MRAK TEMA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 18 Nov, 2010 22:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zanimljivi snimci. Smile
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 18 Nov, 2010 23:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 19 Nov, 2010 02:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BIZZARE!!!
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 02:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

20. novembar - I deo dana

Jutro sam zapoceo tako sto sam ukljucio kristalnu kuglu. Veselo sam rekao svojoj deci: Deco hajdemo da gledamo vanzemaljce u kristalnoj kugli! Oni su se odusevljeno odazvali mom pozivu. U kristalnoj kugli je bilo nekoliko zanimljivih programa. Na prvom programu bila su tumacenja Plavog zraka o nebeskim hijerarhijama. Na drugom programu bila je reportaza o Aleksandri Caci i njenim hiperspejs putovanjima. Na trecem programu bio je uzbudljiv dokumentarni film o Talermanovim etirima, ali to moju decu nije nesto posebno zanimalo ovoga puta, te sam stoga izvukao kais da ih malo zastrasim sto mogu jer sam jaci od njih. Jedno vreme smo proveli gledajuci Verine dozivljaje na Kupoli iznad Sapca, odakle se sasvim lepo mogu videti paralelni svetovi. Mog starijeg sina su posebno zanimale Istinine spoznaje, pa je dao par lucidnih komentara na njih. Ipak, paznju nam je najvise zaokupila emisija Enohova kapija. Posebno nam je bio interesantan slucaj vanzemaljaca iz Sirijusa A i Enoha kao njihovog zastupnika na Zemlji. Nije nam bilo bas jasno da li su Sirijusani A u sprezi sa reptilima i iluminatima ili nisu ili su jedni u sprezi sa drugima, a drugi sa trecima, ko je tu dobar momak a ko zao, pa smo emisiju doziveli kao triler sa krajnje neizvesnim ishodom. Interesantan je bio onaj deo kada je Enoh tokom razgovora sa poglovicom Sirijusana A, dok su pili kafu i slusali elektronsku muziku, iznenada ustao, tresnuo rukom o sto i rekao: "Ja sada hocu da pisem pariodu na temu Vere, ali mi je potreban dodatni protok chanelling informacija. U poslednje vreme ste skrti prema meni. Ne dajete mi dovoljno jasnih i preciznih informacija. Ne nudite mi vise inspiraciju kao ranije. I to sto cujem od vas, vrlo brzo zaboravim. I brate moj mili, bizarno je. Cak je i meni bizarno, a kako li ce tek biti onima koji me citaju. Drugim recima, nisam vise zadovoljan vasim radom! Ako se ne potrudite, odoh ja kod Sirijusana C- I bas kada se poglavica Sirijusa A pripremao da mu da odgovor, zazvonio je postar na vratima i tako pokusao da nam prekine seansu.Ali mi se nisamo dali.

Postar je posmatrao kako sedimo za okruglim stolom oko kristalne kugle. Zapitao nas je sta to radimo. Odgovorili smo mu da samo neposvecenici mogu da postavljaju tako glupa pitanja. Moj mladji sin mu je ispravno porucio da je tek pocetnik na duhovnom putu. Moja zena je platila racun za struju, a mi smo nastavili da menjamo kanale na kristalnoj kugli. Onu scenu kada je Enoh udario sakom o sto, pokusali smo da vratimo unazad, ali nam nije to poslo za rukom, zato sto nas je omela energija koja je iznenada dosla od Tetre sa Superzone foruma...

