E konačno i ja da se priključim
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA I PISMA PODRŠKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
slobelx

Pridružio: 07 Maj 2009

Poruka Poslao: 13 Maj, 2009 06:53 am    Naslov: E konačno i ja da se priključim
Odgovoriti sa citatom

Veliki pozdrav svima odreda. Ime mi je SLobodan iz Novog Sada sam. Imam tek 36 godina i toliko jos toga da naucim i dozivim . Veliki broj tema sa Vaseg, a sada i mog foruma su predmeti moga istrazivanja i polemisanja sa ljudima u mom oktuzenju. Po prirodi sam u pozitivnom, nasmejan i sa neiscrpnom energijom. Od skorijeg vremena tu energiju trosim iskljucivo na stvari koje me ispunjavaju na ljude koje volim i na ljude koji su zastali u samorazvitku , a za koje mislim da jos imaju sansu da se pokrenu sa mrtve tacke. Drugi za mene kazu da sam "dobar covek na dobrom glasu". Ekolog sam, zaljubljenik planine Tare (gde imam malu kucicu, ako budete dobri sa mnom, mozda vas i pozovem neki put u goste Wink ) Fruske gore, Dunava... Toliko za pocetak
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 13 Maj, 2009 08:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E vala konačno i ti da nam se priključiš. Welcome
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 13 Maj, 2009 12:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Pozdrav Slobelx,
i dobro nam došao na sajt i forum Objave !

Welcome4

.
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 13 Maj, 2009 14:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::

E vala, neka si.
Dobrodošao.
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 13 Maj, 2009 15:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala ti Petre, bolje vas našao.
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 13 Maj, 2009 15:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala ti Petre, bolje vas našao.

Ma ništa.
 Nazad na vrh »
slobelx

Pridružio: 07 Maj 2009

Poruka Poslao: 14 Maj, 2009 10:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

petar iz podgorice ::

E vala, neka si.
Dobrodošao.

Hvala Vam na dobrodoslici svima. S obzirom da sam trenutno na Tari, malo redje cu uspeti da se pojvljujem posto nemam bas svugde domet, sto se tice neta.

Pozdrav i osmeh svima!
 Nazad na vrh »
Micko

Pridružio: 30 Jun 2009

Poruka Poslao: 30 Jun, 2009 14:31 pm    Naslov: Malo da se prestavim
Odgovoriti sa citatom

Ovo sam zaista pravi ja verovali ili ne sa pet godina sam imao vizije i snove ne znam kako je nastalo neki kazu da je asrtologija zasluzna za to ali ja ne mogu da tumacim jer nisam procitao ali ja milsim u drugo nesto u boga jer mi burazer umro na porodjaju .Kasnije sam proucavao svoje moci i sposobnosti sa pet il sets godina sam imao prvo kontakt sa onim svetom.Nista me nije intesovalo nego taj odnos sa bogom i danas danju .Ovde vladaju ljudki zakoni a u raju bozji .Bog gleda sve i vidi sve preko njegovih ljudi i prima u raj cak pre njegove smrti .Evo na primer da vam pojasnim mesto raja ako ste obratili na ljude parove koji se osecaju dobro i uzivaju u medjusobnom drustvu,kako rade u istom vremenu istu radnju,prelaze na istu poziciju tela kao drugi.Za to postoji objasnjenje na istoj su frenkvenciji osecaju uzajamnu ,saglasnost,otvorenost,poverenje,harmoniju ,snaznu intelektnu vezu jednostavo se slazu.To moze da vazi kod prijatelja druga drugarice i naravno osobe sa kojom si .Ali u raju toga nema tamo se svi osecaju tako svi medjusobno povezani pa tome nece nikad kraj .Bio sam u raju pre svoje smrti pa bar jedno dve godine lezao na krevetu jedno mesec dana nisam ustao video svasta mesec sunce ljude andjele ma svasta .Keva se zabrinula za mene pa je me poslala kod nekog psihologa nije znala sta je samnom pa mi je psiholog preporucio terapiju ali to sam odbijaoali sam morao da ih uzimam i bio sam u pravu lekovi ne pomazu psicickim bolesnicima izleci se jedno 15 posto .Sva sreca imao sam vizju kada ne znate sta da uradite kada vas proslost i buducnost savladaju doce vizija sama od sebe cak i ako covek nema viziju .Licno iskustvo me je nateralo da ne verujem u djavola jer sam ga video jedno hiljadu puta i plasio ga se ali sam se suocio sa tim i ne verujem u djavola o to sto vidite pentagrame 666 to su samo ogranizajie kao ilimunati itd .Za mene je djavo antihrist kao sto su sloba hitler i bonaparta ubiti ljude a pritom ne opaliti pistolj ni jednim a recima i delima ubiti milione ljudi kao sto su oni
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 30 Jun, 2009 14:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vidim da si to ti stvarno Mićko.
Dobrodošao. Slobodno napiši sve što ti je na duši,
imaš izgleda toliko toga da nam kažeš konačno.
 Nazad na vrh »
Micko

