Transurfing-Vadim Zeland
Idi na stranu
1, 2, 3  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » KNJIGE NA SAJTU I VAŠI KOMENTARI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
nardo
Tragalac

Pridružio: 25 Maj 2009

Poruka Poslao: 19 Avg, 2009 09:29 am    Naslov: Transurfing-Vadim Zeland
Odgovoriti sa citatom

.
TRANSURFING

Vadim Zeland

Par riječi o Transurfingu.....Obavezno Pročitati....

Ne mogu ovdje staviti copy-paste,jer je neki format knjiga tako da se ne može.....
..... a da tipkam djelove iz 3 knjige trebalo bi otipkati oho-ho....toga...
Koga zanima neka skine i pogleda...mislim da neće zažaliti.....

Ali evo nešto iz knjige....za one koji bi nešto pročitali prije nego skinu sa neta...

''.....Što jače želiš manje ćeš postići.....

Moguće je izdvojiti tri oblika želje.

Prvi je oblik kada silna želja prelazi u čvrstu namjeru imati i djelovati.Tada se želja ispunjava.Potencijal želje pritom se rasipa, jer se njegova energija usmjerava na djelovanje.

U drugom obliku je to mučna želja bez djelovanja, koja čini suvišni potencijal u čistom obliku. On visi u energetskom polju i u najboljem slučaju beskorisno troši energiju stradalnika, a u najgorem privlači različite neugodnosti.

Najpodmukliji je treći oblik kada silna želja prelazi u ovisnost o predmetu želje.Velika važnost automatski stvara odnos zavisnosti koji rađa golemi suvišni potencijal. On pak izaziva jednako snažno protu djelovanje sila ravnoteže. Jer se želja našla na jednoj strani vage a sve ostalo na drugoj....

......Što se većom ocjenom događaji ocjenjuju, propast je vjerovatnija.
Ako pridajete jako veliko značenje onome što imate i silno strepite na tim,sile ravnoteže to će vam najvjerovatnije uzeti.
Ako je to što želite postići iole važno ne nadajte se da ćete to ostvariti.
Nužno je umanjiti pridavanje značenja važnosti....

.....A baš zato ljudi i žele nešto zato što misle da im je to važno ...ha,ha....

A ako želite novac...Ako počnete misliti na hrpe para privući ćete ih u svoj život najbliže tako što ćete vidjeti na filmu ili na tv hrpe para....... ....pametno bi bilo da ga nikad ne poželite jer dušu ne zanima novac već ono što se s novcem kupuje, ili se želi postići.....

Vadim Zeland uvodi ime ''Klatna'' za Matrix....i opisuje kao nas klatna provociraju da nam ukradu energiju...i zaustave u napredovanju ka slobodi....

Govori o Namjeri,Važnosti,Ravnoteži,Suvišnim potencijalima,Lucidnim snovima,Vizualizacijama,itd.....

Mislim da je Transurfing puno bolji od ''Tajne''...toplo preporučujem....

Evo tri knjige Transurfing 1,2,3

http://www.forum.hr/showthread.php?t=189420&page=9

....evo i player za one koji ne mogu vidjeti fajlove.....

http://sourceforge.net/projects/windjview/files/

Pozdrav.....

Poslednji izmenio nardo dana 19 Avg, 2009 22:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 19 Avg, 2009 18:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Brate Nardo, mnogo ti hvala za ovaj koncizni uvod u ,,Transurfing''.
Kao i ti, i ja mislim da je to proširena i dovršena verzija ,,Tajne''.
A to, da prevelika želja blokira izvršenje, nažalost sam se uverila na svom primeru.
Naime, moj najmlađi sin Filip ima autizam, i jasno ti je sigurno koliko sam svojom prevelikom željom da on ozdravi, ustvari blokirala čitav proces...

.
spirit
Tragalac

Pridružio: 14 Avg 2009

Poruka Poslao: 19 Avg, 2009 18:51 pm    Naslov: Re: Transurfing-Vadim Zeland
Odgovoriti sa citatom

nardo ::
U drugom obliku je to mučna želja bez djelovanja, koja čini suvišni potencijal u čistom obliku. On visi u energetskom polju i u najboljem slučaju beskorisno troši energiju stradalnika, a u najgorem privlači različite neugodnosti.

Ovo se strucno u psihijatriji zovu neuroze, tj. nesklad izmedju zelja i mogucnosti, kada se nakuplja psihicka energija koja potom trazi simbole preko kojih ce da se manifestuje, npr. opsesivno-kompulzivne radnje, fobije, itd.

