Piramide kao orgonski akumulatori
Idi na stranu
1, 2, 3  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUH RTNJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 15 Apr, 2009 21:02 pm    Naslov: Piramide kao orgonski akumulatori
Odgovoriti sa citatom

PIRAMIDE KAO ORGONSKI AKUMULATORI

Na ovoj temi cemo caskati o piramidama kao orgonskim akumulatorima...
Dakle one su prevashodno orgonski akumulatori...
Ima li tu nesto nejasno?
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 15 Apr, 2009 21:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve je nejasno. Znači polako i od početka...
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Apr, 2009 21:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Možemo li da taj akumulator napravimo u dvorištu
i kako se puni?
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 15 Apr, 2009 21:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy ::
Sve je nejasno. Znači polako i od početka...

K a d j e z e m lj a b i l a u s i j a n a l a v a......
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 15 Apr, 2009 21:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Izdvojila su se iz nje svesna bica -fluidnog oblika i pocela da se polako zgusnjavaju.
Kada su se zgusnula uvidela su da su uslovi na planeti ocajni-razlika u temperaturi izmedju dana i noci jedno 50 stepeni i shvatila su da nesto mora da preduzmu.
Za sebe i za sve buduce generacije...
Niste se nikada pitali kako to sve ostale planete u nasem sistemu kada se obrnu i udju u svoju senku imaju razlike u temperaturi 50-100 stepeni, a mi na zemlji samo 15-20???

E pa to vam je dragi moji zato sto se neko davno dosetio i napravio piramide-orgonske akumulatore...
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Apr, 2009 21:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I, dalje?

ima li to neke veze sa kipovima na Uskrsnjim otocima, za koje se zna, dokazanao je, da su takodjer akumulatori energije, struje, funkcioniraju kao spremista i jako su magnetski nabijeni...Samo se ne zna danas zasto su ih ondasnji ljudi koristili.
MOgli bi sluziti kao izvor napajanja, recimo, elektricnog automobila, a posto je koliko je nama poznato, tada kada su ih onodobni ljudi instalirali jedina struja stizala u vidu munje - eto, nama neprosvjecenima, nije jasno zasto su postavljeni.
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 15 Apr, 2009 21:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DA bi piramida radila kao orgonski akumulator, mora se postovati nekoliko pravila.
NAravno-bitna je dobra orijentracija stranica prema stranama sveta. Drugo, bitno je da u piramidama ima vertikalnih supljina, odzaka koji usmeravaju orgon iz zemlje ka atmosferi...
Trece, bitno je da u piramidama, a narocito oko njih tece voda...
Takodje vazno je da se zna da pozstoji zemni orgon, i orgon u slobodnoj atmosferi.
To nisu dve iste vrste energije...
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 15 Apr, 2009 21:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
I, dalje?

ima li to neke veze sa kipovima na Uskrsnjim otocima, za koje se zna, dokazanao je, da su takodjer akumulatori energije, struje, funkcioniraju kao spremista i jako su magnetski nabijeni...Samo se ne zna danas zasto su ih ondasnji ljudi koristili.
MOgli bi sluziti kao izvor napajanja, recimo, elektricnog automobila, a posto je koliko je nama poznato, tada kada su ih onodobni ljudi instalirali jedina struja stizala u vidu munje - eto, nama neprosvjecenima, nije jasno zasto su postavljeni.

Sa kipovima piramide imaju veze , a to je da su neke od piramida i te kipove pravile neke civilizacije mozda bas u isto vreme.
Sve ono sto strci iznad zemlje je na neki nacin orgonski akumulator, ali da bi on imao dobre efekte moraju se ispostovati neka energetska pravila...
Verovatno da ti kipovi s obzirom od kog su materijala napravlejni isto dobro sakupljaju energije , ali ne verujem da se mogu porediti sa piramidama...
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Apr, 2009 21:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

neki obicni kamen, tipa granit. postavljeni su na na litici obale...vid se s mora. ima jos nesto ali sam zaboravila...uglavnom, ne zna se cemu su sluzili a diskutabilno je i je li njihova instalacija samo religijski motivirana...
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 15 Apr, 2009 21:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da ti kipovi su veoma poznati...
I koliko mi je poznato dosta su veliki...
Probacu naredne nedelje u meditaciji da se setim i postavim pitanje o njima , pa cu ti javnuti sta sam dobio.
Mislim da ce biti zanimljivo svima, a narocito meni, jer je i mene to nekada stvarno interesovalo, ali nisam znao kako da dodjem do tih informacija...
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 15 Apr, 2009 23:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mozda samo relikt proslosti, problem je "buducnosti" ako ima nesto da se tako zove, a neizvjesna je.............jako
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Inka

Pridružio: 14 Apr 2009

Poruka Poslao: 16 Apr, 2009 12:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
DA bi piramida radila kao orgonski akumulator, mora se postovati nekoliko pravila.
NAravno-bitna je dobra orijentracija stranica prema stranama sveta. Drugo, bitno je da u piramidama ima vertikalnih supljina, odzaka koji usmeravaju orgon iz zemlje ka atmosferi...
Trece, bitno je da u piramidama, a narocito oko njih tece voda...
Takodje vazno je da se zna da pozstoji zemni orgon, i orgon u slobodnoj atmosferi.
To nisu dve iste vrste energije...

