ZNAK-PODZNAK ČLANOVA FORUMA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ASTROLOGIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 18 Jun, 2010 23:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragon White ::
Promjena je u svemu i tako treba da bude. Gdje bismo bili da nije promjena? Pitanje je samo kako gledamo na njih, da li apokalipticno ili ovozemaljski, obicno...meni je ovo drugo draze. Prihvati sto ne mozes promjeniti, uzivaj u dobrom, izvuci pouku iz loseg, jednostavno , bez komplikovanja i pretjerivanja u simbolici stvari. Biramo da budemo ovakvi ili onakvi, astrologija je zanimljiva, ali ne volim kad dobija taj apokalipticni predznak, niti kad se na ono znanja koje posjedujemo u toj oblasti isuvise mistifikuje sto se danas uveliko radi.Sto znam znam, ali postoji i ono sto ne znam, a kad ne znam , ne zelim da nagadjam, radije priznam. Voljela bih virnuti u tvoju natalnu...radoznalost cista, nista vise Smile Da ti kazem kao obican covjek obicnom covjeku rijec ili dvije o vremenu i energijama bitnim za nas svakodnevne pojave u ljudskom bitisanju ovdje i sada ili na vijek i vijekova... Smile Ako hoces prebaci mi podatke kad budes mogao

Pa meni se puno puta cini da se neka vidjenja iz Astrologije poklapaju sa vremenom.I ima istine u tome.Ali ne volim da se bakcem sa time svaki dan.Nekad volim i da ne znam kakav ce biti.I zanima me sta mislis o horoskopu sa 13 meseci,znas onaj fazon kad podelimo 364 dana na 13 ispadne 28.podelimo 28 na 4 nedelje.A 365 dan slavimo novu godinu:D Sta ti mislis o tome?A dacu ti cifre:Beograd, 9:45 , 08.02.1978.Ne znam kako da nabavim natalnu.Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dragon White
Iskušenik

Pridružio: 05 Jun 2010

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 07:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam pristalica Zodijaka od 13 znakova, mada me zanima. Citam o tome, ali se licno nisam nasla. Kad radis natalnu, ako uvrstis 13-ti znak, barem iz mog iskustva, slika nije realna.To je jos uvijek podrucje za istrazivanje. Moguce je da grijesim, jer se i nisam pretjerano mnogo bavila tim, ali da sam zavirila, jesam. Smile
S druge strane kineski i indijski horoskop su sasvim drugaciji od ovog naseg, ali su potpuniji...doduse ne znam da radim po indijskoj semi, za kinesku je vec nesto malo lakse. Predvidjanje na osnovu astrologije je moguce, ali kao sto neko na nekoj od tema rece, moguce je i prevazici aspekte svojim radom. Svi mi zelimo da znamo nesto o buducnosti, ali postoji i ono nesto sto ne zelimo da znamo. Ne znam da li si upoznat sa radom Lazareva, on lijepo kaze da je bilo koji vid proricanja buducnosti samo smjernica u kom pravcu smo sada krenuli, ali da se ta smjernica moze i izmjeniti, ako mi odlucimo da izmjenimo nacin razmisljanja svjesno ili ne. Npr. ako ides u nesto novo u zivotu sa negativnim predstavama o tome, negativno ce i biti, ali ako promjenis predstavu o tome u pozitivnu, bice dobro. Zvuci jednostavnije nego sto jeste, jer je vrlo tesko promjeniti neke stvari u svojoj glavi, a posebno promjeniti ih tako da zaista vjerujes u njih, jer samo onda rade u tvoju korist.
Sto se tvog natala tice, upravo cu da se bacim na pravljenje dorucka, ne smijem vise laptop da nosim oko sporeta jer jednom umalo da ga spalim Smile, pa cu da pogledam nakon toga kako izgleda biti rodjen u Beogradu tog dana i sata. Lijep pozdrav!
 Nazad na vrh »
Dragon White
Iskušenik