Prvi oblik zelja mi je jasan, ali mi treci nije najjasniji, ali sam skinuo knjige pa cu videti o cemu je rec. Wink
 Nazad na vrh »
nardo
Tragalac

Poruka Poslao: 19 Avg, 2009 19:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Vesna,

Sa knjigom Tajna smo prevalili jedan dio puta.Tada smo presjeli na brži vlak zvan Transurfing i na novu dionicu.....sljedeći prevoz će vjerovatno biti avionskog tipa, a iza njega spaceshuttle...itd....

----------------------------------------------------------------------------------

Sigurno nije lako iz naše perspektive vidjeti da naše dijete ima neku manu ili nedaj Bože kakvu težu bolest.....međutim sa više razine gledanja to sigurno ima svrhu.
Ja vjerujem da duša koja je izabrala takvu bolest, iznimno napredna, i da dobro zna što radi.
Kada bi mogli pristupiti Akaši i vidjeti zbog čega je tako.....vjerujem da bi imali samo divljenje prema duši sa takvom zadaćom.

I sigurno bi razmislili da li bi i kako se mješali u takav proces.....
Ako se sjetimo Lazareva i Dijagnostike Karme to itekako ima smisla.
Vjerujem da će na kraju vašeg iskušenja biti samo suze radosnice...i da ćete odraditi ono zbog čega ste tu.....

Također vjerujem da i ti sestro Vesna zbog toga neumorno skupljaš djeliće slagalice,marljivo poput pčelice....... te taj slatki med spoznaje širiš među svima nama kao divni cvjet svoj raskošni miris...
Sretan sam što imamo tebe.....

Sve ima svoju svrhu....pa tako i autizam...a izlječenje možda neće biti vidljivo...ali će se sigurno desiti....u ovom ili slijedećem pokušaju....u ovom ili slijedećem životu...

Pozdrav....

Poslednji izmenio nardo dana 22 Avg, 2009 10:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
nardo
Tragalac

Poruka Poslao: 19 Avg, 2009 19:32 pm    Naslov: Re: Transurfing-Vadim Zeland
Odgovoriti sa citatom

[quote="spirit
Prvi oblik zelja mi je jasan, ali mi treci nije najjasniji, ali sam skinuo knjige pa cu videti o cemu je rec. Wink[/quote]

Pozdrav spirit,

Bit će ti kristalno jasno....
Ja sam samo naveo početak treće želje.....ima toga.......
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 19 Avg, 2009 19:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Također vjerujem da i ti sestro Vesna zbog toga neumorno skupljaš djeliće slagalice, marljivo poput pčelice....... te taj slatki med spoznaje širiš među svima nama kao divni cvjet svoj raskošni miris...
Sretan sam što imamo tebe.....

Veliko Hvala brate na ovim rečima.
Odavno mi nije neko napisao nešto tako lepo...
herc herc herc

.
spirit
Tragalac

Poruka Poslao: 19 Avg, 2009 19:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma ja bih voleo da se u jednoj inkarnaciji rodim kao autistican, da samo cutim, i zivim u svom svetu, i da odmorim malo dusu, od ljudskih gadosti kojih ima na sve strane.

Steta sto u momentima psihoze nisam usao u katatoniju koja je slicna autizmu, ali sam blizak autisticnim osobama, jer sam jako povucena osoba, koja stalno sebe analizira, kao i postupke drugih.

Mozda ovo i nije tako los kompromis izmedju dva sveta, sveta autizma, i spoljasnjeg sveta. Mozda je ovaj moj put ipak bolji, ali stoji da bih hteo u jednoj inkarnaciji, ako se ne probudim do tada, da se odmorim od sveta putem autizma.

Inace, nardo ove knjige su me jako zaintrigirale, i procitacu ih prvom prilikom, mada nece to biti bas skoro, jer imam dosta knjiga koje me vec cekaju. Ali bice...
 Nazad na vrh »
nardo
Tragalac

Poruka Poslao: 19 Avg, 2009 20:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Spirit,

Pročitao sam tvoje iskustvo.....čini mi se da si ti to i pokušao ....kada si radio to što si radio.....mislim biti autista....samo na kemijski način.
''Princip je isti sve ostalo su nijanse.....''

Sve dolazi na red po savršenom redosljedu....pa će tako možda i Transurfing pokucati na tvoja vrata....samo pazi da budeš budan kada On stigne.....

