Urednički podforum: PROSVETLJENJE I PRERADA KARME
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » REČI LETE - SPISI OSTAJU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 22 Mar, 2009 02:42 am    Naslov: Urednički podforum: PROSVETLJENJE I PRERADA KARME
Odgovoriti sa citatom

Analeta

Sinoć mi je Caca uradila Theta tretman posle kog sam doživela veliko olakšanje i bilo mi je mnogo bolje i rekla mi je da videla nekoliko negativnih entiteta u mom polju. Moje mišljenje je naravno da sam sama odgovorna za sve što mi se dešava. Nisam sigurna šta se tačno dešava i potrudiću se da saznam.

Aleksasndra-Caca

Kada radim energetska čišćena ljudima , često puta vidim i po neki negativni entitet kako izlazi iz polja ljudi i odlazi ...
To nije ništa neuobičajeno , a ja obično osobi i ne kažem šta je izašlo iz nje , da je ne bi istripovala za ubuduće .
U Theti se ti negativni entiteti nazivaju "zalutali duhovi" - to su oni duhovi koji su propustili priliku da dođu do Stvoritelja . Ovi duhovi čekaju kad će se otvoriti prostor između 3. i 4. nivoa postojanja . Kad dođe vreme i oni će naći svoj put ka domu Stvoritelja .
Zalutali duhovi zakačiće se za ljude kako bi se približili svetlu koje ta osoba odašilje .Praktičar bi trebao temeljno pregledati Auru osobe da vidi ima li zalutalih duhova .
ZBOG TOGA ŠTO SMO SVI POVEZANI S BOŽIJIM SVETLOM I IMAMO PULSIRAJUĆE POLJE OKO NAS , OVI ZALUTALI DUHOVI BIVAJU PRIVUČENI TIM SVETLOM , i zakače se za nas stvarajući teškoće , jer nam crpe energiju .
Gadnija , ređa i opasnija kategorija po čoveka su pali duhovi - koji izazivaju veće zdravstvene tegobe , posednutost , idr . - uspešno se i oni eliminišu uz pomoć Thete .
Kad uđem u Thetu , u stanju sam da ih tačno detektujem .

Šegrt

Ne znam da li je taj tretman moguće uraditi na daljinu, možda najbolje da Caca na to odgovori.
Poslednjih dana i ja sam napet i nervozan, doduše mnogo pribraniji nego ljudi oko mene. Često prisutvujem kao svedok, svađama i nervozama na sastancima....pomišljam da sam nešto i zakačio od svih tih entiteta.
Ujedno i čitam knjigu Zorana Grujičića (link je u download sekciji), gde on opisuje NMES (negativne misaone energetske sisteme) i priča se mnogo poklapa sa ovim što mi se događa u poslednje vreme, ali i na forumu.

Plavi Zrak

1) Ne možemo sva nesavršenstva u sebi da prevladamo koristeći molitve i drugu duhovnu praksu. Deo tih nesavršenstava možemo prevladati samo susretanjem u životu sa onim čovekom, sa kojim imamo karmu, i odrađivanjem te karme neposrednim opštenjem, razrešavanjem konflikata i prevladavanjem tog konflikta, pre svega – u sopstvenoj svesti.

2) Zato – nikada ne treba da osećamo gnev ili negodovanje, kada neko od naše braće na Putu postupa sa nama nepravedno, kako nam se čini. Mi imamo mogućnost da vratimo svog dug tom čoveku na najlakši, „najmekši“ mogući način.

3) Pretpostavimo da smo ubili tog čoveka u prošlom ili u nekom od prošlih života. A u ovom životu taj čovek nam je samo naneo verbalnu uvredu, ili nas je prognao iz zajednice, ili nam je stvorio nepodnošljive uslove postojanja u zajednici, putem intriga i spletaka.

4) Dozvolimo Bogu da reši, na koji način smo mi dužni da odradimo naš karmički dug. Dozvolimo Bogu da se brine o našoj duši.

5) Verujmo, da mi dobijamo baš one ispite u svom životu i suočavamo se baš sa onim situacijama, koji više od svega odgovaraju našem kretanju na Putu.

6) I, ma koliko mi išli po raznim religioznim ili duhovnim grupama ili zajednicama, tražeći mesto na kojem bi nam sa ljudima koji nas okružuju bilo prijatno – mi nećemo naći to što tražimo, zato što one energije, koje su sadržane u nama samima, u našoj auri, ne dozvoljavaju nam da nađemo mesto na Zemlji, na kojem bismo mogli da se sakrijemo od naših karmičkih dugova.

7) I teraće nas da okrivljujemo nekoga van nas samih, za probleme koje imamo – samo naš nerealni deo, naš ego. I sve dotle, dok ne slomimo protivljenje tog našeg neprijatelja, mi ćemo se susretati sa onim situacijama koje će nas uznemiravati i izazivati u nama jaka duševna preživljavanja i traume.

8) Mi ne možemo izmeniti druge ljude... ali mi možemo izmeniti naš odnos prema okolnostima u našem životu. I mi možemo izmeniti naš odnos prema onim ljudima, koji nas vređaju ili čine protiv nas loše, neblagovidne postupke.

9) Ako smo mi u suštini, u svojoj unutrašnjosti zlato, ma u kakvu prljavštinu u toku života da upadamo – svejedno, mi ostajemo zlato.

Plavi Zrak

1) Neće škoditi da navedem i svoje stavove i iskustva u vezi sa pitanjima koja spominje Šegrt...

2) NA OSNOVU SVOG ISKUSTVA REKAO BIH DA JE VRHUNAC DUHOVNE I ŽIVOTNE FILOZOFIJE, VRHUNSKA MUDROST KOJU TREBA DA USVOJIMO: DA SU NAM SVI VELIKI ŽIVOTNI I PSIHOLOŠKI PROBLEMI SA KOJIMA SE SUOČAVAMO NEOPHODNI I KORISNI, ZA NAŠE UNUTRAŠNJE ČIŠĆENJE I ZA DUHOVNO NAPREDOVANJE.

3) I NAŠA VRHUNSKA UMEŠNOST JE DA SE NAUČIMO DA NA SVE TE MUKE I ŽIVOTNE IZAZOVE ODGOVARAMO SA ŽELJOM DA PRIHVATAMO SVE TO ŠTO NAM SE DEŠAVA, DA PRIHVATAMO KAO DEO ŽIVOTNIH TESTOVA KOJE NAM BOG, RADI NAŠE KORISTI, ŠALJE.

