ZA ISTRAŽIVAČE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 25 Maj, 2010 13:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Pitanje je dali se taj pad odnosi na trenutak rodjenja ili na nešto ranije?

Isto tako, možda je život patnja tamo u indijskoj prašini ili na minusu na himalajima- ja sam imao predivne momente na ovoj zrmlji i patnja za ovaj život nevredi.

Što se tiče instalacija- sumnjam da to može tako da se odradi... jer sve je mentalno.

Mislio sam sam na ranije ,o takozvanom padu i grehu,dete jednako covek u materiji.Svi dogmaticni zagovornici ovog greha i ne znaju zasto su "gresni",jer stvarno to nisu ni proverili.
Oni cak ne znaju ni ko su bili pre ovog sadasnjeg rodjenja,a zagovaraju greh covecanstva.................i tako sire program i neznanje.
Od takvih ljudi ces cuti gomilu mrtvih i nadasve ubedljivih prepisanih misli koje vrte do izbezumljenja,a nevinosti i autenticnosti nigde.
Poenta svih mrtvih mentalisanja je da se odreknes mentalisanja i slobodno posmatras .
Moze izgledati da je sporije ,ali je u stvari stvarnije,temeljnije i realno brze.

U vezi instalacija,tu ne mozemo dalje u dijalogu............nadam se da razumes.

Mada ako predjes zamisljenom rukom(astralnom) "ostro" iznad svoje glave ili necije,obrati paznju na mesto gde ti zapinje.Tu gde zapinje jedna je od instalacija,koja moze biti i na nivou grudu i raznim mestima na telu.
Instalacije su "cvrstog" cevastog oblika sa grubom energijom okolo i raznih su duzina od nekoliko metara do 10m pa i vise.

Nas duh i ostale svetlosne hierarhije ne prave otpor ovim ostrim prelaskom iznad glave.

To je samo jedan od nacina detektovanja stranih implanata,kojih ima vise vrsta.I svaka vrsta vibrira na skupu svojih frekfencija.Ali zajednicko im je to da su grube i da se lako mogu primetiti,ali i da se osecaju kao neprirodne i snazne tenzije na odredjenim delovima tela,kao vrtoglavica,"uvezanost",nemanje volje za zivot,razdrazljivost,ponekad kao nagla vrucina i hladnoca,nervna iziritiranost,nesanica..............kao i i niz psiholoskih,mentalnih,emotivnih devijacija.

Odlazak u prirodu ,gde je broj ljudi manji,smanjuje se ucinak instalacija,a vecina nijh kroz nekoliko dana se i povuce sa coveka.

Gibo,nemoj molim te da mi verujes..............proveri ako te uopste interesuje.

pozzz......
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 25 Maj, 2010 14:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pazi, nekažem da nepostoje, samo razmišljam "naglas"- kako bi to potencijalno bilo ostvarivo.

Za mene je princip mentalnosti neosporiv, a samim tim fizičkim kilometar nije kilometar već duhovna dimenzija.

U astralu nisam video instalacije. Video sam svašta lai instalacije nisam primetio.

Problem je samo ako obratim pažnju- vrlo lako će se i pojaviti- jer takav je astral...

Neka svako proveri za sebe- ni nemože drugačije. Ko veruje bilo kome taj je budala.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Miodrag

Poruka Poslao: 25 Maj, 2010 14:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Pazi, nekažem da nepostoje, samo razmišljam "naglas"- kako bi to potencijalno bilo ostvarivo.

Za mene je princip mentalnosti neosporiv, a samim tim fizičkim kilometar nije kilometar već duhovna dimenzija.

U astralu nisam video instalacije. Video sam svašta lai instalacije nisam primetio.

Problem je samo ako obratim pažnju- vrlo lako će se i pojaviti- jer takav je astral...

Neka svako proveri za sebe- ni nemože drugačije. Ko veruje bilo kome taj je budala.

Sto se tice astrala,verovatno si bio na visem dimenzijama astrala,ovo o cemu pricamo je na nivou nizeg astrala ,a sastoji se i od elementala ,koj je po vibraciji vrlo blizu fizicke
materije...........

A oko fizickog i duhovnog "kilometra" si u pravu,samo ovde je rec o necemu sto je veoma blisko materiji i delom zalazi i u ovaj fizicki prostor,a delom je u paralelnoj dimenziji.Tako da su metri okvirni,da bi su naslutila slika istog.

