ČUVARI PRAGOVA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 18 Jun, 2010 19:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ans i Eva Jargi ::

STRATKO ::

odgovoricu ti redoma kako si postavio pitanja...

Sve je dozvoljeno...KO UOPSTE SME DA POSTAVLJA ZABRANE?/
To sam cinio uvek u snu...
Veoma retko sam sretao ljude koje sam vidjao tamo. Mozda svega 2 ili 3 puta. Osetili smo prepoznavanje tada i oni i ja...
NEmam pojma kako je do toga doslo. Kao da nikada i nisam radio nista drugo u tom astralu...
REKLI SU MI DA SAM ODRADIO TO STO SAM IMAO...
Ne znam tacno ko su bili ti "entiteti", ali bih rekao da su bili iz neke vise "duhovne hijerarhije"
Mislim da su bila neka arhandjeoska bica. E , DA. DVOJICA SU BILA . GABRIEL I ARIEL, cini mi se...
VIDIS KADA SAM POCEO ODGOVOR NA OVO PITANJE NISAM ZNAO, A NA KRAJU SAM ODJEDANPUTA ZNAO...
ZANIMLJIVO ZAR NE?//

Mislim da bi i Tale trebao da zna ko postavlja cuvare?
A TAle zna li se to iz literature?
I da li je moguce da su me ova dvojica postavili i na kraju otpustili???
BAs i mene interesuje...

Ima sjos neko pitanje?

Prvo, hvala puno na odgovorima, brate Stratko. Very Happy

A pitanja Ans ima mnogo ... pa ćemo polako ...
(valjda nećeš brzo na ono najavljeno odsustvo od nekoliko meseci) ...

Kako znaš da si bio čuvar praga?
Jesu li ti to Rekli Gabriel i Ariel, nakon što su te „otpustili“?
Ili si to znao svo vreme, tj. svo vreme si znao da čuvaš prag?

Kakav prag si čuvao i od koga?

Zašto, zbog čega si to radio?

Da li si sa tom dvojicom- trojicom ljudi koje si posle sreo na javi razgovarao
o događajima iz astrala u kome su oni učestvovali, ili ste se samo prepoznali pogledima?

Veoma jednostavno znam da sam bio cuvar praga...
ONI SU MI REKLI VEOMA JASNO: DOSTA SI TI BIO CUVAR PRAGA, SADA SI SLOBODAN...
TO MI JE BILO TOLIKO JASNO RECENO U SVESTI DA SE JOS I DAN DANAS PITAM NIJE LI OVAJ ZIVOT SAMO SAN, A TAJ RAZGOVOR PRAVA STVARNOST...???
A ja licno znao sam da nesto cuvam, ali nikako ne bih pomislio da je to nekakav prag. Pre bih rekao da sam cuvao kao neku VELIKU TAJNU ili ti tako nesto. Nikakav prag nikada ja nisam video ili bar ono sto mi podrazumevamo u ljudskim merilima kao prag.
PRE CE TO BITI DA SE TO ODNOSI NA TACNO ODREDJENO STANJE DUHA, A NE NA NEKI PRAG...
Eto po meni je taj prag kao ulaz u neku dimenziju , gde po sopstvenom senzibilitetu(ajde da ne kazem vibraciji) pustas ili ne pustas odredjene vibratorne forme, bilo one ljudski astrali ili nesto drugo..
NEMAM POJMA ZASTO SAM TO RADIO. POSLE SAM "SKONTO" DA MI JE TO PREOSTALO KAO NEKI NEZAVRSENI ZADATAK OD DAVNINA...
Od te trojice sam samo sa jednim pricao o tome da smo se nekada sreli na jednom zanimljivom mestu, ali posto me se on samo ovlas secao, nisam ni njega hteo da davim.
Ovu drugu dvojicu sam prepoznao, a po njihovom pogledu sam video da su i oni prepoznali mene...Verovatno se ne secaju tacno odakle...
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Pridružio: 29 Mar 2010

Poruka Poslao: 18 Jun, 2010 20:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDamo ::

Znači čitali smo se već ... Very Happy

Pa ništa ne pričaš ...

