Orbovi i druga elementarna bića koja možemo fotografisati
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 10 Sep, 2009 20:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma sada vadimo kosku koliko mozemo...
Inace volin ja da pravim i kucice od kamena..
Samo da je prirodan materijal, nis' mi ne smeta...
jeste tezak, ali bar vuk ne moz' da je oduva... Laughing
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 22:40 pm    Naslov: Re: Orbovi i druga elementarna bića koja možemo fotografisat
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
Evo otvaram ovu novu temu,
jer smatram da na ovaj nacin mozemo mnogo toga otkriti u buducnosti.
Za pocetak postavljam moju prvu eksperimentalnu fotografiju koju sam sinoc uvece napravio u mojoj sobi...
Pretpostavljam da svi imate fotoaparate-i ako oni poseduju CCD cip, onda ce i vama uspevati da ponekad napravite fotke koje zahvataju oblast ultraljubicastog zracenja -koje nase oko na zalost ne registruje...

Dragi Dajbog

Veoma me zainteresovala ova tema, pa bih te zamolio da mi malo pomognes...
naime...bavim se fotografijom...profesionalno...poduze...veoma edukovan...zavrsio studije fotografije...poznata Praska skola fotografije...a, veoma me, takodje, dugo...zanima duhovnost...i sa, recimo...podosta iskustva...pa sam, priznajem, zatecen...ovom temom...
naime, ja sam, odavno, imap zelju...da uslikam andjele...jer radim sa andjelima...regresoterapije...itd...i nisam, do sada, uspeo...u tome...
sem jednom, davno..nesto...da kazem, paranormalno...slikao sam, u Becu...predavanje jednog duhovnog ucitelja u Hare Krishna hramu...sa filmom...i kada sam razvio fotografije, crno bele...bilo to pre oko 25 godina...bio sam zaista zapanjen...da se, na fotosima...NE JEDNOM...vidi OREOL...beli...oko glave dotcnog duhovnog ucitelja...kao na slikama...greskama... svetaca...
verujem, potpuno...u ovo...mada, za neke stvari...poznavajuci fotografiju...i prelamanje svetlosti...kroz lece...sociva...mislim da nije bas sve u nekim bicima...
ali, ostaju moja pitanja. za tebe:
mozes li mi, samo ukratko...opisati nesto o tim orbima...kako se opisuju da stvarno izgledaju...jesu li dobri ili losi momci...da li i nek druga bica mogu da se fotografisu...i kako to izvesti...blic...nocu...priroda...itd...
ako ti nije tesko...
takodje, kako kaze nas brat Tale...vidjam, ponekad...i po sobi neke protuve...ili neke osobe, koje traze moju pomoc...ali vise onako...ne bas definisano...kao nekakve projekcije...mentalne...ali mi nije palo na pamet da pokusam da fotografisem...imam solidan foto aparat...i solidan zoom...
pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 22:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

p.s. izvinjavam se...greskom sam napisao...
na GRESKAMA...SVETACA...
umesto...NA FRESKAMA...SVETACA...
molim, sve, za oprostaj
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 22:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::
na GRESKAMA...SVETACA...
molim, sve, za oprostaj

Što se nama izvinjavaš ?
Izvini se Svecima Twisted Evil
Mada sumnjam da će ti oprostiti ovu blasfemiju Laughing
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 23:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::

na GRESKAMA...SVETACA...
molim, sve, za oprostaj

Što se nama izvinjavaš ?
Izvini se Svecima Twisted Evil
Mada sumnjam da će ti oprostiti ovu blasfemiju Laughing

Dragi Dejjane
ne znam bas dobro da pisem...precizno...
ali...hteo sam da napisem...
molim...SVE...za...oprostaj...
pod tim SVE...podrazumevam...sve...meni poznate i meni nepoznate...pa, sigurno...i SVE SVECE...
verovatno...se nismo razumeli...
ali, siguran sam da su razumeli ONI koji treba da razumeju...
oprostili su mi... i ja...sam sebi...barem tako verujem...
ako se...ne ljutis...
a ako nisu...pa, verovatnu cu...na zasluzenu kaznu...prihvatam...sa radoscu...
pozdrav
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 27 Okt, 2009 04:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja mislim da je to naša pratnja.
To što neke od njih, tako vidjamo na fotografijama, to nikako ne znači da oni baš tako izgledaju. Moguće je da su te tačkice sastavni deo jedne veće celine. Sigurno je da bi ih još mnogo bolje i celovitije videli, kada bi smo napravili veći pomak u izoštravanju onostranih čula.
Ukoliko ti kružići nisu deo jedinstvene celine, alternativno oni bi mogli da budu elementali vatre (salamanderi), vode, vazduha i zemlje.

Jasno je da se razlikuju u bojama: vatreni su crvenkasti, narandžasti, goruće plavi ili goruće zeleni i menjaju boje.

Vazdušni su providni, a mogu biti sivkasti ili srebrni. U tom poslednjem slučaju, jako su sitni. Ako ih uočimo, primećujemo da pokrivaju celo nebo.

