URAN
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ASTROLOGIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 19 Jun, 2011 15:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::
valen ::
Uh,pa onda njega,obzirom na intelekt i nezavisnost jednog urana kao vise oktave merkura, definitivno nista, sem njega samog, ne moze impresionirati..(njemu nikako ne fale drugi da ga nadopunjuju)..osim- naravno- ljubavi!

Pa vec ako ste zajedno,definitivno je impresioniran. Smile

Pa povezi - impresioniran ljubavlju-zaljubljen.
Za ostalo si teska mnogo za drustvo,ali ne zbog neke posebne osobine ili ekscentricnosti vec zbog velikog unutrasnjeg nezadovoljstva.

Impresioniran ljubavlju - zaljubljen. Tačno, ali u koga? U mene sasvim sigurno nije. A pošto očigledno nisam bila dovoljno jasna, jer nisam precizirala prirodu odnosa ukratko ću opisati osobu o kojoj se radi. U pitanju je rođak mog muža koji trenutno živi u Rusiji, a kod nas je svratio kad je bio na proputovanju i obilasku rođaka.

Šta me je fasciniralo? Njegova nesputana ludost i neviđena originalnost. Znajući da je luda Vodolija, odveli smo ga u lokalnu kafanu, koja ima najbolje pečenje u gradu, a zove se "Biblioteka kod Milutina". Kafana čak ima i police sa knjigama po zidovima!

Kad su izneli oval sa mesom na sto, on je vrlo glasno opevao opelo "jadnom prasetu koje je žrtvovano zbog nas".

Meni je rekao da je fasciniran i da me doživljava kao ikebanu Razz Razz Razz

Ženio se devet puta, a sada ima preko 50 godina. Kaže da to nije problem i da ne garantuje da se neće ženiti još koji put. Zato sam i postavila pitanje o broju sekundi potrebnih za zaljubljivanje. Pitanje je dato kroz šalu naravno, ali zanimljivo je za razmatranje, barem meni.

A sad da se vratim na ostatak tvoje priče, koju sam doživela kao lični napad na sebe,a ne razumem zašto.

Citat:
Za ostalo si teska mnogo za drustvo,ali ne zbog neke posebne osobine ili ekscentricnosti vec zbog velikog unutrasnjeg nezadovoljstva.

Kada smo to ti i ja bile u društvu pa procenjuješ da sam mnogo teška za društvo i da imam ogromno unutrašnje nezadovoljstvo? Koliko se sećam, nismo se lično upoznale niti smo komunicirale na bilo koji način.

Olako etiketiraš ljude i daješ procene a to nije dobro za tvoje međuljudske odnose.
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 19 Jun, 2011 15:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy ::

Koliko se sećam, nismo se lično upoznale niti smo komunicirale na bilo koji način.

Olako etiketiraš ljude i daješ procene a to nije dobro za tvoje međuljudske odnose.

Koliko se secam,nismo se licno upoznale niti smo komunicirale na bilo koji nacin.
Olako ocenjujes ljude a to nije dobro za tvoje medjuljudske odnose.

I znas sta jos,aj ne s...
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 19 Jun, 2011 15:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Valen, ako želiš da se svađaš samnom, pređi na pp.
pluton
Iskušenik

Pridružio: 24 Nov 2010

Poruka Poslao: 19 Jun, 2011 21:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ništa ti ne brini, vodolije su naj i zaljubit će se u tebe brzo ako ga smotaš. a ako ga dobro smotaš, bit će zaljubljen dugo, dugo Razz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 20 Jun, 2011 05:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da bi se Vodolija zaljubila ,mora da bude dugo ,dugo sa nekim prijatelj.Kod nje se ljubav radja iz prijateljstva .A kada se zaljubi onda moze da bude zaljubljena "vecno ",jako jako dugo. Smile
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 20 Jun, 2011 07:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Slazem se sa time Saro i plutone.Ako se vodolija dobro smuva,daje sve od sebe.A to ko ceni,imace dugu dugu lepu vezu.Very Happy ko razume razume,ko ne ne.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ASTROLOGIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12680 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 91977 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 41688 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 30376 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42707 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35654 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Galaktički Plimni Val Svjetlosti 2 adminfob 16038 28 Jan, 2008 02:24 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)