Naredio sam svom starijem sinu da do podne uhvati jednog slepog misa jer ce nam biti potreban za madjijasenje, ali o tome u nastavku.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 03:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

II deo

E sada, u stanu, imamo i jedan tepih, kome smo namenili ulogu da bude leteci. S vremena na vreme ga koristimo, kako bi smo obilazili cudesne predele i razgovarali sa cudesnim bicima. Posto je postar otisao, primetio sam da je moj stariji sin, bez znanja, nastavio krisom da posmatra kristalnu kuglu. Taman sam hteo da mu zavrnem uho, kad primetih da to sto on gleda i nije toliko nezanimljivo. Na zalost, meni je nesto koncentracija popustila, pa mi slika na kristalnoj kugli nije bila dovoljno jasna, pa sam otisao odmah u kuhinju da uzmem pecurke za dodatni stimulans. Odmah mi se slika izostrila, i ja sam onda sasvim jasno u kristalu video Aleksandru Cacu i Cecu Raznjatovic kako zajedno pevaju na nekoj turbo-folk paradi. Primetio sam da je to halucinacija, da to ne moze da bude stvarnost, da je ovo gore od nocne more, gore cak i od Enohovih grejsova. Posto sam besno iskljucio kristal, seo sam na tepih, prozor se sam od sebe otvorio usled mog kundalinija, te izleteh napolje, stigavsi samo toliko da kazem deci da naruce picu da imam sta da jedam kada se vratim. Krenuo sam na Enohovu stanicu, bas tamo gde se nalaze ona bica iz Sirijusa A, kako bi iz prve proverio informaciju koju sam malo pre video u kristalnoj kugli. Poneo sam srecom i lap-top pa mogu da pisem o svojim transcendentalnim iskustvima iz prve ruke. Internet konekcija odlicno radi dok sam na letecem cilimu, zato sto sam uspeo da se konektujem preko elektre, Enohove gnoze, zelenog zraka i sopstvenih mentalnih etira.

Poslednji put izmenio talerman dana 20 Nov, 2010 03:23 am, izmenio ukupno 3 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 03:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

III deo

Na putu do Enohove kapije moram da eskiviram zamke i prepreke. Cim sam izleteo iz solitera, na mene je bljesnuo plavi zrak, ali sam ga lako zaobisao jer vec dvadeset i vise godina vozim ovaj tepih. Nakon toga, usao sam u sferu vatrenih lavova. Proleteo sam kraj Kupole iznad Sapca, sto me je iznenadilo jer sam bio iznad Sangaja, ali sam odmah shvatio da sam u 4D gde vreme i prostor funkcionisu drugacije nego u 3D. Odjednom je ispred mene iskrsnula Bela Galakticka Dama, pa sam se nesto razmisljao da li da je najurim odatle ili da je zaobidjem u sirokom luku, pa sam se tako odlucio za ovu drugu varijantu. Onda sam se ipak vratio, pa sam je najurio, tek sporta rada. Nastavio sam dalje da navigujem, kada ugledah pred sobom 4500. Gibin komentar. I njega sam zaobisao, premda sam osetio veliki pritisak od tolikog kvantiteta. Mizantropski duh Miodraga me je docekao na stratosferi, ali sam ga zaobisao. Tu se negde pojavila i Kosmicka beba. Ona mi je dosapnula da tacno zna na kom su vasionskom brodu iluminati, pa sam odmah poleteo u tom pravcu.
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 03:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bravo! queen
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 04:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

IV deo dana

Ovo putovanje se oduzilo. Ja kao da sam izgubio kompas. Primetih da neko sedi sa mnom na tepihu. Okreteh se i videh Litlnexa. On meni kaze da nema svetlosti u tome sta ja radim. Svasta, kazem ja njemu, pa sta ima mracno u tome sto letim na letecem cilimu u pravcu Enohove kapije gde me ceka citava armija iluminata, grejseva i Sirijusana A? Ja ne vidim u tome nista mracno. OK, mozda ovo sto sada radim i nije bas svetlo, ali nije bas valjda ni toliko mracno. Prihvatam da mozda jedino nije bas po svim pitanjima u skladu sa pravilima pravoslavne dogme.

