Orbovi i druga elementarna bića koja možemo fotografisati
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
vasudeva

Pridružio: 28 Nov 2008

Poruka Poslao: 16 Dec, 2009 18:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"Što su to orbovi ili svijetleće kugle? Ako dosad još niste čuli za taj fenomen, ukratko objasnimo da znanost o tome zna malo ili ništa, te da orbove na slikovnim zapisima tumači kao anomalije izazvane prašinom na lećama ili kao rezultat prisustva vlage.

No, mnogi vjeruju da su orbovi zapravo duše umrlih osoba, bića iz drugih dimenzija, posebna vrsta života, možda čak i izvanzemaljci.

Jedna od teorija kaže da ih je tisuće svakodnevno svuda oko nas, no da toga nismo ni svjesni zato što ljudske oči percipiraju manje od 10 posto univerzuma.

Sve sto citam teme na ovim forumu sve me vise i vise strah otih 4D nepoznatih bica.

Nema potrebe da te bude strah...ako postoje onda su postojali i do sada pa nikom nista...jedino u varijanti da nam mogu naudit tek kada ih postanemo svjesni

Kad je netko pitao kakve osobine posjeduje fotoaparat a ljudsko oko ne, probajte npr. kroz kameru od mobitela gledati TV ekran i vidjet ćete mnogo linija koje se brzo kreću prema gore ili dole, naravno to sa ljudskim okom ne možete registrirati takva situacija je vjerovatno i sa orbovima. "

"Orgon ili životna energija
09/2004
autor: B.P.
Bušiće ljudi bunare u zemlji i iz njija vaditi zlato koje će sve okretati te im davati svjetlost, hitrinu i snagu, a zemlja će tugom proplakati jer će na njozi samoj biti mlogo više zlata i svjetlosti, no u utrobi njenoj. Boljeće je rane od tih rupetina.
Umjesto da kose i plaste ljudi će kopati svuđe, đe treba i đe ne treba, a te će sile biti svuđe oko njih, samo što neće umijeti da zbori i da im kazuje:
"Daj, uzmite me, zar ne vidite da sam tuj,
svuđe oko vas."
Tek pošlje mnogo ljeta, ljudi će se sjetiti ove sile prave, pa će vidjeti kakvu su ludost činjeli tim svojim rupetinama. Biće te sile i u samijem ljudima, ali će proći podosta vremena da je oni doznaju i upotrijebe. Tako će čovjek živjeti dugo, mlogo dugo, a da neće umjeti da sam sebe pozna. Biće mlogo raznijeh mudraca koji će preko svojieh knjiga mišljeti da sve znaju i sve umiju. Oni će biti velikačka prepreka da se do ovijeh doznanja dođe, a kada se sve to dozna i spozna, ondakar će ljudi uvidjeti u kakvoj su zabludi bili, slušajući ove njihove mudrace... kad se to budne zgodilo, ljudi će se kajati što to prije nijesu doznali, jerbo je to doznanje sasvijem prosto.
Mitar Tarabić, Kremansko Proročanstvo