Vodeni su isto tako tamni, makar meni tako deluje. Puno puta mi se dešava da se trgnem kada pijem čašu vode, jer u njima vidim brojne sivkaste kružiće.

Ukoliko su elementali, u tom slučaju, to su na jedan njihov svojstven način, izrazito inteligentna bića. Eto, ona, uz pomoć njihovih prijatelja, andjela i ostalih bića svetlosti, u poslednje vreme eksperimentišu sa ljudskom tehnologijom, kako bi na taj način dali ljudima potvrdu svoga postojanja i pomogla nam na neki drugi način.

Što se tiče fotografskog aparata, očito su napravili pomak u ekesperimentisanju.
To rade na svim nivoima, da li je neko čuo za kompjutersku alhemiju???
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 27 Okt, 2009 11:34 am    Naslov: Re: Orbovi i druga elementarna bića koja možemo fotografisat
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
Evo otvaram ovu novu temu,
jer smatram da na ovaj nacin mozemo mnogo toga otkriti u buducnosti.
Za pocetak postavljam moju prvu eksperimentalnu fotografiju koju sam sinoc uvece napravio u mojoj sobi...
Pretpostavljam da svi imate fotoaparate-i ako oni poseduju CCD cip, onda ce i vama uspevati da ponekad napravite fotke koje zahvataju oblast ultraljubicastog zracenja -koje nase oko na zalost ne registruje...

Dragi Dajbog

Veoma me zainteresovala ova tema, pa bih te zamolio da mi malo pomognes...
naime...bavim se fotografijom...profesionalno...poduze...veoma edukovan...zavrsio studije fotografije...poznata Praska skola fotografije...a, veoma me, takodje, dugo...zanima duhovnost...i sa, recimo...podosta iskustva...pa sam, priznajem, zatecen...ovom temom...
naime, ja sam, odavno, imap zelju...da uslikam andjele...jer radim sa andjelima...regresoterapije...itd...i nisam, do sada, uspeo...u tome...
sem jednom, davno..nesto...da kazem, paranormalno...slikao sam, u Becu...predavanje jednog duhovnog ucitelja u Hare Krishna hramu...sa filmom...i kada sam razvio fotografije, crno bele...bilo to pre oko 25 godina...bio sam zaista zapanjen...da se, na fotosima...NE JEDNOM...vidi OREOL...beli...oko glave dotcnog duhovnog ucitelja...kao na slikama...greskama... svetaca...
verujem, potpuno...u ovo...mada, za neke stvari...poznavajuci fotografiju...i prelamanje svetlosti...kroz lece...sociva...mislim da nije bas sve u nekim bicima...
ali, ostaju moja pitanja. za tebe:
mozes li mi, samo ukratko...opisati nesto o tim orbima...kako se opisuju da stvarno izgledaju...jesu li dobri ili losi momci...da li i nek druga bica mogu da se fotografisu...i kako to izvesti...blic...nocu...priroda...itd...
ako ti nije tesko...
takodje, kako kaze nas brat Tale...vidjam, ponekad...i po sobi neke protuve...ili neke osobe, koje traze moju pomoc...ali vise onako...ne bas definisano...kao nekakve projekcije...mentalne...ali mi nije palo na pamet da pokusam da fotografisem...imam solidan foto aparat...i solidan zoom...
pozdrav

Mislim da je Tale donekle u pravu...
Ja to radim ovako...
U nekoj pecini ili u sumi naglo i brzo izvadim foto aparat (najbolje je u suton, posle kise ili nocu) i brzo opalim jedno 2-3 snimka...
Obavezno ih tada uhvatim barem nekoliko...

Kada kasnije fotografisem, najcesce se razbeze,,,

Radio sam i eksperiment sa time da ih prizovem mislima, i to je FENOMENALNO uspevalo sto potkrepljuje ovo Taletovo misljenje da su oni na neki nacin nasi pratioci....

S obzirom da je TAle dosta dobro sa ezoterne strane malopre objasnio Orbove, ja cu prici malo sa jedne druge strane...

S obzirom da ih najvise"nahvatam " u pecinama ili posle kise, mislim da su oni neki zivi predstavnici plazmaticne energije koji su povezani sa Orgonom. Naime da se oni na neki nacin u njegovom prisustvu ramnozavaju ili se barem tada u velikom broju hrane.

Njihove boje zavise od frekvence na kojoj vibriraju, te sam tako imao srece da par puta uslikam i zlatne koji su izgleda mi "vrh"tog njihovog sveta...

U svakom slucaju ljudska rasa je tek sada u mogucnosti da putem svih tih snimaka ima materijalne dokaze o postojanju "nevidljivih bica"...

Sve naj... Laughing
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 14 Dec, 2009 13:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Juce sam listao neke stare fotke iz prirode i gle nadjoh lepe orbove...
NA prvoj slici se lepo vidi gomila njih kako izlaze iz zemlje direktno,narocito dobro se vidi ovaj jedan krupni....

