Kako dalje???
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OSOBNA ISKUSTVA ČITATELJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Mladen
Na duhovnom putu

Pridružio: 19 Jan 2008

Poruka Poslao: 06 Feb, 2008 16:19 pm    Naslov: Kako dalje???
Odgovoriti sa citatom

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Paradoks našega vremena je da gradimo sve više zgrade, no nižeg smo praga tolerancije, autoceste su šire, a pogledi na svijet su uži. Trošimo više, a imamo manje, kupujemo više, a manje uživamo. Imamo veće kuće a manje obitelji. Sve je podređeno uštedi vremena, a vremena imamo sve manje.

Imamo veće obrazovanje (titule) a manje smisla, više znanja a manje pravilno prosuđujemo, više stručnjaka, a više problema, više medicine, a manje zdravlja. Pijemo previše, pušimo previše, nerazumno trošimo novac, smijemo se premalo,vozimo prebrzo, previše se ljutimo, prekasno liježemo, preumorni se ustajemo, čitamo premalo, previše gledamo TV, rijetko se molimo.

Umnožili smo stvari koje posjedujemo, ali smo smanjili vlastite vrijednosti. Previše pričamo, rijetko volimo, često mrzimo.

Naučili smo kako zaraditi za život,ali ne i kako živjeti. Dodali smo godine
životu, ali ne i život godinama. Bili smo na Mjesecu i natrag, ali imamo problema upoznati svoga susjeda.
Osvajamo Svemir, a borimo se sa neistraženim "Svemirom" u sebi. Napravili smo velike stvari ali ne i dobre.

Bavimo se pročišćavanjem zraka, a ne duše. Pišemo više, a učimo manje.
Planiramo više, a postižemo manje. Naučili smo žuriti ali ne kako strpljivo čekati.
Stvorili smo kompjutere u koje pohranjujemo sve više informacija, da čine sve više kopija, a sve manje i manje komuniciramo.

Ovo su vremena brze hrane i spore probave, velikih ljudi i sitnih duša, naglih obogaćivanja i šupljih veza među ljudima. Ovo su vremena dviju plaća u obitelji, a više razvoda, ljepših i većih, ali razorenih kuća.

Ovo su vremena pelena koje se bacaju, veza za jednu noć, pretilih tijela, tableta koja čine "čuda" od veselja i smirenja i na kraju smrti. Ovo su vremena kada je život u "izlogu" a "skladišta" su prazna.

Sjetite se provoditi vrijeme s ljudima koje volite, jer neće zauvijek biti tu. Sjetite se reći lijepu riječ, toplo zagrliti ljude koje volite, jer jedino blago koje možete dati je Vaše srce, a to se ne košta ništa.

Sjetite se reći VOLIM TE ako to stvarno osjećate.

Sjetite se pomoliti, naći mir u sebi i pomozite onima koji ga traže.

Georg Carline, komičar

Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 13 Mar, 2008 15:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

27. mart 2005. godine

Voljena Kuan Ying
“TREBATE IMUNITET OD ZLA “

JA JESAM Kuan Ying. JA JESAM dosla kroz ovoga Glasnika.

Moze biti da me netko od onih koji citaju ove diktate ne poznaje. Ja sam dobro poznata na Istoku. Imam isto znacenje za stanovnike Istoka kao Majka Marija za stanovnisvo Zapada.

Zenski Aspekt danasnjih dana izlazi u prvi plan. A stovanje Zenskoga Plamena, zenskoga aspekta Boga mora danas biti od vas prihvaceno.
Ne zato jer je ovaj aspekt glavni. Vec zato jer je ovaj aspekt Boga bio potcijenjen dugo vremena.

Nas Bog – Otac-Majka. I muski i zenski aspekt imaju jednaku vaznost.

Ponizavajuci jednan od aspekata frustrirate Bozansku Harmoniju, a ovo se odrazava na vas svijet na nacin razlicitih disharmonicnih manifestacija, od neskladnih ocitovanja u vasoj obitelji do razlicitih vrsta kataklizmi i prirodnih nesreca.

Oba ova aspekta manifestacije Bozanstva mora biti balansirano u vasem zivotu. Ocev aspekt, stovanje Oceve Volje, Volje Boga, te aspekt Majke, aspekt koji dopusta da se ova Volja ocituje u materiji.

Potcijenivanje zenskoga aspekta tijekom dugoga niza od tisuca godina ono je sto je uzrokovalo iskrivljenje manifestacije Bozanskoga plana za Zemlju. I ono sto oko sebe vidite u vasim danima samo je jadna parodija plana Bozjega koji je postojao prvobitno za vasu planetu.