Ne bih se ni ja bavio ovim smarajucim stvarima ,da me nisu toliko smarale,a da nisam znao sta je .Onda sam zasukao rukave,podigao kapke sa ociju i prenerazio se .Trebalo mi je neko vreme da se moja cenjena persona i ego pomire sa datom situacijom i da nastavim dalje zivot koliko toliko normalno..........i ti zahvaljujuci duhovnim naporima prethodnih godina ,kao i sadasnjim.
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 25 Maj, 2010 18:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svašta tu postoji, što je je- samo što, teoretski gledano, svi smo mi u paralelnim univerzumima, a oduvek sam smatrao da je tačka fokusa pažnje ono što nas objedinjuje. Ako postoji instalacija ona mora biti preko fokusa pažnje, na neki latentni način.

Ja bih više tražio instalaciju u sistemu uverenja i opštem kodeksu ponašanja na koji nam se skreće pažnja.

Dakle uzrok mora biti mentalan.

E sad, kako će se to odraziti na astralni nivo- mislim da je to fleksibilnije, jer je tu fokus više subjektivan.

Možda sam i u zabludi ali svakako iskustvo i praksa govore da nema konsenzusa oko astralnih pitanja- vervatno jer nema objedinjene tačke fokusa i subjektivnih uticaja koje važe u nestalnom astralu.

Mislim da tek na tim nivoima dolazi do izražaja naša paralelna egzistencija i širina izbora.
 Nazad na vrh »
Miodrag

Poruka Poslao: 26 Maj, 2010 01:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To sto pricas za fokus,to je tacka nase paznje,pa i svesnost recimo.Sve ostalo sto nije u fokusu ,ne znaci da ne postoji.
Na primer,crveno krvno zrnce postoji ali ga nismo svesni ili bubreg,6. kicmeni prsljen...............ili vitalno telo ,astralno i td.

Nego smo uglavnom fokusirani u intelektualnom telu,manje u mentalnom ,jos manje u astralnom,a minimalno u vitalnom i fizickom.
E bas u ovim nesvesnim delovima nasih tela se nalaze uticaji bica ,kako pozitivno tako i negativno.
Sta mislis da srce kuca samo od sebe,da programacija gena sama od sebe vrsi razvoj i zivot tela.Naravno da ne ,jer za to su zaduzena hierarhija bica kojima je uloga stvaranje i odrzavanje zivotnih formi,ne samo coveka.

Covek moze donekle steci tu mogucnost za svoja tela,a retki pojedinci potpuno.Kljuc je volja i sticanje znanja o tome,ali necemo na tu stranu.

Isto tako postoje forme zivota koje mozemo nazvati uslovno parazitskim ,koje nisu fizicke ali se prozimaju sa fizickim.Tu spadaju makro bica koja se povremeno izdizu u ovaj fizicki svet i kace svoje pipke na sve sto je zivo,nesto kao mega amebe,sa resicama od elemenata sastavljene .Znaci u pitanju su ogromna bica i to vise vrsta.

I sve to mi osecamo nasim telima,ali ne znamo sta je ,jer nemamo znanja i usmerenu percepciju.Osecamo razne tenzije,toplotne senzacije,promene fizickog pritiska,povecanu budnost ili pospanost....i td.
Tu spadaju i ove instalacije koje su na neki nacin zive forrme i koje su sprovedene od strane odredjenih civilizacija ,uz pomoc, za nas tesko shvatljive tehnologije.
Kao sto je svinji ili teletu neshvatljiva elektricna struja,recimo.

Medjutim mnogo je lakse kad se odfokusiramo od intelekta i mentala i uputimo ka izvoru svetla.............kroz duh na gore i kroz dusu na unutra.A zatim polako telo po telo sredjujemo ,preradjujemo,kao domacin svoj posed.
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 06:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::
Isto tako postoje forme zivota koje mozemo nazvati uslovno parazitskim ,koje nisu fizicke ali se prozimaju sa fizickim.Tu spadaju makro bica koja se povremeno izdizu u ovaj fizicki svet i kace svoje pipke na sve sto je zivo,nesto kao mega amebe,sa resicama od elemenata sastavljene .Znaci u pitanju su ogromna bica i to vise vrsta.

I sve to mi osecamo nasim telima,ali ne znamo sta je ,jer nemamo znanja i usmerenu percepciju.Osecamo razne tenzije,toplotne senzacije,promene fizickog pritiska,povecanu budnost ili pospanost....i td.
Tu spadaju i ove instalacije koje su na neki nacin zive forrme i koje su sprovedene od strane odredjenih civilizacija ,uz pomoc, za nas tesko shvatljive tehnologije.
Kao sto je svinji ili teletu neshvatljiva elektricna struja,recimo.