Pridružio: 30 Jun 2009

Poruka Poslao: 30 Jun, 2009 16:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

slobodno samo pitaj sta te zanima
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 30 Jun, 2009 22:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zanima me zašto si počeo predstavljanje sa tim, da si to stvarno ti,
i šta će biti sa nama.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 01 Jul, 2009 01:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Pozdrav Micko,
i dobro nam došao na Objave !

Welcome4

.
ljiljao

Pridružio: 01 Jul 2009

Poruka Poslao: 03 Jul, 2009 10:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobar dan, evo i mene.
Malo sam se mučila oko tehničkih stvari, ali kad rešim ... Very Happy Prvi put se priključujem nekom forumu, jer sam stidljiva Embarassed , ali vi ste me zaista očarali Srce si! Pošto imam nekih problema sa uspostavljanjem interneta kod kuće, uglavnom ga koristim s posla i zbog vas ostajem i po sat-dva duže i svi me već gledaju čudno. Ali neka, vredi! Odlicno, vrlo dobro, prva ocena 3! Na ovom forumu ne zna se šta je bolje!
Inače, ova priča o duhovnosti, ezoteriji i sličnim stvarima me zanima još od detinjstva. Bila sam povučeno dete koje je jako mnogo čitalo i maštalo, no dosta dugo sam živela u uslovima u kojima sam doživljavala samo osudu, a nikako podršku. Ali otimala sam se ja uvek! A onda je došao "ovaj" život, deca,kuća, škola, posao i borba za golu egzistenciju. a moja lična interesovanja usput, šta ulovim. E od prošle godine Bog u meni (ili Ja u Njemu) traži svoje i ne odustaje Rolling Eyes Mnogo toga sam pročitala, nešto i probala, po negde krenula ... Pre oko dva meseca sam vas pronašla i zaljubila se Embarassed i eto "visim" na forumu kad god mogu. Svašta sam od vas lepo čula i naučila. Ne znam za što bi neko imao protiv ovoga "naučiti". Pa baš je lepo moći ceo život učiti. Možda je to tajna "večite" mladosti. Wink
Ne znam šta ću ja vama imati interesantno da kažem, ali imaću,znam, a do tada vas pratim, slušam i pitam. Imajte strpljenja molim Wink

A da, jako volim da se šalim, ali to kad se malo uklopim i opustim. Embarassed
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 03 Jul, 2009 11:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav, Ljiljao!

U jednom duhovnom učenju se kaže: kada je učenik spreman - pojavi se učenje/učitelj.

Tebi se, eto, "pojavio" forum...!
 Nazad na vrh »
energeticar
Iskušenik

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 03 Jul, 2009 12:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Liljao zelim ti srdacnu dobrodoslicu na forum OBJAVE!

Ovo drustvo je mnogo dobro i raznovrsno, prijatno ti druzenje
sa svima nama.
Neki vise pisu ,neki vise citaju ali svi smo tu da prosirimo svoja
znanja i shvatanja, da bi nam zivot bio laksi i lepsi.

POZDRAV IZ AUSTRALIJE SVIMA VAMA NA OBJAVAMA !!!!!!!!!!!!!!!!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA I PISMA PODRŠKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Strana 1 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200580 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118389 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149820 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702523 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98929 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1412965 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1635308 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)