BOL KAO OKIDAČ
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PSIHOLOGIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
mokosh
Na duhovnom putu

Pridružio: 13 Feb 2009

Poruka Poslao: 23 Feb, 2009 22:31 pm    Naslov: BOL KAO OKIDAČ
Odgovoriti sa citatom

Jednom sam imala iskustvo neverovatne, stravične psihičke boli.
Nisam mogla da radim nista drugo, samo da lezim, da disem i da se molim da mi Bog da snagu da izdrzim. I tokom molitve...sve je odjednom pocelo da se usporava. Ne umem da recima podrobnijje opisem to iskustvo.
Isprva je prostor poceo da izgleda kao sazdan od sicusnih parcica a onda se razgradjivao sve suptilnije.
Videla sam oko sebe cistu energiju, i kako mi prilaze 2 vrtloga, i daju mi deo sebe...tj. vise kao da su uplivavala u mene.
Ne znam ni sama koliko dugo je trajalo. Ali znam da sam se posle toga osetila preporodjenom. Pošto je bol bila psihicke prirode, posle nje sam uvidela neke istine u zivotu, i skinula neko breme koje me je, a koga nisam bila svesna, sputavalo.
Simbolicno, možda, ali to se desilo u Novogodišnjoj noći.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zoran iz Zemuna
Hodočasnik

Pridružio: 28 Jul 2008

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 21:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zanimljivo iskustvo. Ova dva vrtloga bi mogli da budu tvoji anđeli čuvari.
Pročitaj kako Ekart Tol započinje svoju knjigu "Moć sadašnjeg trenutka" i povuci paralele sa svojim doživljajem.
 Nazad na vrh »
mokosh
Na duhovnom putu

Pridružio: 13 Feb 2009

Poruka Poslao: 26 Feb, 2009 12:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

hvala na preporuci.
'skinula' sam knjigu sa 4shared-a, procitala uvodni deo...jeste bilo slicno njegovom iskustvu.
razlika je u tome sto sam na neki nacin trazila, molila za pomoc, jer sam mislila da umirem.
cula sam za tolle-ovu knjigu, jedan prijatelj mi ju je preporucio pre par godina, ali nikako da je procitam. uvek sam bila skeptik prema knjigama tipa " prosvetljenje u tri koraka ", ali posle ovog uvodnog dela mislim da cu je ipak procitati u skorije vreme...
u svakom slucaju hvala na preporuci.
poz
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PSIHOLOGIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 202133 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118986 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 150548 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1715501 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 99363 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1427993 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1647325 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)