Pozdrav...
 Nazad na vrh »
nardo
Tragalac

Poruka Poslao: 19 Avg, 2009 20:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Vesna,

Drago mi je da ti se svidjelo....

Pozdrav....
 Nazad na vrh »
spirit
Tragalac

Poruka Poslao: 19 Avg, 2009 20:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pročitao sam tvoje iskustvo.....čini mi se da si ti to i pokušao ....kada si radio to što si radio.....mislim biti autista....samo na kemijski način.
''Princip je isti sve ostalo su nijanse.....''

Dodje mi da uskoro otvorim neku temu o drogama, pa da pricamo malo i o tome ali bice prilika. Cekam da odem na taj dugo zeljeni godisnji odmor, kada cu moci vise da se posvetim forumu, a to ce biti uskoro. Smile

Citat:

Sve dolazi na red po savršenom redosljedu....pa će tako možda i Transurfing pokucati na tvoja vrata....samo pazi da budeš budan kada On stigne.....

Pozdrav...

A za Njega sam sam sebe zatvorio. Moram mu se otvoriti, inace nema nista od ulaska Svetog Duha u mene. Ali polako, otvoricu se i ka Njemu... Kada dodje pravo vreme, kada budem bio spreman.
 Nazad na vrh »
aha
Tragalac

Pridružio: 11 Maj 2009

Poruka Poslao: 15 Sep, 2009 21:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

oooo Bože kakav grozan stil pisanja ima ovaj Vadim,pa to je katastrofa...čitam njegovu drugu knjigu i čudim se zašto neko takvog znanja i obrazovanja piše i koristi neadekvatne metafore i termine. Ajd pročitaću do kraja,imam 3 njegove knjige ...možda će biti bolji. On je toliko nepotrebno zamuljao i napisao naširoko nešto što se može smjestiti sve u jednu knjigu. Vidi se da je čovjek naučnik to se i te kako osjeti a vidi po stilu pisanja. Sve u svemu za sad iskreno nisam oduševljena,vjerovatno će se nekom ovo dopasti i leći što je ok...meni je nekako suviše suhoparan i nemaštovit.
 Nazad na vrh »
nardo
Tragalac

Poruka Poslao: 16 Sep, 2009 08:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

aha ::
oooo Bože kakav grozan stil pisanja ima ovaj Vadim,pa to je katastrofa...čitam njegovu drugu knjigu i čudim se zašto neko takvog znanja i obrazovanja piše i koristi neadekvatne metafore i termine. Ajd pročitaću do kraja,imam 3 njegove knjige ...možda će biti bolji. On je toliko nepotrebno zamuljao i napisao naširoko nešto što se može smjestiti sve u jednu knjigu. Vidi se da je čovjek naučnik to se i te kako osjeti a vidi po stilu pisanja. Sve u svemu za sad iskreno nisam oduševljena,vjerovatno će se nekom ovo dopasti i leći što je ok...meni je nekako suviše suhoparan i nemaštovit.

''aha''

jedno od učenja u knjizi je ne pridavati suvišni značaj, ni važnost nekim stvarima...pa ti preporučujem...nije''VAŽNO'' kako piše već što piše.....
Pa ako pronađeš nešto što ne znaš super....isplatilo se čitati...a ako ti je odbojno jednostavno prestaneš čitati jer znači da si vjerovatno to već prevazišla i naučila....
Ali da je mogao bolje objasniti neke stvari tu se slažem sa tobom.Što kažeš, vidi se da je naučnik a ne pisac, a i tek je počeo čovjek pisati , mislim da mu treba dati malo vremena i progledati kroz prste.

Pozdrav....
 Nazad na vrh »
aha
Tragalac

Poruka Poslao: 16 Sep, 2009 11:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

''aha''

jedno od učenja u knjizi je ne pridavati suvišni značaj, ni važnost nekim stvarima...pa ti preporučujem...nije''VAŽNO'' kako piše već što piše.....
Pa ako pronađeš nešto što ne znaš super....isplatilo se čitati...a ako ti je odbojno jednostavno prestaneš čitati jer znači da si vjerovatno to već prevazišla i naučila....
Ali da je mogao bolje objasniti neke stvari tu se slažem sa tobom.Što kažeš, vidi se da je naučnik a ne pisac, a i tek je počeo čovjek pisati , mislim da mu treba dati malo vremena i progledati kroz prste.

Pozdrav....

