Oslobadjanje zarobljenih osecanja iz tela magnetom
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ALTERNATIVNE METODE, NARODNA MEDICINA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Qwerty

Pridružio: 13 Jul 2009

Poruka Poslao: 13 Jul, 2009 15:01 pm    Naslov: Oslobadjanje zarobljenih osecanja iz tela magnetom
Odgovoriti sa citatom

Ovo je kratko uputstvo izvuceno iz knjige "Sifra osecanja" od Bredlija Nelsona. Oslobadjanjem zarobljenih osecanja iz tela je moguce spreciti oko polovine svih bolesti. A najcesce se i postojece bolesti same povuku nakon sto se oslobode zarobljena osecanja koja ih izazivaju. Telo ima moc samoizlecenja tako da je ponekad dovoljno osloboditi zarobljena osecanja i bolest sama nestane... Ja sam ovde napravio kratko uputstvo koje sam izvadio iz knjige i sazeo tako da je razumljivo za svakog. Sama tehnika je vrlo jednostavna, potreban je samo jedan magnet i to je sve...

Skinite uputstvo odavde:
http://rapidshare.com/files/253856041/EK.zip

Koga zanima vise o ovome, ovde je knjiga na engleskom. U njoj ima jos mnogo toga zanimljivog: lecenje male dece, nemocnih i zivotinja istom ovom metodom, lecenje na daljinu itd...

http://rapidshare.com/files/255571203/EK1.zip

Poslednji izmenio Qwerty dana 14 Jul, 2009 03:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 13 Jul, 2009 20:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Pozdrav Qwerty !
Želim ti srdačnu dobrodošlicu na sajt i forum Objave !

Qwerty

Poruka Poslao: 14 Jul, 2009 16:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala, bolje vas nasao. Smile
 Nazad na vrh »
nardo
Tragalac

Pridružio: 25 Maj 2009

Poruka Poslao: 15 Jul, 2009 21:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Owerty i ja ti želim dobrodošlicu na sajt i forum.

Zanimljivo je ovo što si nam dao, i hvala na trudu što si nam to lijepo prezentirao.
Ovo je nešto slično kao i Theta iscjeljivanje, samo se radi sa magnetom, dok kod Thete to radi Bog.
 Nazad na vrh »
Qwerty

Poruka Poslao: 16 Jul, 2009 09:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Koliko ja znam, jedino je jos uz pomoc EFT-a moguce osloboditi zarobljena osecanja iz tela. I to samo ona koja osecas u tom trenutku dok je sa ovom tehnikom moguce osloboditi sva zarobljena osecanja. Koja si ti zarobljena osecanja oslobodio uz pomoc Theta isceljivanja?
Inace, ne mora se raditi magnetom, moze se raditi sa bilo kojim izvorom energije sa kojim se oslobodi zarobljeno osecanje. Dakle, cilj je OSLOBODITI zarobljeno osecanje koje se nalazi u telu.
 Nazad na vrh »
nardo
Tragalac

Poruka Poslao: 17 Jul, 2009 10:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Širok je to popis.Samo na naprednom tečaju Thete padne ih toliko da bi nam trebalo 200 života da ih skinemo normalniom putem......tako kaže Vianna osnivačica Thete.

Ne bi možda bilo loše da proučiš i Thetu jer ona još to znanje koje imaš proširuje do nazamislivih mogućnosti....zato jer je uključen sam Bog kao izvor energije.....

Imaš i na forumu informacija o Theti....toplo preporučujem.
Inače mislim da se jako dobro nadopunjuju Eft i Theta...jer za onog tko ne postigne kontakt sa sedmim nivoem..tj. s Bogom.....može se poslužiti i sa običnim magnetom....kao izvorom energije..... Idea Idea
Zato mislim da je to dobra kombinacija...

Pozdrav...
 Nazad na vrh »
Qwerty

Poruka Poslao: 21 Jul, 2009 08:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

nardo ::
Širok je to popis.Samo na naprednom tečaju Thete padne ih toliko da bi nam trebalo 200 života da ih skinemo normalniom putem......tako kaže Vianna osnivačica Thete.

Ne bi možda bilo loše da proučiš i Thetu jer ona još to znanje koje imaš proširuje do nazamislivih mogućnosti....zato jer je uključen sam Bog kao izvor energije.....

Inače mislim da se jako dobro nadopunjuju Eft i Theta...jer za onog tko ne postigne kontakt sa sedmim nivoem..tj. s Bogom.....može se poslužiti i sa običnim magnetom....kao izvorom energije..... Idea Idea

Pozdrav...

Ne znam sta "padne" ali ako mislis na zarobljene emocije onda sumnjam da govoris istinu. Jer ja mogu da oslobodim najvise 7 zarobljenih emocija odjednom. Zato sto postoji "eho efekat" i javljaju se emocionalni usponi i padovi sto nije bas prijatno ako se oslobodi tako puno odjednom.
Ali posto ja ionako ne verujem u boga, onda ja izgleda ni nemam sta da trazim na ovom forumu. Ali ako nekog zanima ova tehnika, ovo je univerzalna stvar i ne mora se verovati ni u sta, ovo deluje bez obzira da li verujes u boga ili u ovu tehniku ili ne.
Pozdravljam sve i zelim vam svima dobro zdravlje!
 Nazad na vrh »
nardo
Tragalac

Poruka Poslao: 21 Jul, 2009 16:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Querty ja to nisam izjavio samo sam prenio.
Napredni tečaj Thete traje 3 dana i dosta toga se promjeni.

