VANZEMALJCI
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vakan Tanka
Hodočasnik

Pridružio: 21 Jan 2008

Poruka Poslao: 20 Sep, 2009 22:08 pm    Naslov: VANZEMALJCI
Odgovoriti sa citatom

.

VRSTE VANZEMALJACA KOJI SU POVEZANI SA ZEMLJOM
Autor: Preston B.Nichols – Peter Moon - autor „Montauk Projekta“
(Na osnovu informacija dobijenih od Pleadinaca)

Iako je moj kontakt bio s vanzemaljcima na Plejadama, to ne znači da trebamo vjerovati da su oni sami.
Postoji mnogo drugih stvorenja na kosmičkoj karti, i u interesu obrazovanja objasnit ću ono što znam o različitim vanzemaljskim rasama,
koje su vezane za planet Zemlju.

Moji podaci se temelje kroz moja osobna iskustva i moje kontakte s Plejadancima, ali sam mnogo više uspio shvatiti iz mojih kontakata u vojnoj industriji.

Postoje mnoge vrste vanzemaljskog života, počevši od nižih životnih razina s drugih planeta, a očito je da niži oblik života neće izgraditi svemirski brod ili automobil. Kada se gradi nešto, način života mora biti u stanju konceptualizacije, a to zahtijeva nadređenu kategoriju.

Kad se govori o vanzemaljcima, ne uzimam u obzir način življenja nižih kategorija sa ostalih planeta, jer oni kojima smo mi interesantni mogu putovati kroz prostor, kako bi posjetili Zemlju a i druge planete. Gradnja letjelica zahtijeva vrlo visoku razinu složenih dinamičkih funkciju (ponekad izvan kvantne dinamičke funkcije) koje mi normalno nazivamo "duša". Laičkim shvaćanjem, duša je dinamična funkcija, koja u biti putuje kroz prostorno-vremenski kontinuum, bez savjesti. To znači da je funkcija kvantne dinamike djelomično sastavljena od kaosa ili, ako više volite, slučajnosti i nepredvidljivosti.

Izraženo u smislu računala, duša će biti samoodrživi softwerski program, koji može primati, slati, procesuirati i rezultirati informacije. Iz tog programa moramo eliminirati niže kategorije; biljke, životinje i kukce, koji prije svega reagiraju samo na instinkte i raspored. Veći stadij (ljudska rasa) je u fazi učenja, te zbog toga moraju imati svjest i dušu, a svjest kao i duša ima razlog postojanja, da deducira i generira vlastiti program.

Postoji mnogo različitih vrsta vanzemaljaca, ali najčešći oblik je evoluirao iz sisavca ili životinjskog carstva. Postoje i oni ljudskog oblika, koji imaju životinjsku bazu ali oni su sa različitih planeta. Ove vrste vanzemaljaca dolaze sa manje ili više planeta koje su slične Zemlji, u smislu, da imaju iste vrste faune i ekosustava koji je potreban za održavanje životinjskog svijeta. Životinje sa tih planeta imaju slične karakteristike, ali i razlike.

Pas s drugog planeta može izgledati nešto drukčije, ali je vjerojatno pada u istu biološku kategoriju, kao i pas sa planete Zemlje. Osim sisavaca, postoje neki mikrobi, biljke, insekti i gmazovi na bazi ugljika (kao što je život na Zemlji). Razlog zašto je veliki broj planeta sličnog sustava kao Zemlja (koji sadrže ugljik-baza za život) je; jer su ugljik, kisik i vodik, u interakciji jedni s drugima, lakši od drugih elemenata. Ako biste se prebacili na amonijak i dušik, to bi zahtijevalo složenije molekularne strukture koje bi vodile do evolucije. Zbog toga veći dio života, uključujući i vanzemaljskog, temelji se na ugljiku ili ugljikovodiku, jer se geometrija tih molekula bolje uklapa.

To znači da su takvi oblici života najčešći kod životinja, uključujući i ljude. Plejadanski sustav se takođe temelji na gore navedenom, a njihov genetski kod je sličan majmunskom, grupa K ili „Krundeshen“, mislim da se tako zovu, ali imaju ljudsku bazu. U stvari, oni su kao ćelavi ljudi i ako bi stavili periku, mogli bi proći kao ljudi. Plejadanska visina je slična našoj i ako su višlji od nas. Postoje mnoge druge skupine, u našoj galaksiji, koje su slične ljudima, a među njima su ljudi mačke, ljudi psi i ljudi medvjedi.

