Tehnike za postizanje levitacije
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 03 Feb, 2010 15:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

secam se kada sam radio tm.. malo sam modifikovao tu meditaciju i radio sa mantrom za kali.. om kalikaye namaha.. bilo je malo nezgodno .. osecao sam vatru kako mi przi mali mozak i bol se spustao kroz kicmu.
Kali je malo nezgodna.. sto i vidimo po ovom dobu Kali yuge.. x)
Posto sam modifikovao meditaciju tako da meni odgovara onda to vise nije TM.. vec nesto drugo..
ali meni je odgovaralo to sto bih skoro zaustavio otkucaje srca, nakon sto skoro zaustavim disanje.. tada nemam ni misli vec sam duboko u nekom okeanu.. i svaka misao koju "stvoris" ima ogroman efekat.. ovo je bilo odlicno za rituale, konstrukte i uopste u magijske svrhe..
ali ima i lose posledice.. svaki majusni zvuk koji bih cuo (recimo kap vode u wc-u) bi bio zaglusujuci i citavo telo bi me bolelo od bilo kakvog zvuka, mirisa ili necega sa spolja.. dakle cula bi mi postala hipersenzitivna.. a posle te meditacije nisam mogao odmah da hodam.. i citavo telo bi mi bilo usporeno kao i mozak.. i nisam mogao da radim nikakve fizicke vezbe.. jer sam sav usporen i kao "uspavan" ..

treba oprezno sa nekim meditacijama.. najvise se nauci samostalno u praksi spoznaje se sve najvaznije.. mada dobro je da bude neko tu ako ces raditi nesto intezivnije.. tipa menjanje fizickog tela.. onda mozes da umres odnosno unistis fizicko telo ako ti neko ne pomogne i polije te vodom ili necim.. kada treba da menjas telo i promenis mu osnovni sastav recimo da postane lakse od svile.. onda oce dosta lako da se slomi kicma dok se bacakas po podu..
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ŠAUMBRA SIMPTOMI 73 Vakan Tanka 44603 13 Jul, 2011 00:09 am
one Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 88193 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ...ma smotan Ja,...ne ide mi od ruke ovaj kom pa se neznam p 11 the breath 7360 30 Apr, 2011 22:10 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- PRVA ZAPOVEST 90 Vera Bojičić 35163 12 Apr, 2011 22:48 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702696 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sposobnost razlikovanja istine od lazi 36 MEDUZA 17374 14 Avg, 2009 08:18 am
spirit Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dijeta.....liječi li uzrok ili samo poslijedicu? 8 Ana 6077 23 Feb, 2009 19:26 pm
Ana Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)