing bih preporucio svima jer ko radi sungazing samo dobija ovo sto sam naveo i jos mnogo toga, a ko ne radi gubi ovo i jos mnogo vise.

Srce si! love3 love3 love3
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 15:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

207. dan 24. Januar 2010. god
34 minuta i 50 sekundi, zaista predivnog sungazinga nakon duze vremena radi nedostatka Sunca. Bos na terasi u majici kratkih rukava nasuprot zimi koju sam konstantovao preko koze ali mi nije smetala, radio sam svoj sungazinga dalje…. Osetio sam kako mi ulaze suncevi zraci kroz oci i kako putuju sve do pinealne zlezde puneci je i “energizirajuci je” kroz celo telo mi je tekla energija a osecaj je neopisiv. I dalje osecam energiju u celom telu, i dalje sedeci za kompjuterom proces se nastavlja dok ja uzivam u njemu. U poslednje vreme mi se jako povecala empatija i sve vise mogu da osetim necija osecanja ali i misli ako se usredsredim na to. Dovoljno mi je samo da pogledam osobu, uhvatim neki njen predmet koji je drzla u rukama ili je pripadao njoj, ili samo da “namestim” facu ili neki deo tela kao i ta osoba da bih osetio kako se ona osecala tog momenta, ali takodje cesto mi i dodju misli te osobe sta je tog trenutka mislila ili o cemu je razmisljala. Intuicija mi je takodje povecana a mogu i da predvidim neki dogadjaj i to sa neverovatnom preciznoscu i to je povezano sa cirkadijskim ritmovima koji se bazdare po Suncu i prirodi, a o njima mozete mnogo vise cuti u mojim slajd- video predavanjima. Mozak ima vise prostora za rad i biva vise iskoriscen kada telo nije zauzeto toliko sa varenjem, disanjem i ostalim funkcijama i zato mi se oslobadja veci kapacitet uma budeci uspavane sposobnosti u meni. I dalje ne uzimam cvrstu hranu, samo na oko 12- 15 dana mi je dovoljno malo supe od povrca da mi se podigne energija a osecam se fenomenalno pa se i sam pita od cega zivim a nema Sunca vec duze vreme da bih se dopunio energijom. Zaista cemo morati kao civilizacija da dobro preispitamo neka nasa fundamentalna siroko prihvacena saznanja sta nas to odrzava u zivotu u stvari i sta nas pokrece.

love3
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 28 Jan, 2010 16:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

NIsam odolila; tako je lijepi dan, gledam s balkona sunce iznad zaljeva i slušam Van pensiero...morala sam malo piljit u sunce...prekrasno je, prvo vidiš sjano klupno zraka, pa onda doista vidš kuglu s naračastocrvenim prstenom široko oko sjaja...pa onda dvije tri četiri lopte kako se preklapaju...kad zatvoriš oči, onda vidim zelenu kuglu s dva zraka iste boje...a kad sam otovrila oči i malo škiljila u sunce, kao da je isprd njega jedan ljubičasti filter...i sad vidim ko snajper: tamo gdje fokusriam vid, preko je crvena točkica...fora.
Prestala me bolit glava....

Allert: This is not a sungazing !!!
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 28 Jan, 2010 17:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ha,ha,ha...a sad vidim da mi je gornji post pun tip felera....

naravoučenije: nabaviti program koji reagira na glas, tako da nakon popodnevnog pilejnja u sunce, ako baš silno moraš, post napišeš diktatski
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 30 Jan, 2010 23:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Ha,ha,ha...a sad vidim da mi je gornji post pun tip felera....

naravoučenije: nabaviti program koji reagira na glas, tako da nakon popodnevnog pilejnja u sunce, ako baš silno moraš, post napišeš diktatski

nauci mislima sve, jos je lakse
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 31 Jan, 2010 00:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam još dovoljno čista za telepatiju i upravljanje mislima...ko neki Very Happy Very Happy

Zamisli šta bi se sve ispisalo da pisem brzinom misli - misli...
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 31 Jan, 2010 00:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam još dovoljno čista za telepatiju i upravljanje mislima...ko neki Very Happy Very Happy

Zamisli šta bi se sve ispisalo da pisem brzinom misli - misli...

morali bi iznajmiti novi server.... Very Happy
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 31 Jan, 2010 01:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma lako za server Very Happy
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 31 Jan, 2010 10:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma lako za server Very Happy

Za misli je jos lakse Thinking2 Thinking2 Thinking2
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 24 Feb, 2010 08:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobar dan :)
Konacno sam na 39minuta.. bilo je mnogo coraka i camuga ali ovi lepi i suncani dani mnogo su mi pomogli a verujem i vama.

