Izjave nedelje
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVITI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 06 Avg, 2009 07:37 am    Naslov: Izjave nedelje
Odgovoriti sa citatom

Kamilica - "Nervoza, nezadovoljstvo i iščekivanje mogu da se iskoriste i na konstruktivan način, dragi Sale, a ne da se istope u alkoholu."

Sale: "Sa kalsnjikovom u svakoj ruci cu uterivati ljude u duhovnost ako treba."

Starcy: "Ne smemo posustati na putu ka boljoj budućnosti, koju su krvlju zacrtali naši pali drugovi"

Plavi zrak: "Ljudi, vidim da vas nema, ali, kada vas bude bilo, znajte da je ovo jedna saznajna prekretnica!"

Marija: "Znas li da je kod mase ljudi, koji su lezali u Lazi, naj aktivniji Uran?! Znas, je l'?"

Enemoon: "Oко 10.000 људи у Kини у карантину због плућне куге".

Zvončica: "Kako su zgodni, svi redom...a onaj jedan Španjolac tek, šta ga je kamera stalno prikazivala, mljac... dugo nisam vidjela tako zgodne muškarce, majke mi."
Olena
Napredni tragalac

Pridružio: 21 Jun 2009

Poruka Poslao: 08 Avg, 2009 20:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Very Happy

Pošto sam ja tvoja obožavateljka iz senke,
potpuno te podržavam i vapim...

Daj još!
Mislim ako nisi u astralu.
A može i odatle.
Wink
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
kamilica
Hodočasnik

Pridružio: 29 Dec 2008

Poruka Poslao: 09 Avg, 2009 21:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A gde može da se vidi taj Španjolac?
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 10 Avg, 2009 04:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Olena ::
Very Happy

Pošto sam ja tvoja obožavateljka iz senke,
potpuno te podržavam i vapim...

Wink

Od ovog trenutka, ja tebe obožavam javno.
Olena
Napredni tragalac

Pridružio: 21 Jun 2009

Poruka Poslao: 10 Avg, 2009 08:41 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Šta reći.... Embarassed sam.
herc si.
Zbog tebe ću morati da skoknem do Malkuta!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 02 Jan, 2010 14:47 pm    Naslov: Moja kuća u selu www.objave.com. - Eksperimentalno -
Odgovoriti sa citatom

Olivera Stevanovic ::
Ovo je idejno rešenje moje kuće u selu Objave.

Moje stranice u knjizi Objave, ili neka druga asocijacija, za moje ćoše.
U kući bih imala sobu gde kačim svoje fotografije, prijemno sanduče za privatnu poštu, i sobu za svoje postove, tj pričice ili zapise koje sastavljam ovde iza monitora a posle čitanja knjiga sa sajta ili foruma, ili posle nekog događaja u mom realnom životu, a za koji sam procenila da može biti od koristi nekom drugom. MOJE OBJAVICE s kojima ne bih gnjavila na forumu.

Ono na šta sam ja obratila pažnju a nekom promaklo... na pr.
Možda prozorčić i opcija za chat. Za brzo pričanje... Ispijanje kafice ili piva..

Ovde ćete moći da mi ostavite svoje komentare, ili postavite pitanje. Prepakovana pp.

Ono malo prestrašeno dete koje čuči u meni, i u svakom od nas, bi se povuklo sa svojim idejama i predlozima, i od svega ovoga ništa ne bi bilo. Pa ovo čisto da probam...

Uvodjenje ovakvih ličnih prezentacija ne bi ugrozilo postojanje foruma i prepiske na njemu, jer one već postoje .

Ovo je, ponavljam, pilot–stranica, i čini mi se da bi deo sajta – SELO – trebalo da stoji na home stranici , sa svim svojim alatima i prozorčićima.

Moj motiv nije da se pravim važna, niti da se promovišem, jer to niko ni na forumu ne radi.. Slike koje bih postavila, već postoje u mojim on line albumima, i to su uglavnom pejzaži, biljke, i još ponešto čega nema u novinama i na tv-u. Ovo je moj album Rtanj.

http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid=2024492&id=1172970482&page=2

( ova adresa samo iz jednog razloga, jer me mrzi da kopiram i ponovo ubacujem slike na neki hosting sajt, i blabla... i nikako ne otvaram raspravu o fb, gde one stoje )

Moj motiv jeste povezivanje posetilaca sajta, na neki nov način, slično kao i na drugim social networking sajtovima, a koji svakako ne ugrožava postojeću komunikaciju . A koji bi premostilo nemogućnost putovanja i stvarnog realnog druženja. Vesnu sam videla, a večeras i Aleksandru, i to mi mnogo znači.