4) Mi se možemo moliti za snagu i pomoć da sve to izdržimo, za pomoć i snagu da imamo jaku veru i da se sa verom (koja se zasniva na ubeđenosti da nam se ne dešava ništa što nije po Božanskom Planu) - trudimo da NAJSMIRENIJE ŠTO MOŽEMO IZDRŽIMO SVE MUKE.

5) SVA DRUGA OBJAŠNJENJA, KOJA IMAMO U RAZNIM DUHOVNIM UČENJIMA - SAMO SU NAM POMOĆNA, I U ODNOSU NA OVO - MANJE BITNA.

6) Naravno, i ovo može nekome delovati kao deo duhovnih "filozofiranja", JA SVE OVO GOVORIM IZRIČITO NA OSNOVU SVOG ISKUSTVA, koje sam naznačio.

7) Još 2005. godine, u tom "prvom talasu", sa kojim sam se suočio, iako tada nisam poznavao Učenje Bića Hijerarhije Svetlosti, u meni se nekako iskristalizovao sam od sebe stav - DA SVE TE, tada su bile prvenstveno psihološke, MUKE KOJE ME SNALAZE - IZBIJAJU IZ MENE SAMOG, ŠTA GOD DA RADIM, KOD KOGA GOD DA ODEM ZA POMOĆ, NE MOŽE MI SUŠTINSKI POMOĆI, VEĆ DA SAM SVE TO MORAM DA IZDRŽIM. Tj. ja ne mogu pobeći od sebe samog.

8) Naravno, ne ubeđujem druge da ne potraže pomoć, zavisi i o čemu se radi, ali - MENI JE KAO JEDINI LEK BILA REŠENOST I ŽELJA DA SVE TO IZDRŽIM. Naravno, ta rešenost nikada mi nije muke olakšavala, kada talas muka naiđe, svejedno se zateturaš, takoreći - u svesti ti se zamagli, ali ova rešenost znači da NE OČEKUJEM POMOĆ NI OD KOGA, NITI OČEKUJEM DA MOGU DA POBEGNEM OD SEBE I OD SVOJIH PROBLEMA. JEDNOSTAVNO, SHVATAM IH KAO DEO TESTOVA KOJE MI BOG ŠALJE, I ŽELIM DA IH IZDRŽIM.

9) Poslednjih meseci mi se čak sam od sebe iskristalizovao stav: PA, DRUGOG PUTA I DRUGIH MOGUĆNOSTI I NEMA, NI NAZAD, NI LEVO, NI DESNO, JEDINI PUT JE - SUOČITI SE SA SVIM TIM MUKAMA I IZDRŽATI IH.

10) Nebitno je kako mi iznutra shvatamo to što nam se dešava - da li se to nekakva bića prilepe za našu auru, pa nam isisavaju energiju, ili to na nas deluju nekakvi „iluminati“, „programeri“, itd, opet - drugog rešenja nema, osim rešenosti da se ne beži od sebe i od muka koje nas snalaze.

11) Čak i ako se radi o tome da neko, nešto ima mogućnost da nam ispija energiju, opet ne vidim drugi put - do spremnosti da se to istrpi. ZAŠTO NEKOME "ISPIJAJU " A NEKOME NE "ISPIJAJU" ENERGIJU? BOŽJI HIR ILI DEO BOŽJEG PLANA?!

12) No, DA LI SE ZAISTA OSEĆA DA SE NEŠTO U NAMA, VREMENOM, SA TIM MUKAMA MENJA?

13) ITEKAKO SE OSEĆA, možda već nakon nekoliko meseci! VRLO BRZO MOŽETE DA OSETITE DA TO ZAISTA JESTE PROCES UNUTRAŠNJEG ČIŠĆENJA I OSLOBAĐANJA NEKAKVIH NAŠIH UNUTRAŠNJIH MOĆI.

14) Da spomenem dva možda najprimetnija momenta...

15) Kao i većina nas - i ja sam bio pun raznoraznih teških strahova. Kod mene su oni povremeno bivali tako jaki, da sam zapadao u stanja mentalne blokade, poluonesposobljen za normalno funkcionisanje. Ja ne mogu da procenim da li je to baš sasvim iščilelo iz mene, ali mi je sasvim očigledno da TAKO JAKE ENERGIJE STRAHOVA, KAKVE JE BILO U MENI DO PRE GODINU DANA, VIŠE NEMA.

16) Drugo: vrlo značanjno povišen prag smirenog reagovanja na sve životne okolnosti. Ono što sam na pojedinim mestima spominjao, i u slučajevima nekih "težih", meni upućenih poruka nas forumu, da me to nije ni iznerviralo, ni naljutilo - NIJE MOJA POZA ZA FORUM, TJ. GLUMLJENJE "DUHOVNOSTI". To zaista jesam ja iz života. A nisam bio takav i pre godinu dana.

17) NE RADI SE OVDE O TOME DA SA SAM JA NAPRAVIO PROGRAM PO KOJEM ĆU SE PONAŠATI I REAGOVATI, PA SE SADA PRIDRŽAVAM TOG PROGRAMA. NA OVAJ NAČIN SE NE MOŽE REAGOVATI NA OSNOVU PROGRAMA, VEĆ SAMO SPONTANO, NA OSNOVU UNUTRAŠNJE PREOBRAŽENOSTI.

18) Zato je moja poruka i pouka - naučimo se da ne bežimo od sebe, naučimo se da se suočimo sa svojim mukama, one su korisne za naš razvoj i deo su Božanskog Plana za naš život, naučimo se da se smireno i sa verom, onoliko koilko je to u našoj moći - suočavamo sa mukama i problemima u svom životu.

19) TO SU VRHUNSKI DUHOVNI IZAZOVI U NAŠEM ŽIVOTU! Sve drugo o čemu toliko govorimo i raspravljamo (duhovne tehnike, putovanja u astral, čitanje duhovnih knjiga, itd.) – nije beznačajno, ali je po mukama, po teškoćama i po duhovnim dometima znatno ispod ovih „živih“ suočavanja „oči u oči“ sa karmičkim energijama koje nosimo u sebi.