Jutros sam primetio nesto sto ce vam sigurno biti korisno.
Kada gledam u SUnce cesto mi se desava da mi nije skroz opusteno telo i da se malo mrda a ne stoji mirno. Ovo sam danas popravio i trudicu se da mi se ne ponovi vise.
Osecam da je veoma bitno da su nam tela opustena i mirna pa da lepo cirkulise energija i obnavlja telo, a cim ima nekih grceva, stegnutosti, mrdanja i slicnog odmah energija teze protice ili biva cak i zaustavljena u odredjenim delovima tela. Sto je naravno veoma nezgodno.

Zato radite opusteno i mirno.. opustite sve misice, samo stojte pravih ledja..

Takodje juce je bilo lepo nakon toliko meseci ponovo stojati bos na kamicku i gledati zalazak..

Puno pozdrava iz Panceva i puno zdravlja i blagoslova vam zelim
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 24 Feb, 2010 11:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hira kaze: Samo radite sungazing, uzivajte u benefitima i sirite poruku dalje

18. 02. 2010.

i am
> planing to reach europe may 20 earliest. yes give a good
> broadcast on your tv etc medias. do your best to spread the
> message.
> thanks for your efforts. help others by spreading this news about sg.

U Prevodu:

Planiram da dodjem u Evropu najranije 20. Maja (5. Meseca). Da, daj dobru poruku na televiziji i drugim medijima. Daj najbolje od sebe da siris dalje rec. Hvala ti za tvoj trud. Pomozi drugima sireci ove vesti o sungazingu.

Malim ali vrednim, stopama svog ucitelja HRM-a.

U petak sam dobio poziv od jednog coveka koji me je zvao u Vrbas (oko sat vremena vozom od Novog Sada). Kaze mi taj covek da je lutao internetom trazeci resenje svog problema i naisao na nas sajt, pa je pogledao i moj intervju koji sam dao prosle godine na Tv Apolo i jos neke snimke predavanja. Par dana se dvoumio da me pozove ali na kraju je ipak to uradio. Sve je izgubljeno za njega, njemu draga osoba, majka otpustena je iz bolnice jer ima rak. Svi su znali zasto je otpustena, znali su da nece jos dugo ziveti, i tako bespomocni sta dalje naisli su na rec o sungazingu i moj broj mobilnog sa sajta.

Ali to nije sve. Otac u toj porodici je imao tri srcana udara, pije po 15 tableta na dan, uzasno tesko dise, i jako brzo se zamara… To je bio njihov sin na telefonu, sredovecnih godina koji je plakao i “molio” da mu se ikako pomogne oko njegovih roditelja. Uputio sam ga da procita informacije koje mi nudimo na nasem sajtu i da krenu da rade siguran sungazing. Iz nekog straha i nemoci za te starije ljude i straha da im se moze nesto dogoditi taj covek me je pitao da li bih mogao licno ja doci do njih i to jos do kraja dana, o svemu im ispricati potanko kako se radi sungazing, sta mogu da ocekuju, rezultate ostalih ljudi itd. i onda je rekao ono po meni najgore sto je mogao a, to je: Platicu Vam koliko treba samo da spasim one koji su me odgajali i izveli na pravi put jer bih bez njih bio niko i nista. Ok. U redu, pristao sam da “doletim” u Vrbas prvim vozom i licno na licu mesta vidim o cemu se radi….
Da ne bih sad pisao citav roman o tome sta se sve desilo spomenucu se samo par stvari. Dakle ostao sam tamo od petka vece 19. 02.2010. do nedelje popodne 21. 02. 2010. Kada sam dosao docekali su me na voznoj stanici covek sa kojim sam pricao i njegova zena te kolima prevezli do njihove ogromne kucerine. Usao sam u nju a na vratima me docekao stariji covek u blago je reci uzasnom stanju dok je zena lezala u krevetu. Prikaz je bio vise nego uzasan i ne zelim ga do kraja opisivati. Sto je uveliko bio postavljen a na njemu je bilo: Sunke, kobasice, raznih salama, sira, raznih salata, pilece meso, svinjsko, prava gozba i gomila… Ali, kada su me ponudili da uzmem i jedem samo sam im rekao da ne uzimam vise cvrstu hranu i zivim samo od energije sunca i vode te da mi je to doslo samo po sebi radeci sungazing. Ljubazno sam zahvalio i rekao im: prijatno i uzivajte u ovom bogatstvu hrane a meni mozete dati malo mleka jer ce mi to biti sasvim dovoljno… Jos je malo bilo ubedjivanja da uzmem bar nesto od hrane sa stola u smislu: Ok, znamo za to da kazes da nemas potrebu za cvrstom hranom, ali eto uzmi bar nesto, bar malo sira ili neke salate. E, onda je naravno palo malo objasnjavanje sa moje strane zasto ne moram uzimati hranu i zasto sam odlucio da uzmem samo malo mleka… konacno su me shvatili i razumeli.

