ZMAJEVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » Restored topics
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 23:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::
Citat:
Giba:
Nemoj da si bezobrazan! Šta glumiš miša pokislog?

Ubuduće kad nešto neznaš upotrebi gugl.

Deal?

Ne. Nema Deal-a. Smile

Evo zasto. Ne zanima me sta ce mi Google reci o nekoj reci koju ne razumem. Ja hocu da cujem objasnjenje od ONE osobe
koja je izrekla rec koju ja ne razumem.

Stvar je u komunikaciji. Google nije ziva osoba.

Engleske reci gledam u recnicima. Ali ove Srpsko Hrvatske (mutirane) reci - svaki put kad imam sansu pitacu zive terminale (ljude).

Ionako pisete/pisemo vecinom traceve i spam, pa ne bi trebalo biti nekom problem da izdvoji 20 sekudni i napise znacenje
jedne reci uz poruku koju postira (u datom trenutku).

Ego je rec koja sluzi da bi se obezvredilo druge duhovnjake. Mada i sire, da bi se obezvredilo/ponizilo bilo kog. Wink

Ego je vrlo banalna, neprecizna i zlonamerna rec.

Cool

E onda ti naredjujem da sledeći put pitaš nekog sa foruma! OK?

Deal?

Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 22 Jun, 2010 13:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::

Almsivi ::
Citat:
Giba:
Nemoj da si bezobrazan! Šta glumiš miša pokislog?

Ubuduće kad nešto neznaš upotrebi gugl.

Deal?

Ne. Nema Deal-a. Smile

Evo zasto. Ne zanima me sta ce mi Google reci o nekoj reci koju ne razumem. Ja hocu da cujem objasnjenje od ONE osobe
koja je izrekla rec koju ja ne razumem.

Stvar je u komunikaciji. Google nije ziva osoba.

Engleske reci gledam u recnicima. Ali ove Srpsko Hrvatske (mutirane) reci - svaki put kad imam sansu pitacu zive terminale (ljude).

Ionako pisete/pisemo vecinom traceve i spam, pa ne bi trebalo biti nekom problem da izdvoji 20 sekudni i napise znacenje
jedne reci uz poruku koju postira (u datom trenutku).

Ego je rec koja sluzi da bi se obezvredilo druge duhovnjake. Mada i sire, da bi se obezvredilo/ponizilo bilo kog. Wink

Ego je vrlo banalna, neprecizna i zlonamerna rec.

Cool

Very Happy

Almi,

pod cijenu da giba izgubi inspiraciju: pilates je sistem vježbanja koji većinom upražnjavaju žene, mada ima i muških, koji je razvio neki istoimeni doktor i trebale bi biti vrlo efikasne. Kod nas se pojavio prije 5 godina, a u međuvremenu se sistem malo i razvio.
osim aerobnih vježbi, oslanjanja se i na pomagala u vidu velikih, srednjih i malih lopti (neke osobe te velike lopte koriste i kao sjedalice u uredu jer osnažuju kičmeni stup), onda se koriste, plastični meki tuljci, pa elastčne široke trake, štap, utezi za ruke i noge od po kg do dva...
Vježbe su izvrsne za kičmu, a i stress otpuštanje zbog načina disanja. Napredniji stupnjevi malo su i fizički zahtjevniji i traže formirani tonus, snagu i koncentraciju a ne samo kondiciju.

Skvoš (squash) - igra slična tenisu. Razlike: igra se indoor, dakle u dvorani. Dva igrača, protivnika, stoje na jednoj strani dovrane sučelice zidu, svaki u svojoj kocki. Udaraju reketima (malo manji od teniskih a veći od badminton reketa) lopticu (gumene, različitih tvrdoća) u zid sučelice, premda se u igri koriste i zidovi sa strane. Moraš pazit na neka pravila kad i gdje poslat lopticu jer zid ima iscrtane linije koje služe za bodovanje,a na podu je kao i u tenisu ne smiješ prestupit pri serviranju i protivnik ima svoju polovicu...