Radi se samo o doradi i dosistematizaciji informacija i o povezivanju .

Webmaster mi je preporučio blog, ako ovo ne uspe, ali blog je isto tako samotnjačka stvar , jeste on line dnevnik, ali je i odlazak sa sajta, kao što je i klik za gledanje fotografija, na nekom drugom mestu, ili praćenje linkova koji te odvedu u internet šumu, i zalutaš čas posla. Htela sam da sve to bude pod istim krovom. Jer ako odete na ovu adresu koju sam dala, da vidite moj album Rtanj, ko zna gde odoste posle ... a to mi nije namera.

Pa šta da vam kažem . Podržite moj predlog , ili me prosto ignorišite, samo nemojte opet o silama tame, i o opasnostima, koje nose javni profili, jer ovde osećam kako struji druga vrsta energije, i odatle mi i volja da ovako nešto pokušavam... ( brzopleto sam upotrebila reč misija umesto reči doprinos, u svom prvom javljanju, izvinjavam se zbog toga )

ps. (promocija )

Skeptik ? Jesam, al prema sebi.

( o, Olivera, što si toliiiika gnjavatorka, i ne umeš u dve reči da kažeš šta oćeš )

ima sad ovde neko glasanje, izjašnjavanje, al ja to ne umem da uključim.. Embarassed

laku noć svima ,,,

Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 02 Jan, 2010 14:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::
S obzirom da se u zadnje vreme mnogo igrate sa naslovnom stranom evo predloga za istu:

Zološki vrt Objave.
Pa onda kažete:

Na sajtu Objave imamo šetače po mesecu (nije ih bilo u starom Rimu tako da za to ne postoji prevod), iscelitelje (lat. MakniRukus MazniParus), dresere jednoroga (lat. Penis Jednorukus), imamo Ghostbusterse u isturenom odeljenju na Kosmaju, imamo Enocha (lat. Academus Prgavus Vulgaris ), ludake (lat. Spiritus Avangardus), šizofreničare (lat. Spiritus Dublos), pesnike (lat. Dajneserius Golubius), članove koji su namerno vulgarni i provociraju (lat. Verbalum Orgijarum, ali se za iste nekako više uvrežio jednostavan lat.izraz Vagina),
tantriste (lat. Cognito ergo sum), Tao-sex instruktore (lat. Gladius Mazius),
letače (lat. Dedalus Astralikus), posrnule letače (lat. Ikarus Astralikus), presipače iz šupljeg u prazno (lat. Spamus Vulgaris), nihiliste (lat. Sumarum Nularum), slikare (lat. Barbicus Germanikus), prosvetne radnike (lat. Profus JadiBedus), vajare koji rade sa crnom materijom (lat. Alhemius non-Albinus ) i one koji rade sa antimaterijom (lat. Alhemius GdeNestadus), nešto nabedjenih umetnika (lat. Mrsus Mudus), a tu se nadje i po koji “normalni” zalutali član (lat. Ovcius Naivus) koji ako ne utekne u roku od
180 min koliko traje sesija
neminovno postaje žrtva svoje lude znatiželje (lat. Ovcius Blentus).
Zatim, imamo barem jednog Napolona (Prgavus Adminus), i nekoliko Napoleončića (Minorum Prgavus Adminus), dvoje-troje sveznajućih (lat. Veritas Maximus Hemoroidus),
Veliku urednicu (lat. Primarius Navigarus ali je zbog svoje dvojne prirode i Otcvikarus),
imamo čuvenu čeličnu Lady (lat. Uštrojikus Nobilis, u mladjim danima sigurno poznatu kao Peraspera Adastra), imamo legendu Cacu (Narcius-Narcius Extremus), podosta pravih čarobnjaka (lat. Magus Magicus), jednu pritajenu čarobnicu (Orgasmus Hedonisius),
po nekog ubačenog i naravno pritajenog špijuna ili političara (lat. Smradus Bescrupulozus),
muzikante (možda baš i čuvenog Bogoljuba lat.Tamburiksa)…prema tome ima za svačiji ukus. Samo izvolite.
Ako vam sve to nije dovoljno šta onda reći o specijalnim sadržajima,
serijali: “Hristos opet medju nama”, “Vatromet 2012” i specijalan-specijalan horor test:
“Da li ste humanoid?”
(Užas šta sve mi reptiloidi moramo da trpimo! Ja bih ovo zabranio T-rex mi majke.)

Dobro nam došli! Na svoju odgovornost, naravno!

Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVITI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 241805 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 57732 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 60612 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 47080 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19844 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 43287 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16880 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)