Giba

Svi ti procesi i poduhvati koje si naveo su deo "horizontalnog plana" u kojem mi ucestvujemo.
To su pokusaji obicnog coveka (kao sto smo mi) da se izbore sa zivotom u kome se nalaze i napreduje.
Vecina ovih procesa je spora i to uglavnom jer je spoznajni momenat omedjen umom i razumom.

To nije neophodno.

Sve sto je potrebno je da se covek sto cesce nalazi u visim frekvencijama budnog stanja. To se postize meditacijom.

Sto vise vremena provodimo u visim frekvancijama budnog stanja sve nepotrebno ce polako otpadati sa nas i razumevanje ce doci samo od sebe.

Nije potrebno vrteti se na tocku karme. To je deo horizontale.

Bitno je biti u visim frekvencijama. Biti BUDAN u visokoj frekvenciji, kroz meditaciju. Tada sve ovo otpada, odradjeno- neodradjeno...

To je sve sto je bitno, ovo ostalo su nasi pokusaji da iz nize frekvencije razumemo visu, sto se uistinu moze razumeti samo iskustvom.

Vera072

Sto je veci zadatak, to je tezi put koji se mora proci.
Ljudi sa ciljevima i misijom dobiju i vodice koje slede, to su obicno deca zbog kojih se mnogo toga cini i koji navode na odredjeni put.
Naj tezi put prolaze dobrovoljci, bica izuzetne snage koja se u jednom momentu na zadatku skupe da ga izvrse.

Mnogo sam o tome pisala, zato mi se ucinilo poznatim pisanje tekstova bica hijerarhije svetlosti,

Vec uveliko svesna svojih vizija i njihovog znacenja, putokazi su me posle godina samoce doveli na Objave. Sve je vec bilo spremno za okupljanje.
Sa sobom sam dovela i kupolu i odmah je na tom mestu postavila da brani svakoga ko i jednu rec procita.
Odmah sam bila svesna da cu naici na ne razumevanje, da sva sila zla ce mi biti suprostavljena, da sam zbog informacija koje nosim sav zivot bila skrivana od puta duhovnosti.

Ovde me je sve sto je bilo potrebno za dalje sacekalo. Tim koji je sa mnom krenuo ka konacnom obracunu za opstanak zemlje.
Sve sam napisala a lici na naucnu fantastiku koja to nije.

Ovde uz veliku pomoc ljudi koji su vec svoja znanja prenosili zapocela je i poslednja faza saznanja. Kopiranje kao kruna znanja.
Bez vas ovde ne bih bila sposobna taj deo da vidim a on je najvazniji, sabiranje je bilo kljuc shvatanja.

necu duziti, ali sada je proces odvajanja zapocet i delovi svakog coveka koji u sebi nosi elemente zla se odvajaju, ljudi se regenerisu i dobijaju nazad izgubljena znanja.
Taj proces se oseca kao najezda zla ili entiteta, koji ostaju na ovome svetu.

Kupola nas regenerise i crpi snagu iz tamne materije kja je cista rezerva za zivot u svetlosti, i svetlost iz nje izvire kada se aktivira.

Ovaj izvor je svakome dostupan da se odbrani od najezde otpada koji bi hteo da opstane. Samo njome se i moze uspesno odbraniti.

Pisem dosta o tim dogadjajima koji se odvijaju, cak se i istrazivanja naucnika slazu sa mojim vizijama, odvija se nesto sto sam vec videla.

Sastavicu ovih dana iz ispisanog teksta i tehniku koju sam nazvala Elektra, zivotna energija, ili povratak ljudi u Bozije okrilje kojeg su se davno sa prvim covekom (muskarac i zena) odrekli.

postoji za sada 7 ljudi koji su tu nevidjenu moc odbrane osetili i poceli da koriste, jos nesvesni njene stvarne mogucnosti.

Cak mi se ucinilo, ne mora da znaci, da samo ljudi koji su potpuno odbili mogucnos da nam je Bog stigao u pomoc imaju probleme sa entitetima, drugima nista ne fali, naprotiv

naj bolja zastita je uci pod Boziju kapu, tada brige nestaju.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 22 Mar, 2009 02:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca

Dragi Plavizrače !

Sa mnogim stavkama iz Učenja koje iznosiš se slažem , ali ne sa svim .

Zadnjih godina se karma osetno ubrzala , da bi se ispucala , jer se krećemo ka Dobu u kome više nećemo učiti kroz muke , već samo kroz ljubav i radost .

Slažem se sa Gibom da trebamo da povisimo svoju vibraciju u budnom stanju , uz pomoć meditacije ...
Dodala bih da trebamo postaviti čvrstu nameru , da se karme oslobađamo na principima ljubavi , na primer kroz molitve , dobročinstva , itd.

Troja rešenja muka i karmičkih problema jeste delotvoran i ispravan , ali je izuzetno spor proces oslobađanja od karmičkog opterećenja .

Navešću primer vezan za energetska čišćenja iz Thete ,
svaki put kada osobu očistim ( ne ja , nego Bog ) , od negativnosti svih vrsta , ta osoba ne samo da oseća opšte olakšanje , nego se toj osobi diže i ukupna vibracija na viši nivo u odnosu na pre , što znači da je ta osoba pozitivnija , duhovno naprednija u odnosu na pre tretmana , pa neka taj pomak vibracije bude makar i milimetar , opet će da deluje na to da se npr. , između ostalog , osoba manje karmički opterećuje u buduće .
To važi za svaki Theta tretman , kad se isceljuje bilo koja bolest -
uporedo sa isceljenjem bolesti , pacijent i duhovno napreduje , povišava mu se vibracija .

Zašto horizontalno i sporo , kad može po vertikali , brže da se sagori karma !?

Giba

Da kazem jos nesto o karmi... Jer to je tema koja dosta zbunjuje, a i mene samog je "mucila" dosta vremena.

Ovo su misli koje sam shvatio slusajuci zive prosvetljene majstore, a i rezonuju sa mojom logikom. (iako sam protiv da "slepac vodi slepca" (neprosvetljen neprosvetljenog) u takvoj smo situaciji da ucimo jedni od drugih i slusamo intuiciju po ovim pitanjima...)

Putem reinkarnacije mi smo proziveli mnogo zivota, na hiljade, i skupili mnogo karme. Svaki put kada se inkarniramo nosimo sa sobom odredjenu karmu koju zelimo da resimo u tom zivotu. Posto je sve uglavnom puno, donosimo samo deo.