Puno prepreka zaobilazim i ja vise ni ne znam kroz koji zrak prolazim. U pocetku sam najjasnije video plavi, ali onda se pojavio zeleni, zuti, crveni i na kraju, evo dok ovo pisem, zabljesnuo me je braon zrak. Nista mi vise nije jasno. Ne znam gde je java a gde je san. Budim se u snu, a tonem u san dok sam na javi. Kako gore, tako i dole. Navigujem dalje, ovaj put sve pod pretnjom bana. Ali, ja sam uporan, ukrotitelj stihije, letac nenadletljivog, jahac nenadjasivog i pevac nenadpevljivog. Ja po svaku cenu moram da dodjem do Enohove kapije. Ja sam fanatik. Razmisljam da li je doslo vreme da isucem mac iz svojih korica. Ne nije jos dosao taj trenutak. Dajem sportsku sansu grejsovima da me pobede u fer natjecanju, jer i oni sada znaju da sam zaista nepobediv sa isukanim ognjenim macem. Radije sam spreman da im ponudim pehar naive i poljubaca. Kada vec tamo idem, zelim da upoznam neku lepu grejsicu. A nedavno sam na kristalnoj kugli video da Sirijusanke A nisu lose ribe, ukoliko izuzmemo njihove klempave usi.

Uopste sada vise nisam siguran da li me je Kosmicka beba uputila u dobrom pravcu, zato sto od ovih grejsova i njihovih vasionskih stanica iznad zemlje nema ni traga ni glasa. Ja sada ne znam sta da radim. Odkada sam usao u polje braon zraka, nista se posebno ne desava. Ovo putovanje postaje dosadno i osecam kako polako pocinjem da se smaram.

I bas tada ugledah pred sobom Tata Sinanu. On je ocito najdalje dogurao. Gledamo, na primer, kako Giba gura, ali svi mi vec vrlo dobro znamo, da je taj nivo Tata Sinana izgurao jos pre 19 godina kada su mu se u jednom trenutku javilo cetiri arhandjela. Tata Sinana je cuven po svojim kratkim komentarima. I ovog puta mi je nesto kratko i upecatljivo rekao. Pokusao sam da chanellujem njegovu poruku, ali se pojavila distorzija, pa ne znam da li sam je pravilno shvatio. Mislim, ipak, da je rekao ovo:

" VRHUNAC...
ZABLUDA DRAGI MOJ TALE ..."

Pogledah oko sebe, kada ono stvarno, braon zrak nestade iz vidokruga, pa ja odmah zakljucih da je taj zrak bila iluzija, dok me je u stvarnosti, moj cilim doveo na vrh Rtnja, najvece svetske piramide, iznad koje sam vec sasvim jasno zapazio i Enohovu kapiju. U to pomislih, oh Boze, zar je moguce da jos niko nije primetio vezu izmedju Rtnja i Enohove kapije? Kakav uvid?!!!
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 06:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

V deo dana

Enohova kapija. Kako blizu, a tako daleko. Morao sam do prodjem brojna iskusenja pre nego sto mi se pruzila prilka da zakucam na Enohova vrata. Najpre sam hteo da dam na čuvanje svoj leteći ćilim poglavicama sa Rtnja i da se neopaženo odatle izvučem, kada me je glavni poglavica Vakan Tanka namamio da uđem u njegovu šatru da bismo ispušili lulu mira. Posle te ceremonije, taman htedoh da krenem, kada me on povuce za rukav, pa rece: "Ne možeš tek tako da izađeš odvavde, moraćemo najpre da otpevamo zajedno moju pesmu Objavljujem da sam živ, ali pre toga moraš da je naučiš napamet."

Taman što sam izašao iz Vakanovog vigvama, dočekale me je razgnevljena grupa Istininih sledbenika. Jedva se živ iščupah, priznadoh im i da sam mračan i zao, da nigde u meni svetlosti nema, te ih to moje priznanje očito odobrovolji malo, pa me pustiše da prođem, ali se brzo pokajaše, pa opet jurnuše na mene.

U tom natezanju sa Istininim sledbenicima, vec je zarudela zora, pa na livadi koja se protezala između Rtnja i Enohove kapije, ugledah na hiljade praktikanata solar gazinga ili kako se na srpskom kaže - solarne joge. Naterase me da i ja stanem tamo sa njima i uopšte nije vredelo što sam im se otimao.