Znači jesmo, pa da ne pričam puno da ne preznači...
glasses9

Aha. ... znači čitamo se i bez reči ... prepoznavanjem, što bi reko brat Stratko ... Very Happy
 Nazad na vrh »
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 18 Jun, 2010 20:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Dragi Ans,

verujem u to sto sam video jer verujem sebi,
a verujem u to sto je Dajbog video jer verujem njemu.

Ne znam sta drugo da kazem u ovom trenutku osim ovoga.

Ali, ipak, mogu da dodam i sledece: Kako gore, tako je i dole.
Kako je u makrokosmosu tako je i u mikrokosmosu.
Kako je van nas, tako je i u nama.
Kako su bogovi van nas, tako su i bogovi u nama.
Kako je u nadsvesti, tako i u podsvesti.

Dragi Tale,

veruje Ans tebi da ti veruješ sebi u to što si video i da veruješ u to što je Dajbog video, jer veruješ njemu, i da veruješ da postoje čuvari pragova, kao nezavisni i posebni entiteti, čije „zaduzenje je da propustaju ili da sprecavaju prelaz drugih entiteta iz jedne sfere u drugu“, isto kao što veruješ da „sve cesce u poslednje vreme susreceš Čuvare pragova“.

Ans ovde samo pokušava da ispita koliko u tvojim verovanjima i tvrdnjama drugih na koje se pozivaš ima istine da postoje čuvari pragova, kao nezavisni i posebni entiteti, od kojih su neki ljudi, a drugi anđeli.

Zato, ako si za da uđemo malo dublje u ovaj ringišpil sna i jave, i ako ti nije odveć dosadno, da osmotrimo neke činjenice:

O postojanju čuvara pragova kao nezavisnih entiteta najpre si čitao u knjigama ... ?

Nakon toga si u snovima počeo viđati određene likove za koje „ne sumnjaš“ da su čuvari pragova ... ?

Kada u snu vidiš čuvara praga, ne sumnjaš da je čuvar praga, kao što „kada vidiš babu na pijaci, ne sumnjaš da je baba“ ...?

U jednom od tvojih susreta sa čuvarima praga, kada si hteo da posetiš Geburu, sreo si se sa jednim od čuvara koji je izgledao kao policajac sa puškom na ramenu, odeven kao Sik. Sprečio ti je prolaz. Ignorisao si njegovo upozorenje i pohitao prema Geburi, a nadomak ulaska u Geburu, čuo si lavež psa kojeg je taj policajac pustio na tebe, pa si onda osetio kako te je ujeo za nogu. Posle toga si se "probudio", to jest došao u ovostranu realnost ... ?

E, sad, u vezi sa iznešenim da postavimo neka pitanja:

Kada vidiš babu na pijaci ti ne sumnjaš da je baba.Ali zašto ne sumnjaš?
Otkud znaš da to nije čuvar praga prerušen u babu na pijaci, samo bez uniforme, brade i puške na ramenu? Ili, možda, prerušeni anđeo? Ili demon?
Otkud znaš da bilo koja baba, deda, čovek, žena, dete, mačka, pas ... koje sretneš ili vidiš u budnom stanju nije prerušeni čuvar praga?
Otkud znaš da čuvar praga koga si video kao policajca obučenog kao Sik, nije ista ona baba koju si video na pijaci, samo prerušena u policajca?
Otkud u išta možeš biti toliko siguran da ne sumnjaš?

A šta misliš da li je moguće da je onaj policajac iz tvog sna samo policajac iz tvog sna?
Da li je moguće da je taj policajac prerušeni oblik tvoje savesti, podsvesti, nadsvesti, nesvesnog, ...?

Da li je moguće da čuvari pragova (kao entiteti nezavisni od tvoje svesti) objektivno ne postoje?

