VIZIJE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 22:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Primijetila sam da otkako se počeo spominjat taj forum superzona, da su odje na objavama zavladale totalne negativne energije. toga ranije na Objavama nije bilo, nekako kao kompeticija, spuštanja, pljuvanja i vređanja...
Išla sam malo vidjet šta je to ta superzona, međutim, ono što sam pokupila od iskustava na netu ne nosi mi baš pozitivan halo efekt; naime, naišla sam na ocjene - (ne znam koliko su pristrane a koliko ne, čitala sam blog)kako se na tom forumu skupilo društvo dobrano zrelo za Vrapče (psihijatrijsku bolnicu u Zg)...i sve nešto u tom stilu.
Rekla bih da je autor bloga potkovan, po stilu pisanja, izbora riječi i atmosfere...

Ako ćemo gledati po tim Vrapcima mnogi i s objava bi trebali biti zbrinuti....no što bismo se fokusirali na vrapce ionako su prepuni.Razz
DAJBOG ::
Ne preteruj zvoncice..
Zaboravila si Novu svetlost...

A on zapamtio novusvetlost od svih....pih vrapca!
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 22:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nikad ne pretjerujem. (i samo da znaš, sad te neću upoznat s juliom (vidi Vilinska bića temu).
Objave se ne spominju; osim superzone, u sličnom kontekstu spominju se i neki drugi forumi, nije važno ime, ali me zainteresiralo spominju li se i Objave, pa sam nastavila istraživat, međutim - ne.

To nije moja ocjena tih foruma, ne poznam ih. To je ocjena osoba koje su upoznate s njima.

A što se tiče nekih recentnih događaja i imena, pa ne treba se okretati iza sebe dovoljno je osvrnuti se oko sebe. Ali! ponavljam, ono što me ponukalo da uopće pročeprkam o čemu se radi, jesu upravo nabrojane stvari: kompresija negativne energije. Netko toga možda nije svijestan, ali ipak, to se osjeti, pogotovo kad imaš neku distancu.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 22:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

(i samo da znaš, sad te neću upoznat s juliom (vidi Vilinska bića temu).

.

Khm julija.......nova drugarica lepo lepo....ma opuštemo dosta mi je i julija i romea....pauziram od silnih upoznavanja..... Cool
 Nazad na vrh »
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 28 Jan, 2010 17:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kako se na tom forumu skupilo društvo dobrano zrelo za Vrapče (psihijatrijsku bolnicu u Zg)...i sve nešto u tom stilu.

Hvala zvoncice na lepim recima Very Happy
Mislim,nije lepo da budem lud a da to ne znam...dobro je da mi neko otvori oci Wink
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 28 Jan, 2010 20:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tako kažu ljudi. Provjeri.
Usmena predaja osim što je moćna još je i za.ebana stvar...
Sorry...da je bilo ljepo, isto bih napisala...
 Nazad na vrh »
Kublai Khan
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 28 Jan, 2010 22:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tako kažu ljudi. Provjeri.

Kada bih brinuo sta kazu tamo neki tupani povredjenog ega odavno bih izvrsio harikiri motornom testerom Wink
To sto je neko elokventan nije nikakav pokazatelj pravog znanja.
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 28 Jan, 2010 23:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne bih se složila s tobom u svemu.
Mislim da je donekle važno kakvu sliku ostavljaš o sebi, kao što i nečije mišljenje ima relativnu težinu. Što se tiče elokvencije, ona ipak jest odraz nekog znanja: govori da je čovjek obrazovan. Vidi, ako netko ovdje analizira egipatsko pismo, hijeroglife, s aspekta znalca koji barata podacima o tome koliko je to pismo vjerodostojno ili nije, kako je pogrešno interpretirano ili nije etc. onda se kao osnovna premisa kod čitatelja, da bi tog autora doživio kao autoritet pretpostavlja da barem zna napisati ispravno riječ "hijeroglifi".

Jer, ukoliko razglaba o tome s neke željene, više točke a pritom ponavlja isti tipfeler, automatski kod čitatelja gubi na autoritetu. Govorim o podsvjesnim mehanizmim percepcije.
Za pretpostaviti je da onaj koji želi srušiti konvencionalna znanja, ima već to znanje usisano u sebe; a onda, k tome i nadogradnje iz kojih se, kao lego kockice ( analiza-sinteza-analiza) stvara novo znanje.

Što se tiče ludosti...pa, svi smo mi pomalo ludi, svakog dana, mjeseca, godine....Da nema proboja te nepokorne svijesti, ne bi bilo avanturizma, bez avanturizma ne bi bilo novih horizonata, bez njih...nas.

Mislim da se u pogledu kliničkog pojma, kao neka polazna točka u anamnezi konstatira, ukoliko postoje doista neki elementi za pretpostavku dijagnoze, da pacijent negira svoje stanje.

Uostalom, moj post ne bio iniciran postojećom kulminirajućom atmosferom na Objavama, a ne na drugim forumima, i tu je težište misli, a ne na vaganju vrijednosti ovog ili onog.
Možda je superzona odličan forum, ja to ne znam...
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 28 Jan, 2010 23:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A on zapamtio novusvetlost od svih....pih vrapca!

Ne kaze se ...pih vrapca...
NEGO ...pih VRABACA...

He, he.... Laughing
Kublai Khan
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 28 Jan, 2010 23:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Što se tiče elokvencije, ona ipak jest odraz nekog znanja: govori da je čovjek obrazovan

Uzmi daljinski,upali TV i naci ces brdo elokventnih ljudi koji nemaju pojma o zivotu...mislim na znanja o kojima pricamo ovde na forumu Wink .
poz!
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 29 Jan, 2010 00:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kublai Khan ::
Citat:
Što se tiče elokvencije, ona ipak jest odraz nekog znanja: govori da je čovjek obrazovan

Uzmi daljinski,upali TV i naci ces brdo elokventnih ljudi koji nemaju pojma o zivotu...mislim na znanja o kojima pricamo ovde na forumu Wink .
poz!

I ja. Smile
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 29 Jan, 2010 03:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Link

Link

Abducted Blazenstvo Abducted Bwoot Bananallamaq Veselo Djuskanje
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200591 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118390 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149822 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702580 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98931 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1413029 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1635482 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)