LILIPUTANCI!!
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 28 Dec, 2010 02:27 am    Naslov: LILIPUTANCI!!
Odgovoriti sa citatom

Haj ho,narode.Nesto sam se bacio na ozbiljno proucavanje i nemogu da verujem da ljudi ne veruju u Liliputance.Ubedjujem ljude ali bez uspeha,a niko ne primecuje da su to ustvari Strumpfovi. Razz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 28 Dec, 2010 08:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nekad daaavno,prije 30 godina ,pročitala sam u nekim novinama da su u nekom rudniku na Jugu Srbije pronašli mnoštvo minijaturnih "ljudskih "kostura visine do 50 cm sa adekvatnim za život uporabnim predmetima..pa se to zataškalo da se ne uznemirava javnost.. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 29 Dec, 2010 14:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Interesantno. Smile
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger MSN Messenger
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 30 Dec, 2010 11:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/ljudi-i-dogadjaji/24-03-2010/tajna-patuljaka-sa-floresa
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 12 Jan, 2011 15:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Koliko su čudesna, mislila sam da ne napišem ništa, ali moram.
Posle odgledanih snimaka sa Youtube o Tesli,
rešim da napravim predah od Objava i svega što čitam i radim,
od razmišljanja, kontempliranja.
Upalim tv da gledam Šojića, to mi dože kao prisiljavanje na uzemljenje,
jer ne umem sama da ga odradim.

Gledam, zasmejem se, unesem se u tematiku epizode....

Na pola metra od mene protrča nešto takvom brzinom da je tupnulo i zavrnulo rese na tepihu.
U prvi mah pomislih da sam se preopteretila svim i svačim i da mi je imaginacija otišla predaleko.

Rešim da promenim prostoriju i uđem u kuhinju, da se izmestim, krenem da kuvam čaj,
stojim lepo učvrstim se u poziciji-čvrsto stojim nogama na podu.

Odagnam , krenem da razmišljam koji su mi planovi za predstojeće dane.

Opet ista scena, tup i pretrčavanje pored mojih nogu.

Od brzine pretrčavanja uspela sam da vidim samo malu sivu smešnu nogu.

Već sam pomislila da je sve to previše.Sva vrata u kući su bila zatvorena,
i krenem po kući da tražim miša(borba logike sa doživljajem koji ne spada u razumne).

I dođem do zaključka.Nema nikakvog miša u kući, jer sam bukvalno pomerala ormare.

Sela i u šoku krenula da analiziram kakvo biće ima takvu nogu, odnosno kada bi egzistiralo u fizičkoj ravni.I dođem do zaključka, biće koje nije više od40-tak cm.

Molim da se javi neko iskusan i objasni pobogu šta se to događalo.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 12 Jan, 2011 15:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kosmička_beba ::

Na pola metra od mene protrča nešto takvom brzinom da je tupnulo i zavrnulo rese na tepihu.
U prvi mah pomislih da sam se preopteretila svim i svačim i da mi je imaginacija otišla predaleko.

Rešim da promenim prostoriju i uđem u kuhinju, da se izmestim, krenem da kuvam čaj,
stojim lepo učvrstim se u poziciji-čvrsto stojim nogama na podu.

Odagnam , krenem da razmišljam koji su mi planovi za predstojeće dane.

Opet ista scena, tup i pretrčavanje pored mojih nogu.

Od brzine pretrčavanja uspela sam da vidim samo malu sivu smešnu nogu.

Već sam pomislila da je sve to previše.Sva vrata u kući su bila zatvorena,
i krenem po kući da tražim miša(borba logike sa doživljajem koji ne spada u razumne).

I dođem do zaključka.Nema nikakvog miša u kući, jer sam bukvalno pomerala ormare.

Sela i u šoku krenula da analiziram kakvo biće ima takvu nogu, odnosno kada bi egzistiralo u fizičkoj ravni.I dođem do zaključka, biće koje nije više od40-tak cm.

Moje je mišljenje da se dimenzije spajaju (vezano za kosmički proces koji je u toku...trebalo bi da postanemo multidimenzionalna bića), pa se usled toga dešavaju takve pojave - a biće još učestalije, predpostavljam.
Usled povišenja vibracije zemlje, sve ćemo češće biti u prilici da vidimo i druge svetove i bića, bez da ulazimo u meditaciju.
Pošto nam još uvek nije potpuno aktiviran unutrašnji vid, za sada takve vizije možemo imati kada nam se unutrašnji vid ukači na fizički vid - a to se dešava na mestu PERIFERNOG VIDA - često mislimo da nam se nešto učinilo da smo videli krajičkom oka, ali ipak znamo da nam se nije to samo učinilo Very Happy

