Dr. Zoran Kocic - Rtanj je najveca piramida planete 1/7
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUH RTNJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
segrt
Hodočasnik

Pridružio: 26 Jun 2008

Poruka Poslao: 20 Avg, 2010 09:09 am    Naslov: Dr. Zoran Kocic - Rtanj je najveca piramida planete 1/7
Odgovoriti sa citatom

Dr. Zoran Kocic - Rtanj je najveca piramida planete 1/7
http://www.youtube.com/watch?v=-vhjfqe_R6Y
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 21 Avg, 2010 20:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vidim da si pronasao Zokijev video.
Svaka cast...

Zoka je tu pricao ono sto sam ga ja naucio nekih 6 meseci ranije, PA JE JOS NESTO MALO NAFILOVAO ,
jer je on bas kreativan lik.
Procitajte najbolje sada na temi Duh Rtnja sta se stvarno tamo trenutno desava...

ZOKA JE OD TADA POSTAO BANKAR U SVEDSKOJ...
Neka mu je srecno u materijalizmu.
TESKOM... Laughing
dragan
Iskušenik

Pridružio: 27 Dec 2009

Poruka Poslao: 24 Avg, 2010 22:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

STRATKO ::
Vidim da si pronasao Zokijev video.
Svaka cast...

Zoka je tu pricao ono sto sam ga ja naucio nekih 6 meseci ranije, PA JE JOS NESTO MALO NAFILOVAO ,
jer je on bas kreativan lik.
Procitajte najbolje sada na temi Duh Rtnja sta se stvarno tamo trenutno desava...

ZOKA JE OD TADA POSTAO BANKAR U SVEDSKOJ...
Neka mu je srecno u materijalizmu.
TESKOM... Laughing

Bolje da ga nije našao. "Ekspoze" dr(!?!) Zorana (Zokija, Zoke) Kocića u ovoj emisiji teško da bilo koga može zainteresovati za Rtanj. Ispraznoj priči koju je prezentovao ne pomaže ni učestalo (preko svake mere) pozivanje na istraživanja Sir Arthura Clarke-a.
Nadam se da su na multidisciplinarnoj istraživačkoj konferenciji ovakvi likovi bili samo na marginama i da nisu učestvovali u ozbiljnim temama.

Kreativan lik? Lol.
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 25 Avg, 2010 07:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa dobro vidi se da gospodin Zoki ima par mentalnih problema, ali rekao je par dobrih stvari i trudio se koliko je s obzirom na svoja ogranicenja mogao da uradi nesto donekle dobro..
U svakom slucaju nije dobro kritikovati druge pogotovo ako imaju teze invaliditete jer tako dopustamo necistocama da udju u nase srce. Bolje je samo istaci sta je bilo dobro kod nekih osoba, sta moze da se uradi i nastaviti dalje.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 25 Avg, 2010 10:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne znam koliko je ljudi Zoki zainteresovao sa ovim pojavljivanjem u javnosti,
ali znam da je na desetine hiljada ljudi posle ovog pojavljivanja i nekoliko clanaka u novinama po prvi put pocelo da
VIDI TROSTRANU PIRAMIDU NA VRHU RTNJA.

To je JEDINO ONO STO JE BITNO...
Da pocnu ljudi da razmisljaju....DA se pitaju....
Drago mi je da si ti Dragane poceo o tome da razmisljas...
Zao mi je sto zajedno nismo bili na konferenciji.
TAmo su bili vrhunski fizicari i matematicari...
Sigurno bi puno toga lepog naucili tamo.
dragan
Iskušenik

Poruka Poslao: 25 Avg, 2010 15:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

@Marko
Ne kapiram otkud u priči mentalni problemi i invaliditet dr Zoke (ako ih ima, ja nisam primetio iako na žalost imam dosta iskustva u tome). Cilj mog komentara je bio da ukažem na nekompetentnost i amaterizam.

@STRATKO
Ne bih se baš složio da je loša reklama bolja od nikakve. OK, možda je ova emisija i podstakla desetine hiljada ljudi na neko razmišljanje ali uz kvantitet ne dolazi nužno i kvalitet. Da su stvari prezentovane kvalitetnije možda ne bi imali desetke hiljada novozainteresovanih no bi (možda) imali samo stotinu, ali pravih, novih tragalaca.
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 25 Avg, 2010 16:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

-tikovi (moguce zbog raznih stresova ili svadjanja.... obrati paznju na oci i lice)
-problemi prilikom izrazavanja (zbog nestabilnog uma)
-problem sa pohlepom (ocigledno)
-coravost (ne vidi sustinu)
-jako slabo telo (mada vecini ljudi i jeste nazalost)

Napomena da ove stvari nisu uopste bitne jer covek je odradio svoju sluzbu koliko je dobro mogao i to je ono sto je bitno.

moj kriticki um je izvukao ove neke linije mada ne volim da kritikujem druge, ali posto si trazio izvukao sam za tebe.