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 07:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prije nego sto se bacim na pripreme jela jos samo da ti kazem da si Bik u podznaku sa Mjesecom i Suncem u Vodoliji, ali mi se cini da to vec i sam znas Smile
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 11:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znas da je opasno Bikovima spominjati jelo?Very Happy Tise,probudices apetit.Eto sad mozes preko natalne da vidis kakav sam.A mnogo od toga je tacno u korenu.Sve zavisi kako se cita.A sto se tice ovog kalendara koji ima 28 dana u mesecu,to sam se igrao malo.Recimo 13 x 28=364 i 365 dan slavimo novu godinu.Mesecu treba 28 dana da napravi krug oko Zemlje.Kada bi imali 28 dana u mesecu,mogli bi da podelimo 28:4=7,znaci uklapa se perfektno.Imamo 4 nedelje i 7 dana u nedelji kao i sad.Sto bi znacilo da je danas 02.Juli 2010. Utorak,kojem dajem narandzastu boju.Oznacim ga sa tom energijom.A po ovome sam onda rodjen 11.02. u cetvrtak,sto oznacim zelenom.Svaki dan od 1 do 7 oznacim po energijama od crvene do violet.Sto znaci ako je sreda,onda je solar plexus cakra aktivnija,ako je subota onda trece oko i tako.Svaki dan ima svoju boju,energiju,frekvenciju.Tako se ja malo igram:D
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 14:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::

Dobro, ako ti je toplo. Mukice je smesna rec koju sam od tebe cuo. Smile

dat iz rajt mukice !
Almsivi ::
Ovan iskri. Strelac je inspiracija.

Da da znam.Davno je bilo to sa astro sećam se mesec u blizancima,sunce ovan,merkur ribe,venera bik,lilit i chiron isto negde,nah ne sećam se svega... glasses9
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 15:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDamo ::
  mesec u blizancima,sunce ovan,merkur ribe,venera bik,lilit i chiron isto negde,nah ne sećam se svega... glasses9

Zanimljivo mi je kad su kod osobe Sunce,Merkur,Venera u razlicitim znacima!
Kod mene sva tri u ribama.
E,Jupiter mi je u Blizancima.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
Dragon White
Iskušenik

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 17:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nosferatu ::
Znas da je opasno Bikovima spominjati jelo?Very Happy Tise,probudices apetit.Eto sad mozes preko natalne da vidis kakav sam.A mnogo od toga je tacno u korenu.Sve zavisi kako se cita.A sto se tice ovog kalendara koji ima 28 dana u mesecu,to sam se igrao malo.Recimo 13 x 28=364 i 365 dan slavimo novu godinu.Mesecu treba 28 dana da napravi krug oko Zemlje.Kada bi imali 28 dana u mesecu,mogli bi da podelimo 28:4=7,znaci uklapa se perfektno.Imamo 4 nedelje i 7 dana u nedelji kao i sad.Sto bi znacilo da je danas 02.Juli 2010. Utorak,kojem dajem narandzastu boju.Oznacim ga sa tom energijom.A po ovome sam onda rodjen 11.02. u cetvrtak,sto oznacim zelenom.Svaki dan od 1 do 7 oznacim po energijama od crvene do violet.Sto znaci ako je sreda,onda je solar plexus cakra aktivnija,ako je subota onda trece oko i tako.Svaki dan ima svoju boju,energiju,frekvenciju.Tako se ja malo igram:D

E, ni Rakovi nisu nista bolji kad je jelo u pitanju! Smile Podznak mi je donio ljubav prema kulinarstvu, pa jedva docekam vikend da napravim pravi obilni dorucak Smile a i rucak i veceru, da se ne lazemo Smile. Interesantan ti je natal, napisacu ti ovih dana nesto o tome. Sto se proracuna tice, svejedno si Vodolija Smile, mada ti je igra bojama i energijama zanimljiva. Svi se mi negdje igramo s njima, npr. osjecamo da nas privlaci jedna boja u odredjenom vremenskom periodu,pa kad pogledamo u ormar stvari koje smo tad kupili su npr. sve plave ili sve zelene samo u nijansama. MIslim da to ima veze sa onim sto ti nedostaje, tacnije neko je jednom to rekao, a ja se slazem, da covjek trazi onu boju ciji mu kvalitet u tom trenutku nedostaje u zivotu, jer svaka boja ima svoju snagu i odredjeni energetski potencijal.
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 20 Jun, 2010 13:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam sve pogledao vec kakav sam u tim opisima i mnogo toga se slaze.I ti znas kakve su vodolije samo nesto izmisljaju,pa tako i ovo sa 28 dana.Samo nesto izmisljam da bi bio posebno,tipicno vodolija,out of space. Wink
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 20 Jun, 2010 17:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
BGD:
Da da znam.Davno je bilo to sa astro sećam se mesec u blizancima,sunce ovan,merkur ribe,venera bik,lilit i chiron isto negde,nah ne sećam se svega... glasses9