Da li si obratio pažnju na pasus iz odlomka knjige "Tragajući za sobom" koji je Vesna postavila na ovoj temi u kojem se kaže:

„Čuvar praga nije neko nezavisno biće, koje je stvorila neka moć izvan nas čiji bi zadatak bio spriječiti nam napredovanje na našem putu. Oblik tom arhetipskom liku daje naše neznanje; u njemu se ogledaju svi strahovi i otpori, svi negativni obrasci, loše misli i osjećaji iz naše prošlosti, sve ono čega se svjesno ili nesvjesno još uvijek grčevito držimo. Onaj dio u nama koji je vezan za prividni svijet stvari i nepromjenjivih odnosa ne želi promjenu i pokušava se zaštititi od svega što bi ga moglo uzdrmati. Pojavljujući se u obliku čuvara praga, on nas želi zastrašiti i natjerati da odustanemo. U vremenima promjene i krize, koju misao na promjenu uzrokuje, čuvara praga susrećemo na različite načine i na različitim razinama: u snovima i u vizijama, u liku neke konkretne osobe ili situacije u našem svakodnevnom životu.“

Pošto vidim da čuvare praga i druge likove u snu i na javi posmatraš kao nešto SUŠTINSKI ili UISTINU odvojeno od tvoje svesti, reći ću moje mišljenje zašto je tako:

Ne posmatraš stvarnost IZ CELINE EKRANA SVESTI, IZ KRUGA OD 360 STEPENI (kada nema dubine, širine, visine), nego gledaš iz perspektive koja je unutar ekrana svesti, zbog čega vidiš ljude, stvari, prirodu, ... kao nešto izvan tebe, a sebe kao sitan delić beskrajnog univerzuma ...

Ne posmatraš stvarnost SVEŠĆU, nego UMOM.

Da bi gledao SVEŠĆU moraš fokus vidnog polja pomeriti unazad sve do NULTE FOKUSNE TAČKE, kada ti je ceo prizor u fokusu, bez isticanja detalja.
 Nazad na vrh »
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 18 Jun, 2010 20:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="STRATKO"]       

o događajima iz astrala u kome su oni učestvovali, ili ste se samo prepoznali pogledima?

TO MI JE BILO TOLIKO JASNO RECENO U SVESTI DA SE JOS I DAN DANAS PITAM NIJE LI OVAJ ZIVOT SAMO SAN, A TAJ RAZGOVOR PRAVA STVARNOST...???
A ja licno znao sam da nesto cuvam, ali nikako ne bih pomislio da je to nekakav prag. Pre bih rekao da sam cuvao kao neku VELIKU TAJNU ili ti tako nesto. Nikakav prag nikada ja nisam video ili bar ono sto mi podrazumevamo u ljudskim merilima kao prag.
PRE CE TO BITI DA SE TO ODNOSI NA TACNO ODREDJENO STANJE DUHA, A NE NA NEKI PRAG...
Eto po meni je taj prag kao ulaz u neku dimenziju , gde po sopstvenom senzibilitetu(ajde da ne kazem vibraciji) pustas ili ne pustas odredjene vibratorne forme, bilo one ljudski astrali ili nesto drugo..
NEMAM POJMA ZASTO SAM TO RADIO. POSLE SAM "SKONTO" DA MI JE TO PREOSTALO KAO NEKI NEZAVRSENI ZADATAK OD DAVNINA...
Od te trojice sam samo sa jednim pricao o tome da smo se nekada sreli na jednom zanimljivom mestu, ali posto me se on samo ovlas secao, nisam ni njega hteo da davim.
Ovu drugu dvojicu sam prepoznao, a po njihovom pogledu sam video da su i oni prepoznali mene...Verovatno se ne secaju tacno odakle...

Znači za to da si bio čuvar praga saznao si na kraju, kada su te razrešili te dužnosti?