Pre nekoliko dana sam sa društvom bila kod drugarice. Njen jedanaesto-godišnji sin koji je sedeo u susednoj sobi je iznenada, preplašen, došao da nam ispriča kako je video neko stvorenje bele boje, sa crnom šarom na nekim mestima, sa repom, veličine oko 30-tak cm, kako je projurilo kroz sobu - i to nekoliko puta! Dete je do detalja opisalo kako to biće izgleda, a zaista nema šanse da je tako nešto izmislio jer nema običaj da izmišlja ili laže, a tako je bio preplašen da stvarno nema šanse da je odglumeo sve to.
A takođe nema šanse da je bila u pitanju neka životinja koja je spolja ušla, jer oni žive u zgradi na četvrtom spratu. A i po opisu dečaka, to biće ne liči ni na jednu poznatu životinju.
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 12 Jan, 2011 15:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:

Znam da su sada mnogi došli u iskušenje- pomisleći- "Hmmm, pa i ja sam postao iskusan po pitanju "kosmička beba"", ali molim vas da se suzdržite...

Ovde je potreban, ipak, stručni komentar.

Bebo, desilo se sledeće:

Otvorila si temu "Liliputanci" i pomislila: "Šta je sad ovo?? Zar je moguće da sam ovu temu previdela? Nema ni jednog mog komentara?!!"

Sledi fanatični skrol skroz dole, pa skroz gore, opet dole- I TADA SI UGLEDALA OPCIJU "REPLY"!

Oči su se okrenule nagore, tako da su ostale samo beonjače... usledio je klik mišem na "reply" i sve ostalo je jasno...

Kada si došla sebi primetila si da sediš za kompjuterom, koordinate su se ustalile, fokus povratio i ugledala si poruku koja je ostavljena pod tvojim username-om.

Sada, dok čitaš moju poruku, sve ti je jasno... ali... ALI!

Upravo si ugledala opciju "REPLY"!

Oči su krenule u poznatom pravcu- I SLEDI=
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 12 Jan, 2011 16:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[url="http://zaazu.com"][/url]
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 12 Jan, 2011 16:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uuuuupooooomoooooććććć,

Giba-lightning biće juri me po forumu,
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...............................
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 12 Jan, 2011 16:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobar smisao za humor i te kako nam može pomoći u vremenima koja su nas već stigla.

Drago mi je zbog tebe Gibo,

ti ćeš biti i među onima koji će zadržati razum.

Pa , pošto je to tako, večeras ih šaljem kod tebe,

da se ispričate , jer meni nikako da odgovore ko ih je poslao kod mene i zašto.

Mislim da će pre poslušati glasonošu Bogova.
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 12 Jan, 2011 16:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

P.S.

Znaš i sam da sam dobila zadatak da pročitam sve što ste ikada pisali na forumu i to od STRATKA.Šta ću kad volim da pišem , i otvaram se.

PA s obzirom na to koliko mi treba da sve pročitam što ste ikada pisali ovde,

raćunaj , Gibi, da ukoliko ne dobijem ban, toliko ću se i zadržati ovde na forumu.

Xe, xe.

Pazite šta pišete ubuduće i kakve zahteve postavljate pred ljude.

Jel' ti znaš koliko je to stranica, koliko je linkova za knjige tek postavljeno.

Ja ipak nemam fotografsko pamćenje.
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 12 Jan, 2011 16:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pre nekoliko dana sam sa društvom bila kod drugarice. Njen jedanaesto-godišnji sin koji je sedeo u susednoj sobi je iznenada, preplašen, došao da nam ispriča kako je video neko stvorenje bele boje, sa crnom šarom na nekim mestima, sa repom, veličine oko 30-tak cm, kako je projurilo kroz sobu - i to nekoliko puta! Dete je do detalja opisalo kako to biće izgleda, a zaista nema šanse da je tako nešto izmislio jer nema običaj da izmišlja ili laže, a tako je bio preplašen da stvarno nema šanse da je odglumeo sve to.
A takođe nema šanse da je bila u pitanju neka životinja koja je spolja ušla, jer oni žive u zgradi na četvrtom spratu. A i po opisu dečaka, to biće ne liči ni na jednu poznatu životinju.[/quote]

Ehh, što reče jedan sjajni čikica, i sad kad odete kući ipak razmislite šta je to što želite.

Hvala Caco, morala sam da čujem to od nekog drugog.

Na trenutak sam stvarno pomislila da hodam spavajući kroz život,

i da je vreme da malo posetim Kovin i odmorim se.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 101429 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 927282 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 69645 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246425 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11901 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 20821 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Došao sam donjet mač i knjigu 10 Ramzes13 10909 03 Nov, 2009 16:33 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)