MANIPULACIJA LJUDI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 01:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Heheh,Zvoncice,ne predvidjaj mi!Al'moze to za loto,nema frke!
Drexel

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 01:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen Rolling Eyes ... evo isao sam na search tvojih postova i citam ,pa ti vec imas velikog iskustva kada te duhovni vodici vode po lokacijama gde ces se kretati u buducnosti,a meni pricas da si pocetnik Rolling Eyes ,dobro u svakom slucaju linkove koje bi ti prosledio nebi imali smisla jer su to vezbe za odvajanje astralnog od ficikog i tako nesto,bas one totalno pocete.
Ako vec imas kontakt sa svojim vodicem mozes njega pitati za dalje instrukcije. Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
valen
Majstor

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 01:41 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Ako vec imas kontakt sa svojim vodicem mozes njega pitati za dalje instrukcije.

Da,vidim ih ali ne pricamo,ovo bas smesno zvuci.Hvala u svakom slucaju,izgleda da je put duhovnosti jedan usamljen put Cool Ipak to moras sam!

Nadam se da ti nije tesko islo citati moje postove,drago mi je!

Pozzz
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 01:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma neće me na na to...ne znam, valjda nije bitno ili ne treba... Podijelilo se bit će u familiji, brat od mog dede snjao brojeve pa dobio na Lotu, mene pripalo da želim da odem na magnetnu..
a opet, šta mi znači da i ovo vidim, kad ne mogu pomoć? nikad ne znam gdje će bit...Najgore mi je kad usred posla ili na kavi s društvom, skočim: potres!!!!!!! A svi kul. Sad sam uvela novu praksu: kad se počne trest, prvo se ogledavam oko sebe, ako je moguće da vidim da li drugi ljudi trče ili se izbezumljuju...ako ne, i ja se pritajim...znači=nije.
Možda to ovi ameri šalju valove Haarpom, pa mi se uvale u moje interne brain waveove.
Uuuuuuuuu, zavjera-sad kad im modificiram algoritam....
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 01:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Inace da pojasnim, to se dogadjalo u etericnom svetu,ne astralnom.Astral je meni izazov.Naravno da sam pocetnik.Ne bi ja da se zezam po astralu nego redom,citao si Talermana?Mislim da i ti imas kontakt sa duhovnim vodicem,nije valjda tu nesto cudno,to mogu svi.Sad,znam da je nedostatak komunikacije do mene,obavicemo i to.Sad cu ja da citam tvoje postove Smile
Drexel

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 01:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::

Citat:
Ako vec imas kontakt sa svojim vodicem mozes njega pitati za dalje instrukcije.

Da,vidim ih ali ne pricamo,ovo bas smesno zvuci.Hvala u svakom slucaju,izgleda da je put duhovnosti jedan usamljen put Cool Ipak to moras sam!

Nadam se da ti nije tesko islo citati moje postove,drago mi je!

Pozzz

Obicno ne citam nicije postove u nizu kada sam na ovom forumu,ali tvoje sam skoro pola prelistao Very Happy i nije mi bilo tesko,cak zanimljivo.

Vidis ih ali ne pricate? Pa i to je nesto. Pogledacu ko si ti pa cu ti javiti,vazi?
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 02:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas mi kazi ko sam a onda mi kazi kako si to saznao,ok?
Smile

Cast mi je sto si citao moje postove!
Drexel

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 02:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Ma neće me na na to...ne znam, valjda nije bitno ili ne treba... Podijelilo se bit će u familiji, brat od mog dede snjao brojeve pa dobio na Lotu, mene pripalo da želim da odem na magnetnu..
a opet, šta mi znači da i ovo vidim, kad ne mogu pomoć? nikad ne znam gdje će bit...Najgore mi je kad usred posla ili na kavi s društvom, skočim: potres!!!!!!! A svi kul. Sad sam uvela novu praksu: kad se počne trest, prvo se ogledavam oko sebe, ako je moguće da vidim da li drugi ljudi trče ili se izbezumljuju...ako ne, i ja se pritajim...znači=nije.
Možda to ovi ameri šalju valove Haarpom, pa mi se uvale u moje interne brain waveove.

Zasto ste optereceni valovima Harpa ,gde smeju da salju oni tako ljudima,nebi oni to radili.Provedes malo vise vremena udaljena od racunara i mobilnog i ima da se osecas vec bolje Smile.To su te frekvencije ,nema harpa sada.
 Nazad na vrh »
Drexel

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 02:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas mi kazi ko sam a onda mi kazi kako si to saznao,ok?
Smile

Cast mi je sto si citao moje postove!