Medjutim mnogo je lakse kad se odfokusiramo od intelekta i mentala i uputimo ka izvoru svetla.............kroz duh na gore i kroz dusu na unutra.A zatim polako telo po telo sredjujemo ,preradjujemo,kao domacin svoj posed.

Mislim da je prisusutvo tih sitnih mučitelja lijepo opisao Don Huan :

“Postoji mnoštvo spoljnih sila koje te u ovom trenutku kontrolišu,” odgovori don Huan. Kontrola o kojoj ja govorim je nešto što je van domena jezika. To je tvoja kontrola, a istovremeno i nije. Ne možeš je klasifikovati ali je možeš doživeti, a što je najvažnije, njome se može manipulisati. Upamti: njome se može manipulisati u tvoju korist koja, naravno, opet nije tvoja već korist energetskog tela. Ipak, energetsko telo si ti… mogli bismo u nedogled – kao psi koji grizu sopstveni rep – da se trudimo to da opišemo. Jezik je neadekvatan. Sva ta iskustva su više od sintakse. ”
“Otkrili su da imamo doživotnog kompanjona. Imamo grabljivca koji je došao iz dubine kosmosa i preuzeo vlast nad našim životima. Ljudska bića su njegovi zarobljenici. Grabljivac je naš vladar i gospodar. On nas je učinio poslušnim i bespomoćnim. Ako poželimo da se pobunimo on guši našu pobunu. Ako želimo da delamo nezavisno, on zahteva da to ne činimo. ”

“Zašto su ti grabljivci uzeli stvar u svoje ruke na način koji opisuješ, don Huane? Mora postojati logično objašnjenje. ”
“Postoji objašnjenje,” odgovori don Huan, ” i ono je najjednostavnije moguće. Oni su preuzeli vlast zato što se nama hrane i oni nas bez milosti pritiskaju zato što im služimo kao sredstvo za održavanje života. Baš kao što mi gajimo kokoške u kokošinjcima, grabljivci gaje nas u ljudskim krletkama (kavezima). Tako im je hrana uvek na raspolaganju. ”

Pored Don Huana o prisustvu onostranih bića ili životnih formi svjedoće i drugi narodi širom svijeta,skoro da nema mitologije koja u sebi nema sadržanu neku od legendi koje opisuju ovu pojavu.

U knjzi Jeremy Narby-ja "KOZMIČKA ZMIJA DNK i podrijetlo znanja" Narby govori o svom i iskustvima šama iz plemena Ashaninka.Oni ulaze u proširenja stanja svijesti pomoću duhana i ayahuasque,u tim stanjima svijsti oni komuniciraju sa "manikarijima" duhovima biljaka i od njih dobijau svoj znanja.

Narby Kozmicka Zmija-DNK i Podrijetlo Znanja

»Dobro, a htio bih znati i zašto netko vidi zmije kad pije ayahuascu.«

»To je zato što je majka ayahuasce zmija. Kao što možeš vidjeti,
imaju isti oblik.«
»Ali mislio sam da je ayahuasca majka duhana?«
»To je točno.«
»Pa tko je onda pravi vlasnik tih biljaka?«
»Vlasnik tih biljaka uistinu je kao Bog; to je maninkari. Oni su ti koji nam
pomažu. Njihova egzistencija ne poznaje ni kraj niti bolesti. Zato oni
kažu, kad ayahuasquero stavi glavu u mračnu sobu: 'Ako hoćeš da
ti pomognem, onda moraš dobro obaviti stvari, dat ću ti moć ne za
tvoje osobne svrhe, nego za dobrobit svih'.

Eto, tako jasno, tu leži moć. Ona je u vjerovanju biljci da ćeš imati više života. To je put.
Zato oni kažu da postoji vrlo uzan put kojim nitko ne može putovati, čak ni uz pomoć mačete. To nije ravan put, ali ipak je put.
Držim se tih riječi i onih koje kažu da istina nije na prodaju, da
mudrost jest za tebe, ali da se dijeli. U prijevodu, to znači da je loše
raditi posao iz toga.«

Credo Mutwa zanusi-šaman iz južne afrike takođe na skoro identičan način svjedoći iz ličnog iskustva o prisusutvu takvih bića i njhovom manipulacijom.

Interviju sa Credo Mutwa i David Icke-Reptilien Agenda

Link

Preveden jedan dio intervijua.

