Energija Srbije i Balkana
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » UNUTRAŠNJA STRANA VETRA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
filip
Tragalac

Pridružio: 05 Maj 2010

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 12:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam u indiji bio na lepim mestima, tako da pricam o samoj vibraciji tog mesta. Sto se tice Ove bede ovde, nemojte se zavaravati da ovde ima ista posebno. Svi bi mi voleli da nekako budemo posebni, a da isto tako objasnimo kako smo zbog toga sto smo na posebnom mestu, zrtva svetskih zavera. Turci su ovde jahali iznad Dunava i Save 300 godina, a ispod 500. To se danas i vidi, a cak se vidi i ta razlika od 200 godina gde su na severu, Turke zamenili Austro-Ugari.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 13:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

filip ::
Ja sam u indiji bio na lepim mestima, tako da pricam o samoj vibraciji tog mesta. Sto se tice Ove bede ovde, nemojte se zavaravati da ovde ima ista posebno. Svi bi mi voleli da nekako budemo posebni, a da isto tako objasnimo kako smo zbog toga sto smo na posebnom mestu, zrtva svetskih zavera. Turci su ovde jahali iznad Dunava i Save 300 godina, a ispod 500. To se danas i vidi, a cak se vidi i ta razlika od 200 godina gde su na severu, Turke zamenili Austro-Ugari.

meni su ovakve izjave pokazatelj duhovnog slepila koje ovde vlada.Ma da me mozda ne ubedis da je onom mucenom stanovnistvu u Indiji bolje nego nama???Ili mozda stanovnistvu SAD-a?Molim te,molim te,nemoj...
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 16:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

SVUDA JE SVE POSEBNO...
ZAO MI JE STO TO TI NE VIDIS...
OSIM U INDIJI NARAVNO...

MI ODREDJUJEMO NASU STVARNOST...

ETO ZA MENE JE POSEBNA ULICA U KOJOJ SAM ODRASTAO, JEDNA TRESNJA, JEDNA REKA...
filip
Tragalac

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 16:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A sta si se ti nasao prozvanim? Zivim isto ovde gde i ti. Pre mesec dana mi je u Beogradu u gradskom, dosao lik sa pola noge pod gnojnom sepsom, da mi trazi neku kintu. Takvih prizora ima i ovde, a ne samo u Indiji. Da bi sa nekim diskutovao, teba pre svega da razumes sta ta osoba zeli da kaze. Ti si shvatio ono sto ti je odgovaralo da shvatis. Glupo je da TI procenjujes ko je duhovno slep, a ko nije. Da bi znao kome je bolje i gde, prvo treba da definises bolje, a onda da budes i tamo i ovde, pa da ocenu doneses malo objektivnije. To su dve razlicite planete. Mogu ti samo reci da je Indijac prosecnog njihovog finansijskog standarda, zadovoljniji od prosecnog stanovnika ovde. To da smo mi neki nebeski narod i ne znam sta je ogroman bullshit. Prijatno!

@ STRATKO

Ma posebna je i meni moja ulica, moj krevet, moja soba, ali posebna je meni, ali ne i tebi. Vidim ja svasta i ovde i bilo gde da odem, ali treba da znate da je Indija solarni pleksus planete.
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 17:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Potpuno si u pravu.
Treba da skoknem do Indije, pa cemo onda da nastavimo sa ovom diskusijom..
Sory...
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Pridružio: 29 Mar 2010

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 19:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima!

Vedam da V-Indija nije toliko posebna zbog specifičnih energija na pojedinim prostorima, koliko zbog toga što su tamošnji stanovnici nasledili najbogatiju riznicu vedske duhovne zaostavštine koju ostaviše naši drevni srbski preci-sveci VENDI/VINDI (VEDE, UPANIŠADE, JOGU, Mahabharatu, Ramajanu i ostalo) ...

Kao što vedam da će se i energija na prostorima Srbije i Balkana naglo uzdići tek kada napustimo zapadnjački materijalizam i počnemo da pripoVEDAMO i propoVEAMO o našim izvornim, vedskim duhovnim vrednostima ... Very Happy
 Nazad na vrh »
ENEMOON
Hodočasnik

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 19:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

. Mogu ti samo reci da je Indijac prosecnog njihovog finansijskog standarda, zadovoljniji od prosecnog stanovnika ovde. To da smo mi neki nebeski narod i ne znam sta je ogroman bullshit. Prijatno!.