A da li si ti ikada zavirio iza praga, tamo gde si propuštao te vibratorne forme?

I da li ti je ikada palo na pamet da te vibratorne astralne forme, bilo one ljudski astral ili nešto drugo jesu deo TEBE, deo TVOJE astralne projekcije?

I da li ti je ikada palo na pamet da si taj prag čuvao od sebe?

P.S. Tamo na temi SRBI = SLOVENI nisi mi odgovorio na neka pitanja u vezi piramida. Tek da te podsetim, ako nisi video.
 Nazad na vrh »
nardo
Tragalac

Pridružio: 25 Maj 2009

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 06:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Brate Ans...

Otkud znaš da ono što si napisao ''Ti'' nisam napisao ''Ja''.......?
Otkud znaš da ono što sam napisao ''Ja'', nisi napisao ''Ti''......? Laughing

Laughing
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 14:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="Ans i Eva Jargi"]       

Znači za to da si bio čuvar praga saznao si na kraju, kada su te razrešili te dužnosti?

A da li si ti ikada zavirio iza praga, tamo gde si propuštao te vibratorne forme?

I da li ti je ikada palo na pamet da te vibratorne astralne forme, bilo one ljudski astral ili nešto drugo jesu deo TEBE, deo TVOJE astralne projekcije?

I da li ti je ikada palo na pamet da si taj prag čuvao od sebe?

P.S. Tamo na temi SRBI = SLOVENI nisi mi odgovorio na neka pitanja u vezi piramida. Tek da te podsetim, ako nisi video.

Ispade nekako tako, da sam na samom kraju to saznao...
Tamo iza , a i ovde ispred bio sam , a i sada sam u eonima vremena...
Ovo da su ti astrali deo mene se meni samo po sebi apsolutno podrazumeva,
NE VIDIM RAZLOG DA OKO TOGA OVDE DIZES TOLIKU FAMU...
DUSE KOJE SU DOSLE DO TOGA STEPENA DOSLE SU, ONE KOJE NISU, NECE EVOLUIRATI POD TVOJOM GOMILOM PITANJA...

PRAG NISAM CUVAO OD SAMOG SEBE...
Samo od onih koji jos nisu bili spremni.
Eto tako ni ti , pa ni ja ne mozemo pomoci ikome da "sazre" ako u tom bicu ne postoji predispozicija, odnosno klica koja je negovana od DAVNINA...
AKO POSTOJI, ONDA IM MI NISMO NI POTREBNI...

KAKO GOD DA OKRENES SHVATIS DA SUSTINSKI NIKOME NISI POTREBAN NITI NEOPHODAN...
SEM ONIMA KOJIMA JESI.... Wink
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 14:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I da pregledah zadnje 4 stranice temeSloveni=Srbi i ne nadjoh ta tvoja pitanja o piramidama.
Ajde ponovi ih ponovo ovde , ili mi linkuj, ne znam stvarno kada je to bilo?
I DA UNAPRED IZVINI STO TO NISAM VIDEO...
OBICNO ODGOVORIM NA SVE STO VIDIM...
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 06 Jul, 2010 20:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dajbog mi dade u nekom od prethodnih tekstova, tezak zadatak da napisem jos nesto vise o cuvarima pragova,
nesto sto bi imalo veze i sa tradicijom u kojima se spominju.