U pravu si Nardo ne treba davati suvišni značaj ničemu jer strah i sumnja odmah kreću u akciju. Racio je zaražen parazitiskim programima i valja ga uravnotežiti sa dušom,to znam i do prije i evo i u knjizi on to opisuje...mada kao što rekoh stil pisanja mu je 1- ...blago rečeno katastrofa. Od početka mi je bio odbojan i pojma nemam što sam istrajala u čitanju,iako nije rekao ništa epohalno što već nisam čula ili znala,zato ću nastaviti do kraja da vidim možda nešto i rekne mudro i koncizno.
Mada ova tematika je jako jako složena i treba biti krajnje precizan i izboru riječi i metafora da bi se to dobro apsorbovalo i doprlo do podsvijesti na pravi način. Po mome ovoj knjizi fali onaj ''magijski'' efekat ...no ko zna možda se pojavi tek u 3 knjizi koju još nisam ni počela čitati. Ne znam zašto al imam osjećaj da radi za Rusku tajnu službu ili vladu u vezi nekog eksperimenta i jako mi je sumnjiva kako sam rekla odmah na startu. Dok čitam knjigu imam osjećaj kao da mi neko ''buši i burgija'' po glavi i iskreno Nardo meni ovo ne izgleda ni malo bezazleno. No dobro na meni je da odlučim šta dalje.... puno pozdrava mada bi voljela da čujem iskustva drugih ljudi koji praktikuju savjete iz Transurfinga ... mislim malo opširnije ako može bila bih zahvalna. Pozdrav Nardo i fala na informacijama.
 Nazad na vrh »
nardo
Tragalac

Poruka Poslao: 16 Sep, 2009 16:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

''aha''

Pozdrav....

U pravu si Nardo ne treba davati suvišni značaj ničemu jer strah i sumnja odmah kreću u akciju. Racio je zaražen parazitiskim programima i valja ga uravnotežiti sa dušom,to znam i do prije i evo i u knjizi on to opisuje...mada kao što rekoh stil pisanja mu je 1- ...blago rečeno katastrofa. Od početka mi je bio odbojan i pojma nemam što sam istrajala u čitanju,iako nije rekao ništa epohalno što već nisam čula ili znala,zato ću nastaviti do kraja da vidim možda nešto i rekne mudro i koncizno.
Mada ova tematika je jako jako složena i treba biti krajnje precizan i izboru riječi i metafora da bi se to dobro apsorbovalo i doprlo do podsvijesti na pravi način. Po mome ovoj knjizi fali onaj ''magijski'' efekat ...no ko zna možda se pojavi tek u 3 knjizi koju još nisam ni počela čitati. Ne znam zašto al imam osjećaj da radi za Rusku tajnu službu ili vladu u vezi nekog eksperimenta i jako mi je sumnjiva kako sam rekla odmah na startu. Dok čitam knjigu imam osjećaj kao da mi neko ''buši i burgija'' po glavi i iskreno Nardo meni ovo ne izgleda ni malo bezazleno. No dobro na meni je da odlučim šta dalje.... puno pozdrava mada bi voljela da čujem iskustva drugih ljudi koji praktikuju savjete iz Transurfinga ... mislim malo opširnije ako može bila bih zahvalna. Pozdrav Nardo i fala na informacijama.

Pozdrav ''Aha'',

Definitivno nešto fali, nije sve rečeno kao i u knjizi ''Tajna''.
Ja mislim da ''oni'' ne bi ni dozvolili da izađe ''takva'' knjiga.On nema hermetičku naobrazbu, ali mislim da je na pravom putu jer on traga za izvanjskom namjerom....a u biti je to kozmička namjera....
Nije ništa govorio o protunamjerama koje se pojave čim se izrekne namjera, a izraz su osobinog personaliziranog ega, frustriranog s niskim razinom samopoštovanja i djeluje svaki put protiv namjera njezina ''Ja''

A da ne govorimo o svjesnim i nesvjesnim protunamjerama drugih ljudi,roditelja, prijatelja,znanaca...itd.

Ali ljudima koji su pročitali ''Tajnu'' će im biti dobar nastavak jer se nadopunjuje na tamo rečeno.

Ja osobno sam svjestan nekih nedorečenosti, ali neke stvari kao važnost,suvišni potencijali,sile ravnoteže su dobro opisane i vjerujem da će mnogima koristiti, koji se tek sad sreću sa tim pojmovima. A naprednijima, ne znam, možda će ponoviti neko gradivo ili će jednostavno uzeti nešto drugo, jer to već dobro poznaju.Ali ako idalje padaju na tim lekcijama u životu...ne škodi ponoviti jer očito nismo svjesni da smo zaboravili, ili potisnuli dublje.