Na domak Sarajeva, po mome ubjeđenju, skup dokonih ,,duhovnjaka'' - dosjetio se kako si osigurati bogatstvo na racun ,,epohalnog otkrica'' - o postojanju ,,visockih piramida''...
Iduci tragom dezinformacije, naisla sam na jednu kompaniju koja okolopiramidalni teren (na koji cekaju ,,slobodni zidari'' - tacnije jeftina najamna radna snaga, rudari i mjesalice za beton) kamionima i sleperima istovaraju građevinske materijale.
Taj projekt licno dozivljavam kao vrlo nizak, anticivilizacijski, i antiljudski udarac drevnim civilizacijama, cije djelo su upravo piramide.
Blago receno - podrzavam sve pozitivne ideje, i ljude kreativce koji misle, grade, rade i stvaraju bilo sto, samo ne i nista sa zadnjim namjerama, tipa - prezentacije ,,neobrazovanim, primitivnim masama'' - i cijelome svijetu - kako je ,,moja'' civilizacija superiornija, drevnija od tvoje, i kako smo mi i niko drugi iskonski(ji) nosioci po dnk strukturi dominantni(ji) nosioci stvaralastva planetarnih pracivilizacijskih vrijednosti, daleko ispred svih drugih Evil or Very Mad
Takve projekcije vidim kao mentalno skrnavljenje praistorije, ili ti duhovni urbicid vs kulturocid i po svaku stopu planete Zemlje vrlo stetne istinocidne graditelje kula u oblacima. Mad
Dajboze pomozi? Ne ocekujem da rusis Laughing te ,,piramide'' Laughing ali bih voljela cuti tvoj stav o njima, ako je taj falsifikat uopste vrijedan tvoje ili bilo cije paznje.
 Nazad na vrh »
Inka

Poruka Poslao: 16 Apr, 2009 12:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::
Mozda samo relikt proslosti, problem je "buducnosti" ako ima nesto da se tako zove, a neizvjesna je.............jako
Izvjesno je da sto jedna ,,pametna'' glava osmisli, da hiljade ,,stupidnih'' ne mogu niti dokuciti. Izvjesno je da se na jednom mikro prostoru okupi par makro ,,mudraca'' od cijih duboko podzemnih i ,,visokoumnih'' radova jeste doslo za pocetak do izvjesnih tektonskih pomjeranja tla, u vidu zemljotresa, a sto se stvarno desava u utrobi Zemlje, postoje li ,,spontane'' erozije, pucanja, razvaline i sa kakvim posljedicama, e to jeste neizvjesno, na mikro prostoru koji - ne kazem da hoce - ali vjerujem da moze imati za posljedicu katastrofu ,,malo'' sirih razmjera, krivicom tzv. ljudi koji zive samo svoj trenutak zivota, bez jucer i sutra... a takvih ,,majstora svoga zanata'' danas ima vise nego previse.
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 16 Apr, 2009 18:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Piramide u Visokom nisu piramide.
To su brda koja su malcice doradjena nekada jako davno.
Upoznao sam Semira i bio prvi covek koji je otkrio podzemene tunele...
Ona jesu energetske masine, ali su dosta ruinirane , jer je ogromna kolicina materijala (kamena) odvlacena hiljadama godina. Da ne pricam o prirodnim elementima.

Ipak najfascinantnija energetska masina tamo se ne nalazi u Visokom, nego u selu Vratnici.
Prava energetska masina, koja salje energiju ka cini mi se Orionu...
Bio sam tamo , skoro da sam se onesvestio od energije koja kulja iz tog "energetskog topa"...
Mislim da je Semir preterao sa pricom da su to arheoloski zanimljivi artefikati...
Time se sukobio sa zvanicnom naukom..
Nista mu to ne valja, lepo sam mu rekao, ali on je uporan i gura svoje...
Zato vise i ne idem tamo...To je sve moglo mudrije da se uradi...
Rekao sam mu i svoje misljenje 2006...
Hoces li sada da ja iz Srbije kupim svo ovo oklono zemljiste i da za 5 godina budem multimilioner...??
Da li je to cilj pitao sam ga?
Spustio je pogled...
Jedno je otkrivati pravu istinu, a sasvim nesto drugo zaradjivati na njoj....
Eto, ne znam da li sam ti nesto pomogao uopste...
Inka

Poruka Poslao: 17 Apr, 2009 01:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam ocekivala, i veoma me raduje da si ti vidio Semira i te njegove ,,piramide'' - Sunca, Mjeseca, etc., jer meni se bas nije islo gledati u nista iz razloga sto kad sam prvi puta cula njegovu medijsku promociju, sva njegova prica tuknula mi je na laz.

Sto i kako sam trazila, tako sam i dobila, mislim na pomoc, koja to zapravo i jeste, i na cemu ti veliko hvala Dajbog.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUH RTNJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3  Sledeci
Strana 1 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ŠAUMBRA SIMPTOMI 73 Vakan Tanka 44596 13 Jul, 2011 00:09 am
one Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KAKVA NAM JE VODA ? 35 Dušan 29964 12 Apr, 2011 12:08 pm
3.1415926535... Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246417 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka O SMRTI I ŽIVOTU 30 easy 18433 13 Sep, 2009 02:27 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KO JE TRENUTNO NA FORUMU 23 Dušan 18689 24 Maj, 2009 02:16 am
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ima smisla naplaćivati ili ne isceljujuće sposobnosti 20 Litlneks 11116 16 Mar, 2009 13:53 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PETROLEJ KAO LEK 0 ENEMOON 24944 15 Avg, 2008 10:52 am
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)