KARTE ANĐELA
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ASTROLOGIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 12:48 pm    Naslov: KARTE ANĐELA
Odgovoriti sa citatom

KARTE ANĐELA

Doreen Virtue, Ph.D. - Poruke od vaših Anđela

Karte se čitaju biranjem 3 karte iz paketa karata.

Postavljajući Anđelima pitanje i držeći pitanje u svom umu dok izvlačite karte, možete saznati „Šta vaši Anđeli žele da znate“. Ili, možete prosto pitati Anđele o životnim oblastima, pitati o drugoj osobi, ili čak postaviti pitanje u ime druge osobe. To je do vas.
Ali, zapamtite da treba da mislite na vaše pitanje, dok birate karte.
Uživajte.

Klikni ovde da izvučeš karte:

http://www.consciousone.com/angelcards/angelcardsview.cfm
.

Poslednji put izmenio Analeta dana 18 Feb, 2009 12:23 pm, izmenio ukupno 3 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 12:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Isabella

„Da, pravo je vreme za ovu novu avanturu. Zbog tvojih pozitivnih očekivanja sledi srećan ishod.“

Dodatna poruka:“U odgovoru na tvoje pitanje, da, ova situacija je sve što si se nadao da će biti. Ipak je dobra ideja da držiš oči otvorene i moliš za andjeosku potporu duž puta. Čak i idealna situacija zahteva usaglašavanja, dok se krećeš napred. Medjutim, mi andjeli predvidjamo glatko sprovodjenje ove odluke.“

„Mogućnost je još povoljnija zbog tajminga. Nekoliko delova slagalice je sada došlo na svoje mesto. Takodje si naučio neke neprocenjive lekcije koje su te pripremile. Tvoje strpljenje je donelo uspeh i sada je za tebe vreme da požanješ nagrade. Preduzmi smele korake, istovremeno slušajući mudro vodjstvo svoga srca, dok se neustrašivo krećeš napred.“
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 12:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Arhandjel Raphael

“Pomažem ti da isceliš fizičke izazove u sebi i drugima. Ti si iscelitelj, kao i ja.”

Dodatna poruka: “Sa tobom sam zato što sam Arhandjel Isceljenja. Pomažem ti da isceliš svoje soptveno telo, kao i fizička tela drugih. Ja okružujem fizičke bolesti svojom isceljujućom energijom smaragdno-zelene svetlosti, i ova energije se apsorbuje tamo gde je potrebno.”

“Govorim isceliteljima kroz njihove misli i osećanja. Pomažem ti da na ovaj način raspoznaš da li je tvoja životna svrha da budeš iscelitelj. Mogu da ti pomognem da saznaš koje oblasti isceljenja treba da proučavaš, a onda da te potpomognem u svim aspektima tvog poziva iscelitelja. Obrati mi se kad god ti treba takva pomoć i znaj da ću biti sa tobom u trenutku.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 13:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Opal

„Tvoja deca na Zemlji i na Nebu su srećna i dobro zbrinuta od strane Boga i andjela.“

Dodatna poruka: „Tvoje brige o tvojoj deci su primljene kao molitve ovde na Nebu. Razumemo tvoje brige, tako da okružujemo duše i tela tvoje dece sa našom brigom punom ljubavi. Za tebe je vreme da pustiš svoju decu Bogu, i da znaš da je tvoj Stvaralac njihov istinski roditelj. Bog je čista ljubav, bez osude ili ljutnje. On nikada ne bi mogao napustiti tebe ili tvoju decu - niti bi to želeo!“

„Kao jedan od andjela čuvara tvoje dece, ja ih neprekidno nadgledam. Nikada se ne umorim od pažljivog držanja mog oka nad njima, jer ja netremice gledam vašu decu, i vidim njihovu Božansku svetlost. Ja vidim njihovo istinsko savršenstvo, njihovu dobrotu, i njihovu nevinost. Molim te da vidiš tvoju decu kroz moje oči, što će pomoći da se njihova ljubav i svetlost potpuno izraze. Volim tebe, volim tvoju decu, i tvoja deca vole tebe!“
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 13:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Yvonne

“Ti imaš specijalnu vezu sa životinjama. Tvoje ljubimce na Zemlji i na Nebu nadgledaju andjeli.”