Ja ne govorim uopste o finansijskim stanjima ,nebeskom narodu,ti nista ne vidis,sto rece stratko,sam stvaras sliku iako ja nesto drugo govorim.Energija ovog prostora je izuzetna a nebeskim narodom se ne moze nazivati narod kome je Bog sve dao a on i dalje pljuje po tome,tako da nisam od tih koji misle da je ovaj narod nesto posebno osim po tome da moze bas na ovom prostoru da prakticno poradi na sebi,sve mu je u tom pogledu na dohvat ruke.Zemlja je rajska ali je narod generalno toliko negativno nastriojen i 'slep' kod ociju da je to zalosno...Setite se samo izreke "Nije bogat onaj ko mnogo ima nego onaj kome malo treba" pa se zapitajte,koliko to vama treba da bi bili zadovoljni?
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 20:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ans i Eva Jargi ::

Kao što vedam da će se i energija na prostorima Srbije i Balkana naglo uzdići tek kada napustimo zapadnjački materijalizam i počnemo da pripoVEDAMO i propoVEDAMO o našim izvornim, vedskim duhovnim vrednostima ... Very Happy

Tako je brate Jargi, slažem se u potpunosti.
Thumleft
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Pridružio: 27 Nov 2008

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 22:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pre Indije, preporučujem da se prošetate do ovog mesta,

http://www.youtube.com/watch?v=0trX9QyetTI

i još par sličnih sa izuzetnim zračenjem pozitivnih energija, kao što je Đunis,Studenica ....

Nije tačno da ovde nema ničeg bitnog, i da je sve crno i grdno.
Ljudi su zaslepljeni, zobmirani i na izmaku snaga da bi bilo šta od ovoga o čemu Stratko priča nerazumljivim jezikom...

Srbija jeste predivna zemlja ali zapuštena u svojim urbanim delovima.

U Nišu u srednjoj školi Sremac postoji odeljenje maturanata sa prosečnom ocenom 4,8 ...
što svedoči o tome da imamo genijalnu decu ...o tome se ne piše u novinama, i na televiziji ne govori,, tamo se pumpa nešto drugo...
 Nazad na vrh »
filip
Tragalac

Poruka Poslao: 05 Jun, 2010 00:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ENEMOON ::

. Mogu ti samo reci da je Indijac prosecnog njihovog finansijskog standarda, zadovoljniji od prosecnog stanovnika ovde. To da smo mi neki nebeski narod i ne znam sta je ogroman bullshit. Prijatno!.

Ja ne govorim uopste o finansijskim stanjima ,nebeskom narodu,ti nista ne vidis,sto rece stratko,sam stvaras sliku iako ja nesto drugo govorim.Energija ovog prostora je izuzetna a nebeskim narodom se ne moze nazivati narod kome je Bog sve dao a on i dalje pljuje po tome,tako da nisam od tih koji misle da je ovaj narod nesto posebno osim po tome da moze bas na ovom prostoru da prakticno poradi na sebi,sve mu je u tom pogledu na dohvat ruke.Zemlja je rajska ali je narod generalno toliko negativno nastriojen i 'slep' kod ociju da je to zalosno...Setite se samo izreke "Nije bogat onaj ko mnogo ima nego onaj kome malo treba" pa se zapitajte,koliko to vama treba da bi bili zadovoljni?

Ne razumemo se ti i ja uopste, ali nema veze. Ti kontas da ja plitko razmisljam, ja kontam da ti mene previse bukvalno shvatas. Sve je ok...
 Nazad na vrh »
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 05 Jun, 2010 02:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alo drugari...koji vam je...iskulirajte,popijte vopi sada Very Happy

Kao prvo Srbija nije Beograd pa da je sva prljava i smrdljiva... Kao drugo narod je podlegao pritiscima i manipulacijama koje su bas ovde,u Srbiji,veoma veoma izrazene...a ti priticsi se jos uvek uvecacaju,i spolja i iznutra...ali...ko zna zasto je to dobro Smile
Vozdra svim ljudima i neljudima!
ENEMOON
Hodočasnik

Poruka Poslao: 05 Jun, 2010 09:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

]

Ne razumemo se ti i ja uopste, ali nema veze. Ti kontas da ja plitko razmisljam, ja kontam da ti mene previse bukvalno shvatas. Sve je ok...
Polako,shvatices Wink
filip
Tragalac

Poruka Poslao: 05 Jun, 2010 09:50 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ENEMOON ::

]

Polako,shvatices Wink

Ovaj komentar na moj komentar na zalost govori o tebi puno vise nego sto bi to zeleo. Nikad neces shvatiti Wink
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 05 Jun, 2010 11:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dosta je bitnije ono sto osoba ima u Srcu nego oko sebe.. ima u svakom delu sveta lepih mesta za hodocasce.. bilo je jako lepo u lazarevom kanjonu, na Rtnju, u klisuri visocice kod sela rsovci gde je pecina u kojoj zivese 500ljudi za vreme turaka, na kopaoniku u cetinarskim sumama i kod vodopada od 50m, na Vrsackim bregovima, na Taru tek treba da idem i u kanjon reke Tare.. ova mesta su dobra za ciscenje uma i srca od prljavstine (naravno i fizickog tela)..

