Da li ste Srbin 100%?
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVITI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 23:56 pm    Naslov: Re: Da li ste Srbin 100%?
Odgovoriti sa citatom

Oho ima i Srba pa vaznesenje nam ne gine! Very Happy
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 00:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Kako tko? Smesno
Pa ima "nekih" koji se jadni ubiše za spasenje drugih na ovom forumu, a ti još pitaš "tko".
Di će suza neg na oko.

Zvone..opet ćeš biti pogrešno shvaćena a i Pozdrav ja s tobom izopćena..jedini spas nam je kod plavog u šupi u datom momentu ako imamo pravi ključ i po mogučnosti ključanicu za njega..jer svi ovdje spominju ključeve a nitko ključanice..a možda naša vrata uopće netrebaju ključeva ili su nam sva vrata širom otvorena i samo čekaju sa radošću naš izbor..ovo zadnje ja praktikujem..poskidala sva vrata osim ulaznih a i njih ne yaključavam..pa kako mislim da je Bog još tolerantniji od mene osiječam da nam je i ta prva vrata širom otvorio.. Smile
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 16:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam Turak 33 posto i Aboridjin 64 posti i tri posto sam Kazahstanac. Moja kuca je vlastita drzava a granice oko nje povukao sam sa narancastom ciglom Wink
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 17:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sori, ali ako već uplićeš ciglu, onda si šiptar. Ili menjaj ogradu (šta fali pravom, originalnom suhozidu, a, a,??? ili postotak....
F. Horvat
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 17:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Istina. Isprogramirali su me u burekdzinici kod Čočaja Samohodaja dok sam kao mali tamo isao na burek. A cijelo vrijeme se pitam sta sa mnom ne stima Smile
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVITI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka TEST: DA LI STE ,,PUTNICI'' ? 15 Vesna 21556 03 Maj, 2011 20:54 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Test : Jeste li i koliko ste depresivni ? 5 Mystic_Storm 3934 16 Mar, 2011 14:21 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TEST : DA LI STE INDIGO OSOBA 55 Vesna 40049 21 Dec, 2010 04:52 am
talerman Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702557 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka [ Glasanje ] Sta mislite da ste VI? 10 Almsivi 5196 17 Apr, 2010 21:52 pm
sneguljica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISPOVEDAONICA - UĐITE I NAPIŠITE ŠTA STE DOBRO URADILI 90 Olivera Stevanovic 28175 25 Jan, 2010 17:13 pm
Olivera Stevanovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30282 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)