Dodatna poruka: “Životinje reaguju na tvoju dobrotu i blagost. Ti imaš specijalno razumevanje za njih. Ti možeš da se povežeš sa nevinom i punom poverenja prirodom životinja i osećaš poziv da im pomogneš. Ja sam jedan od tvojih andjela čuvara i ovde sam da ti kažem o predivnom dalekosežnom efektu koji je stvorio tvoj odnos sa životinjama. Tvoja ljubav prema životinjama je takodje napravila duboku vezu sa andjelima i razumevanje njihove prirode.”

“Sve životinje koje si ikada voleo nastavljaju da budu sa tobom kao andjeli čuvari. Tvoja ljubav prema njima drži ove životinje zauvek na tvojoj strani. Tvoji ljubimci na Nebu su srećni, duhovno zdravi, i razigrani i odani. Tvoji ljubimci na Zemlji su okruženi andjelima koji daruju čuda i tebi i njima. Ti si neko, ko istinski shvata andjeoske kvalitete životinja. Sposoban si da komuniciraš bez reči sa ovim čudesnim stvorenjima, i tvoja specijalna veza sa životinjskim carstvom otvara ti nova vrata upravo sada.”
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 16:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Fiona

„Sada, kada si tražio pomoć od andjela, budi otvoren da primiš Božansko vodjstvo i podršku. Ti zaslužuješ Nebesku pomoć!“

Dodatna poruka: „Tako sam srećan što si tražio pomoć od Boga i andjela. Ovde sam da te zamolim da budeš otvoren za našu pomoć. Ponekad te posmatram kako se boriš sa situacijama, koje bi lako mogle biti rešene kada bi mi dozvolio da ti pomognem. Čekam na tebe da mi daš bilo kakav signal - molitvu ili misao o pomoći! - da bih mogao da se umešam u rešenje.“

„Sada, kada si tražio moju pomoć, veoma rado ću ti priskočiti. Samo tražim da mi dozvoliš da ti pomognem. Zato što si me u drugim prilikama blokirao u tome. Verovao si da nisi zaslužio moju pomoć, ili da je ostvarenje neophodnih životnih promena bilo previše ugrožavajuće. Zapamti da sam ovde da ti pomognem da umiriš svoj um. Potrebno mi je da imaš poverenja u moje vodjstvo.“
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 19:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Isaiah

„Dobro je vreme da se izrode nove ideje i situacije u tvom životu. Ja te nadgledam, usmeravam i štitim tokom ovih promena.“

Dodatna poruka: „Spreman si za nove mogućnosti, i osećaš težnju da kreneš u novu teritoriju. Voljeni, tvoje nove i uzbudljive životne promene su neizbežne. Nema okretanja nazad! Umesto da igraš na sigurno, odlučio si da kreneš napred. Zbog toga sam sa tobom upravo sada, dajući ti ekstra hrabrost i podršku koja ti je potrebna.“

„Medjutim, nema potrebe da žuriš. Ovo je vreme inkubacije, u kom priroda može da dopusti svemu da raste u svom prirodnom ritmu. Budi uveren da će se tvoja životna promena dogoditi u pravom momentu! U medjuvremenu znaj da te Bog i andjeli nadgledaju. Siguran si i veoma voljen. Čestitam na rodjenju ovog novog perioda tvog života!“
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 19:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rosetta

“Ti imaš dar da radiš sa mladim ljudima i tvoja božanska svrha uključuje pomaganje, poučavanje i odgajanje dece.”

Dodatna poruka: “Deca reaguju na tvoju prirodu koja je otvorenog srca. Ti si takodje očaran njihovom iskrenom otvorenošću, smehom i nevinošću. Oni na mnoge načine angažuju i isceljuju tvoje sopstveno unutrašnje dete. Ti nastojiš da daš ovoj deci ono što si ti želeo kada si bio mladji. Takodje osećaš unutrašnji poziv da poboljšaš živote dece, i pitaš se kako da to uradiš na najbolji način.”

“Ja sam sa tobom kao andjeo čuvar koji uživa da ti donosi nove mogućnosti da pomogneš deci. Sve što treba da učiniš je da opaziš mlade ljude koje ti dovodim. Budi tvoje zanosno ja sa ovom decom, a ostalo će se pobrinuti samo za sebe. Čim budeš spreman za veću ulogu, molim te reci mi, i ja ću povećati broj života koje dotičeš. Molim te budi uveren da razumem tvoj temperament i da ću te dovesti samo u one situacije koje odgovaraju tvojim čežnjama, talentima i interesima. Ti si svugde blagoslov za decu!”
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 19:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Crystal

“Imaj veru i nadu, zato što postoji nešto pozitivno i novo na vidiku, a što ti još ne možeš videti.”