Nakon sto su oni vecerali a ja popio svoje mleko, pogledali smo material koji sam im doneo sa Hirom, moj intervju sa TV Apolo i predavanja te sam im tom prilikom objasnio praksu kako se sungazing izvodi, sta mogu ocekivati ali i da moraju promeniti neke svoje do sad stecene navike ako zele zdraviji i normalniji zivot, a jedna od njih je bila da od sad lezu najkasnije do 23h a ne posle 2-3h ujutro kako su naucili posle “Farme” ili “Velikog brata vip” te da ustaju posle 10h ujutro. Legli smo pre 23:30 u krevete, spremni na jutarnji sungazing.

Jutro je svanulo, bilo je 7h ujutro ali sunca nigde nije bilo… oblaci su se nadvijali nad Vrbasom, no dalje sam ih poucavao oko sungazinga te smo pogledali ostatak video materijala od sinoc, oni su doruckovali ja sam samo popio solju caja. Rekao sam im da od sad drze zavese razmaknute sa prozora kako bi im dnevna svetlost ulazila u kucu i da cesce luftiraju i borave na ne jakom suncu. Tokom dana pre podneva se razvedrilo i zasijalo je sunce iza oblaka, kako je kod njih teska zdravstvena situacija odlucio sam da ih uputim odmah na sungazing, zenu koja umire od raka u trajanju od 5 minuta gledanja u sunce iza oblaka kako bi joj sto pre odbrambeni sistem tela odreagovao, kako bi se tokom noci izlucilo vise melatonina kada spava jer zaista joj je ponestajalo vremena i trebalo je spasavati, a mozda su dani u pitanju njenog zivota no samo po 10 sekundi kako mi radimo sungazing na dan joj ne bi bilo dovoljno u ovom trenutku da prezivi, te je radi ove vanredne i teske situacije bilo potrebno duze izlaganje suncu. Nakon mojih kratkih instrukcija kako da radi sungazing kada je zavrsila onda je dosao na red i muz (deda) i isto to ponovio. Naravno da sam rekao i ostalim ukucanima da i oni rade sungazing ali posto nisu teski sucajevi da pocnu samo od 10 sekundi i nastave dalje po pravilima…. Dan je prosao, vece je stiglo ceo dan sam bio u kuci sa njima. Moram reci da se nisu mogli nacuditi cudu kako kazu da sam popio samo malo mleka od sinoc i 2 caja tokom dana a da imam toliko energije i snage. Oni su nakon vecere postavljali gomile pitanja na koja sam strpljivo odgovarao… Pre 23h smo legli na spavanje. Moram reci da sam zakljucio da im se svideo ovaj “nov” nacin zivota za njih.