Ja sam Boginja Milosti i Suosjecanja. I provodim svoju misiju pomaganja svim zivim bicima na ovoj planeti. Izvrsavam svoju misiju na Istoku na isti nacin kao sto Majka Marija svoju misiju izvrsava na Zapadu. Ali nema razlike medju nasim misijama. Dosle smo pomagati ljudima Zemlje i izvrsavati cemo nasu misiju bez obzira na sve.

Zeljela bih se obratiti ljudima Rusije i svih zemalja u kojima ljudi razumiji ruski jezik, a takodjer i zemljama gdje se govore jezici na koje ce se, kako se nadamo, ovi diktati na vrijeme prevoditi.

Obracam vam se sa zahtjevom odrzavanja ravnoteze u vasoj svijesti, balansa izmedju zenskih i muskih aspekata. I cim muski aspekt prevlada u vasem svijetu, voljela bih da pripazite vise na zenski aspekt. Osobito se ovo tice ljudi Rusije.

Nadmoc muskih vibracija vodi ovu zemlju na put nedostatka obilja za vecinu ljudi. Zemlja koja je najbogatija u prirodnim resursima po stanovniku sada je siromasna zemlja gleda li se na razini razvoja dohotka za vecinu gradjana i ne uzmemo li prosjecan indeks koji ukljucuje i bogate i siromasne.

Da je stovanje Majke, Materinskoga aspekta Boga bilo razvijeno u Rusiji, kako bi ljudi ove zemlje mogli ikako dopustiti starijoj zeni, koja je dala svu svoju snagu, tezak rad, sposobnosti za dobrobit ove zemlje, podizuci djecu i unuke, da vene u siromastvu pa da cak mora ici prositi i traziti hranu na smetlistima.

Svaki puta kada vidite vremesnu zenu, zenu u godinama u dronjcima, kako sjedi i prosi milostinju, znajte da sam to JA, Boginja Milosti, koja je dosla k vama u liku ove zene kako bih probudila Milost i Saosecanje u vasim srcima.
Morate postovati Zenu-Majku, koja vam je dala zivot, koja je vasu dusu donijela u ovu inkarnaciju.
I bez obzira kako vas je nepravedno i strogo vasa majka tretirala u vasem djetinjstvu. Ne znate kakvi vas karmicki odnosi povezuju s vasom majkom.
I kazem vam da zakon naplate djeluje u vasem univerzumu i vi sami zasluzujete ovo koliko god vam se cinila nepravda vase majke prema vama. Vi ne znate koliko ste puta u svojim proslim zivotima mucili, pa cak i ubili ovu individualnost koja je sada inkarnirana kao vasa majka. I vjerujte mi da vam je Bog dao najlaksi put odradjivanja vasih karmickih medjusobnih odnosa s tom individualnoscu koja je sada vasa majka.

Cini vam se da vas vasa vlada tretira nepravedno, da zasluzujete mnogo bolje. Da naravno da zasluzujete mnogo bolje i krasna buducnost ceka Rusiju.
I mozda mi necete vjerovati,ali citava se situacija u Rusiji tice upravo nedostata stovanja zenskoga svojstva, zenskoga aspekta Boga. Ravnoteza u odnosima u obitelji, ravnoteza uzajamnih odnosa oca i majke, ispravni odnosi u obitelji, ispravna obiteljska nacela temelj su zdravoga drustva. A podizanje, odrastanje na tome temelju kojega buduce generacije primaju u obitelji ne moze se usporediti ni sa kojom vrstom znanja dobivenoga na Internetu, televiziji ili u skoli.

Upravo je k razaranju obitelji svim naporima bio usmjeren rezim koji je postojao u Rusiji 70 godina, a koji se nazivao komunizmom na Zapadu ili socijalizmom u Rusiji.
Svi su napori ovoga rezima bili usmjereni k unistenju obitelji kao stanici drustva. I lisena svojih temelja Rusija je postala ranjiva za one viruse propagande “slobodnoga nacina,stila zivota” koji je do nje sada dosao sa Zapada.

Zdravi organizam ima imunitet prema svim vrstama unisavajucih virusa. A ovakvi su virusi za ljudsko drustvo promicanje seksa, droga i nasilja. I kao sto je organizam Rusije bio oslabljen tijekom ovih 70 godina, on danas ne moze odolijeti ovim vanjskim infekcijama i virusima koji su, slikovito kazano, preplavili informacijska polje zemlje.

I ovdje postoji vrlo bliska analogija s ljudskim organizmom. Organizam se mora osloboditi virusa i toksina koje ovi virusi stvaraju. A ovo otpustanje moze biti postignuto procesima ciscenja.