A evo i jedne lepe duge i ono sto je interesantno, bez blica se lepo vide orbovi...
Mozda im duga dodje kao nesto sto pojacava utisak da se dobro vide???

sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 14 Dec, 2009 18:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cesto mi se desava da sam svesna necjeg prisustva ili kao da je neko tu brzo prosao...smugnuo i okrenem se, nisam sigurna sta vidim, ali osecam da je tu proslo neko bice.
Verovatno je to o cemu pricate.
Pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 14 Dec, 2009 19:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

sneguljica ::
Cesto mi se desava da sam svesna necjeg prisustva ili kao da je neko tu brzo prosao...smugnuo i okrenem se, nisam sigurna sta vidim, ali osecam da je tu proslo neko bice.
Verovatno je to o cemu pricate.
Pozz

Ja mislim Sneguljice da ti se otvara unutrašnji vid , kojim smo u stanju da vidimo entitete i stvari koje ne pripadaju našoj 3D stvarnosti .

Unutrašnji vid se prostire u oblasti perifernog vida -
kada nam se "učini" da smo nešto krajičkom oka videli , to nam se ustvari nije samo učinilo ...

Osobe koje imaju bar delimično otvoreno treće oko ( koje se nalazi u pinealnoj žlezdi ) , su u stanju da percepiraju duhovnim čulima i ono što nije deo naše pojavne stvarnosti -
što u stvari i jeste deo naše pojavne stvarnosti , ali smo na žalost evolucijom izgubili mnogo toga , između ostalog su nam zakržljala duhovna čula , pa svet percipiramo sa naših 5 čula , kojima objektivnu sliku stvarnosti umnogome iskrivljujemo .
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 14 Dec, 2009 19:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da, bas tako kao da krajickom oka vidim nesto da se pokrene i prodje i znam da je to deo nase pojavne stvarnosti, samo neko ne vidi, drugi vide ponekad, a neko ko je vec odmakao u duhovnij samospoznaji to vidi stalno i njemu su ti entiteti ( uslovno receno)isto toliko stvrani kao i fizicki ljudi, sto je ustvari i prava istina.
Negde sam citala da je Nikola Tesla imao tu sposobnost da ta bica vidja svakodnevno i komunicira sa njima.

Hvala ti draga Caco
Puno pozdrava
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Dec, 2009 01:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sneguljice,

već smo negdje pričali o tome ovdje na forumu, izmjenjivali iskustva, ali ne znam točno na kojoj temi. I meni se događa identično, čak bih upotrijebila iste riječi kojima si tu opisala to "viđenje" krajičkom oka.
Jednom su me čak i zazvali po imenu, bilo je dosta neugodno jer sam odgovorila sa "molim" u praznoj trgovini...

Dobila sam uglavnom ista objašnjenja kao i ti; još uvijek mi nije jasno šta da radim. Kako da komuniciram ako uopće trebam s njima?
Nekad se samo osjećam jako dobro kad ih osjetim, a nekad mi se ježi koža na vratu...
 Nazad na vrh »
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 16 Dec, 2009 13:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meni je mnogo kad kad sam svesna njihovog prisustva, a nista se ne desava i ne znam sta bi trebalo da uradim ili sta to znaci kad su Oni tu.
Mislim da imamo predispozicije da uspostavimo blizi kontakt, ali ili neznamo ili nismo jos dovoljno dorasle na tom putu.

Pozdrav
 Nazad na vrh »
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 16 Dec, 2009 14:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meni je mnogo zao - izvinjavam se zbog ispusta reci.

Htela sam jos da kazem.
Kad je covek zaista posvecen i predan bilo kom putu svoje samospoznaje i duhovnog razvoja, kad je dovoljno prociscen, takve stvari se cesce desavaju i postaju normalne.
Secam ce jednog dogadjaja
Donela meni jedna prijateljica Sveto miro iz Rusije. Ja sam se setila da bi ono mozda pomoglo jednom rodjaku mog muza koji ima retardaciju.
Dok sam sipala Sveto miro u bocicu za njega, osecala sam tako jaku svezinu, cistotu, ...njegovu moc. Nikad dotada nisam nesto slicno osetila... takve vibracije, cistotu...
Vise nisam imala takva iskustva, ali tada sam sam bila posvecena ka svom prociscenju.

Kad bi bili vise predani i stvarno posveceni svom prociscenju i duhovnom razvoju, imali bi vecu percepciju vidjenja, dozivlajavanja...
Mnoge stvari nas manje ili vise odvlace od tog puta i trosimo vise vremena, energije na neke sporedne i nebitne stvari koje cine nas svakodnevni zivot.
Mora covek da bude svakodnevno posvecen i predan da se ne bi stalno vracao unazad...
Pozz
 Nazad na vrh »
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 16 Dec, 2009 14:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nista se ne desva preko noci, za sve je potredno i strpljenje.
Put duhovnog odrastanja je neprestan, pun uspona i padova.
Da bi imali manje padova moraju se promeniti mnoge stvari - nacin zivota, misli, kontakti sa drugima...mora se vise posvecivati samom sebi.
Nekome je to lakse, lakse ne, ali je predaniji i posvecenjiji tome, neko krene pa se vrati po starom...

Mozda je tako, mozda nije, ali ja to tako vidim i osecam.
Pozdrav svima
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Strana 8 od 9

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200512 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118367 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149799 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702147 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98914 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1412627 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1634486 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)