Taman se poluoslepljen izvukoh iz te solarne družine što praktikuje ovu neobičnu duhovnu disciplinu, kada pred sobom ugledah Aphildu. Rekla mi je dok mi je pokazivala prstom na astrološku kartu sa potpuno nerazumljivim znakovima: Ako tačno odgovoriš na pitanje, pustiću te da prođeš - ako ne, predaću te na milost i ne milost Istininim sledbenicama. Reci mi da li je tačnije staro ili novo tumačenje astrologije? - Dok sam razmišljao šta da odgovorim, preznojavao sam se u bunilu - ispred mene je čuvena Enohova kapija, a iza mene su Istinini sledbenici koji su ponovo podilvljali na mene. Morao sam da slažem, pa rekoh: - Draga Aphilda, pa naravno da je moderno tumačenje astrologije ispravno, dok ono staro ništa ne valja!- Tačno - zapljeska rukama Alphilda, pa me pusti da prođem.

Taman sam pomislio da mi je put do Enohove kapije otvoren, kada iznenada primetih ispred sebe odbor za dobrodošlicu novog člana. Više iz znatiželje primakoh se gomili, kad tamo ugledah na crvenom tepihu kako se graciozno kreće ljupka članica Virivi, dok je bukvalno svi (i Vesna i Tata Sinana i Starcy i Petar iz Podgorice) pozdravljaju transparentima dobrodošlice. Podigni i ti transparent - reče mi - Petar iz Podgorice. Neću - odgovorih mu ja - neću da podlegnem ovoj histeriji virvlimanije, eto baš neću da je pozdravim! - Onda ništa od prolaza do Enohove kapije - reče mi Petar iz Podgorice i tada meni posta sasvim jasno da je i on deo tog klana (a mislio sam da nije). Šta mi je drugo preostalo nego da i sam pozdravim Virvli, kako bi stekao slobodan prolaz do Enoha i te njegove kapije nadaleko čuvene po vanzemaljcima i iluminatima što pakoste nevinim ljudskim bićima. Ukroćen od stihije, ukrotitelj stihije je podlegao pritisku, ali je zato dobio šansu da krene dalje.

Ugledah pred sobom Protu Majstora i Dejjana. Morao sam da primenim čarobnu formulu nevidljivosti da me ne bi zapazili. Priđoh im onako nevidljiv da oslušnem o čemu oni toliko važno to pričaju.
Proto Majstor: Dobar su forum Objave. Iako se ne slažem sa tim što se ovde piše, ovde se makar može diskutovati.
Dejjan: Pa, vidim Proto da si se setio nas sa Objava, tek pošto te je onaj pop banovao sa pravoslavnog foruma.

Ne izdržah više, te krenuh dalje... Kad ono, tamo ugledah ni manje ni više nego Biblijskog hrišćanina.

Reče mi strogo (oh Bože da li se ovaj Biblijski hrišćanin ikada u životu nasmejao):
- Talermane, ovo ti je poslednja prepreka do Enohove kapije. Mnoge si članove foruma potkačio u ovoj svojoj parodiju. Meni na primer ništa nije smešno od ovoga što si napisao. Uvek mi je tužno videti pad čoveka. Uzmi sada Bibliju. Otvori stranu nasumice i pročitaj šta tamo piše. Ukoliko si otvorio povoljnu stranicu, moćićeš da nastaviš prema Enohovoj kapiji, a ako ne, predaćemo te na milost i nemilost Istininim sledbenicima.

Uzdrhtale ruke, uzeo sam Bibliju. Kao da me je tresla groznica dok sam otvarao stranicu. Ako loše otvorim, ovaj Biblijski hrišćanin je dovoljno lud da me stvarno preda Istininim sledbenicima, a oni su mi već bili za petama.