Ono sto se desava je da u procesu resavanja karme mi neznanjem skupljamo novu karmu i na taj nacin jos vise pogorsavamo situaciju. To je zacaran krug karme.

Stanje prosvetljenosti je izvan procesa karme.

U raznim zivotima i izmedju zivota, izmedju inkarnacija, mi se nalazimo u odredjenoj frekvenciji koja je niza od stanja prosvetljenosti.
Kroz hiljade zivota mi smo na frekvenciji ispod tog stanja i nikada nezalazimo u visu frekvenciju. Zato smo na tocku karme.

Ulazenjem u visu frekvenciju, u stanje prosvetljenosti mi silazimo sa tocka karme i ona nestaje. Kroz meditaciju moze se postici odredjeno stanje vise frekvencije i imati male uvide, bljeske prosvetljenja. Tako podizemo svoju frekvenciju do trenutka kad se dogodi promena u svesti i postanemo budni, prosvetljeni.

Svako od nas ima "instiktivni" zov za odradjivanjem karme,jer smo zato dosli ovde ali sve to se moze i treba prekinuti prosvetljenjem. To je "visa svrha" zbog koje smo proziveli sve te hiljade inkarnacija...

Dakle, svi se mi sudaramo oko nekih horizontalnih ideja, koje nosimo instiktivno u sebi jer osecamo zov, potrebu, da ih resavamo... Ali sve to treba transcendirati u ideju o prosvetljenju.

Tu nema puno price, a saobzirom koliko volimo sebe, ego i ceo ovaj fiktivni zivot to je malo teze za prihvatiti... Sve je suplja prica dok nedostignemo sopstveno iskustvo prosvetljenja.

To necemo postici pricom vec meditacijom, zaustavljanjem uma i stapanjem sa bozanskim u i oko nas.

To je jedino sto je stvarno bitno i sve ostalo otpada.

Licna spoznaja, zaustavljanjem uma, meditacijom, spajanjem sa visom frekvencijom>> BUDJENJEM>>PROSVETLJENJEM.

Plavi Zrak

Prosto mi je iskustvo drugačije... I ja sam godinama meditirao, pre ovih mojih "prelomnih" godina. I - ono što ja vidim da se meni i ljudima oko mene dešava, uklapa se u sliku koju sam opisao. Meni iskustvo govori da se "lavovski" deo karme prerađuje upravo direktnim suočavanjem sa tim teškim energijama.

Naravno, i ja sam sve ovo vreme, naravno, onda kada su problemi i samo moje stanje dozvoljavali - upražnjavao i meditaciju, i molitve.

Predstave o ubrzanijem i usporenijem procesu razgradnje karme nam se dosta razlikuju. Po mojoj predstavi upravo ubrzaniji proces znači takoreći naglo otvaranje Pandorine kutije podsvesti, iz koje pokuljaju strašni sadržaji. To, možda, ovo što mi se dešavalo. Usporeniji tok je lagodniji, odnosno, u njemu svakodnevno malo po malo prerađujemo karmu, tako da su talasi muka slabiji i njih smenjuju periodi sasvim normalnog funkcionisanja.

To potvrđuju i dokumenti o Putevima posvećenja, od egipatskih vremena. Oni koji su se uključivali u takav poduhvat - stavljani su na brojne muke, psihološke i fizičke. Smisao je u tome da se eliminiše vezanost za ovaj svet iluzija. U ovim vremenima takav Put se može proći i u okviru situacije "običnog", tj. onoga ko ima svoju porodicu, posao, itd.

Ja ne znam da li baš prolazim Put posvećenja kakav je opisan, tek - mnogo toga mi se u opisu podudara...

Stoga mi je bliže ono što Vera kaže u svom prvom pasusu, čak mi je zanimljivo kao objašnjenje. Ne u smislu nekog velikog zadatka, to zaista ne znam, ali u smislu težeg puta - to mi je izvesno.

Ovo što Vera govori o svojim vizijama... Ja sam otvoren za sve varijante koje mi deluju svetlosno prihvatljive, tako da ništa u ovoj oblasti ne doživljavam kao fantastiku. Dakle, ni Verine vizije ne primam kao fantastiku. Samo... prosto imam nekakvo drugačije usmerenje u svojim sagledavanjima, nekako sam više, i profesionalno, vezan za praksu "običnog" života, u kojem kontaktiram sa ljudima koji nisu usmereni ka duhovnosti.

Giba

I jos nesto,
daleko od toga da resavanje blokada u nama nepomaze. To je bitan deo u procesu prosvetljenja. To su sve bitni uvidi koji vode ka tom cilju. Svakim resenim korakom po malo podizemo frekvenciju...

Mic po mic blizimo se cilju, ako usput nepogorsavamo situaciju vise nego sto poboljsavamo... Ali ide se ka dizanju frekvencije.

Ono sto sam hteo da napomenem je da osnovna ideja mora biti prosvetljenje!
I mora se imati na umu da se frekvencija naseg bica podize direktnim iskustvom stapanja sa Bozanskim, kroz meditaciju. Sve ostalo je stvaranje uslova za to ali najcesce i nazalost samo igra ega i zavaravanje u iluziji.

Zato treba uociti pravi put i drzati se glavne ideje. To je direktna spoznaja visih frekvencija putem licnog iskustva.

Giba

Nastavicu da bismo rascivijali ovo do kraja, koliko je to moguce!

Upravu si da se karma odradjuje suocavanjem ali poenta je da karmu uopste nemoras da odradjujes! To je sve horizontalni proces> obitavanje u nizoj frekvenciji...

Sporije ili ubrzano razgradjivanje je dosta povezano sa covekovom potrebom da odrzava identitet i njegovim strahom da se prepusti.
Iskustvo prosvetljenja automatski brise karmu. To je budjenje nakon hiljada inkarnacija.

Dakle, negovorim o ubrzanom ni usporenom razgradjivanju vec transcendiranju citavog procesa.

Aleksandra-Caca

Pre 5 meseci sam počela da upražjavam Theta tehniku ( stanje moždanih talasa od 4 do 7 herca , gde je svest budna , a telo spava - to je stanje u kom uranjaš u Božansko i postaješ jedno sa Bogom... ) , osim za isceljenja ljudi , koristim je za meditaciju .
Us pomoć Thete mi se vibracija osetno diže , sve više i više mi se izoštravaju duhovna čula , retko kada osećam negativnost , skoro stalno sam u stanju mira i radosti..... ova tehnika je za svaku preporuku .