Dodatna poruka: “Semenje koje si posadio počinje da daje rezultate. Ti, medjutim, možda nisi svestan ovih rezultata, pošto oni tek niču. Sada je važnije nego ikad da ostaneš pozitivan, i da zadržiš jasnu viziju svoje želje i namere. Izbegavaj skeptike ili one sa negativno postavljenim umom. Svakodnevna akcija - čak i ako sadrži samo bebi korake - ka ispunjenju tvog sna je suštinska. Telefonski poziv, pismo, ili čitanje pogodnog materijala će držati energiju tvoje manifestacije na visokom nivou. Svaki dan, pozitivno afirmiši da si već ostvario ili nadmašio svoj san. I najvažnije, traži pomoć andjela na svakom koraku puta.”
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 20:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Maya

„U ovom periodu tvoju životnu svrhu i lični rast potpomaže školovanje, proučavanje i obrazovanje. Andjeli će te voditi i pomoći ti u ovom procesu.“

Dodatna poruka: „Čvrsto ti preporučujemo da nastaviš sa svojim obrazovanjem, zato što će dodatna informacija i iskustvo ubrzati ostvarenje tvoje životne svrhe. Ti se možda brineš zbog sredstava da nastaviš sa ovim školovanjem, ali te uveravamo da će ti sve biti obezbedjeno duž puta.“

„Ovaj obrazovni proces ti donosi velike nagrade. On obogaćuje tvoje razumevanje tvoje duhovne moći i povećava tvoju memoriju i motivaciju ka tvojoj životnoj svrhi. Mi ćemo te voditi do učitelja, škola, knjiga, novčanih sredstava, rasporeda i svih izvora koji su ti sada obilno dostupni.“
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 20:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bridgette

“Opreznost je zagarantovana. Pogledaj dublje u ovu situaciju pre nego što nastaviš dalje.”

Dodatna poruka: “Tražio si Nebesko vodjstvo i ono ti je dato. Ova situacija nije dobra za tebe. Neke suštinske informacije su skrivene, tako da ćeš morati da kopaš dublje i postaviš više pitanja uključenima. Imaj poverenja u svoja osećanja u stomaku, pošto je to način na koji komuniciram sa tobom.”

“Nemoj da brineš da je ova situacija jedina mogućnost koja ti je dostupna. Nije! Postoji nešto bolje što čeka na tebe, ali prvo ćeš morati da se oslobodiš. Zapamti da “priroda ne voli prazninu”. Zato, moraš stvoriti prazninu, a onda će se situacija obelodaniti sama. Jasno, potrebna je hrabrost i vera da napustiš situaciju u kojoj si imao interesa. Možeš se osećati razočaran i izdat. Zato moraš pozvati mene i druge andjele da ti pomognemo da ostaneš snažan i veran sebi. Ti zaslužuješ situacije koje su centrirane u ljubavi i ne treba da se zadovoljiš ničim manjim.”
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 21:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Astara

„Ti zaslužuješ najbolje! Posegni za zvezdama u svojim snovima i željama, bez kompromisa.“

Dodatna poruka:“U prošlosti si se zadovoljavao manjim nego što si želeo. Ali više ne. Ovde sam da povećam tvoje standarde. Takodje sam ovde i da ti pokažem da ne treba da patiš ni na koji način. Nije sebično želeti bolji život. Što više primiš, to više možeš dati drugima. Kada nam dopustiš da ti dajemo, ti takodje dobijaš sve neophodne alate za tvoju životnu svrhu. Ti takodje inspirišeš druge kada pokažeš da ti duhovni put daje svu podršku koja bi ti ikad mogla biti potrebna.“

„Bog i andjeli žele da uživaš u svom životu. Sreća je sveti deo tvoje Božanske misije. Molimo te da tražiš bilo šta što možemo da učinimo da bismo doneli radost i mir u tvoj život. Mi smo opazili otpor sa tvoje strane da tražiš pomoć. Možda si osećao da ne zaslužuješ dobro, ili da bi oduzeo od nekog drugog kada bi primio našu pomoć. Ipak Bog poznaje samo izobilje, a jedino su ljudi oni koji veruju u oskudicu. Ova karta je podsetnik da Bog i andjeli mogu intervenisati jedino ako zahtevaš našu pomoć.“
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 17 Feb, 2009 22:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vanessa

“Da bi doneo odluku zapitaj se: Koji put me dovodi bliže mojoj Božanskoj svrhi? Koji put me udaljava od nje?”