Otvorih stranicu, kad ono u njoj piše:

5. И Админ видећи да је неваљалство људско велико на форуму, и да су све мисли срца њихова свагда само зле,

6. Покаја се Админ што је створио форум, и би му жао у срцу.

7. И рече Админ: хоћу да банујем са форума све људе, које сам пријавио, од човјека до стоке и до ситне животиње и до птица небеских; јер се кајем што сам их пријавио.

8. Али Тале нађе милост пред Админом.

9. Ово су догађаји Талетови: Тале бјеше човјек праведан и безазлен својега вијека; по вољи Админа свагда писаше Тале.

11. А форум се поквари пред Админом, и напуни се форум безакоња.

12. И погледа Админ на форум, а он бјеше покварен; јер сваки форумаш поквари пут свој на форуму.

13. И рече Админ Талету: бан сваком форумашу дође преда ме, јер напунише форум безакоња; и ево хоћу да их затрем са форума.

17. Јер ево пустићу бан на форум, да избанујем сваког форумаша, што је год на форуму све ћу избановати.

18. Али ћу с тобом Тале учинити завјет свој: остаћеш у форуму ти и синови твоји и жена твоја и жене синова твојих с тобом.

21. И узми са собом свега што се једе, и чувај код себе, да буде хране теби и њима.

22. И Тале учини, како му заповједи Админ, све онако учини.
--------------------------------------------------------------------------

1. И рече Админ Талету: остани ти у форуму ти и сав дом твој; јер те нађох праведна пред собом овога вијека.

4. Јер ћу до седам дана пустити бан на форум за четрдесет дана и четрдесет ноћи, и бановати са форума свако тијело живо, које сам пријавио.

5. И Тале учини све што му заповједи Админ.

6. А бјеше Тале више од две године на Објавама кад коначно дође бан на форум.

12. И удари бан на форум за четрдесет дана и четрдесет ноћи.

23. И банује се свако тијело живо на форуму, и људи и стока и што год гамиже и птице небеске, све, велим, банује се са форума; само Тале оста и што с њим бјеше у ковчегу
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 08:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

VI deo dana

Videlo se odmah da Biblijski hrišćanin nije bio ni najmanje zadovoljan time što sam slučajno otvorio onaj deo Biblije koji je meni išao u prilog. Pogledao me je mračno, davši mi rukom znak da mogu da prođem dalje. Sada je put do Enohove kapije bio slobodan. Zapanjen vizijom Enohove kapije, krenuo sam prema njoj nesigurnim korakom. Ako postoji osećaj samadija, to je upravo ono sto sam tad doziveo. Kako da opišem Enohovu kapiju? Koje ljudske reči da upotrebim? Da li je zlatna? Jeste zlatna je. Da li je srebrna? Jeste, srebrna je. Da li je od bisera i dijamanata? Jeste i od bisera je i od dijemanata. Da li blješti? Blješti. Da li šljašti? Šljašti. I tek kada reših da svojom skrušenom rukom zakucam na ta vrata, ispred mene izlete Zosim.

Zosim: Talermane, uspešno si prošao sve moguće inicijacije koje vode do Enohove kapije. Čestitam.
Talerman: Hvala ti Zosime, nije bilo lako, nisam ni očekivao da će biti lako. Teške su ove inicijacije. Pune su iskušenja.
Zosim: Da, ali preostala ti je još jedna poslednja inicijacija, najteža.

Kada mi to reče, samo što nisam u zemlju propao. Zar je moguće da me tu, nadomak Enohove kapije, sustigne ovakva nevolja. Pustih Zosima da mi prenese poruku.

Zosim: Poslednja inicijacija pred ulazak u Enohovu kapiju je u sledećem - od tebe se sada očekuje da napišeš bolju i kvalitetniju prozu od mene!

Sve moje nade padoše u vodu. Ni sfinga nije davala teže zadatke od ovog Zosima, majstora pisane reči. Taman htedoh da mu nešto na to kažem, kada me on prekide, kao da je pročitao moje misli.