Vidio sam vlastitim očima kako padaju razni blokovi....bude tu suza , i šokova....A i sam sam osjetio dosta toga...
Ali kada je ona to rekla mislila je i na instalacije raznih osjećaja,vjerovanja, ...itd ne samo skidanje blokada.

Dalje, mnogo toga praktičar radi i poslije tečaja tako da puno toga se može riješiti.

U Theti sve Bog iscjeljuje pa ako u njega ne vjeruješ možda to i nije najbolja tehnika za tebe....
A što se tiče foruma vjerujem da velika većina ovdje vjeruje u Boga.
Bit ćeš poprilično usamnjen.....

Ali i dalje mislim da ne trebaš odbaciti Thetu....samo se ti umjesto Boga prihvati magneta kao izvora energije.....
Ali i EFT će ti biti dovoljan, ako ti tako više voliš. Ja sam samo htio pomoći da tu tehniku ako želiš proširiš.

Pozdrav....
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 21 Jul, 2009 20:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Qwerty ::
nardo ::

Pozdrav...

Ne znam sta "padne" ali ako mislis na zarobljene emocije onda sumnjam da govoris istinu. Jer ja mogu da oslobodim najvise 7 zarobljenih emocija odjednom. Zato sto postoji "eho efekat" i javljaju se emocionalni usponi i padovi sto nije bas prijatno ako se oslobodi tako puno odjednom.
Ali posto ja ionako ne verujem u boga, onda ja izgleda ni nemam sta da trazim na ovom forumu. Ali ako nekog zanima ova tehnika, ovo je univerzalna stvar i ne mora se verovati ni u sta, ovo deluje bez obzira da li verujes u boga ili u ovu tehniku ili ne.
Pozdravljam sve i zelim vam svima dobro zdravlje!

Mislim..Qwerty..dakle..od kud ti ideja da trebaš u bilo koga ili bilo što vjerovati da bi učestvovao na forumu.Ovo što si nam donio i prezentirao če zasigurno koristiti mnogima ako si daju truda.

Samo nastavi iznositi svoja iskustva i sjeti se da nitko nije dostojan da sudi...a niti itko to radi. Pusa.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Qwerty

Poruka Poslao: 26 Jul, 2009 19:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Izvinjavam se, mozda sam grubo reagovao, zbog jednog loseg iskustva. Naime, na jednom drugom forumu sam izvredjan i ponizavan od jedne clanice samo zato sto sam izjavio da ne verujem u boga. Mislim da je pravo svakog da veruje ili ne veruje u cega god zeli, to nam ne moze niko zabraniti. Uglavnom, ja sam dosao na ovaj forum u dobroj nameri, da podelim sa vama ovaj nacin lecenja jer verujem da moze nekom pomoci. Inace, ovo lecenje se zove "emocionalni kod".
A pogledacu i Theta lecenje. Smile

Poslednji izmenio Qwerty dana 26 Jul, 2009 19:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 26 Jul, 2009 19:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Qwerty ::
Izvinjavam se, mozda sam grubo reagovao, zbog jednog loseg iskustva. Naime, na jednom drugom forumu sam izvredjan i ponizavan od jedne clanice samo zato sto sam izjavio da ne verujem u boga. Mislim da je pravo svakog da veruje ili ne veruje u cega god zeli, to nam ne moze niko zabraniti. Uglavnom, ja sam dosao na ovaj forum u dobroj nameri, da podelim sa vama ovaj nacin lecenja jer verujem da moze nekom pomoci. Inace, ovo lecenje se zove "emocionalni kod".

Zahvaljujem ti na ovim informacijama koje si podijelio s nama.Ako koga zanima kao dopuna ovom načinu liječenja je izrada prstena sa dva magneta koji se nose na malom prstu.Pomoću oviuh prstenova snovi postaju lucidniji,reguliraju se polovi organizma i mnogima pomažu u proširenju svijesti.Ukoliko nekog zanima stavit ću link za izradu i objašnjenja kako se koriste.

Inače za liječenje energijama nije neophodno bilo kakvo vjerovanje onog koji se liječi . Potrebna je samo zahvalnost za izlječenje.

Pusa.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
nardo
Tragalac

Poruka Poslao: 30 Jul, 2009 20:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Qwerty,

Da nezgodno je kada te napadaju.Mislim da na ovom forumu te niko neće napasti zbog toga....ali nikad se ne zna....

U svakom slučaju preporučujem, nemoj to primati previše srcu, ali možda je i to znak da postoji neka zarobljena emocija koja čeka da je se ukloni....

Još jednom dobro ti nama došao....

Pozdrav....
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ALTERNATIVNE METODE, NARODNA MEDICINA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 202192 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 119000 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 150573 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1716123 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 99383 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1428319 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1647933 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)