Da da,hocu,ali nemam vremena sada posto paralelno radim..a sad moram da krenem na svecani bal nesvrstanih,pozdrav.
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 02:26 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam ni mislila sada,trebace ti neko vreme u mom slucaju za te tvoje radnje.
Nikada se nisam dobro provela na balovima nesvrstanih,ali ti zelim najbolje..

good night!
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 07:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drexel ::
Litlneks ::

Prouči dobro Vedsku civilizaciju i nauku o stvaranju mislenih slika pa se negde možda i pronađemo!!! Veliki je "greh" načinjen prema našim,pra pra precima,ne mojmo i dalje činiti!!!
Kako nije bitno da li su jeli ili nisu!!! Samo čisti iznutra vođeni unutrašnjim nadahnućem mogu tvoriti misaone slike koje će ostaviti energetski trag u Ikonama!
Proučite dobro nauku o stvaranju mislenih slika,baš dobro jer ona je izvor svih nauka i njom je vladao sam Isus !!!
Evo pomoći,tajna leži u jajetu...Jaje kokoške ,pile kokoški ispili.Jaje patke,rađa pače.Jaje orlice svetu donosi orla.Čime sebe osećate,to će se od Vas i stvoriti a još ako vere u to imate...

Znam brate Litlneks šta si hteo da kažeš,znam i o stvaranju mislenih slika.Ne znam zašto si tako oštro reagovao.Moj odgovor nije bio potpun,ako crtač tog dana jede manji posni obrok pa čak i na ulju misliš da neće uspeti da prenese odgovarajuću mislenu sliku vođen unutrašnjim nadahnućem ako crta sa puno ljubavi? Ja verujem da hoće.

Izvini ako je delovalo oštro,to mi nije bila namera... Slažem se sa tobom ali moraš priznati da nije isto. Naravno da će preneti mislenu sliku ali ona nikada ne može imati snagu kada je u potpunosti odradi pravi crtač i pri tom nekoliko dana ne konzumira hranu jer će celokupnu energiju usmeriti na misao a ne i na želudac...
Što se tiče snova,ako mislimo na isto onda si mnogo upravu brate,pogodak u centar...
Snovi su veoma bitni i danas čovek je potpuno zaboravio njihov smisao... Setite se Adama i pitanja kakav će sutra dan biti... Njegov odgvor je bio,onakav kakav ja poželim!!! Znao čovek da sanja i da ih maksimalno koristi... Wink
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 07:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi:
Citat:
Mali NEX:

E dobra ti ova fora sa Malim Nexom Laughing

Sto koristi Litlnex Englesk nick pored toliko pravoslavnih,pogotovo Ruskih? Bwoot

Salim se Litlnex!!!

Takav mi nadimak davno dali kada sam bio mali... Laughing Samo da znaš koliko bih voleo da ga zamenim jednim Ruskim ali sada je teško jer ne bih imao kontinuitet,već sve ispočetka... Wink
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 07:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svi skoro stvaraju neke mislene slike,neko svesno a većina nesvesno jer su isprogramirani dobro... Moje pitanje za sve glasi:Od čega zavisi čija Mislena slika (vizija) će imati najjaču snagu i nadvladati sve druge???

Mala pomoć... Setite se Mojsija i njegovog štapa kojeg pretvara u zmiju i faraonovih sveštenika,koji isto to rade,ali Mojsijeva zmija jede njihove... Wink
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 14:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Valen:
E dobra ti ova fora sa Malim Nexom Laughing

Smile . Tako mi je najlakse da si rastumacim njegov nick. LitlNeks = Mali NEX. Smile

Citat:
DAJBOG:
Lakse je da sa svescu zaronis U PLANETU...
To te manje kosta , a i neces cipele da poderes od obilazenja planete... Laughing

Odakle, da se zaroni u planetu? Gde tacno U? Dali iz svemira na povrsinu zemlje?
Ili iz svemira u zemlju (u lavu ili okean)? Ili iz zemlje u podzemlje, unutar sa druge strane gde sija sekondarno Sunce? ITD.
Fizicki, astralno, ili kako?

Ovo pitam jer nisam shvatio uopste tvoju poentu, pa da to razjasnis. Smile

Citat:
Zvoncica:

Ja mislim da su svi potresi bas takvi, izazvani od strane tamnih vladara (dark lords), ili programera, kako god da ih se nazove,
rade u korist porobljavanja ljudi, i suzbijanja spiritualnosti. Sire strah.

Poslednji izmenio Almsivi dana 01 Mar, 2010 14:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger MSN Messenger
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 14:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Mali NEX:
Moje pitanje za sve glasi:Od čega zavisi čija Mislena slika (vizija) će imati najjaču snagu i nadvladati sve druge???

Valjda Dusa sama ima svoje slike koje su najajce njoj.

Citat:
Mali NEX:
Mala pomoć... Setite se Mojsija i njegovog štapa kojeg pretvara u zmiju i faraonovih sveštenika,koji isto to rade,ali
Mojsijeva zmija jede njihove... Wink

Ali zmija je ipak zmija, i zmija je reptil. A reptili su nasi programeri. Smile
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 6 od 8

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 241807 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ljudi muve i ljudi pčele... 9 Vakan Tanka 6919 11 Dec, 2010 19:34 pm
Pitija Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi ljudi -centri novih energetskih mesta 65 jasna 23684 02 Dec, 2010 11:58 am
segrt Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35315 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ljudi, sve najbolje 13 Enoch 5926 02 Jan, 2010 19:05 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Velika Invokacija članova Foruma i ljudi dobre volje 0 Vakan Tanka 3672 16 Okt, 2009 23:41 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LJUDI- jako čudna bića! 173 Giba 42868 06 Okt, 2009 18:22 pm
istrazivac Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)