Kada u suptilnim sferama zateknemo neko demonoliko biće, to bi trebalo da bude signal da smo naišli na izuzetno snažan identitet koji nije razvio u sebi ljubav i milosrđe, ali je ipak uz pomoć stečenih moći i znanja uspeo da se podigne do tog mesta. Bića svetlosti imaju mogućnost kako da se zaštite od takvih napasnika. U većini visokih sfera, takva moćna mračna bića, ne mogu dugo da opstanu, već se hitno, posle svojih poseta, vraćaju natrag u svoj svet kome i pripadaju. Nešto nalik se dešava kada i mi sa fizičke ravni krenemo u pohod u neku od onih sfera kojoj suštinski još uvek ne pripadamo. Kratko se tamo zadržavamo, brzo se vraćamo natrag, ali u međuvremenu, što iz neznanja, što iz gluposti i što iz zlobe (što je slučaj crnih magova), može da se dogodi da tamo izazovemo pometnju i potpuni haos. Naša inicijacija u sistem sefirota ili etira, zato zapravo podrazumeva neku vrsta uzajamnog dogovora između nas i naših duhovnih vodiča: naši duhovni vodiči preuzimaju vođstvo starajući se o našem duhovnom razvoju, dok im se mi za uzvrat obavezujemo da nećemo nikada namerno niti svesno ugrožavati poredak stvari u sferama koje posećujemo. Podrazumeva se da je ovaj dogovor postavljen na prijateljskoj osnovi i da ne dolaze u obzir potpisi bilo kakvog ugovora, jer ugovore na potpis podmeću demonolika bića, a nikada anđeli. Sa druge strane, pojedini moćni mračni entiteti imaju u sebi snage da se podižu i do suptilnih sfera, bez ikakvog obzira na anđela i ostala bića svetlosti koja tamo obitavaju. Nekim mračnim entitetima je čak pošlo za rukom da nekoliko viših sfera podvrgnu svojoj dominaciji i da ih prilagode svojim potrebama, a to se može uočiti i u pojedinim etirima, dok je sasvim izvesno da je takav slučaj, na žalost i Malkutu, makar u ovom njegovom delu gde se mi sada nalazimo. Zbog toga je jedna od najbitnijih lekcija u životu da naučimo kako da se sačuvamo od razornih uticaja takvih demona, a u tome može da nam pomogne kabala i enohijanska magija. Bića svetlosti se od demonolikih osoba štite na mnoge načine, a pre svega preko, takozvanih, čuvara pragova.

Drevnim egipatskim misticima je bilo potpuno jasno da su čuvari pragova (ili čuvari kapija i pilona) stajali na putu pokojnicima na njihovom usponu prema Nebu. Kako bi zadobio njihovu milost, pokojnik je morao čuvaru praga da dokaže da je svoj život proveo u vrlini (kao Oziris) i da je stekao neophodna duhovna znanja, što je morao i da pokaže koristeći adekvatne magijske formule. Egipatska knjiga mrtvih, za koju se verovalo da ju je napisao sam bog Tot, predstavlja zajednički naziv za skup magičnih formula i čarolija koji je u čestim slučajevima pisan na papirusu s namenom da pokojniku olakša prelaz u svet mrtvih. Time bi pokojnik stekao „nebeski pasoš” neophodan za prelazak u više sfere. Slične tekstove i formule koristili su kasnije hermetisti i gnostici da bi sebi olakšali uspon u svetove Plerome ili Svetlosti Božje. Egipatski tekstovi organizuju put pokojniku navodeći ga da se identifikuje sa sopstvenim vrlinama i da memoriše svaku etapu puta jer ga na njima dočekuju čuvari brojnih kapija bez čijih dozvola nije moguć prelazak u više dimenzije postojanja. U Kući Ozirisa postoje 21. pilona. Pokojnik mora tačno da zna koje magijske reči treba da izgovori kako bi mu čuvari pilona dopustili da nastavi put prema raju Sekhet-Hetepet1. Na primer, tokom obilaska Trećeg pilona, potrebno je čuvarki Sebkuju reći: “Moćna gospođo kojoj se prinose žrtve, tebe mnogo voli svaki bog koji plovi uzvodno rekom do Abidosa”. Kada se stigne do Osmog pilona, potrebno je kazati čuvaru Kutčetefu: “Neugasiva buktinjo vatre, sa visokim jezičcima plamena, neumoljivi dželatu, ne može te proći onaj ko ima strah od smrti.”