Pozdrav....
 Nazad na vrh »
aha
Tragalac

Poruka Poslao: 16 Sep, 2009 18:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:

nardo

Pozdrav ''Aha'',

Definitivno nešto fali, nije sve rečeno kao i u knjizi ''Tajna''.
Ja mislim da ''oni'' ne bi ni dozvolili da izađe ''takva'' knjiga.On nema hermetičku naobrazbu, ali mislim da je na pravom putu jer on traga za izvanjskom namjerom....a u biti je to kozmička namjera....
Nije ništa govorio o protunamjerama koje se pojave čim se izrekne namjera, a izraz su osobinog personaliziranog ega, frustriranog s niskim razinom samopoštovanja i djeluje svaki put protiv namjera njezina ''Ja''

A da ne govorimo o svjesnim i nesvjesnim protunamjerama drugih ljudi,roditelja, prijatelja,znanaca...itd.

Ali ljudima koji su pročitali ''Tajnu'' će im biti dobar nastavak jer se nadopunjuje na tamo rečeno.

Ja osobno sam svjestan nekih nedorečenosti, ali neke stvari kao važnost,suvišni potencijali,sile ravnoteže su dobro opisane i vjerujem da će mnogima koristiti, koji se tek sad sreću sa tim pojmovima. A naprednijima, ne znam, možda će ponoviti neko gradivo ili će jednostavno uzeti nešto drugo, jer to već dobro poznaju.Ali ako idalje padaju na tim lekcijama u životu...ne škodi ponoviti jer očito nismo svjesni da smo zaboravili, ili potisnuli dublje.

Pozdrav....

Mislim da je jednostavnije da je kazao da je suvišni potencijal zapravo diverzija straha i sumnje,da je tako sažeto objasnio veći bi učinak napravio nego ovako kako je opisao naširoko i naokolo. Pitam se jel to kod njega nedostatak konciznosti u izražavanju ili prikrivena materijalna korist kroz štampanje više knjiga?
Suvišni potencijal je ustvari naš nesvjesni diverzant Um...on je taj koji nas sabotira jer smatra da sve sam mora i može da završi,unutar Uma ''destruktivni''programi divljaju i na neki način samo vremenski odlažu naše Božanske moći da djeluju. Po meni suvišni potencijal ne može da zaustavi nijednu Božansku promisao ili želju pojedinca. On se tu malo poigrava sa terminologijom al stvar je u tome što će neko reći da je za njega Želje i Namjera isto dok je za nekog to drugog velika razlika,što opet ne znači da ova osoba kojoj je to isto neće ostvariti Božansku promisao ili zadatak. Po meni je zadatak ili misija mogu biti samo nešto izuzetno lijepo i uzvišeno i to se uglavnom izražava kroz želju,prema tome ne vidim da je moguće stopirati ostvarenje neke želje jer je to zapravo sama volja Božija bez obzira na njenu snagu ili ti suvišni potencijal. Priznajem da je ovo nezahvalno objasniti kroz riječi te možda neko ne shvati šta sam htjala opisati. Al da skratim navešću primjer:
naime meni se dešavalo ostvarenje x želja sa suvišnim potencijalom,jedino što je to vremenski bilo dosta odloženo inače ostvarilo se ... tako da ono što je on napisao po ovom mom iskustvu ispada da nije tačno. E sad možda je stvar u nivou moje svijesti ,jer moje želje nisu bile egzibicionog tipa npr. hoću novi porše kako bi se duvala pred prijateljima ili da zavedem novog frajera Laughing ....moje želje su bile više u skladu sa mojim duhovnim zadatkom i to je ono što me istinski ispunjavalo al da napomenem bilo je tu i ostvarenih želja vezanih za novac i materijalne stvari. Ko zna možda u meni kuva neka buduća knjiga, ja sam se ionako odavno odlučila da slijedim svoj glas. A svako od nas je različit ,postoje bezbroj varijanti materijalizacije isto kao ono što je on sam naveo kao primjer ''jedna tačka na kordinatnoj mreži''.... znači bezbroj mogućnosti ili ti bezbroj načina ostvarenja želja ili manifestacija. Šta ti kažeš na to Nardo?
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » KNJIGE NA SAJTU I VAŠI KOMENTARI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3  Sledeci
Strana 1 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89976 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 47625 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FLUOR - najveća prevara 20.veka 29 Vesna 18499 22 Apr, 2010 07:00 am
valen Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16718 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35315 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19674 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9734 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)