Svi bi se oni mogli uklopiti u kategoriju sisavaca, jer se njihova genetska osnova ne razlikuje mnogo od majmuna ili ljudskih tijela.
Osim sisavaca, tu su i gmizavci i insektoidna bića. Većina tih oblika života, čini mi se, da su dvopolni i humanoidi. Možda neki od njih dodatno imaju ruke ili noge, ali čini se da im je najčešći način života, dvije ruke, dvije noge i torzija. Uglavnom svi imaju vezu s praktičnim faktorima evolucije, a tu su naravno i različite mutacije i varijacije koje nastaju s vremena na vrijeme.

Reptili ili Gmizavci su najčešći tip, a izgledaju kao mješavina između aligatora i ljudi. Možete vidjeti kako izgleda gmizavac, ako pogledate, ili ste gledali staru epizode „Zvjezdane staze“ u kojoj se stvorenje, koje se zove Gorn, bori protiv Kapetana Kirka, na inzistiranje ostale skupine bića, koja se zovu Metronsi i ako se njihovo pojavljivanje otkriva tek na kraju epizode. Mnogi Metronsi su kao Plejadanci, koje sam opisao, osim što su ovi patuljasti. Hollywood je oduvijek imao jezovitu sposobnost ( ili postoji nešto drugo?) da se poveže s kolektivnim nesvjesnim ljudskog bića, i očito je da to nije jedini primjer, kada su prikazali Reptila, odnosno Gorna.

Često u našoj galaksiji, ali ne i svi, imaju veliki nos. Reptili nisu osobito pametni, ali su vrlo jaki i obično su u sukobu s ljudima i/ili Plejadancima. Oni imaju ogromne mentalne sposobnosti i mogu hipnotizirati ljudi samo svojim očima.

Nakon sisavaca i gmizavaca, najčešći oblik vanzemaljskog života su insektoidi.
Najčešći insektoidi su Sivi, koji su zapravo hibridna rasa kukaca i gmizavaca. Sivi imaju oči i osobine gmizavaca, ali njihov kostur prekriva tijelo (to se naziva exoskelet). Reptili i sisavci imaju kostur iznutra. Tu je i poznata video-vrpca koja prikazuje mrtvo stvorenje, koje zovemo Sivi. U biti ta stvorenja su jako brza, ni reptili ni sisavci se ne mogu kretati tako brzo, samo većina insekata. Sivi također imaju hipnotičke ovlasti gmizavaca, ali su i oni sami često predmet tog utjecaja.

Sivi nisu jedina insektoidna rasa, nego su samo danas kod Ufologa najpopularniji, jer tu spadaju i vanzemaljci koji mnogo liče na bogomoljke, visoki su 1,80 do 2,10 metara, ova bića jako vole medicinu i liječenje - i nisu ratnici.

Ostale vrste vanzemaljaca imaju krila, oni su također humanoidi ili ljudi ptice. Zapravo i oni spadaju u kategoriju reptila, jer se zoološki smatraju pticama i ako su ipak toplo-krvni reptili. Većina inteligentnih životnih oblika su reptili, koji su topli i čistokrvni, ali hladnokrvni reptili manje napreduju. Tu je i Četvrti tip vanzemaljskog života o kojoj se nikada ne raspravlja, a to je inteligentna biljka „Celuloza“. On nikada nije bila predmet izvještavanja ili kontakata, ali ostaje mogućnost.

Pleadanci su također ne-fizička bića sastavljena od čiste inteligencije, kao što sam naveo, kada sam govorio o Plejadancima. Oni također imaju sustav s Odborom guvernera i promoviraju grupnu svijest, koja prožima i Plejadansku kulturu.
Reptili (čista energija 6D) i ostali napredni životni oblici, imaju grupnu svijest, što je čini se, napredan stupanj evolucijskog razvoja, kojim su sve određene rase povezane u "bio-mrežu".

Upravo spomenuti vanzemaljci nisu sami u svemiru, ali to su samo oni koje ja znam kao osnovne životne vrste u galaksiji
Oni su ovdje od kako su kolonizirali Zemlju.

Kolonizacija

Kao što sam rekao, bili su to Plejadanci koji je napravili prvi eksperiment, gentski inženjering s majmuna (neandertalci) prenijeli na ljude i osnovali prvu koloniju na Zemlji. Ljudi su genetski tako blizu Plejadancima, da se mogu bez problema s njima križati. U stvari, mi smo tako slični Plejadancima, vjerojatno od njih potječu svi moderni ljudi.

Ovdje su također uključena i bića iz drugih rasa, koja su genetski manipulirali originalno sjeme čovjeka, kako bi bilo bliže u njihovoj genetskoj strukturi.