Nije stvar u borbi protiv virusa. Treblo bi poduzeti napore k jacanju imuniteta.

Zlo postoji u ovome svijetu. I mnogo ga je. TREBATE IMUNITET PREMA ZLU. A imate li ga, tada niti jedan virus nece za vas biti opasan.

I prvi korak kojega bi trebalo poduzeti – svaki clan drustva, svaka stanica drustva mora teziti zdravlju i otpustanju LAZI i propagande koje vas uplicu.

Budite sposobni razlikovati u svome zivotu prave Bozanske uzorke od laznih koji su usadjeni u vasoj kulturi smrti i pakla.

Odagnajte iz svoga zivota sve sto nije od Boga. Svu LAZ koja tece u vasu svijest kroz televizijske ekrane, rucunala. Trazite i nadjite prave uzorke oko sebe. Kultivirajte ih, njegujte ih.

Samo o vam ovisi gdje cete investirati svoj tako tesko zaradjeni novac. Potrosite li ga na dobivanje besmislenih uzitaka od zivota ili cete ga trositi na osiguravnje pristupa svojoj djeci kulturnim vrijednostima proslosti i sadasnjosti

Muzika ruskih umjetnika i slike ruskih slikara XVIII. i XIX. veka sadrze vibracije koje mogu neutarlizirati vibracije smrti ulivene u vasu svijest tokom gledanja televizijskih programa i slusanja muzike koja recentno ispunjava prostor Rusije.
Zastite svoju djecu od gledanja televizijskih programa i slusanja rock glazbe. Vjerujte mi da se dobrobiti koristenja modernih masmedija ne mogu usporediti sa stetom sto ih vase duse nesvjesno dobivaju.

Koristite svaku priliku da budete na otvorenome. Trosite neko vrijeme u PRIRODI. Ne jeduci rostilj, ne slusajuci glazbu i reklame na radiju.
Osluskujte zvukove prirode. Motrite ptice, gledajte drvece. Promatrajte oblake. Slusajte tisinu.

Ne mozemo prisiliti sve ljude da mole i citaju nase Molitvenike, ali mozemo njihovu pozornost usmjeriti k preprekama njihovoga duhovnog rasta koje ih okruzuju u njihovim zivotima, preprekama koje bi trebali postepeno napustati nadomjestajuci ih savrsenim uzorcima.

Ako vam je tesko razumijeti prirodu koja vas okruzuje, potrazite ljude koji su medju vama, a koji su uspjeli odrzati svoju uskladjenost s Bogom i za koje nema vece srece od davanja vam svoje percepcije Bozanske Stvarnosti, od toga da vam podare dio svojih vibracija cistoce.

Dala sam vam dovoljno informacija i razmisljanja. Nemam vremena ici u sirinu. A dala sam vam upravo ono sto sada trebate za svoje duse kako bi povratile svoj duh i probudile se Najvisoj Realnosti.

Cinim to iz Ljubavi i suosjecanjem prema vama.

JA JESAM Kuan Ying.

© Tatiana Micuscina, 2005

http://sirius-ru.net/
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mladen
Na duhovnom putu

Pridružio: 19 Jan 2008

Poruka Poslao: 14 Mar, 2008 04:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mnogo ti hvala Vesna.
Jako vazne stvari su to, o kojima je rijec. Wink

Imam simpatije za tebe, ne moze se vjekovima potrositi. Smile

slusas li ti rock vesna?
sta kazes za eric claptona.
http://www.youtube.com/watch?v=55A9H-PqOvY

ja to kad slusam, znam da se i Bog, i ja sa njim, radujemo slusajuci tu ljepotu kako se mogu talasi zvuka svirajuci tu preljepu gitaru donjeti do nas u tako ljepom obliku. ma dusa mi zaigra...evo u ovom trenutku uzivam Smile i sretan sam i ne mislim zlo...

ne dirajte mi rock muziku Smile
sve nam je to od Boga dato.

mozemo mi mnogo da pricamo o tom visem znanju a veoma mali dio od nas stvarno zivi to znanje.

pa kad mi neko dodje i kaze ovo ne valja ovo ne valja...ma pusti to sve kraju, mislim se, slusaj na svoje srce i dusu, SLUSAJ NA SEBE.

neka mi neko dodje i neka kaze da je onaj komad od erica djavo.
rekao bih i have sympathy for the devil.
Kao sto su to i rolling stones-i davnih dana rekli. Jako mudri ljudi.
muzika je uvjek bila znastvenicima za nekolike svjetlosne godine unaprijed. a uvjek ce i biti.

jer za znastvenika je to zvuk, a za mene je to simfonija iz kosmosa na kojoj moja dusa igra.

