ČUDESNA ISTORIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ema
Iskušenik

Pridružio: 13 Avg 2009

Poruka Poslao: 19 Mar, 2010 23:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

sfera ::
Možda je najbolji opis našeg poimanja vremena napisao Avgustin Hiponski: "Šta je vreme? Ako me niko ne pita, onda znam; ako želim da to objasnim nekom ko me upita, onda ne znam."

Lepa Sfero, citat koji si navela na kraju tvog posta, po meni je sasvim u redu i na mestu.
I za razliku od Petra iz Podgorice, nisam ga shvatila kao filozofiranje, vec kao realnost.
Imamo toliko definicija, objasnjenja, shvatanja i poimanja vremena, i sa stanovista nauke i sa stanovista raznih religija, ali jos niko nije objasnio samu sustinu, to jest, prirodu vremena. Jos uvek nismo otkrili tajnu prirode vremena.

Petar iz Podgorice ::
ajde nemoj da s....

Ovaj SIROV komentar, dovoljno govori o njegovom autoru!
Ego provokatora iz Podgorice je izgleda ogladneo i VREME je da se nahrani... Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 20 Mar, 2010 13:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ema ::
sfera ::
Možda je najbolji opis našeg poimanja vremena napisao Avgustin Hiponski: "Šta je vreme? Ako me niko ne pita, onda znam; ako želim da to objasnim nekom ko me upita, onda ne znam."

Lepa Sfero, citat koji si navela na kraju tvog posta, po meni je sasvim u redu i na mestu.
I za razliku od Petra iz Podgorice, nisam ga shvatila kao filozofiranje, vec kao realnost.
Imamo toliko definicija, objasnjenja, shvatanja i poimanja vremena, i sa stanovista nauke i sa stanovista raznih religija, ali jos niko nije objasnio samu sustinu, to jest, prirodu vremena. Jos uvek nismo otkrili tajnu prirode vremena.

Petar iz Podgorice ::
ajde nemoj da s....

Ovaj SIROV komentar, dovoljno govori o njegovom autoru!
Ego provokatora iz Podgorice je izgleda ogladneo i VREME je da se nahrani... Laughing

Taj ,,sirov" komentar ima vrlo malo veze sa egom. To je iskrena reakcija, istina bez uljepšavanja, na takvu vrstu izjave. Reći nekome ja znam ali ne znam tebi reći, čak ako iza toga i stoji spoznaja, je u stvari ego. Jer ako si svestan da ne možeš objasniti zašto bi onda i govorio o tome.
Sferi sam u sledećem postu objasnio da je to inpulsivno i da nije upereno protiv nje.
Šta tebe pokrećena ovakvu reakciju i to posle proteklog vremena, kao i da me ovako kvalifikuješ, to je pravo pitanje za tebe.
Naravno,ovo objašnjenje je zbog svih, ne samo zbog tebe.
Ja nemam problem da reagujem kako mi se učini da treba, a niti da se povučem i ispravim ako sam prenaglio.
Evo sada osjećam neku zluradost u tvome komentaru i na to ukazujem.
Možda se varam ali tako mi se sada čini.
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 20 Mar, 2010 13:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petar iz Podgorice:
Citat:
Ako Avgustin Hiponski ili neko ko ga citira ništa ne kaže o vremenu,
ja ništa isto neću reći,
ali ako kaže to što je rekao, ja bih onda rekao
-ajde nemoj da s....

Ovaj komentar je sasvim prikladan odgovor na neciju tvrdnju da nesto zna a ne ume to da objasni.Moze i na taj nacin da se zna ali onda je bolje ne pricati nista.
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 20 Mar, 2010 13:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A zašto ti toliko gluposti promovišeš po ovom forumu,u 21vom veku se projektuješ po mesecu i ostale neozbiljnosti.Zašto ti ne ćutiš Question

Bdw sutra ću ti pojasniti,nemam danas vremena.
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 20 Mar, 2010 14:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisi mi ni pala na pamet kada sam opisivala svoja iskustva na praksi.To ti je valjda jasno.Ona su namenjena onima koji razumeju.Oni to odlicno razumeju.
Nece se zbog tebe prestati sa praksom.Pa to bi bilo krajnje neozbiljno.
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 20 Mar, 2010 17:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Za sve one koje muči Mjesec: to je samo vježba.
Išli smo mi i u Malkuth. Pa ni to nije bilo dobro. Uh, kad se samo sjetim uvreda i bacanja kamena (metaforičkih).
Pa je i Mjesec kako kod nas, tako i kod dežurnih kritičara došao na red.