Link

U takođe zanimljivom razgovoru sa Arizonom Vajlder, koja je od djetinstva pripremana za seanse i rituale u kojima se uspostavlja kontakt sa onostranim bićima, se može vidjeti odakle dolaze i šta žele ta bića te ko ih koristi kako bi dobili informacije i stekli određene moći.

D.A.: Zašto reptili žele da pokazuju ove tzv. demone tokom rituala?
A.V.: To donosi moć ritualima i njima. Ova bića im saopštavaju stvari i oni su time ohrabreni da nastave sa onim što rade, a i znanje koje od njih dobijaju je važno za njih. Ovo zahteva nekoga ko može da ih prizove i natera ih da odgovore jer ne žele da sarađuju, ali moraju kad prava osoba ima kontrolu nad njima.
D.A.: To ima veze sa energijom i sposobnošću te osobe? – Da.
Rekli ste da arijevska rasa dolazi sa Marsa. Jedan pojam vezan za to je vrlo jasan, a to su Feničani. Oni su imali dva božanstva: sv. Đorđa, koji je postao engleski svetitelj i koji je pobedio aždaju, što izgleda neverovatno simbolično, i takođe sv. Mihajla, koji je prema legendi, proterao satanu u ambis. Da li je ovaj simbolizam ambisa ima ikakve veze sa reptilskim demonima iz druge dimenzije, nekako zatočeni u tamnici vremena i ne mogu da izađu, jedino kad su prizvani na taj način?
A.V.: Da, oni žele da izađu iz te dimenzije u koju su bačeni i žele da je napuste, a ambis je baš to obitavanje u drugačijoj dimenziji, nekakvoj četvrtoj dimenziji (astral). Pre no što sam bila svesna šta sam sve govorila,
rekla sam svom terapeutu i drugima koji su ovo proživeli, da se treba kloniti četvrte dimenzije (astrala). U to vreme nisam sasvim razumela čitavu
stvar.
D.A.: Zašto su se ovi rituali odigravali u određeno doba godine, vrlo često povezani sa mesečevim menama?
A.V.: Zato što Mesec ima uticaja na ovu planetu, a ovi rituali su takođe povezani i sa Suncem, ali je Mesec nekako više psihički izražen. Oni se odigravaju tokom punog Meseca, mladog Meseca, i ima veze sa religijom koja je u to vreme povezana sa tim. Drže se i egipatske mitologije, vrstom
religije koja je povezana sa druidizmom, i sebe zovu druidistima ili druidima.
Druidizam ima veze sa mesečevim menama, vremenom za setvu i žetvu. Ima toliko puno datuma koji su povezani sa ovim, a koje oni mogu da koriste u svoje svrhe. U druidizmu ima puno rituala, a oni voli ritualstvo.

Kod:
http://rapidshare.com/files/194943603/Otkrovenje_Boginje_Majke.part1.rar

http://rapidshare.com/files/195094478/Otkrovenje_Boginje_Majke.part2.rar

David Ajk interviju sa Arizonom Vajlder

Dalje zinmljiva su mi takože iskustva ljudi koji su imali prilike osjetiti što u ovoj našoj realnosti što u astralu da se ponekad prisusutvo tih bića moše osjetiti kao da imete neku paučinu na licu ,ovaj sam osjećam imao dota puta,ono što mogu bansti kao iskustvo je da sam se kasnije osječao nekako umornijim i razdražljivijim,milim da se i seksualna energija budi u tim trenutcina prisusutva,naravno ne uvjek.
Takođe zanimljiv način detektovanja prisusutva ovih bića su i male modrice na djelovima tjela ,naročito ekstremitetima.Izgledaju kao da vam je nešto isisavalo krv sa tog mjesta,dosta malih sitnih tačkica kao kaad se zaljepi pijavica.

Možda nije u duhu teme ali mislim da su povezane jer neki magiski rituali su se od vajkada koristili u ratovima,danas sa upotrebom najsavremenijih tehnologija koje manipulišu poljima i njihovom uticaju naljude je moguće iz astrala uticati na naša aurična polja.O tome piše i prof.Svetozar Radišić .
Po mojim shvatanjima ovi rituali su nastojanje da se ta onostrana bića zauzdaju i da se njima manipuiše.