Užasno, užasno dobra i zdrava igra, oslobađa stres i dva puta po puni sat je onako, već ozbiljan trening. Jako dobra za sve mišiće, snagu i posebno kondiciju.
kako ubrzano oslobađa energiju, stres i adrenalin igrači se najčešće međusobono ful isposvađaju, međutim kod nekih umjest agresije izbacije na nekontrolirani smijeh, što je slučaj kod našeg para, pa mi zbog toga izuzetno paše.
Preporučam svima koji dosta sjede dok rade. Izvrsna igra.
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 22 Jun, 2010 14:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Very Happy

Hvala Zvoncice na objasnjenju. Smile

Giba. Deal. Pitao sam Zvonku, a ona je sa foruma. Smile

Have a nice day.
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 22 Jun, 2010 19:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cuj Almsivi,ja samo pokusavam da te ne odaljim od teme...Zmajevi.Vidis,pre su vitezovi jahali na zmajevima,a danas vitezovi jasu daske.To ti je trening.Ako hoces da postanes vitez,kao ja,onda moras da naucis da vladas sa skejtom.Kad to naucis,onda si spreman da savladas i zmaja,da ga pripitomis i da bude pod tvojom kontrolom.Ali to nije lako i potrebno je da svu volju i energiju posvetis tome.Good bles ja:D

I zavrni sajentologiju,citaj oba dve strane,i onu protiv i onu za.Jer onda vidis sredinu. Wink
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 22 Jun, 2010 21:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobra ti je usporedba Zmaja i skejta. Smile Evo ja vozim malo bicikl. Recimo da je to slicno.

Citat:
I zavrni sajentologiju,citaj oba dve strane,i onu protiv i onu za.Jer onda vidis sredinu. Wink

Upravo to i radim! Cool Pratim obe strane. Tj ima ih 3, ili mozda i vise. Mene zanima istina, makar bila i gorka.
Neke stvari sam vec shvatio. Neke jos cekaju biti shvacene.
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 22 Jun, 2010 22:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma ja sponzorisem skejt,ali to je u sustini sport.I dobro sam uklopio uz temu,hehe.Ali na kraju krajeva vic je da ono,je bitna rekreacija.I sad nesto razmisljam,to je isto kao kad imas neko duhovno iskustvo.Recimo,ako sa biciklom uradis Down hill,to ti je isto kao da uspes neku vezbu u meditaciji koja te dovede do svetla.Jer posle jednog dobrog down hilla ces cutati,ali ces znati.Nacices tu sredinu,jer se neces velicati,nego znas da je tesko,pa uzmes u obzir tu sredinu.A ona je upravo gorkka.Gorki park:D
I znas sta,ispricacu ti jednu gorku pricu o sajentologiji.Upravo truba.
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 22 Jun, 2010 22:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ustvari ajde ti to istrazi sam.Najbolje ces shvatiti.I odluci koji ces skejt da kupis,hehehe Twisted Evil
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 22 Jun, 2010 22:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smile Necu ja nabaviti skejt mozda jos 10 godina. Ne razumem se ja u to. Kazem da zvuci super, i svidja mi se, ali nije na mojoj noti svesti.
Sta je to "down hill"?

Sad si me zainteresovao za ovu pricu, ispricaj mi ovo o Sajentologoji sta imas. Moze i na pp. Smile
Ali sumnjam da me to moze iznenaditi. Vec sam se svaceg nacitao.
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 23 Jun, 2010 00:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa down hill,spustas se sa planine.Letis niz planinu,Letis na skejtu.A sajentologi me uopste ne zanima jer je truba. Embarassed
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 09 Apr, 2011 15:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pricamo o andjelima cuvarima,ili o zmajevima cuvarima.Davno davno su ljudi odkrili da moraju da probude tog reptila,zmaja u sebi.Imamo razlicite kulture ali isto verovanje.Odakle dolazi taj zmaj?Iz azije,evrope?Kao da je svugda.U religiji i mitologiji uvek srecemo zmaja kao nekog zastitnika.Crveni,zuti,vatreni,plavi a cak i zenski zmajevi.Dali je to samo nacin da se covek zastiti,da neprijatelj ima strah od tog nekog zmaja,da pomisli na najgore jer ipak cisto instinktivno ljudi imaju strah od zmije,reptila.Usadjeno nam je u dna.Respektujemo malu zmiju jer je otrovna ne zato sto je mala.
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 11 Maj, 2011 02:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dali zmaj ima dushu?

Link
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » Restored topics
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Da li je 1.maj samo praznik rada ? 1 rade1969 5770 02 Jun, 2011 00:33 am
oversoul Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- PRVA ZAPOVEST 90 Vera Bojičić 35157 12 Apr, 2011 22:48 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246425 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702580 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PRAKSA III - Najzahtevnije vežbe - samo za veoma iskusne 423 talerman 97912 16 Feb, 2010 19:50 pm
valen Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sposobnost razlikovanja istine od lazi 36 MEDUZA 17371 14 Avg, 2009 08:18 am
spirit Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dijeta.....liječi li uzrok ili samo poslijedicu? 8 Ana 6077 23 Feb, 2009 19:26 pm
Ana Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)