Nadam se da me razumiju oni sto me i trebaju razumjeti.

Jako ljepo je cuti misljenje od te kuan ying i to je misljenje jako ljepo zapakovano. Ali, taman da ONA JESTE Kuan Ying, ja kad cujem to za rock glazbu i te stvari, gdje neko uzima sebi pravo da kaze sta je dobro a sta je lose, da osudjuje...odmah znam da je autor istog teksta daleko od kosmickog znanja, i pomolim se Bogu za njega.
Jer tema o Bogu se prodaje vec vjekovima godina. I prodaje se i sa tim novim objavama, cudesima ili sta ja znam sta.
Mislim da ne treba nasjedati na neke trgovce koji pokusavaju temu o Bogu da prodaju na ljepo pakovanje. Kome je potrebno neka to kupuje.
Ali tek na kraju ce skontati da mu sve to nije trebalo. Jer dalje od Boga nema. Bog se ne reklamira.

svidja mi se tvoja slika u avataru. volio bi znam sta ta slika govori i da mi je posaljes u veliko, ako nije tesko.

Nista vesna, hvala ti jos jednom za onaj divni post i budi mi pozdravljena.

s`ljubavlju
mladen

PS: javi mi jeli ti se svidjela pjesmica Smile
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 16 Mar, 2008 03:54 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Mladene,
Naravno da volim Eric Claptona, i Elvisa, pa cak i neke predivne havy metal balade ( '' Wind of change'' od Scorpions mi je omiljena, i nju kad cujem osecam se onako kako si ti opisao ).
Ali, uvek naglasavam, da svaki tekst treba citati sa rezervom, nigde nije objavljena cela istina, vec su svuda delovi istine,( koje treba sloziti na kraju u jedan mozaik ( kao puzle ). Neka te vodi tvoja intuicija u sklapanju tog mozaika Istine. E, to je posao Duhovnih tragaoca.
Hvala za pesmicu, super je, i hvala za komplimente za moj avatar.
I Dusanu sa ovog foruma se svideo, pa sam i njemu odgovorila odakle sam ga uzela:
Tekst '' Sveta Geometrija '' na sajtu www.joschua.rs.ba
Topli pozdrav, Vesna.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Nov, 2008 03:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

VANGINI RECEPTI ZA DUG I ZDRAV ŽIVOT

Vanga, bugarska vidovnjakinja i isceliteljka koja je postala poznata po predviđanjima svetskih katastrofa koja su se ostvarila.
Pogledajmo nekoliko detalja iz njene biografije.

Vangelija Dimitrova (devojačko =andeva, muževljevo Gušterova, a posle smrti Dimitrova; 3. 10. 1911. - 1. 08. 1996).
Rođena je u Strumici 1911.
U prevodu sa grčkog njeno ime znači nosilac radosnih vesti.
Oslepela je u 12. godini, a u Domu za slepe u Zemunu provela 3 godine.
Posle udaje nastanila se u bugarskom gradu Petriču.
Smatra se da je oko milion ljudi od nje tražilo pomoć.
Umrla je 1996. godine i sahranjena u crkvi sv. Petke uz prisustvo i predsednika Bugarske.

Za dug i zdrav život Vanga je ponudila sledeći recept:

* Leti sto vise treba da se hoda bez obuće: dodir sa zemljom veoma je važan. Deci dozvoljavajte da se u prasini igraju, da imaju sto cesce neposredan dodir sa prirodom.Treba se često kupati u vodi u kojoj su kuvane livdske trave, čajevi. tako se neposredno kroz kožu najbolje unose lekoviti sastojci.

* Raž je veoma znacajan u zdravoj ishrani. Treba jesti raženi hleb.

* Jednom nedeljno jedite kuvano žito i pijte njegovu vodu.

* Tečna hrana, sa sto vise vode i prirdonih sastojaka, najbolja je. Mlečni proizvodi posebno su zdravi.

* Ne treba unositi previše hrane:
Da je organizam stvoren za to, imali bismo dva stomaka, a ne jedan.

* Što manje mesa i masnoća!

* Ne treba pusiti!

* Može se popiti jedna do dve časice rakije dnevno pre jela,
radi dezinfekcije i bolje cirkulacije.

* Smanjite potrošnju šećera!

* Čuvajte se stresova.

Radite posao koji volite.

Težite srećnom porodičnom životu.

.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OSOBNA ISKUSTVA ČITATELJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200591 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118390 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149822 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702582 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98931 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1413032 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1635487 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)