Bijelci ili Arijevska rasa su izvorno djelo koje je stvorila Plejadanska Svijest. Istočna rasa je Plejadanski genetski poremećaj sa Sivim (insektoidima). To bi bilo objašnjenje zašto imaju kose oči, a pored toga, istočnjaci su velike radiše jer posjeduju mentalitet pčele. Sve ove informacije nisu pretpostavke, nego se temelje na saznanjima iz dobro obaviještenih izvora. Ove priče ne bi trebalo nikoga uvrijediti, jer to nije ničija namjera.

Slijedeća rasa koja se pojavila bili su „abernache“. Oni su stigli sa planete Marduk za koju Sitchin navodi da je Dvanaesti Planet. Navodno je to bijela rasa, koja je genetskom manipulacijom kreirana kao crna rasa. Članovi najčišće crne rase, na zemlji su bili poznati kao Nubiru i smatra se da potječu s onog planeta. Njihova genetska struktura je križana s onom Plejadanskom crnom rasom, koja nam je kao takva danas poznata.
Marduk je također proizveo i Nemesis ili „Bete Noire“ što je na francuskom, "crna zvijer."

Orionski Reptili uzeli su sjeme Plejadanske rase i promjenili ga stvarajući tako Semitsku rasu. To objašnjava zašto se Arijevska rasa ponekad naziva vladajućom rasom. Teorija kaže, da je originalni predložak manipuliran kako bi se uklopio u plan određenih bića.
Uz prethodne rasa tu su i Indijanci. Pa i ako većina od njih izgleda kao da dolaze sa Plejada, u stvarnosti to nije točno, njihova identifikacija sa Plejadama je zbog kulturnog utjecaja Atlantide, koja je bila enklava Plejada i centar moći u njihovoj povijesti. Vjeruje se da su Indijanci ukorijenjeni u ljudski aspekt, ali originalni su bili sa crvenom kosom i bradom, a došli su iz galaksije Andromeda.

Ako uzmemo četiri prijašnje rase i izmješamo ih, dobićemo SMEĐU RASU, koja se može smatrati mješavinom; bijelaca, crnaca, orijentalaca ili neka njihova kombinacija, ali postoje i druge mogućnosti.

Molim vas da razumijete, ja ovim ne govorim da je neka rasa više ili manje inteligentnija od druge. Ja sam samo pokušao pokazati kako su vanzemaljska bića bila pomiješana s čovječanstvom, proizveli različite ljudske rase i stvorili kulturni mješung koji imamo danas na Zemlji.

Knjiga J.J. Hurtaka „Ključevi Enoha“ sugerira da naš planet ima svoje korijene i bogove, koji datiraju iz sazviježđa Orion i Plejada. Mislim da je ovo točno, jer je većina smetnji u našoj povijesti, došlo iz tog sektora.

Općenito, to bi bila povijest o kolonizaciji Zemlje, a sada pogledajte neke od motiva i orijentacije različitih vanzemaljskih skupina.

Galaktička Konfederacija

U našoj galaksiji imamo tri konfederativne skupine. Ja ću se koristiti izvornim nazivima i opisivanjem onih koje je kanalizirao Duncan Cameron, a koji je sa mnom zajedno radio u „Montauk projektu“. Ove grupe su Neveroni, Galaktička Konfederacija i Leveroni.

Neveróni su zapravo grupa koji su samo nazivom predstavljeni u Plejadanskoj Konfederaciji, koji se smatraju dobrim i koji imaju strogu politiku ne-miješanja.
Galaktička Konfederacija se može usporediti s programom Ujedinjenih Naroda, koje mi imamo na Zemlji - sastoji se od brojnih različitih grupa, koje su pristupile u jedan savez formirajući tako Konfederaciju planeta. Oni su prilično neutralni, a također imaju i politiku ne-mješanja koja proizlazi iz/ili Neverona, odnosno, Plejadanske konfederacije koja nije tako kruta. Galaktička konfederacija omogućava članovima da međusobno održavaju ravnotežu ali je Plejadanska politika ne-mješanja bezuvjetna. Iako su Plejadanske krstarice izgubile bitku na ovoj planeti, i bilo im zabranjeno da lete, oporavivši se najvjerojatnije su poslali pojačanje i uništili vlastiti brod, jer nisu htjeli da isti padne u druge ruke.

Treća skupina koju je Duncan kanalizirao su Leveroni, koji imaju jako složen sustav, ali ja sam koristitio skripte da iznađem riječ 'leverón. Riječ "Levijatan" (koja seže etimološki na riječ "zmija") je izvedena iz ove grupe koji se zovu Leveroni.