Zosim: Brate Tale, šalio sam se. Naravno da niko nije u stanju da piše bolje od mene.

Osetih veliko olakšanje. Ova poslednja inicijacija je bila šala. Dobro je. Grohotom se nasmejasno obojica. Zosim me pusti, te ja tako dobih ključ za Enohovu kapiju.

Zakucah prvi put, kad izlete Aleks Radović - hoćemo li na regresoterapiju?

Zakucah drugi put, kad iskoči Jasna - tebi je potrebno reiki iscelenje!

Zakucah treći put, kad se ponovo pojavi Bela Galaktička dama, ali srećom, to je bila obična halucinacija ili sto Tata Sinana voli da kaze - iluzija.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 09:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

VII deo dana

Otvorivši Enohovu kapiju, u daljini sam ugledao Enoha. Ja sam bio na početku puta, a on na kraju. Video sam ga kao tačku. Put je bio posut biserima, smaragdima, lapisima lazulijima i ametistima. Okolo nas se prostirala priroda takve lepote koju ni Zosim ne bi mogao da opiše, a time sam sve rekao o lepoti te prirode. Dakle, na jednoj strani je bio jedan vitez, a na drugoj strani drugi. Postojala je pretnja da nastupi dvoboj neviđenih, kataklizmatičkih razmera, i to od one vrste od koje se trese zemlja i nebo i od kojeg se užasavaju i bogovi i ceo svemir. Dobro se pripremih. Osedlah ata. Ukrasih ga zlatom. Napojih ga rujnim vinom. Dadoh sebi pšenice belice. Urlao je taj galop. Vrištao je taj vazduh oko mene. Jurišah na tog Enoha nesmotreno u bezazlenoj viziji da ću ga pobediti. I dok sam tako jurišao na njega, nekontrolisane misli su mi padale na um: -Enoh nije nju ejdzer. Nju ejdzeri ne pričaju o channelingu. Nju ejdzeri ne pricaju o vanzemaljcima. Poznato je da je još Pitagora govorio o grejsima i bicima iz Sirijusa A. Poznato je da su se još i Aristotel i Platon žalili na iluminate.

I baš nadomak stravicnog sudara Enohovog i mog ata. I pre nego sto su nam se ukrstila koplja čijih bi se zveket odrazio poput Zevsove munje na Zemlji. I baš pre žalosne pogibije jednog od nas što bi izazvalo plač najviših olimpskih bogova, dogodilo se to da je između njega i mene stala Zvončica.

Prišla mi je i rekla, Tale, ja stvarno ne znam kako ti se više da o svemu ovom pisati...

Bratski se zagrlismo, on od Metatrona i ja od Sandalfona.

I odosmo svako na svoju stranu...

Moja deca nisu naručila picu, a ja nisam naučio Vakinu pesmu napamet.

[b]The end[/b]
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 10:27 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja nisam zadovoljan svojom ulogom.
Mislim da mi je nebeskim usudom dodeljena mnogo veća uloga,od usputnog jednorečeničnog čangrizavca.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 10:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Slazem se, ali ova prica ce se sigurno nastaviti. Nisu uopste ovom prilikom spomenuti Almsivi, Peti Element, Mystic Storm, Valen, Sneguljica, Kublaj Kan i Nosferatu, a pored njih, mnogi drugi jos nisu spomenuti, ali bice prilike, sve u svoje vreme.
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 11:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Požuri sa tom pričom,jer moj Ego nemože da podnese ulogu statiste.
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 12:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cim je osvanulo suncano jutro, znala sam da ce biti veselo i na nasim objavama. Very Happy
Tale, danasnji dogadjaji su najinteresantniji... Laughing

Pozdrav svima
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 2 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 103221 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 70515 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118992 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 250374 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vreme naše danas !... 6 biblijski-hriscanin 10790 03 Jun, 2010 20:03 pm
TATA SINANA Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11982 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 21090 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)