Jos jedno, zadnje moje jutro tamo je svanulo. Malo pre 7h i Sunce je zasijalo. Nisam hteo nikoga od njih podsecati za sungazing (da izadju i da ga rade) niti spominjati o tome mnogo samo sam rekao da je ovo idealno vreme kada se on najbolje i nasigurnije kako mi to preporucujemo izvodi s ciljem da vidim koliko ce biti redovni kada se vratim u Novi Sad. Baka … (necu da navodim imena) je izasla na terasu i rekla dedi da navije alarm na 5 minuta tacno da moze na miru da gleda u izlazece Sunce posto joj je jedino sad ono ostalo kao prirodna hemoterapija i jedina nada. Nakon sto je ona obavila svoj sungazing pristupio je i deda u trajanju od 5 minuta. Rekao sam da tako oboje rade sungazing po 5 minuta u 30 dana kako bi im telo sto brze ojacalo i osnazilo, te da se od tih 30 dana kasnije samo vrate na 5 minuta i dalje rade od 5 min. i 10 sek. Itd. Ostali ukucani su odradili svoje od po 20 sekundi. Tokom dana deda je rekao da je neverovatno to sto oseca malo bolje i lakse disanje, uz uzimanje dalje lekova koje sam mu sugerisao da nastavi sve dok mu lekar ne konstatuje potpuno zdravlje i ukine iste. Pomenuo sam ako je to moglo da se desi sa mojom majkom koja ima 65 god. Sigurno ce moci sa njim i svima ostalim. Za samo 2 dana je osetio odredjena poboljsanja sto znaci da mu je stanje zaista bilo uzasno a zdravlje totalno naruseno. Potvrdio sam svoju stariju teoriju da sto je telo vise naruseno bolescu to se pre osecaju efekti sungazinga, ali ako je telo sredjenije na njemu se nema sta ono “osnovno” ni prepravljati toliko pa neki ne osecaju benefite odmah, ali zasigurno ce ih osetiti ako nastave dalje da rade sungazing. Nedelja oko 14h nakon sto sam popio solju mleka, pozdravio sam se njima dok su ostajali u cudu sta su videli, doziveli i sa ostavljenom nadom da ce njima ipak biti bolje. Covek koji me je pozvao kod njih je bio zaista zahvalan za sve sto sam im preneo i za svaki delic nade i podrske koje sam im dao, te me je konacno pitao ono za mene najgore pitanje: Koliko smo ti duzni za sve ovo sto cinis, za tvoje “izgubljeno” vreme i stpljenje, hoce li 200€ biti dovoljno? Zgrozio sam se na to jer ja nisam neko ko siri sungazing za pare, one jesu potrebne samo za nase projekte ali nikako za zaradjivanje i sticanje materijalne koristi ni nakoji nacin!!! Samo sam rekao da je u redu da mi plate voznu kartu (500 dinara 5 evra) jer je stanje sa nasim donacijama (u poverenju) katastrofalno te ne mogu da pokriju moje aktivnosti oko sungazinga ali i da pored toga ne zelim da uzimam novac niti bilo sta drugo za ovo vreme sto sam proveo kod njih. Video sam da je covek ostao vidno iznenadjen takvim stavom pa sam mu objasnio i rekao: Kada se oslobodite svoje “osnovne” potrebe za hranom onda svaka pohlepa i materijalnost nestaje, sve zelje za vlascu i moci se gase, a zadovoljni ste sa onim sto imate. Covek mi je pruzio tada 1000 dinara (10 evra) i rekao da ce mu biti jako ne prijatno ako ne uzmem bar to. Naravno posto nisam nikakav fanatik da sam uzeo tih 1000 dinara i krenuo peske putem zeleznicke stanice i voza.

Ovo moje iskustvo od pre tri dana nije napisano kako bih se ja necime hvalio, nego kako bih potakao ostale sungazere da cine dobro ljudima sireci sungazing svako na svoj najbolji nacin i da za to ne uzimaju novac, sem mozda svojih troskova ako je potrebno.

love3
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Strana 16 od 20

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka TEST: DA LI STE ,,PUTNICI'' ? 15 Vesna 22852 03 Maj, 2011 20:54 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TEST : DA LI STE INDIGO OSOBA 55 Vesna 43723 21 Dec, 2010 04:52 am
talerman Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1792187 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ste Srbin 100%? 19 BelaGalaktickaDamo 11424 01 Jun, 2010 17:32 pm
Enoch Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka [ Glasanje ] Sta mislite da ste VI? 10 Almsivi 5877 17 Apr, 2010 21:52 pm
sneguljica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISPOVEDAONICA - UĐITE I NAPIŠITE ŠTA STE DOBRO URADILI 90 Olivera Stevanovic 32516 25 Jan, 2010 17:13 pm
Olivera Stevanovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 31285 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)