PORUKE SVETLOSTI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » UNUTRAŠNJA STRANA VETRA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 00:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne dajem moć nada mnom u ruke drugima; neću više biti žrtva. Ponovo sam postao Vrhovno Biće. Sebe izražavam slobodno, uvek slušajući svoje prave potrebe. Ne zadržavam ništa unutra i više se ne bojim reakcija drugih ljudi. Na ovaj način ponovo stičem esenciju moje Svetlosti.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 00:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dajem bez očekivanja i bez svodjenja računa. Ovo je istinska ljubav. Manifestujem ovu ljubav oko sebe i stoga postajem izvor Svetlosti za sve ljude koje volim. Na ovaj način doživljavam bezuslovnu ljubav.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 12:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Imam mudrost da dopustim vremenu da radi u pravcu ispunjenja mojih želja. Srdačno dočekujem svaki korak sa spokojstvom, pošto sam vodjen ka potpunom ispunjenju. Klanjam se mudrosti življenja u ovde i sada, dosežem sve planinske vrhove...
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 12:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bez straha sam jer me božansko prisustvo teši. Predajem mu se sa puno poverenja. Otpuštam sve brige i sva osećanja usamljenosti. Okružuje me blagostanje i sada znam da nikada nisam sam.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 12:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sa ljubavlju nudim Bogu svu moju ljutnju, tugu i strahove. Nudim Mu svoju prošlost, svoju budućnost, svoje strahove. Prestajem da sumnjam u Njega. Ovako se potpuno oslobadjam jer znam da će Bog sve postaviti na mesto za mene. Sada sam slobodan i spreman da živim svoj život.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 12:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nikakva zloba ne sme ostati unutra. Treba da izrazim sve što me povredjuje, sve što me uznemirava, sve što opažam kao dualnost. Moje reči mi dopuštaju da otpustim svaku krutu kristalizaciju u meni. Podržavam sebe i otpuštam. Ponovo stičem svetlost svog bića.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 13:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nema nikakve svrhe da se žalim, da sažaljevam sebe. Misli straha privlače situacije ispunjene strahom. U ovoj fazi mog života otvara se put ka mom duhovnom napretku. Razumevajući ovo, sposoban sam da se vratim iz dubina mojih ozlojedjenosti. Mir pritiče u moj um i opet pronalazim radost i sreću.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 13:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Puštam da me vodi Svetlost. Tako pronalazim istinu. Dok tražim pozitivno u svakoj situaciji i ono čemu me život uči, pronalazim mir i harmoniju koje tako snažno želim. Napredujem verujući Univerzumu.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 14:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne sumnjam više u život i ne fokusiram se na mračna osećanja. Držim se vere i verujem u sebe. Prepreke preda mnom mi pomažu da rastem i da se približim svojoj božanstvenosti. Uvek postoji svetlost, čak i u mraku. Bog je uvek tu da mi pomogne sa mojim teškoćama.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 14:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Život ima savršen način da prouzrokuje dogadjaje. Sve se harmonično postavlja na svoje mesto. Svaka faza mog života, bila ona laka ili teška, je neophodna da obelodani moj istinski identitet i ohrabri me da pronadjem to čudesno biće koje jesam.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 14:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve što jesam, sve što postoji i sve što će postojati je Jedno u Bogu. Od najmanje ćelije do beskraja Univerzuma: Jedno u Bogu. Iz ljubavi koja je u meni zračim svoju svetlost, pošto sam ponovo pronašao svoj istinski identitet: ja jesam, ja jesam Bog.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 14:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Verujem u sve što sija u meni. Držim se izvesnosti mog kompletnog uspenja ka Svetlosti, savršenog ispunjenja mojih snova, potrage za mojom istinom. Verujem da će se to dogoditi; verujem u svoj kompletan uspeh. Imam veru da ću prevazići svoje strahove i stoga primiti ono što je najbolje za mene.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 19:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Obraćam pažnju na ono čemu me život uči; odsvuda čujem poučavanja o istini; vodjen sam na mom putu ka jedinstvu. Za mene je važno da budem svestan da se dogadjaji ne pojavljuju nasumice. Sve je tu za mene. Srdačno ih dočekujem sa velikom jednostavnošću.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 19:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moja svest se otvara Višoj svesti. Postajem svestan svoje veličine i važnosti u Univerzumu. Više se ne osećam inferiorno. Ponovo se povezujem sa svojim poverenjem, sa svojom moći. Prihvatam sebe i volim sebe kompletno. Moja misija je važna i živim je u potpunosti.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 21:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pogledaj iza onoga što tvoje oči vide. Pogledaj dalje od iluzija ovog sveta. Vidi koliko je život predivan. Vidi koliko si čudesan. Vidi ovu lepotu, ona je tvoja. Život peva, život pleše; pusti da te nosi njegova melodija. Zahvali i slavi život.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » UNUTRAŠNJA STRANA VETRA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 3 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200481 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118358 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149781 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702009 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98909 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1412494 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1634040 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)