Prije nešto više od deset godina jedan australijanac, garažni mehaničar, po imenu “Joe”, sasvim slučajno, s namjerom da smanji potrošnju goriva na svom autu, konstruisao je jednu spravu koja je kasnije postala relativno poznata kao “Joe Cell,” i uz pomoć koje je postalo moguće pokretati motor automobila na tzv. “energiju nulte tačke.” Sam uređaj se sastoji od metalnog vanjskog kućišta (anoda) u kome se nalazi nekoliko cilindara od kojih su jedni neutralni a drugi pozitivnog polariteta; i oko pola litre vode.
Nakon prvog testiranja ovog uređaja, Joe je primjetio da njegov automobil nije potrošio ni kap goriva. Daljim ispitivanjem on je primjetio da ta ćelija proizvodi određenu energiju neobičnih svojstava, koja njemu do tada nije bila poznata. U svakom slučaju, bilo je očigledno da se tu ne radi ni o kiseoniku niti o vodoniku, tj. jednoj od dvije supstance koje zvanično zajednički tvore vodu. Znači, u vodi se nalazilo još nešto, nešto što je za Joe-a u to vrijeme bila misterija.
Orgon, Prana, Chi, Akaša, Baraka, Bioplazma, Biodinamični eter, Brahma, Fluoroplazmična energija, Dige, Manitu, Mana, Mungo, Bio-kosmička energija, Digin, Neutralna sila, Tahionska energija, Tondi, Vril, Skalarna energija, Telezma… ili životna energija, je nešto što je oduvijek bilo prisutno u ovom univerzumu, a nekima još i odavno poznato. Čini se da svojstva i potencijali te, za većinu nas još uvijek misteriozne sile, ruše postavke na kojima počiva ova naša “koncenzusna realnost.” Tako se i “elita,” koja samu sebe smatra vlasnikom, kako nas, tako i ove oblasti postojanja, već odavno trudi, iz petnih žila, da i ova istina ne postane dio naše objektivne realnosti.
Čini se da u realnosti koju nam oni prezentiraju, ionako nema mnogo mjesta za istinu. To je vjerovatno zbog toga što bi nas istina mogla osloboditi od njihove kontrole. Isto tako, sve su prilike da će nam orgon ostati misteriozan onoliko dugo dok ne odlučimo da izvadimo glavu iz pijeska, i počnemo sami njome razmišljati.
Malo je poznato da je Dr Wilhelm Reich još oko 1930 – te godine (zvanično) otkrio životnu energiju, koju je on nazvao – orgon. Reich, inače rodom Austrijanac, diplomirao je na medicinskom fakultetu u Beču 1922.g, a onda je zajedničkim radom sa Sigmundom Frojdom postao i jedan od pionira psihoanalitike. Kao protivnik fašizma, Reich je napustio Austriju 1939.g. i prešao u USA, gdje je najviše radio na proučavanju orgona. Još u to vrijeme on je počeo sa proizvodnjom orgonskih akumulatora i ‘orgonskih topova,’ uređaja za modifikaciju klime koje je nazvao “cloud-busters” (razbijači oblaka). Reich je bio uvjeren da se orgon može upotrebljavati za razne pozitivne svrhe, međutim, kao i mnogi drugi naučnici koji su se našli na pragu otkrića i primjene besplatne energije, Reich je uhapšen od strane američke vlade, njegova laboratorija kao i knjige na temu orgona su mu spaljeni, podaci o njegovom radu zataškani a ni on sam nije uspio da izađe živ iz zatvora. Umro je u zatvoru, navodno od infarkta.
Postoje i podaci da je ova energija bila poznata i Nikoli Tesli, kao i načini za njenu proizvodnju i distribuciju, koji bi obezbjedili da svi mi danas imamo na raspolaganju besplatnu energiju. O smanjenju zagađenja planete da ne pričamo. "

ovo su dijelovi teksta sa web-a : www.galaksija.com/orgon.htm
i
prepiska sa ce-4.forumotion.com/.../orbovi-t2688.htm, ovu stvar dobijete kada ukucate orbovi na google-u pa druga stavka

Čuda Ne postoje.
Postoji samo ne znanje.
Tabirite vi ovdje o orbovima a zaboravište šta Castaneda davnih dana napisao o defokusiranom pogledu i mogučnosti percepcije van ustaljenih granica sposobnosti naših očiju, komada tri, jedan par vrlo nesavršen instrument ali opet savršen za ovu 3D, a pinealna žljezda oliti epifiza malo otišla na godišnji dok se ne sjetite joj reči : ajde, radi i ti nešto!
Dokle da pričamo da je potrebno povezivati stvari u smislenu cjelinu?
Ne praviti famu oko ničega.
Ajd društo zdravo.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 16 Dec, 2009 22:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

O evo i vasudevice ovde...
Defokusiranu paznju je nadam se vecina ovde na ovom forumu probala...
I ?
Sta znaci videti nesto, a ne podeliti sa drugima?
I sta znaci da sada odjednom ubacujes na ovu temu Joe cell ?
Valjda ti je potpuno jasno da su Orbovi i orgon dve potpuno razlicite (vibratorne) stvari ?
Nisam se ovome nadao od tebe...
Mislio sam da razumes... Crying or Very sad
vasudeva

Poruka Poslao: 16 Dec, 2009 23:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
I ?
Valjda ti je potpuno jasno da su Orbovi i orgon dve potpuno razlicite (vibratorne) stvari ?

Hee, he, ljubavi, kada tebi i svima postane jasno da u ovom slučaju orbovi/svjetleće kuglice i orgon su dve potpuno iste , ISTE stvari, odnosno frekvencije u malo drugačijem obliku, konačno i mi "ljudi" smo neki viši neki niži, neki crne kože, neki bijele, a možeš mislit ima tamo i nekih žutih, a, svi smo LJUDI. Barem se vabimo tako.
Ja razumem, da li ti razumeš?
I za Ime Boga Jedinoga prestani mislit.
Ili znaš ili ne znaš, će neznaš, pitaš!
Poljubac...
 Nazad na vrh »
vasudeva

Poruka Poslao: 17 Dec, 2009 00:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sada mi je frendica skrenula pažnju da prva rečenica je nedorečena. Kaže ona : rekla si kada a, nisi rekla šta iza toga kada. Ljepo je biti na nekoliko "frontova" istovremeno. Nas dve smo u diskusiji na temu Jedinstvo vibracije u različitim spinovima.
Pa, završetak te uvodne rečenice bi bio : onda prestajemo/te misliti, opažamo, izvodimo smislene zaključke i ne radimo podjele i mistifikaciju stvari nego jednostavno spoznaju primjenjujemo u svakodnevnom životu i POVEZUJEMO stvari.
Vrlo dobro Znam zašto sam dala i dio o "Joe cell", a nespomenu Ti dragi moj DAJBOŽE Tarabića. Bit će da i on spada u orbove??? Smile
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 17 Dec, 2009 01:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

:        
DAJBOG ::
I ?