Tek pošto bi egipatski pokojnik prešao 11 pilona, pružila bi mu se prilika da nastavi dalje da hoda prema raju, ali ni to ne bi bio kraj putovanja. Na ulazu u drugu rajsku oblast, koju su Egipćani nazivali Sekhet-Aaru, nalaze se sedam prijemnih dvorana – arita. Pri ulasku u svaki arit, nalaze se vrata ili kapije koja nadziru po jedan čuvar, posmatrač i glasnik, a čija je dužnost da ugledaju, obznane ime i prihvate svakog pridošlicu ako bi to on zaslužio.
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 07 Jul, 2010 18:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

nardo ::
Brate Ans...

Otkud znaš da ono što si napisao ''Ti'' nisam napisao ''Ja''.......?
Otkud znaš da ono što sam napisao ''Ja'', nisi napisao ''Ti''......? Laughing

Laughing

Brate Nardo ...

Sve napisano napisalo je Jedno Isto „Ja“. Uistinu.
„Ti“ ne postoji. Uistinu.
Kao što ne postoji ni „ti“, ni „ja“. Uistinu.

Very Happy
 Nazad na vrh »
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 07 Jul, 2010 18:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DUSE KOJE SU DOSLE DO TOGA STEPENA DOSLE SU, ONE KOJE NISU, NECE EVOLUIRATI POD TVOJOM GOMILOM PITANJA...

Eto tako ni ti , pa ni ja ne mozemo pomoci ikome da "sazre" ako u tom bicu ne postoji predispozicija, odnosno klica koja je negovana od DAVNINA...

Brate Stratko,

Shvataš li i prihvataš li da „prag“ koji si „čuvao“ UISTINU NE POSTOJI?
Da uistinu ne postoji mnoštvo „duša“ i da uistinu „živa bića“ ne postoje?
Da je sva pojavnost uistinu samo Ples na Ekranu Božije Svesnosti?
 Nazad na vrh »
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 07 Jul, 2010 18:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I da pregledah zadnje 4 stranice temeSloveni=Srbi i ne nadjoh ta tvoja pitanja o piramidama.
Ajde ponovi ih ponovo ovde , ili mi linkuj, ne znam stvarno kada je to bilo?
I DA UNAPRED IZVINI STO TO NISAM VIDEO...
OBICNO ODGOVORIM NA SVE STO VIDIM...

Evo link:

http://66.7.221.86/~objave/phpBB2/viewtopic.php?t=2836&postdays=0&postorder=asc&start=120
 Nazad na vrh »
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 07 Jul, 2010 18:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Brate Tale,

možda će ti biti od pomoći ako pokušaš izvesti nešto što zovem „direktan prelazak iz sna u javu“.

A izvodi se ovako:

Dok si u stanju svesnog, lucidnog, budnog sna (dok si u onostranom) treba samo da otvoriš fizičke oči u fazi DOK TI JE SLIKA ILI PRIZOR SNA JOŠ UVEK U OČIMA (dok ti je prizor koji posmatraš u snu potpuno jasan i konzistentan).

Ukoliko u tome uspeš, verujem da više nećeš viđati nikakve čuvare pragova, niti ćeš bića koja viđaš u onostranom doživljavati kao entitete autonomne i nezavisne od tvoje Svesti.
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 10 Jul, 2010 08:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Brate Stratko,

Shvataš li i prihvataš li da „prag“ koji si „čuvao“ UISTINU NE POSTOJI?
Da uistinu ne postoji mnoštvo „duša“ i da uistinu „živa bića“ ne postoje?
Da je sva pojavnost uistinu samo Ples na Ekranu Božije Svesnosti?

SHVATAM.
PRIHVATAM.
ZNAM.

Ali kao sto i sam vidis oko sebe PREDSTAVA JE U TOKU... Laughing
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Strana 12 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka MOLITVA ... 91 Vakan Tanka 39556 26 Apr, 2011 01:33 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89983 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 47625 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22633 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16718 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35315 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19674 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)