Ići ćemo mi i na treće, četvrto mjesto. Možda i peto...sve još u ovoj godini.
Kako da kažem? To nas zanima. Eto, pomaže u koncentraciji, fokusiranosti, razmišljanju, općenito, psihofizičkoj formi.

I šta sad? ne vidim šta je tu toliko skandalozno.
Sve to kritizerstvo repetitivno do iznemoglosti mi je bezveze; niti smo koga nagovarili, niti smo koga pitali za mišljenje. Otvorili smo temu gdje možemo međusobno komunicirati i još so to napravili javno; mogli smo sve i preko pp-a, ali zašto?
Ovako, ispada da smo svakog psoebno treali pitati za mišljenje a neke i za dozvolu. Eto, takav je moj dojam.
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 20 Mar, 2010 17:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ih zasto Zvoncice,pa zato sto BGD danima neko realno zlostavlja,ona to pise na raznim forumima.Ja sam joj lepo napisala da mi je zao i da niko ne sme da je zlostavlja.Ako ima mentalitet zrtve,onda mi je uopste nije zao.Ne smeta njoj mesec,smeta ona sama sebi sto nema snage da se izbori sa svojim zivotom pa radi to isto,zlostavlja ovde nas.
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 20 Mar, 2010 18:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::
Ih zasto Zvoncice,pa zato sto BGD danima neko realno zlostavlja,ona to pise na raznim forumima.Ja sam joj lepo napisala da mi je zao i da niko ne sme da je zlostavlja.

Slutila sam da si psihički bolesna,zato sam ti dobronamerno preporučila psihologa,jer ti ljudi pomažu slučajevima kao ti....Eto samo si mi potvrdila ovakvim nastranim pošalicama koliko si izdemonizirana i psihički poremećena(ove dve pojave uvek idu zajedno bogati)...ne brini sutra ću ti sve detaljno pojasniti.
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 20 Mar, 2010 18:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sama si pomenula to i na "podzemnim bazama" i na "kritikama"almsivom.I moja je poruka bila dobronamerna.Nemam nista protiv psihologa kad treba,ako bude nekad trebalo,ici cu.Da zlostavljas svojim prozivanjem prakse,koja te usput i ne interesuje, i omalovazavanjem ljudi koji se time bave,zlostavljas.Nema potrebe,zaista.
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 20 Mar, 2010 20:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Valen, sa nekim ne mozes drugacij nego li da ga ignorises. Sve ostalo je samo bespotrebno trosenje energije, vremena, emocija....a mi cemo sutra opet na mesec ili ko zna gde, a oni nek misle i rade sta hoce.

Pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
valen
Majstor

Poruka Poslao: 20 Mar, 2010 22:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znam Sneguljice,hvala tebi,kao i uvek tu si da podrzis,i mene izmedju ostalih.
Od sad je ne primecujem na forumu.
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 24 Mar, 2010 14:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tadić nam je u susjedstvu Very Happy ruča u Bevandi...
A čula sam iz prve ruke (pošto i vaš i naš izgledaju ko manekeni na onom brodu) da otprilike troje od onih securityja samo služe da bi u Srbiji razgrtali žene s njega kad prolazi, navodno ga svi hoće poljubit, i staro i mlado...

Došo avionom, dosta glasnim i brzim, if i may say Very Happy
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 102644 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 70235 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118827 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 248979 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka BOG JE SA NAMA, SADA I OVDE 96 Zosim 26990 26 Okt, 2010 13:57 pm
5.element Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li dobro i zlo OBJEKTIVNO postoje na ovom svetu? 289 easy 68913 05 Jun, 2010 12:02 pm
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vreme naše danas !... 6 biblijski-hriscanin 10767 03 Jun, 2010 20:03 pm
TATA SINANA Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)