Raskovnik
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OGLAŠAVANJE NA FORUMU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 06 Mar, 2010 12:27 pm    Naslov: Raskovnik
Odgovoriti sa citatom

Jednom našem forumašu je potreban raskovnik .

Molim za informacije .

Hvala!

Poslednji izmenio Aleksandra-Caca dana 06 Mar, 2010 16:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 06 Mar, 2010 12:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
Cini mi se da ga ima i nas "Pop" na Rtnju neki komad na prodaju...
Pitacu ga, pa ti javljam, mada mislim da se raskovnik da bi radio kako treba ne sme kupiti...

DAKLE NE ZNAM ZASTO TI TREBA?
KOLIKO JE MENI POZNATO MORAS GA SAM PRONACI.... Wink

Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 06 Mar, 2010 12:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

reborn ::
SMATRAM DA JE DAJBOG U PRAVU IZ LICNOG ISKUSTVA imam raskovnik vec desetak godina i nista od njega nista od prica vezanih uz njega ,znaci ne postoji pravi ili lazni, bitno je da ga ti sam nages, odnosno da ti on dozvoli da ga nages
srecno

Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 06 Mar, 2010 12:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Boolet ::
Možeš da kupiš gomilu u Vrnjačkoj Banji za 200 dinara...
A ako hoćeš da ga sam pronađeš idi na Rtanj u proleće.

Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 06 Mar, 2010 12:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Boolet ::
Alaemyrus ::
A sta je raskovnik? Smile

Raskovnik ti je biljka koja ima koren u obliku čoveka (muškarca ili žene).
U Srbiji postoji dosta legenda o toj biljci i najčešće je povezivana sa magijom.

Inače, razgovarao sam sa jednim Šamanom i čovek tvrdi da je Raskovnik sa Rtnja u stvari Mandragora koja se može koristiti za dostizanje izmenjenih stanja svesti. Smile

Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 06 Mar, 2010 12:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

znam da se raskovnik(pravi) moze naci i ima ga samo kada je prestupna godina ,moze se naci preko noci uoci duhovdana i moze se ubrati samo ako ti on to dozvoli ako si cista srca i sa dobrom namerom inace ima ga na nedostupnim mestima gde je cista priroda i gde ljudska noga retko ili uopste ne zalazi .
pisacu ti na pp 69 , inace ja sam moj raskovnik kupio(mozda zato i nema nikakvog efekta)
poz!

Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 06 Mar, 2010 12:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ono sto znam je da magicna abiljka ljudskog oblika - raskovnik- moze da se pomera , da bezi , zato sam rekao da ako on to ne dozvoli ne moze se ubrati, javlja se na mestima slicnim onim koga sam opisao , tog datuma , te noci , negde posle ponoci u gluvo doba, ne moze se dotaci golom rukom jer ce te izgoreti,ima po opisima koje ja znam veoma velika magicna i natprirodna svojstva...

reborn
Iskušenik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 06 Mar, 2010 15:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav tragaocima! Moj raskovnik kao sto sam rekao posedujem 10 godina i nista , nikakvog iskustva , nikakve magije, ne otvara zakljucana vrata,katance, ne mozes sa njim pronaci skriveno blago i pritom izbeci sve one zamke,ne otkljucava zenska srca onome ko ga poseduje, ne stiti od magije ,ne nestaje ako ga neko drugi dotakne neznam dali stiti od metka (nisam probao)...toje samo deo od svojstva koja pripisuju raskovniku ima jos mnogo toga kao da pomogne nerotkinjama da rode , usecanje u ljudsko telo i jos svega i svacega.Kupio sam u Beogradu 2000 godine od jedne zene (ako nekog interesuju detalji nek se javi na pp,ali ja je iskreno ne preporucujem,zbog razloga koje sam naveo)ako neko kupuje neka ga odma proba , ponesite katanac zakljucan , dotaknite ga , treba da se otkljuca, ako nece ,nije to to...ne bacajte pare.A ako neko zna gde se moze nabaviti pravi i ja sam kandidat!Jedino sto mogu potvrditi je da pomalo nalikuje na coveka ima kao nozice , lice,ruke ,nesto kao oci,kosu...Rekla mi je da joj ga donosi covek iz Timoka , tamo negde bere taj raskovnik,isturila ispred mene na stolu jednu punu kesu i kaze mi :biraj! Ja pitao kako,sto,jel istina sve sto pricaju,ona kaze da.A imam i zasticeni u nekakvoj crvenoj svili,kaze ovaj ako ga neko drugi pipa,nece nestati a ima ista svojstva,otvorila i pokazala mi,i ja kupio.Onako mlad i zelen(20),nisam proverivao nista,poverovao sam da je to to,ali kako je vreme prolazilo video sam da nije.Nisam znao da postoji pravi i lazni,sto je neko spomenuo,znam da kornjaca ili jez pronalaze nesto cime otvaraju ogradu napravljenu oko njinih mladunaca,ali ne verujem da je to raskovnik,jeste neka trava,ili detelina sa cetiri lista ali raskovnik se ne nalazi bas tako,po mom mislenju.To je magicna biljka ,na granici ovoga sveta,vec sam pisao kako i gde ga ima ,ono sto sam ja saznao,a ima vas tu mnogo naprednijih,sto mozete i komunicirate sa onostranim bicima i silama ,mozete od njih zatraziti savet ili uputstvo,andjele,svetitelje a narocito vile i vilenjaci,mozda vam kazu vise od mene.Znam i da su neki svetitelji za vreme zemaljskog zivota imali raskovnik u posedu i pravili brojna cuda pomocu njegove moci. Raskovnik otvara sva vrata,otvara sve puteve,stiti od zla...ali se moze koristiti samo za dobro,ko zna mozda i ja nisam bio dovoljno cist da ga posedujem , ali dobro poznajem sebe ipak nije u meni problem, uostalom on nestaje ako pokusas da ga upotrebis sa losom namerom, a moj raskovnik su i drugi pipali i nosili(ne sme se pozajmljivati,i tada nestaje)i pomerali i nista, za katance i vrata da ne pricam, nista ... izgubio sam ga pre nekoliko godina i rekao sam sebi, znaci bio je pravi...nestao je ... naljutio se...sve dok na moje veliko iznenadjenje ga nisam nasao pre izvesnog vremena u jednoj zaturenoj kutiji, razocarao sam se ponovo...
To je moja prica i iskustvo sa raskovnikom koji ja posedujem! A svima vama zelim vise srece i uspeha , a ako neko zna nesto drugacije,ili nesto vise, gde se moze nabaviti i kako , rekao sam da se prijavljujem i ja!
poz!
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OGLAŠAVANJE NA FORUMU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka SOLARNA YOGA 288 TATA SINANA 115034 28 Avg, 2011 21:48 pm
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka UPUTSTVO ZA TVOJ ŽIVOT 42 Dušan 32715 27 Apr, 2011 20:21 pm
pluton Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pojednostavljene informacije iz Učenja BHS 860 plavizrak 175596 10 Mar, 2011 18:43 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246425 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobrodošli kući -Istočna Srbija 21 Vakan Tanka 15770 01 Jan, 2010 21:20 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je neko čuo za fakultet homeopatije u NS 11 zvezdica 10439 26 Nov, 2009 23:59 pm
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razne korisne INFORMACIJE .... 1 Aleksandra-Caca 3716 21 Nov, 2009 03:15 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)