Osim toga , aktivirani su mi lanci DNK i hormon mladosti - i to je za svaku preporuku , da ne ponavljam sad jer sam već na forumu pisala o tome .

Odlična je i meditacija iz Rekonekcije , to stanje isceljuje i dovodi do totalne praznine uma .

Par puta sam primenila i Verinu energiju kupole , Elektru , i već osećam pozitivne efekte te moćne energije .

Plavizrače , još nešto da dodam na temu karme .
Duhovna situacija nije ista sad i pre par , i više godina ,
jer smo sada svi zapljusnuti energijom kosmičkih zraka ,
svima nam se pruža prilika da brže duhovno napredujemo ,
a samim tim i da se na lakši način oslobodimo preostale karme .
To je povezano - što smo duhovno napredniji , što nam je viša vibracija ,
to smo više u stanju da na bezboniji način odradimo karmu ,
jer , što nam je viša vibracija , to više energije mira , ljubavi , radosti ugrađujemo u energetski rezervoar planete , i upravo na taj lep način odrađujemo svoju karmu , pa i deo planetarne karme , jer svi smo povezani .
Kada je čovek u stanju mira , ljubavi , time mnogo čini za sebe , svoju okolinu , i planetu , a ne mora ništa da radi , samim tim uzvišenim osećajima mnogo dobrog čini .
Iz tih razloga sam stavila akcenat na vertikali,
trebamo nekom metodom koja nam odgovara , meditacijom i sl. , da dižemo svoju vibraciju , pa će samim tim naša preostala karma da se brzo ispuca , i na dalje ćemo učiti na principima ljubavi , jer takvo vreme , tj. Doba dolazi .

Talerman

Veoma interesantno,
to stanje, kada telo spava a svest je budna, ja koristim kao odskocnu dasku za astralnu projekciju.

Ocigledno se to stanje (koji mnogi nazivaju i stanje transa) moze primeniti za mnogo sto sta...

Cini se da je iz takvog stanja upravo moguce postici bilo sta.

Izgleda da je umece dolaska u takvo stanje, preduslov za ozbiljan duhovni rad.

Bilo bi interesantno kada bi smo negde (mozda na nekoj drugoj temi) pricali sta se sve moze postici iz tog stanja.

Analeta

Evo onda da pojasnim kako ja to vidim. Iz učenja bića iz Duhovnog Sveta koja prevodim poslednje dve godine i nema ih našim prostorima, došla sam do sledećih zaključaka. (pre ovoga sam meditirala 10 godina, iščitala sve što mi je došlo pod ruku i nisam postigla skoro nikakve rezultate).

Oko našeg božanskog jezgra nalazi se čitava struktura našeg nižeg ja, a oko nje čitava struktura maske ja (idealizovane slike o sebi). Niže ja nam je potrebno za razvoj a maska ja je nepotrebna tvorevina. Jedan primer maske ja: muškarac koji je zapravo ranjiv i nesiguran, da bi se odbranio od života ponaša se kao siguran i moćan, sve dok i sam ne poveruje da je takav. On tako vidi sebe i tako se predstavlja drugima i održava tu nadodatu strukturu koja pošto nije prava u nekom trenutku života može da se raspadne kao kula od karata. Možda čak i ne mora, ali on neće pronaći pravu sigurnost (držaće se za lažnu) dokle god se ne suoči sa svojom stvarnom nesigurnošću i ne reši je. To je samo jedan primer ima ih bezbroj.

Niže ja je samovoljno i želi da vlada celim svetom i da sve bude po njegovom. Ono živi u potpunom neznanju. Veći deo nižeg ja je potpuno nesvestan.

Ovde smo da osvestimo ono što je nesvesno, i radjamo dokle god sve ne osvestimo. To su govorili i prosvetljeni majstori.

Postoje dva puta. Ovaj koji Giba spominje, podizanje frekvencija i usmeravanje samo na to, na Više ja. Ovako dolazi do nesrazmernog razvoja osobe. Ona ima dobar i miran život, radostan, sa raznim duhovnim iskustvima, ali njeno niže ja ostaje onakvo kakvo je i bilo kada je došla u ovaj život i posao koji treba odraditi sa njim, ostaje da se odradi u sledećem životu. Osoba je možda i odabrala pre rodjenja da tako proživi ovaj život, stoga ako je tako, ona i radi ono što je nameravala da uradi. A možda i ne.

Drugi put je osvešćavanje nižeg ja i suočavanje sa njim i njegova transformacija. Jer postoji samo jedna božanska energija koja ili teče ispravno i zdravo i u svom izvornom obliku, ili je iskrivljena pogrešnim uverenjima i stoga teče kao negativna. Zapravo nema borbe izmedju dobra i zla. Energija je u svojoj biti dobra, ali je mi izvrćemo, i potrebno je zapravo negativno vratiti u svoju prvobitnu formu, pozitivnu. To se radi ispravljanjem netačnih, pogrešnih koncepata (ideja, uverenja) u tačne i istinite.

Postoje tri vrste karme: slaba, srednje jaka i jaka. Prve dve je moguće promeniti kroz treću se mora proći.

Veliki deo naše karme su naša pogrešna uverenja, koja nosimo iz života u život. Na primer: ako verujem da je život surov i pun patnje, takav život nastavljam da stvaram sve dok to uverenje ne promenim. Kada ga promenim, oslobodila sam se te karme. Promena uverenja je isto što i pročišćenje. Pročistila sam onaj deo sebe koji je živeo u iluziji i neistini i on je sada slobodan, podignuta mu je frekvencija.

"...Postoje dve filozofije o životu i duhovnoj stvarnosti koje izgledaju potpuno kontradiktorne. Jedna kaže da duhovno i emocionalno zrela osoba treba da nauči da prihvati teškoće u životu. Ona kaže da, da bi izašao na kraj sa životom, čovek treba da prihvati ono što ne može odmah da promeni, ono što je izvan njegove direktne sfere uticaja. Ona kaže da nedostatak prihvatanja radja disharmoniju, strepnju, tenziju i povećava teškoće. To uništava mir uma. Sposobnost prihvatanja neizbežnog - kao što je smrt ili drugi akt sudbine - je merilo za zrelost i za dobro-uravnoteženu ličnost.