"Reč je, pre svega, o nastojanju da se težište sukoba prenese iz vojne sfere na sfere, u kojoj se utiče na astralnu srebrnu traku, psihu, volju, osećanja i imaginaciju ljudi, kako bi agresor lakše i jednostavnije ostvario svoje “vitalne interese”.
U fizičkoj sferi upotrebljavana su eksplozivna sredstva, biološka i hemijska sredstva, mikrotalasi i mehaničke vibracije; poremećaje životne energije ljudi u eterskoj sferi, izaziva primena torzionih, skalarnih i leptonskih polja, svetlosna i zvučna energija; na astralnu srebrnu traku utiču meditacije i hipnoze. Na psihu ljudi utiču i psiho-aerosoli, reči, elektromagnetna energija vrlo niskih frekvencija, psihotronske aktivnosti... U mentalnoj sferi, na putu ka sopstvenom savršenstvu, ljudi koriste molitve, a s druge strane, radi “upada” u duhovnu sferu i uticaja na svest ljudi, destruktivci primenjuju različite satanističke i crnomagijske metode obezbožavanja i tome prilagođene meditacije.
Ukoliko doktrinolozi i stratezi Zapada uspeju u svojim namerama, čovečanstvo se nalazi pred savršenim totalnim ratom. Sadašnja tehnologija omogućava da to bude totalni rat po obuhvatu. Ratnici će u pretposlednjoj fazi tog rata, sasvim izvesno, koristiti savršeno precizno visoko sofisticirano dalekometno oružje ogromne ubojne moći. Učesnici rata biće idealno motivisani i potpuno preparirani metodama ispiranja mozgova. "

Ta bića mogu izazavati bolesti pa i smrt ljudi.
Do nedavno nisam imao baš jasnu predstvau kako se to događa.Međutim kad sam pročitao knjigu prof.dr. Dejana Rakovića
"INTEGRATIVNA BIOFIZIKA,
KVANTNA MEDICINA I
KVANTNO-HOLOGRAFSKA
INFORMATIKA:
PSIHOSOMATSKOKOGNITIVNE
IMPLIKACIJE" i odslušao njegovo predavanje o ovoj temi,mogu reći da mi je sada jasnije kako nastaju psihosomatske bolesti.Teorija prof.dr.Dejana Rakovića je da se svijest nalazi u akupunkturnim meridijanima u tijelu čovjeka te da je u stalnoj interakciji sa DNK koja se ,kako novija istraživanja pokazuju,ponaša kao antena,koja onda prosto upija informacije sa akupunkturne mreže-svijesti i na taj način se stvaraju oboljenja. Naravno ovo je vrlo uprošćeno objašnjenje.

Prof dr Dejan Raković

Zdravlja svijetlim mislima vašim.
Miodrag

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 14:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"Reč je, pre svega, o nastojanju da se težište sukoba prenese iz vojne sfere na sfere, u kojoj se utiče na astralnu srebrnu traku, psihu, volju, osećanja i imaginaciju ljudi, kako bi agresor lakše i jednostavnije ostvario svoje “vitalne interese”.
U fizičkoj sferi upotrebljavana su eksplozivna sredstva, biološka i hemijska sredstva, mikrotalasi i mehaničke vibracije; poremećaje životne energije ljudi u eterskoj sferi, izaziva primena torzionih, skalarnih i leptonskih polja, svetlosna i zvučna energija; na astralnu srebrnu traku utiču meditacije i h"ipnoze. Na psihu ljudi utiču i psiho-aerosoli, reči, elektromagnetna energija vrlo niskih frekvencija, psihotronske aktivnosti... U mentalnoj sferi, na putu ka sopstvenom savršenstvu, ljudi koriste molitve, a s druge strane, radi “upada” u duhovnu sferu i uticaja na svest ljudi, destruktivci primenjuju različite satanističke i crnomagijske metode obezbožavanja i tome prilagođene meditacije.
Ukoliko doktrinolozi i stratezi Zapada uspeju u svojim namerama, čovečanstvo se nalazi pred savršenim totalnim ratom. Sadašnja tehnologija omogućava da to bude totalni rat po obuhvatu. Ratnici će u pretposlednjoj fazi tog rata, sasvim izvesno, koristiti savršeno precizno visoko sofisticirano dalekometno oružje ogromne ubojne moći. Učesnici rata biće idealno motivisani i potpuno preparirani metodama ispiranja mozgova. "

Da, samo sto rat vec uveliko traje.I covecanstvo je generalno u velikom neznanju.Veliko neznanje je izmedju ostalog i posledica ovog masovnog porobljavanja ljudskih dusa.
Pogotovo ovi koji su na takozvanoj vlasti koji su vec zombirani i impregnirani,preko njih se sprovodi jedan deo ciljeva na potpunom urusavanju i iscrpljivanju ljudskih pa i duhovnih vrednosti.

