Kojim načinom isceljivanja lečite?
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ISCJELJITELJI I ISCJELJENJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ONA
Napredni tragalac

Pridružio: 25 Jul 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 14:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da, Pitija, i ja sam saznala da su ga njegovi (Hrvati) bukvalno prognali, pa su ga Slovenci primili oberucke, tako da Zdenko ima svoj mir i radi nesmetano, a Slovenci zaradjuju (hoteli puni). Taj info mi je dobro poznat, vise me zanima sta ljudi imaju da kazu o njegovom radu.

Ja sam o njemu saznala od prijateljice, koja je bila kod njega i na kursu i na lecenju, tako da je to bilo onako "iz prve ruke", al sam zelela da cujem jos po nekog. Devojka je inace Izraelka, a ja bih da vidim sta domaci kazu o istom. Ona ga bas pohvalila, al ono zbog cega je ona tamo bila zahteva vise od 4 dana (lecenje traje toliko inace), a i otisla je ne znajuci tacnu dijagnocu od strane lekara itd itd.. Uglavnom, ja sam zelela da cujem i misljenje drugih.

DAJBOG, a mogu li znati zbog cega je lecio tvog tecu?
Meni Zdenko treba zbog lecenja poremecaja celija i potencijalnog raka. Koliko ja znam to ne bi trebalo da mu bude problem da dovede u red Wink

Da, i zanima me jos nesto, da li leci genetske bolesti? Prijateljica, koju sam vec pomenula, kaze da nije sigurna da i to moze da izleci, kaze da je to mozda jedino sto ne moze da "sredi". Znate li vi ista o tome??

P.S. Odgledah intervju sa njime na youtubu, deluje iskren i ok cova.

Hvala na informacijama
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 16:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Na ovo sam naletila slučajno baš ovih dana na netu, dok sam tražila nešto više o lijekovitim svojstvima vode, pa možda nešto pronađeš.

http://www.bioterapija.org/

Tko je iscjelitelj Zdenko Domančić?

Gdin. Zdenko Domančić je hrvatski iscjelitelj rodom s otoka Ugljana pored Zadra. Već 30 godina se bavi iscjeliteljstvom. Na mnogim znanstvenim provjerama u Hrvatskoj i svijetu metoda Zdenka Domančića je dokazana kao ozbiljna energetska metoda liječenja. Više od milijun ljudi iz cijelog svijeta je tretirano u njegovim klinikama. Danas gdin. Domančić radi i podučava novi naraštaj suvremenih iscjelitelja u svojoj bioenergetskoj klinici u Sloveniji u Bohinjskoj bistrici.[b]

Ovo je citat, izvukla sam ga s tog sajta jer spominje da je ZD u Bohinjskoj Bistrici..
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 16:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Ona!

Citiram te :

Ljudi, jedno "upad" pitanje, moze? Moze

Jel' zna iko ista o Zdenku Domancicu, bionergicaru koji je stacioniran u Sloveniji?

---------------------------------------------------
Odgovorila sam ti na pitanje točno onako kako si ga postavila...zna li iko išta..
Ono što sam znala to sam ti i rekla.

----------------------------------------------------
Sve bolesti vezane za tumorske stanice,tumore,rakove i ostalo iako bi trebalo biti privatno,meni je svejedno..što je to javno,možda nekome pomogne.
Moj primjer

Imala sam ih koliko hoćeš ,od Štitnjače s kojom je sve krenulo,do metastaza na jetri, na kojoj je sve htjelo završiti..
Prvi poriv je bio da mrzim Boga,sebe i cijeli svijet..
Imala sam dugova ne u materijalnom smislu,nego duga prema sebi i onima koje volim,ali nisam imala želju da to obavim,nisam imala želju da živim,nikakva djeca,muževi i ostalo što bi me trebalo trgnuti,biti mi motiv nije djelovalo.
Pojavi se Anđeo u liku Prijatelja,Prijateljica..s velikm slovom namjerno, jer oni to zaslužuju..i kreneš u borbu za sebe.
Otišla sam samo jednom na jednu alternativnu adresu i nakon toga ..nigdje više,
jer sam osjećala da to nije to....Više sam vjerovala sebi,nego toj osobi.
Rekla sam si:
Svoj život uzmi u svoje ruke.Nisi se rodila u ovom posebnom vremenu da te može pobjediti nešto tako beznačajno,kao što je to rak Štitnjače.

Za to je potrebna snaga-našla sam ju.
Tvrdoglavost,to mi je drugo ime.
Vjera,pa zar je neki rak jači od mene,od ovog tijela koje je Hram duše moje.
Nije !
Nakon djelovanja ljubavlju ,mentalno, nazovi to kako želiš,osoba koje sam navela..ja sam dobila volju da živim.Borbu moraš obaviti sama,to ne može nitko umjesto nas.
Tako je krenula moja borba protiv malih životinjica.
Sve je u glavi.Sve je u nama i bolest i lijek.
Prvo sam se porazgovarala sa samom sobom,pa sa rakovima..i na koncu s Rajem..
Ja jesam,ja mogu,ja znam i ja neću biti bolesna ja sam Zdrava !
Rakovima sam objasnila da žive u potocima,rijekama i morima,a u mom tijelu NE.
Tu sam ja šef!
Raju sam isto objasnila,da ću doći kad budem sigurna gdje je Raj i da tamo imam dobro društvo koje zna pričati viceve.
Smijeh je za mene lijek,i kad god bih imala osjećaj da mi je dan pri krju ili poželjela da vidim tko će i kako plakati zamnom,pročitala bih neki vic,smješnu priču ili slično..krenula
ponovo naprijed govoreći si :
Ja sam zdrava !
Vjeruj mi da jesam !
Prvi sljedeći nalzi tumorskih markera su bili prepolovljeni ,svaka sljedeća kontrola,
sve ih je bilo manje i manje.
Danas su u granicama normale.
Nema tog alternativca koji može izlječiti našu malodušnost,predanost smrti ili bolesti
i Nevjeru u izlječenje.
To ti je moje osobno iskustvo.
Iskustvo osobe kojoj su se tumorske stanice već na jetri udomaćile,prema tome nisu bili potencijalni..nego su metastazirali i nastanili veći dio mog tijela..
Pišem ti ovo da te ohrabrim,da ti pokažem da se može, i da i TI to možeš.
I ako nemaš takvog Prijatelja ili Prijateljice koje će ti biti podrška u borbi protiv bolesti,imaš mene,ako to želiš.
Ja ću te hrabriti i biti ti podrška,sve ostalo si TI.
Moraš naći motiv.
Nešto što je veće i od tebe slabe i od bilo kakve bolesti i moći biti jaka.
Pririoda svakog od nas je snaga.
Nađi je u sebi i ne može ti nitko ništa.
Ti si rođeni pobjednik.
Svi smo,samo to svi ne želimo znati.

Poslednji izmenio Pitija dana 06 Feb, 2010 17:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
ONA
Napredni tragalac

Pridružio: 25 Jul 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 16:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pitija, hvala na recima podrske. Ne radi se o meni, vec o meni bliskoj osobi. I ja veruje da sve dolazi iz unutrasnjosti, i da dobrim stavom stvari idu dobrim tokom.. i obrnuto. Al' nekad je to lakse reci nego uraditi.

Kad ti je do nečeg stalo..ništa nije teško.
Ako se netko nevoli onda se ni neće iskreno potruditi da izlječi tijelo..radije prepušta doktorima da to urade..jer u sebi duboko ne želi više živjeti.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ISCJELJITELJI I ISCJELJENJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 251700 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13908 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 29167 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 59552 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14163 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 20102 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 17028 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)