Druga filozofija kaže da ništa negativno ne treba da bude prihvaćeno, da je svaka tegoba, čak i smrt, nepotrebna. Ona kaže da ne postoji druga sudbina sem one koju čovek oblikuje sam za sebe, da čovek kad god odluči može da oblikuje novu sudbinu u kojoj više neće patiti. Ona postulira da je istinsko duhovno budjenje obeleženo shvatanjem da patnja ne treba da bude prihvaćena, da je univerzum otvoren u neizmernom izobilju dostupnom svim ljudskim bićima - upravo ovde i upravo sada.

Ovo su očigledne kontradikcije. Neuvidjanje da ne postoji kontradikcija u ova dva pristupa mora stvoriti konfuziju, bilo da ste vi toga svesni ili ne. Vi ste nesumnjivo pronašli oba ova stava i pristupa u svim velikim duhovnim učenjima, kao i u mojim sopstvenim lekcijama. U praktično svemu što sam vas naučio prisutna su oba ova pristupa.

Sada, prijatelji moji, zašto ova dva pristupa nisu uzajamno isključiva? Gde se oni spajaju? Gde je zajednički činilac, ključ koji ih ujedinjuje? Odgovor leži u elementu straha. Ako vi želite sreću zato što se bojite nesreće, sreća ostaje nedostupna. Ako želite sreću zato da biste bili srećni, a ne zato što se bojite njenog odsustva, ne postoji nikakav blok ka dostizanju sreće. A ovo je ogromna razlika.

Dokle god se vi bojite, ponekad je neizbežno - mada ne uvek - da prolazite kroz ono što je zastrašujuće da biste izgubili strah.

Ako ne možete izgubiti strah shvatanjem istine da ne postoji nikakav razlog za strah, onda je neophodno da prodjete kroz to.

Ali čovek je često nesposoban za ovaj uvid i iz tog razloga se mora toliko upoznavati sa zastrašujućim okolnostima, sve dok one ne izgube aspekt pretnje.

Dokle god vi želite pozitivno zato što se bojite negativnog, ovaj strah preprečava barikadom put pozitivnom. Ova sfera svesti, planeta zemlja sa njenim individuama u njihovom globalnom stanju razvoja se ističe činjenicom da većina ličnosti želi pozitivno zato što se boje njegove suprotnosti negativnog. Hajde da ispitamo nekoliko čovekovih osnovnih želja...."
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 22 Mar, 2009 02:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba

Sad neznam dali nisam bio dovljno jasan...

Kada se dozivi prosvetljenje nize ja otpada, nema vracanja da se bilo sta odradjuje. Prelazi se na visi nivo frekvencije i sve sto je na nizoj otpada.

Svako podizanje frekvencije u stanje Budnosti spaljuje karmu bolje nego bilo koja tehnika koja se obavlja na nizim frekvencijama (kao sto je suocavanje...)

Plavi Zrak

Gibo, ja nemam baš direktan uvid u sve ovo, nisam sasvim siguran da li je odnos izmđu prosvetljenja i prerade karme takav kao što ti kažeš, ili nije. Sve dok u nešto nisam siguran - dozvoljavam da može da bude i jedno i drugo tačno.

Moja procena na osnovu logike Učenja...

Mislim da glavni deo karme sigurno moramo sami da odradimo, i to na dosta težak i bolan način. Sve to je regulisano delovanjem zakona koji su kao fizički zakoni po kojima fizički svet funkcioniše: činjenjem loših dela mi automatski pravimo energetski zapis u svojoj auri, navlačimo neku vrstu energetske prljavštine na naše energetske centre. Navlačenje te teške energije - prosto nam se "vid" zamagljuje, slabe nam duhovna moć, snaga svesti, itd.

Karma je prosto teret koji sputava sve naše sposobnosti. Ne verujem da neko sa takvim energetskim opterećenjima može da uđe u stanje prosvetljenosti i da mu karmička opterećenaj time sama od sebe "otpadnu". Ima više načina razgradnje karme. Meditacija i molitva jesu načini, ali oni najteži zapisi ne mogu se razgraditi bez velikih trpljenja.

Ima tu neke logike... Zamislimo nekoga ko je u brojnim inkarnacijama činio zlodela, uzrokovao višegodišnju patnju velikog broja ljudi i - u ovom životu on se naprosto posveti molitvi ili meditaciji i neutralizuje veliku količinu patnje i bola koje je izazivao kod mnogih ljudi.

U ovom smislu se moje shvatanje u velikoj meri podudara sa onim što je Analeta govorila, s tim što se ona služila drugačijim tzv. pojmovnim konstruktima.

Jer to je i nekakav princip kosmičke pravde: da patnju koju smo drugima nanosili - osetimo i sami.

Postoje situacije u kojima može da nam se olakša karmičko breme, ali to bi bilo u delu koji je Analeta označila kao lakše breme, a to je kada iscelitelji preuzmu i sami prerade deo nečije karme. Ali - iscelitelj mora da zna koji deo nečije karme može da preuzme i preradi, ako zađe u deo koji po Zakonu mora sama osoba da odradi - i sam stvara karmu.

Aleksandra-Caca

Moje mišljenje se slaže sa Gibinim mišljenjem .

Evo konkretnog primera -
upražnjavaje Theta stanja uma , od po dvadesetak minuta dnevno ,
dovodi do toga da vremenom nestaju sve potisnute blokade , negativne emocije , strahovi koje praktičar ima duboko u sebi .
Znači , osim što se praktičaru osetno diže vibracija , uporedo sa tim se i niže ja osveštava .
Kada sam tek naučila tehniku , ubrzo sam osetila , posle nekog vremena neku negativnost , strahove koji su isplivali na površinu ( kojih nisam bila svesna ) , baš zbog toga da bi se ispucali i nestali - to stanje mi je trajalo oko 5-6 dana , posle čega sam osetila ogromno olakšanje i porast vibracije .
Prošlog petka u Izvoru mi je Zoran iz Zemuna ispregledao Auru , posebnom metodom , iznenadio se njenom veličinom , i time što ni jednu emocionalnu blokadu nije pronašao , osim malog emocionog naboja vezanog za moju majku .
Za to je zaslužna Theta tehnika .
Ovo sam vam ispričala da bi vam bar malo dočarala njen značaj i delotvornost .

