Pitanje !?
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
SylaR

Pridružio: 13 Apr 2010

Poruka Poslao: 14 Apr, 2010 22:41 pm    Naslov: Pitanje !?
Odgovoriti sa citatom

Telermane,ovo je nesto sto sam prvi put u zivotu procitao i zelim da probam..Svesto si rekao sam detaljno procitao,komentare tu i tamo... Zelim da pitam da li sam ja svestan svega kada izadjem iz svog tela i da li znam da sam to uradio..?I kako da se vratim u snove kad ne zelim vise da lutam svojim duhom,mozda si to naveo ali ja bas i nisam razumeo...? pozdrav Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 14 Apr, 2010 23:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Brate SylaR,
evo dok se naš Tale ne javi da ti odgovori,
želim ti srdačnu dobrodošlicu na Objave !

Welcome4
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 15 Apr, 2010 23:15 pm    Naslov: Re: Pitanje !?
Odgovoriti sa citatom

SylaR ::
Telermane,ovo je nesto sto sam prvi put u zivotu procitao i zelim da probam..Svesto si rekao sam detaljno procitao,komentare tu i tamo... Zelim da pitam da li sam ja svestan svega kada izadjem iz svog tela i da li znam da sam to uradio..?I kako da se vratim u snove kad ne zelim vise da lutam svojim duhom,mozda si to naveo ali ja bas i nisam razumeo...? pozdrav Laughing

Evo umesto Taleta...
NARAVNO DA MORAS BITI SVESTAN, JER AKO NISI, KO CE SVEDOCITI TO GDE IDES I STA DOZIVLJAVAS???
U TOME I JESTE FORA DA OSTANES SVESTAN KADA IZADJES, AKO NISI SVESTAN, ONDA NISTA....
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 16 Apr, 2010 08:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Lepo rece Dajbog Stratko,
potrebno je raditi na tome da budemo svesni i u javi i u snovima. Zapravo, koliko smo svesni u snovima, toliko smo svesni i u javi. To samo govori o tome da mnogi ljudi, iako deluju da su budni u javi, zapravo su u dubokom snu. Medjutim, nije samo poenta u tome da se osvestimo, vec i u tome da kada se jednom osvestimo, smognemo u sebi hrabrosti da zivimo kao svesna bica, sto podrazumeva i odredjene "zrtve", koje to u sustini nisu, ali nam se tako cine. Svesan covek stremi slobodi. On u sebi prepoznaje duh, a duh najvise voli slobodu. Hrabrost je u tome sto treba omoguciti duhu da bude slobodan jos dok je u fizickom telu.
Pozdrav Sylar i dobrodosao na forum.
SylaR

Pridružio: 13 Apr 2010

Poruka Poslao: 17 Apr, 2010 02:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Lepo rece Dajbog Stratko,
potrebno je raditi na tome da budemo svesni i u javi i u snovima. Zapravo, koliko smo svesni u snovima, toliko smo svesni i u javi. To samo govori o tome da mnogi ljudi, iako deluju da su budni u javi, zapravo su u dubokom snu. Medjutim, nije samo poenta u tome da se osvestimo, vec i u tome da kada se jednom osvestimo, smognemo u sebi hrabrosti da zivimo kao svesna bica, sto podrazumeva i odredjene "zrtve", koje to u sustini nisu, ali nam se tako cine. Svesan covek stremi slobodi. On u sebi prepoznaje duh, a duh najvise voli slobodu. Hrabrost je u tome sto treba omoguciti duhu da bude slobodan jos dok je u fizickom telu.
Pozdrav Sylar i dobrodosao na forum.

[marq=down]Aha..pa super.. Evo nasao sam jednu knjigu jako je dobra..U njoj se moze
najbolje nauciti kontrola uma.. !
http://www.antikvarne-knjige.com/elektronskeknjige/detail-item_id-59#book
Nebi bilo lose da je cisto ono procitas ako vec nisi Very Happy pozz
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 103714 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 937386 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 70805 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 251306 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 12042 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 21219 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Došao sam donjet mač i knjigu 10 Ramzes13 11079 03 Nov, 2009 16:33 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)