Smile

Citat:
Nosferatu:
Ja sam sve pogledao vec kakav sam u tim opisima i mnogo toga se slaze.I ti znas kakve su vodolije samo nesto izmisljaju,pa tako i ovo sa 28 dana.Samo nesto izmisljam da bi bio posebno,tipicno vodolija,out of space. Wink

Smile
Bradati Simche
Na duhovnom putu

Pridružio: 31 Maj 2010

Poruka Poslao: 20 Jun, 2010 21:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

SHKORPIJA STRELAC...

za malo da budem dupla shkorpija...5 minuta cini chuda..
tako da mi je ascedent tu negde...zmijonosha....strelac Smile
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Alphilda
Napredni tragalac

Pridružio: 08 Avg 2010

Poruka Poslao: 12 Avg, 2010 08:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo da se i ja (astroloski) predstavim.

Sunce (znak) u ribama / 5. polje. trigon sa plutonom i kvadrat sa uranom

Asc (podznak) u vagi, venera u ovnu u egz. konjukciji sa marsom i lilith. Pluton u prvom polju.

Mesec u blizancima u osmoj kuci.
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 12 Avg, 2010 13:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alphilda ::
Evo da se i ja (astroloski) predstavim.

Sunce (znak) u ribama / 5. polje. trigon sa plutonom i kvadrat sa uranom

Asc (podznak) u vagi, venera u ovnu u egz. konjukciji sa marsom i lilith. Pluton u prvom polju.

Mesec u blizancima u osmoj kuci.

Pozdrav Plutonki Pozdrav

http://66.7.221.86/~objave/phpBB2/viewtopic.php?p=47971#47971
Alphilda
Napredni tragalac

Pridružio: 08 Avg 2010

Poruka Poslao: 12 Avg, 2010 18:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Starcy,

imam tu sreću da nemam jednu dominantnu planetu, niti jednog konačnog dispozitora karte.
Kažem sreću, jer zaista mislim (krajnje subjektivno, vrlo moguće i po principu 'kiselog grožđa") da je ovako život lepši.

Glavne planete u kati su mi ipak uran, jupiter, mars i pluton. Možda previše njih za poziciju "glavnog", ali za sada vlada fina demokratija... Laughing

Hvala na dobrodoslici Smile

I drago mi je da si tu, da možemo da diskutujemo Wink
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 12 Avg, 2010 20:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Alphida, retko sam ovde a još redje pišem na Astrologiji Smile Jedino ako me nešto ekstremno povuče pa se oglasim Very Happy

A moje zapažanje iz prakse je da SVI ljudi koji imaju Plutona u prvom polju ili u konjukciji sa Asc, Suncem ili Mesecom imaju jednu posebnu vrstu energije i sve ono što sam pisala o Plutonu. I njih sam nazvala "Plutonci". Nisu kao Škorpije, mnogo su mračniji od njih - na jednom suptilnom nivou postojanja.

Samo ti piši a ja ću ponekad da uskočim sa nekim svojim zapažanjem Very Happy
kamilica
Hodočasnik

Pridružio: 29 Dec 2008

Poruka Poslao: 14 Avg, 2010 16:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uf, sad... Mračnije od Škorpije...
Pa toliko si me prestravila s tim, da mi dođe da se zavučem u neku mračnu rupu i iz nje ne izlazim.

Nego, ajde malo elaborirajte tu stvar sa dominantnim planetama, ako biste bile ljubazne, drage „Plutonke“, baš me interesuje.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ASTROLOGIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeci
Strana 11 od 13

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30279 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVA VAŠA PITANJA ZA ADMIN-a I UREDNIKE 899 Dušan 287421 03 Sep, 2011 15:36 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118375 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89965 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li dobro i zlo OBJEKTIVNO postoje na ovom svetu? 289 easy 67494 05 Jun, 2010 12:02 pm
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljene knjige na sajtu "Objave" 0 Analeta 6497 19 Jan, 2009 12:43 pm
Analeta Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVI KOMENTARI I SVA PITANJA ZA ČLANOVE FORUMA 4 Dušan 5828 22 Mar, 2008 17:21 pm
Dušan Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)