Dodatna poruka: “Treba li da idem ovim ili onim putem? - pitaš se. Jednog dana si siguran u svoju odluku. Sledeći dan je opet preispituješ. Ovu nedoumicu ćeš rešiti fokusiranjem na svoju Božansku životnu svrhu. Čak i ako nisi siguran u tačnu prirodu svoje svrhe, znaj da ona uključuje donošenje mira tebi i drugima. Bazirano na ovom temelju, koja odluka ti onda donosi najveći mir?”

“Ako si još uvek nesiguran, onda pitaj Boga i andjele da ti pomognu. Možeš da nas pitaš: Koja odluka će pomoći većini ljudi? Ovo je odlična baza na kojoj možeš praviti izbor. Ponekad je najlakši put onaj koji te udaljava od tvoje Božanske svrhe. Zato, tvoja neodlučnost može doći iz straha od talasanja ili neizvesnosti povodom tvoje budućnosti. U svakom slučaju, postepena promena je garantovana. Lagano unesi svoj novi pravac u svoj svakodnevni život, i polako otpusti stari pravac. Na taj način se nećeš uplašiti, bićeš otvoreniji da čuješ Božansko vodjstvo, i osetićeš našu ljubav.”
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 18 Feb, 2009 12:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Archangel Uriel

„Tvoje emocije su isceljujuće i omogućavaju ti da se otvoriš većoj ljubavi. Pomoći ću ti da otpustiš ljutnju i nepraštanje iz svog srca i uma.“

Dodatna poruka: „Zovem se Psihološki andjeo zato što pomažem u isceljivanju toksina iz ljudskih misli i emocija. Posebno sam vičan da oslobodim tvrdoglavu ljutnju i nepraštanje. Sa tobom sam upravo sada da raščistim ovakve toksine. Takodje bih voleo da radim sa radim sa tobom da pomognem drugima da otklone emocionalne i psihološke blokove.“

„Moj isceljujući rad je suptilan. Nikada nikoga ne silim. Kao i ti, verujem da je najbolje čekati, sve dok mi neko ne pridje i direktno ne zahteva vodjstvo ili pomoć. Onda od njih, jednostavno i sa puno ljubavi, tražim da budu voljni da otpuste toksine iz njihovog uma i srca. Ako su oni voljni da to učine, onda će se otpuštanje dogoditi. Na ovaj način, osoba zadržava svoje dostojanstvo i nadzor, dok u isto vreme bira da bude očišćena od nižih energija.“
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 18 Feb, 2009 12:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Desiree

“Ne, uslovi sada nisu povoljni. Čekaj, ili potraži druge opcije; i traži od andjela da ti pomognu, da te vode i da te uteše.”

Dodatna poruka: “Postoji razlog što si tražio Nebesku opciju povodom ove situacije. U svom srcu si znao da nešto nije u redu. Ovde sam da ti pomognem da imaš poverenja u ovu mudrost unutar svog srca. Mada može izgledati romantično uskočiti bez razmišljanja, ova situacija nalaže drugačije. Pošto sam jedan od tvojih andjela čuvara, tvoja sreća je moja centralna misija. Ova situacija, kakva je trenutno, neće ti doneti radost koju tražiš.”

“Postoje opcije koje su ti dostupne. Jedna je da čekaš. Ovo će sigurno poboljšati tvoje izglede, ili zato što ćeš saznati više informacija ili zato što će ti naići nešto bolje. Druga opcija je da nastaviš sa trenutnom situacijom. Ti svakako imaš slobodnu volju da to učiniš. Budi uveren da ću ostati sa tobom, bilo da obratiš pažnju na moju opomenu, ili ne. Ako dodješ u situaciju da ti je potrebna moja pomoć, biću tu sa svojom bezuslovnom ljubavlju! Svaki put kada me slušaš - kao i svaki put kada me ignorišeš - ti rasteš i učiš.”
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ASTROLOGIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 1 od 7

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka SOLARNA YOGA 288 TATA SINANA 114893 28 Avg, 2011 21:48 pm
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŠAUMBRA SIMPTOMI 73 Vakan Tanka 44582 13 Jul, 2011 00:09 am
one Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 88101 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 60564 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je neko čuo za fakultet homeopatije u NS 11 zvezdica 10435 26 Nov, 2009 23:59 pm
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19671 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KO JE TRENUTNO NA FORUMU 23 Dušan 18669 24 Maj, 2009 02:16 am
Giba Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)