Theta je za sada vrh , od ovih poznatih tehnika isceljivanja ,
ali , živimo u vremenu kada dolaze sve bolje , jednostavnije i delotvornije tehnike .
Verinu tehniku "Elektra" , za sada ne bih da poredim sa Thetom , dajući mišljenje koja je od te dve tehnike bolja , jer Elektru koristim tek nedelju dana .
Samo ću reći , da je energija Elektre jača od Thete , to je predivna energija svetlosti , uspešno sam je primenila na ljudima , ostaje mi samo da vreme pokaže koliko je tehnika Elektra uspešna u isceljivanju najtežih bolesti kod ljudi , tj. koliko vremena je potrebno da bi se pacijent izlečio potpuno - da li je brža od Thete ili nije

Aleksandra-Caca

Iscelitelj mora kao prvo imati dozvolu osobe , da bi je isceljivao .
Kao drugo , i najbitnije , pre isceljivanja neke osobe se prvo pomolim Bogu da bude volja Njegova , i zamolim Hrista da On vodi proces isceljenja .
Na taj način postižem to , da ako neka osoba mora neku bolest da odradi iz karmičkih razloga , isceljenje neće ni da se dogodi -
mada mi se takvi slučajevi do sada nisu događali u praksi , da isceljenje izostane .
To je zbog toga što se većina bolesti kod ljudi isceljuje po Božijem blagoslovu .
Pored toga što se pred isceljenje pomolim Bogu , kada uđem u stanje Thete postavim pitanje direktno Stvoritelju , da li mi daje dozvolu da isceljujem neku osobu , kada je u pitanju neka bolest za koju znam da je karmičke prirode .
Do sada mi se nikada nije desilo da dobijem negativni odgovor -
uostalom , Bog isceljuje , a ne ja !

Analeta

Caco ja bih jako volela da je to što kažeš tačno, ali po mojim iskustvima i iskustvima drugih ljudi u koje sam upućena, videla sam da tehnike pomažu samo privremeno. (privremeno može biti i par godina) One mogu privremeno pomoći i privremeno izlečiti osobu, ali ako se osoba sama ne promeni, ako ne reši uzrok koji je doveo do tih bolesti, bolesti se vraćaju, ili iste ili neke druge.

Iscelitelj to uglavnom ni ne zna, jer osoba sledeći put ide kod drugog iscelitelja.

Sem toga ako osoba ima uverenja da je njena bolest neizlečiva, ili bilo kakvo drugo, na primer, da mora sve sama, onda joj ni Bog ne može pomoći.

Aleksandra-Caca

Ima leka za sve !

Veličina Theta tehnike je baš u tome što uporedo sa isceljenjem bolesti , toj osobi se dešava duhovni napredak , porast vibracije , tako da se ta osoba neosetno , a opet primetno menja na bolje u svakom smislu , tako da se vraćanje bolesti neće desiti .

U Theti postoji metoda koja se naziva "Kopanje" uz pomoć koje praktičar , onda kada je to potrebno , postavlja pitanja osobi , na osnovu kojih pronalazi koje je ključno negativno uverenje osoba usvojila , i stvorila čitav program negativnih uverenja zbog kojih se osoba , između ostalog i razbolela .
Slikovito rečeno , to ključno negativno uverenje predstavlja temelj , na kome su se slična i srodna negativna uverenja nakalemila , stvarajući zid od blokova . Čim se povuče ključno uverenje , ceo zid od negativnih uverenja se ruši . Tada se taj negativni program u stanju Thete povlači ( praktičar to uradi) , i na to mesto se postavlja program pozitivnih uverenja , na primer : " u redu je biti sretan , opraštam sebi " , i slično , a u zavisnosti od konkretnog slučaja .
Jedino "kopanje" ne može da se uradi na daljinu , jer se često koristi i provera "mišićnog testiranja" o kojoj sam pisala na temi o Theti .
I to je jedina metoda iz Thete , koju praktičar ne može uraditi sam sebi .

Meni Zoran nije radio tu metodu "kopanja" tj. uklanjanja blokada ,
svakodnevnim meditiranjem u Theta stanju uma , blokade i sve negativno u meni se postepeno spržilo "samo" .
Došla sam dotle , da sam i u budnom stanju prikopčana na tu frekvenciju energije .

Ovo sam vam ispričala bez namere da nekog od vas nagovaram da radite Thetu ali je za svaku preporuku !

Giba

Sto se tice Cacine i Analetine price o theti i uverenjima...

Mislim da je theta dobra tehnika i da stvarno onaj ko je praktikuje, ako ima dosta znanja i iskustva, moze dostici vise frekvencije i samim tim raditi dobar posao za sebe.
Ipak, nebih rekao da se u theti stapa sa Bozanskom energijom. Za to smatram da je trip. Da je visa to da ali ne Bozanska jer to bi znacilo prosvetljenje, a to theta ipak nije.
Jako je dobra za onog ko praktikuje ali za onog ko je "pacijent" ipak se svodi na uverenja. Prakticar moze cak i da ostvari etericni kontakt sa pacijentom gde bi ovaj osetio uticaj energija ali sve je to etericni pojas... Prakticar nemoze uvesti bilo koga u Bozanski pojas, a to bi znacilo stvarno dizanje frekvencije... To je ipak individualni proces. Da nije tako i da druga osoba moze da odradi nas posao odavno bismo svi bili prosvetljeni... zamislite da je moguce? 100 prosvetljenih bi za godinu dana prosvetlili 10000 hiljada, onda bi oni za godinu prosvetlili 1000000 i...
za kratko vreme bismo se "grlili" sa Bogom...
Eh... Nije to bas tako... To je ipak individualni posao.

Zato je theta stvar uverenja.

Tanja

slazem se..mislim da konrakt sa Bogom moze da se ostvari samo
kroz iskrenu molitvu, a to je opet individualni put...
Uostalom ako neko nece, ne zeli iskreno pomoc, promenu svog stanja,
vec je trazi eto samo da bi zadovoljio svoje najblize onda dzaba sve…

Aleksandra-Caca

Pročitajte ovde temu o Theti :
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=799

U prvom postu , kojim je Zockey otvorio temu ima dosta detaljnih objašnjenja , i na drugim stranama te teme isto ima dobrih postova vezanih za Thetu .