Osobe koje zaista zele da nauce i da urade nesto dobro, njima je dovoljno jako malo (iz svega crpe samo najbolje poput pcela) i one ce doci.. dovoljna je samo jedna takva osoba ili dve i vec je velika razlika u svesti drustva u kome se nalaze. Takve osobe mozda samo nesto procitaju sa ovog foruma ili odnekle drugde i vec dodju na Rtanj.. veoma prakticno ..nema suvoparnog filozofiranja.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
dragan
Iskušenik

Poruka Poslao: 25 Avg, 2010 19:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

@Marko
Simptomi koje si pobrojao nisu dovoljni za tako dramatičnu dijagnozu. A i nije etički raspravljati o nečijoj (eventualnoj) bolesti javno.
Što se kritike tiče, ja mislim da je ona uvek dobrodošla. Ako je čovek dovoljno svestan sebe i svog mesta u kosmosu (ili tome teži) čak i iz najzlonamernije kritike se može izvući neka korist (potvrda nekog već ranije usvojenog stava o nečemu, posmatranje sopstvene reakcije i osluškivanje unutrašnjeg Ja u takvoj situaciji...).

Drugi deo tvog posta je baš super tutorial za tragaoce. Jednostavan i efektan.

p.s. Ne slažem se baš da par probudjenih osoba može imati tako veliki uticaj na rast svesti celog društva. Mislim da je kasno za tako nešto i da se globalna svest može "ispraviti" samo nekom revolucijom. Ali, to je već neka druga tema a ja sam možda previše depresivan.
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 26 Avg, 2010 06:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znas da kada promenis sebe, promeni se i ceo svet jer onda gledas drugacije i dozivljavas drugacije?

Inace kada imas jednu ili dve dobre osobe one mogu da naprave zajednicu pozitivnih ljudi kao sto to radi Stratko na Planinici i tamo moze jako lepo jednostavno i sretno da se zivi. Pa ko god hoce moze da se pridruzi a ko nece moze da rmbaci u materijalnom svetu za malo culnog uzivanja.. Ne treba ceo svet da se promeni, sve je kako treba da bude. Ima mnogo ljudi sa raznim zeljama pa zato treba da bude mnogo izbora. Neki nece u prirodu i nemaju dobar primer. Ali, kada vide primer da neki tamo ljudi lepo zive u sumi onda mozda i oni dodju, tako to ide.. licnim primerom.
dragan
Iskušenik

Poruka Poslao: 30 Avg, 2010 00:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Yap, ali Svetu (planeti Zemlji, čovečanstvu) neće biti ništa bolje (da ne govorimo o porastu svesti) time što je moja ili tvoja percepcija o njemu izmenjena. Ja te dve stvari teško razdvajam ali ne osudjujem one koji to mogu.

Problemi sa zajednicama koje spominješ su brojni (par puta je plavizrak pisao o tome u svojim temama). Ja bih izdvojio mesijanski sindrom i sujetu. I pored svih vidova komunikacija koje danas imamo još uvek teško ide to prepoznavanje. Zašto je tako nemam pojma. Možda je potreban neki katalizator velike energije, možda neki stresan dogadjaj globalnih razmera, ili neka od stvari koje se vezuju za 21.12.2012. Ono što znam je da taj katalizator mora uskoro proraditi jer ako se nešto ne promeni HITNO ovaj Svet će definitivno krenuti stranputicom i propustiće svoju šansu da da svoj doprinos ostvarenju nekog "Univerzumskog" cilja.

I tako. Jasno je to sa materijalnim užicima, novcem i ostalim "iluzijama" ali ne možemo svi u šume i na planine. Mnogo nas je. Previše ljudi. A i ne zna se koja će šuma i kad doći pod udar da bi se zadovoljile potrebe onih koji bi ostali da žive u gradovima. Tako da bi neminovno dolazilo do sukoba a sukobe si više ne možemo dozvoliti.
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 30 Avg, 2010 08:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nema sukoba ako je zemljiste privatno vlasnistvo.
TO SE POKAZALO KAO ODLICAN METOD U ZASTITI AMAZONA...

DAKLE IMAMO GOMLE KORPORACIJA KOJE SEKU AMAZON I ZARADJUJU NOVAC

I GOMILE SVESNIH POJEDINACA KOJE KUPUJU AMAZON-TROSE NOVAC I NE SEKU GA...

Ovo je mozda najbolje poredjenje koliko su daleko otisle te dve razlicite svesti.
OD OVE PRVE SVI CEMO IZUMRETI...
OD OVE DRUGE SVI CEMO DALJE EVOLUIRATI...

IZBOR JE KAO I UVEK NA NAMA..

NE KUPUJEM NISTA ZA SEBE VEC 10 GODINA, ALI KUPUJEM ZEMLJU ZA NASE POTOMKE...
NE ZNAM STA BOLJE DA URADIM...

I DELIM JE ONIMA KOJI HOPCE DA POBEGNU IZ MATRIXA... Laughing
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUH RTNJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka DUH RTNJA 242 TATA SINANA 72759 11 Jul, 2011 21:59 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 88099 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RTANJ DREVNA PIRAMIDA ILI REMEK DELO PRIRODE!? 4 Vakan Tanka 5200 24 Jan, 2011 04:09 am
Skalder i Moli Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka OBJAVA - Evolucija ljudskog tela i planete Zemlje 3 Vesna 6086 16 Dec, 2010 18:54 pm
bbrozo12 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Piramida Svjetlosti i Moći Arhanđela Mihaela 21 jasna 18059 22 Nov, 2010 20:25 pm
Almsivi Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZNANJE NA DAR, onome ko hoće da zna. 2214 Vera Bojičić 750657 08 Jan, 2010 00:07 am
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Piramida - Swedenborg, Kvantna Psihologija, Tesla 2 Enoch 4807 18 Jul, 2009 20:09 pm
Enoch Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)