Ogromna kolicina takozvane negativne energije ,su konkretno razna bica sa vec neskrivenim motivima...........a ne samo nasa podsvest, kako neki socijalni "gurui" iz neznanja ali i sebicnih egocentricnih motiva zele da predstave i zamajavaju naivne i neiskusne duse.
Otezan zivot i sprecavanje mogucnosti da se covek osvesti i spozna ,upravo dolazi od ovih spoljasnje unutrasnjih napada,koji se svakodnevno uspostavljaju.

Da skratim ,radi se o dominaciji nad energetskim resursima na mnogim nivoima.
Covek bez dovoljno svoje energije ne moze da napravi bitnije pomake u osvescivanju,vec se vrti u suzenom mentalno intelektualnom krugu oko svog ega.

Bez obzira na sve otezane okolnosti,covek ipak ima neostvaren potencijal koji moze i treba da probudi.
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 19:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Dalje zinmljiva su mi takože iskustva ljudi koji su imali prilike osjetiti što u ovoj našoj realnosti što u astralu da se ponekad prisusutvo tih bića moše osjetiti kao da imete neku paučinu na licu ,ovaj sam osjećam imao dota puta,ono što mogu bansti kao iskustvo je da sam se kasnije osječao nekako umornijim i razdražljivijim,milim da se i seksualna energija budi u tim trenutcina prisusutva,naravno ne uvjek.
Takođe zanimljiv način detektovanja prisusutva ovih bića su i male modrice na djelovima tjela ,naročito ekstremitetima.Izgledaju kao da vam je nešto isisavalo krv sa tog mjesta,dosta malih sitnih tačkica kao kaad se zaljepi pijavica.

Rade i ja sam imao ovakvih iskustava...secam se jedne prilike kada sam u toku meditacije osetio kao da mi neko navlaci neku paucinu na lice i ubrzo nakon toga i video jedan entitet kako mi je uleteo u sesnaesterac Evil or Very Mad A bilo je i tih tackica i ranica...jebo ih patak!!!
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 20:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

El se možete setiti šta ste tačno nosili prošli ponedeljak ili pretprošli................sve detalje jeli:?:

Ajd probajte....
P.S.
samo bez fazona jao neko mi je obrisao memoriju...
 Nazad na vrh »
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 20:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam nosio televizor na popravku
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 20:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::

Šta ti sad baronišeš...! Cool

Eo malo jasnije nosili na sebi...odeća i to...kapiš....
 Nazad na vrh »
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 27 Maj, 2010 20:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::

A bre Dejo jesi legendija Bravo3 Laughing Laughing
Miodrag

Poruka Poslao: 11 Jul, 2010 13:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.scribd.com/doc/26990814/Sregej-Prokofjev-tajna-Zla
krena

Pridružio: 25 Avg 2010

Poruka Poslao: 29 Avg, 2010 12:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobar dan. Da li je netko na ovome forumu završio telaj telekineze po M. Ž. Slavinskom.
On na svojoj webstranici reklamira tečaj telekineze (savijanja kašika) te djelovanje na sjemenje, da brzo proklija. Također ima vježba da se jaje može postaviti da stoji na vrhu.
Ima li tko ovakvih iskustava?
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 29 Avg, 2010 13:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

krena ::
Dobar dan. Da li je netko na ovome forumu završio telaj telekineze po M. Ž. Slavinskom.
On na svojoj webstranici reklamira tečaj telekineze (savijanja kašika) te djelovanje na sjemenje, da brzo proklija. Također ima vježba da se jaje može postaviti da stoji na vrhu.
Ima li tko ovakvih iskustava?

Pozdrav Krena, i želim ti srdačnu dobrodošlicu na Objave !

Što se tiče Slavinskog, ima na forumu njegovih fanova, kao i poštovaoca Intenziva prosvetljenja,
pa će ti se verovatno javiti, ako nisu godišnjem odmoru.
Evo, Vakan Tanka je otvorio temu ovde: http://66.7.221.86/~objave/phpBB2/viewtopic.php?p=334#334
pa možeš i tamo da postaviš to ili neko drugo pitanje u vezi Slavinskog.

Welcome4
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 5 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200512 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118368 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149800 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702151 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka Vreme naše danas !... 6 biblijski-hriscanin 10700 03 Jun, 2010 20:03 pm
TATA SINANA Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1412628 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1634501 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)