Stapanjem sa Božanskom energijom u stanju Thete , nije trip .
Kad su pacijenti u pitanju , ne svodi se na uverenja .
Ne radi se ni o eteričnom kontaktu , pokušaću da objasnim ukratko o čemu se tu radi -
videćete na temi o Theti , da se u to stanje dolazi putujući kroz različite nivoe postojanja SVEGA ŠTO JESTE , do 7. nivoa postojanja , koji je nivo Božanskog . Do 7. nivoa stižeš tako što se , posle uzemljenja penješ ka gore , do 7. nivoa gde se spajaš sa Božanskim .
A u stvari se događa to , da praktičar uopšte ne putuje kroz svetove , gore , do Boga , VEĆ SVEŠĆU PUTUJE DO SVOJE BOŽANSKE ISKRE SA KOJOM SE SPAJA , znači , uranjaš u svoju Božansku iskru , sa kojom se povezuješ i stapaš , a putem nje si povezan sa Božanskim iskrama svih ljudi , sa Bogom , i sa SVIME ŠTO JESTE - na tom principu funkcioniše Theta isceljivanje , uz još neke faktore ( posmatranje isceljenja od strane iscelitelja - kvantna fizika daje naučno objašnjenje za taj proces ).
Božanska iskra je čista i deo je samog Boga , i kada se totalno spojiš i stopiš sa svojom Božanskom iskrom , PREKO NJE si spojen sa samim Bogom .

Mislim da sam sada lepo objasnila , mada , nije isto intelektualno razumevanje i lično iskustvo , spoznaja .
Šta ti mogu Gibo , lepo sam te zvala da dođeš u Bg , da te iniciram .

Giba

Smatram da je to stanje vise frekvencije, ali Bozansko... Kao prvo vi tamo nesto komunicirate sa Bogom? To nemoze u bozanskom stanju. U bozanskom stanju se gubi ljudski identitet. Nema sanse da mislis, a kamoli da komuniciras na taj nacin.
Drugo, citao sam malo o theti i odmah sam zapazio konstataciju prakticara: "neophodno je da pacijent VERUJE u proces"! A tu ste ptice... To sam cekao, znaci radi se na uveravanju.
Trece, Vianna koja je zacetnik thete je isto rekla da se radi sa uverenjima. Ima na youtube.

P.S. i pored svega ovoga smatram da je tehnika odlicna, pogotovo za tebe kao prakticara jer ces sebi uraditi puno time sto ides cesto u stanje vise frekvencije... Jednom ti se mozda "omakne" i odes dovoljno visoko za "budjenje-prosvetljenje"... Verujem u tebe!!

Vera072

lepo si objasnila, sad sam i ja razumela. Teta je paralelan svet, nivo coveka. Prvi spoj. Teta mora da se otvori za drugi spoj sa zemljom a zatim treci sa Elektrom.
Ako si imala trenutak svesnosti na tom nivou, a jesi. slede ti i sledeca dva, Sto se dogogi u jednom desi se u svakom, pitanje je samo koji je vermenski razmak izmedju njih.

Aleksandra-Caca

Jedva čekam tvoje objašnjenje kroz paralelne svetove .

Ali imaj u vidu da je sastavni deo Thete i uzemljenje ,
putuješ do centra Zemlje gde upijaš blagotvornu energiju zemlje ...
Nastavićemo razgovor sutra o tome .

Aleksandra-Caca

1- Theta stanje je stanje uma od 4 do 7 herca
2- nije isto ako dostigneš titraje od 4 herca , sa stanjem od 6 ili 7 herca , a sve je to Theta stanje .
3- razlika i jeste u tome , što na 4 herca nemaš nikakvih misli ,
kada se misli jave znači da si na 6 do 7 herca ( tada se izgovaraju zapovedi , tj . zahtevi ).
4- znači , u toku i u okviru Thete , dolazi do smene stanja bez misli sa stanjima u kojima možeš imati misli , menjaju se herci .
5- ako u Theti izgovoriš na glas reč , tog momenta se dižeš do budnog , Beta stanja svesti , i ubrzo nakon toga možeš opet da se vratiš u Thetu - ta vežba je i dobra za um ( svest ) .
6- Možeš u Theta stanju da otvoriš oči , a da i dalje ostaneš u Theta stanju , ali se u tom slučaju dižeš do 7 herca ( ako ne progovoriš )

I nešto vrlo bitno , o čemu sam ti Gibo već pričala na pp , ali si zaboravio -
Theta praktičari koji su početnici , u početku izvođenja tehnike dožive strah ( ne znam bolju reč od "straha" da nađem ) baš zbog tog totalnog GUBITKA IDENTITETA , koji se doživljava u Theta stanju kad se rastopiš u Božanskom , dok se ne naviknu malo , jer je specifičan i čudan osećaj .

A što se tiče vere , nije presudna kod pacijenata .
Kod mnogih pacijenata vera u isceljenje i ne postoji , već samo nada , pogotovu kod najtežih bolesnika .
Radi se o sledećem - da bi isceljenje uspelo , pacijent treba da bude spreman da isceljenje primi , a merilo je : kad god pacijent SAM ZATRAŽI od iscelitelja da ga isceli , on je spreman .
Uspeću da iscelim nekoga i kada mu ja sama ponudim isceljivanje ,
ali je isceljenje još uspešnije kada mi neko sam to zatraži , jer je to znak da je zaista spreman.

Giba

Dobro, neka bude tako onda!

Sa tim sto je za mene "prosvetljenje" 0,00001 Hz, a Theta je 4Hz.

Salim se malo... Pod "prosvetljenjem" podrazumevam konacno budjenje. Moguce je imati mala budjenja, mala prosvetljenje, recimo 2,8 Hz, 4,1 Hz, 3,3 Hz po ovoj logici merenja i to je jako korisno za tebe ili bilo koga ko to dostize ali samo jednom pada Maya, iluzija, samo jednom se dostize Prosvetljenje posle kog vise nema sumnje i nema povratka.

E to theta nije i nemozes me ubediti da jeste. Moguce je, mozda, spontano doziveti Prosvetljenje i kroz Thetu ali to nema veze sa ovom "stanardnom" upotrebom Thete...
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » REČI LETE - SPISI OSTAJU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30281 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90000 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29764 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42384 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30282 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42754 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25602 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)