PRAKSA III - Najzahtevnije vežbe - samo za veoma iskusne
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 05 Jan, 2010 15:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Caco trebala si nego sta .. sacekaj malo sejo sacekaj ... Mozda je trebalo i prije, a mozda i nije, ko ce ga sve znati.
Sada ces dobiti pp ...

Veruj mi da nisam trebala ni pre , a ni kasnije . Sad je pravi trenutak .
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 05 Jan, 2010 15:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Opisala sam jednu dobru metodu za proveravanje vizija :

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=65921#65921
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 14 Jan, 2010 18:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tale , pronašla sam gde si opisao susret sa arh.Mihajlom...
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=325&postdays=0&postorder=asc&start=990   

talerman ::
Dragi moji, posto vidim da ste i vi videli Arhandjela Mihaila na nebu, moram var reci da sam juce razgovarao sa njim kada sam astralno posetio sferu Hod.
Zaista se nesto jako krupno desava.
On presedava u sefiri Hod. Kada sam stupio u Hod, nasao sam se u vojnickoj kasarni. Ratnici svetla su pod punom opremom.
Najrpe mi je receno da arhandjeo Mihailo nema trenutno vremena da me primi, ali kada sam im objasnio da sam ja samo ziv covek koji se astralno projektovao u taj svet, bilo mi je omoguceno da dodjem do njega "preko reda".
Ja, dakle, mogu da pomognem iz perspektive koja meni najbolje odgovara, iz te astralne perspektive.
Svetlost i mir, zelim svima.

valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 16 Feb, 2010 19:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kod:
Kada dugo zivimo na jednom istom prostoru i ako se pogodi da to porducje ima svoj pandam u Limbu sto se cesto dešava, mi svoj energetski sklop nesvesno prilagodjavamo energetskim frekvencijama koje dolaze iz tog dela etericnog sveta. Postajemo tako sastavni deo nase etericne i materijalne okoline. Postajemo,dakle, pasivni odraz zbira uticaja kako materijalnog tako i etericnog prostora u kome zivimo. Buduci da smo pasivni, mi prestajemo da budemo lucidni. Ne mislimo vise svojom glavom, pa tako zivimo u Matrixu, sto predstavlja limbo materijalnog sveta. U tom slucaju, najbolje sto mozemo da uradimo je da otputujemo do nekog drugog mesta koje u sebi ima drugaciji sklop energetskih frekvencija. Postoje izrazito snazna energetska mesta koja su nadahnuta energijama svetla i ljubavi. Mozda ne treba daleko ici da bi to osetili. Kada ih osetimo i kada prikupimo u sebi vibracije te pozitivne energije, onda se mozemo vratiti na nase staro mesto i oplemenjivati ga svojom lucidnoscu i energijama svetlosti. Tada postajemo istinksi ratnici svetlosti.

Odlicno objasnjenje matrixa!Mozda do sada nisam ni razumela najbolje matrix.Sada mi je jasno!Naravno,u potpunosti se slazem.Nazalost,neki ljudi su zarobljeni u svojim sredinama tokom celog svog zivota.Putovanja nisu bitna iz razloga da se vidi "gomila kamenja"(kako kaze jedna moja prijateljica) vec bas iz razloga koji si ti,Talerman,odlicno predstavio.
Zbog toga bi ovo bio i najbolji uvodni deo za knjigu "Putopis iz onostranog".

Ne mogu da nadjem prave reci kakav je utisak na mene ostavio gore prilozeni tekst...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Strana 29 od 29

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 13776 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 46307 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44298 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 37111 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 23895 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37347 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 44491 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)