a moze i samo da se sedi u podrumu i ne ide nigde ako radis na sebi svakog dana i meditiras mnogo (onda ulazis u svoje srce.. naravno to je lepse i lakse negde na planini ili kraj pitke reke)..

svako ima neki svoj ukus ali ovde gore sam naveo neke generalne markacije iz sopstvenog iskustva..

p.s. moze Vrindavan da se realizuje i u srcu to je ono sto je bitno.. kakav karakter imamo
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 05 Jun, 2010 12:23 pm    Naslov: Re: Energija Srbije i Balkana
Odgovoriti sa citatom

CaneBianco ::
Da li imate nekada osećaj kada odete van Srbije i Balkana celog,makar na kratko, da se nesto u vama otvori i neka unutrašnja teskoba i sputanost nestane?Ne mislim na teskobu izazvanu ekonomijom,politikom i ostalim budalaštinama, već nešto na nivou samog bića-kao da vazduh postaje slađi,noge lakše a misli jasnije... Ali ni traga nekim uvidima,spoznajama ili čemu drugom što ima dodira sa duhom.Na kakvom mi to tlu ovde zapravo živimo?Imam osećaj (a pošto ne posedujem mnogo znanja i prakse onda se oslanjam na osećaje:) da mi svi ovde imamo privilegiju koju imaju i stanovnici Indije, Egipta i sličnih mesta na kugli zemaljskoj da za jedan život naša duša ovde može učiniti više nego za pet života odživljenih po Švajcarskoj,Luksemburgu ili već gde.Kakva je to energija ili šta li već koja zrači iz ove tačke na kojoj živimo? Meni je jako često preteška i crna ali možda samo ne gledam u dobrom pravcu i kroz dobre naočare Cool

Dragi ljudi, draga braćo i sestre!

O ovim danima nisam htio da napišem nešto u ovom topiću pošto NIŠTA ne želim isprogramirati kao vaš "strani" posmatrać.....

Prije 10 ili 15 g. sam sam osjećao isto i kod nas u Slow. Jako dosta puta sam lutao "vani" i bilo mi je ok.... poput toga šta vi pišete o vašoj Srbiji...

Kad sam ja bio kod vas za 2 dana bilo mi je ok (Bg). Svidjao mi se je Kalamegdan, pa Avala, pa i grad Bg.
NIsam ćitao ovog topića do kraja ... ali istina je, da svaka zemlja ima nekvu kolektivnu energiju /i karmu itd u konaćnom smislu.

Ja znam i imao sam infose da kad ste bili u težkoćama istotako dobili ste puno puno energije raznoraznih planetarnih radnika svetlosti i istotako oni su dolazili kod vas u zemlju.

Prije 2 g. u Austriji prićao sam sa starom ženom 95 g, vješticom, koja me je naterala jer dolazim iz "Balkana" - rekla je, da ako ona gleda Sloveniju na duhovnom nivou, vidi iznad zemlje jednu sivu smedju boju poput zavese, zastora itd .... rekla je da to što smo si mi napravili trebat ćemo da sami pojedemo i sami proćistimo.

Eto ljudi: to su samo puke floskule....

NA forumu ovde ima ćak topić "Dali zlo objektiuno postoji" ..... hehhh
ako je to tako, onda sve je samo u našim glavama ....

Slićno privlaći slićno .....

I ako je u mojoj kući smedja energija: što mi to treba misliti i dajati joj snage da se debeli i jaća? Ako ima neka je ima meni je svejedno .....

KO može da stvar ocheni objektiuno i šta je "objektiuno" ?

Zato ja ne vjerujem tim pukim prićama: to su subjektivni programćići i programiraju vas/nas u tamu....
Idite van, pustite stvar jer oni koji znaju i koji djeluju u tom pravcu, itak sami proćišćavaju atmosferu .....

Samo idite ka svetlu i vjerujte u svetlo.... tama je svugde, ne samo na Balkanu, ima je i u New Yorku, pa na Mjesecu itd .... (samo primjer) ...

Ne hvatite se na ovakve programćiće ....nema vremena za to.

I ne vjerujte svemu što vam baba dala i rekla ....

Ako već smo kod ove teme: ja osobno puno bolje osjećam se na moru Jadranskom: e pa to i u Sloveniji ili u Hrv - svejedno mi je ..... tako da vidite da stvar je potpuno relativna i subjektivna od individualne percepcije...

Budite dobro i ćuvajte svetlo!

Pozdrav!
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » UNUTRAŠNJA STRANA VETRA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 3 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 241949 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246475 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702708 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko imate godina i šta želite reći o sebi? 34 Zockey 21011 09 Jun, 2010 07:38 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16728 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NERA dijeta- Čišćenje organizma sirupom javora 16 mokosh 29762 07 Sep, 2009 19:08 pm
Vijaya Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Manje teoretisanja, a više prakse... 19 talerman 10982 18 Jun, 2009 20:15 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)