Laughing
A izvini. Svako ima pravo da napiše svoje viđenje.
Ja dok vasudeva nije došla nisam ništa ni pročitao ovdje.
Sad ćemo da vidimo ove orbove iz drugog ugla Very Happy

Inače, prijatno sam iznenađen...
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 18 Dec, 2009 22:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I ja isto...
Izvukli smo je sa "njene "teme...
Uf, kako tezak je to posao bio...
Morao sam malo i da je provociram..HE, he...

A Tarabica vasudevice nisam spomenuo, jer si njega bas dobro ubola...
Pa lepo si ga citirala da je reko'coek da ce te energije biti svuda oko nas...
I sto onda da ga pominjem "kao promasenu temu" kada on to nije?
E pa Orbici i jesu svuda oko nas, ali nisu Orgon, he, he...Orgon je nesto sasvim drugo...
Sasvim drugo...
Ako bas hoces odgovor on ti glasi:

ORGON JE PLAZMA, ALI HLADNA...
Jasno li ti je ovo sestro? Wink
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 18 Dec, 2009 22:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hladna plazma?
Ali on nije izdvojen, dokazan.
Kako da se koristi?
Lako je reći da je to.
Ja bih volio.
Sjećam se da sam pročitao te Tarabićeve rijči,
i razmišljao o tome.
A i Tesline slične.
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 18 Dec, 2009 23:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dokazali smo jedan drugar i ja jos pre 12 godina....
Postavili smo neosvetljen foto papir u jednoj pecini na 2.5 km od ulaza.
U totalnom mraku smo posle 7 dana dobili prave otiske plazme na papiru...
Svetlost se kratala kao neke male gliste...
Hladna plazma je jako tesko shvatljiva nekome ko ne razume fizikalnost ove pojave.
Svi pomisljaju da je plazma usijana, vrela, a ne shvataju da je to vrsta agregatnog stanja i da moze biti u sirokom aspektu temperatura...
Eto to je dokaz...

Uf..A sada kako je koristiti...?
Pa zasto sve mora da se kristi?
I da mi kao ljudi uvek nesto iskoriscavamo?
Nama to nije bio cilj...
Kome jeste neka se malo pozabavi vise time, siguran sam da ce uspeti da neku "korist" izvuce i od hladne plazme...
Ili ti Orgona koji struji iz zemlje, ...
Koliko je meni poznato leci astmu i plucne bolesti...
Malo li je? Wink
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 18 Dec, 2009 23:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma nisam baš to mislio, ali hvala ti.
Fizičari se ubiše oko toga.
To bi riješilo problem čiste energije ali i nezavisnost.
Ali...
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 15:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Evo šta su Kasiopejci rekli o Orbovima :

Ovde je jedan deo sesije od 06.09.2006. koja nije objavljena, a sada je čitamo zahvaljujući Todu sa Galaksija foruma koji je našao link,
u vezi Orb-ova ( svjetlosnih bića ):

http://www.cassiopaea.org/forum/index.p ... #msg121305

P: Jeste li uživali u našoj proslavi u nedjelju navečer
( 02.09.2006. kad je bio maksimum ciklusa Mjeseca koji traje 18,6 godine, lunar standstill, prim. prev. )

O: Da.

P: (J) Što je bilo ono svjetlo iznad glave od J***, koju smo vidjeli na fotografiji koju smo snimili tada?

O: EM sijevanje.

P: (S) Što znači... Da li je to bio zlo elektromagnetsko sijevanje? (smijeh) (J) Što je sa dimom? Što je bio dim?

O: Laura manifestira mnoge stvari. Bila je samo malo neorganizirana u tom trenutku.

P: (smijeh) (A***) Što je sa malim orbovima na svim tim slikama?

O: Malene stvarčice sa 4D.

P: (S) Dakle, to su bile 4D muhe ili tako nešto. 4D krijesnice! (smijeh) (J) Prijateljska mala bića, ili zla mala bića?

O: Uglavnom prijateljska, ali generalno neutralna. Ona su "magnetizirana."

P: (L) Da li to znači da su ona privučena... poput željezne piljevine privučene na magnet? (A**
Da li smo ih mi privukli i energija oko nas?

O: Da.

Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 216671 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 125386 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 158310 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1824598 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 104158 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1528573 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1759690 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)