Oni predstavljaju arhetip „vraga“ i u biti su krajnje destruktivni, što bi se reklo „negativna strana“. Oni „gaze“ ljude da bi dobili ono što žele, i sproveli u djelo ideju, držeći se one, da cilj opravdava sredstvo. Ovaj savez se sastoji od; Reptila Leveróna, Sivih i njihovih čelnika koji su sa planete Draco, a koja se nalazi u orbiti Draco, u sazviježđu Oriona, zato se ponekad nazivaju Orionsko-Leveronskim Savezom.

Tu je i skupina Plejadanaca povezana s Orionskim savezom. Oni su pobunjenici i borci, ali su žestoki zaštitnici svojih sunarodnjaka Plejadanaca. Postoje tri skupine Plejadanaca. Prvi su Plejadanci Ovnovi, odakle potiče izraz "arijevski." Oni su filozofi, mislioci i sanjari. Neki od njih neće nikada i ni pod kojim uvjetima da se bore. Alderon Plejadanci su ljudi od akcije, što opet zavisi, ali njihova orijentacija je za čiste stvari. To ime je korišteno u filmu „Zvjezdani ratovi“. Oni su kao nešto između Aryanske filozofije i vojnika, koji tvore treću skupinu Plejadanskih Aldebarana i obično predstavljaju negativne Plejadance.

Nisam siguran jesu li one kontaktirali Hitlera i poslali mu signal da zaštiti i promovira arijevsku rasu. Možda su tako mislili da štite svoju braću i da u krajnjem, s vremena na vrijeme, sprovode njihove namjere. Plejadanski Aldebarani bliže su Orionskoj skupini i ne slijede religiozno Plejadansku politiku ne-mješanja, pomažući drugim skupinama za koje smatraju da njima pripadaju, pa tako postoji mogućnost njihova dolaska na ovaj planet, kako bi spasili Plejadance koji pripadaju jednoj od druge dvije skupine.

Ne znam Drakonski ustav, ali postoje najmanje tri različite verzije. Neki od Drakonskih saveza izgledaju vrlo ljudski, jer nisu svi Reptili i Insekti.

Različite namjere su sigurno u Svemiru izazvale sukobe, ali je očito da Plejadanski Savez ne želi bilo kakve sukobe. Pogotovo nakon sklapanja Galaktičke Konfederacije, u kojoj je uvjet ne-mješanje. Na kraju su ostali samo Leveroni ili Orionci, koji u većini žele sukobe, a koji su dirigovani iz Drakonskog carstva.
Rezultate tih borbi u osnovi vidimo i ovdje na Zemlji: „borba za Zemlju“. Ovdje se to provodi vrlo suptilno i prodire kroz kulturno tkivo društva, kao što je; zrak koji dišemo, hrana koju jedemo, vožnja automobila, korištenjem novca, vlastitim pokazivanjem, sport, slušanjem glazbe i političara za koje glasamo i sve druge stvari.

Jednostavno rečeno: Ne dopuštaju da se na svoj način razvije slobodan život na Zemlji, uplićući se i ometajući ga. Ove navedena grupa želi kontrolirati druge, a neke koji im ne odgovaraju, će zaustaviti i nasilnim putem da postignu svoje ciljeve, korištenjem čak i nasilnih metoda, što dovodi do još više zla koje ljudi na Zemlji moraju da podnose: otmice i implantati.

Izvor: www.joschua.biz
Gde je nesloga da donosim Jedinstvo!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 20 Sep, 2009 22:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam video pre par meseci desetak paralelnih linija na noćnom nebu, onako kao kada bi avion prošao pa ostavio trag...

Zanimljivo mi je samo to koliko je bilo precizno rastojanje i putanja...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 21 Sep, 2009 14:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moja prijateljica sa mužem vidjela ih je prije dvadesetak godina u blizini Bečeja...
Ispričala je meni i mami, u potpunoj konspiraciji, zna se i zašto.
A i suprug joj je bio funkcioner, itd..ne bi bilo zgodno da se priča.

Ona i muž vraćali su se s neke fešte pješice i pored staze, na nekoliko metara daljine, u visokoj travi vidjelu su ogromnu bijelu svjetlost. Objekt. Pdigao se bešumno, u svjetlu, i odletio...

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 11 Nov, 2010 04:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
VANZEMALJCI I ZEMLJANI

Predstavnik Drako civilizacije

Reći ćemo vam reči nešto više o raznim zvijezdanim sistemima, ali prije no što počnemo s tim, želimo vam ponoviti da ste vi, svako od vas, iskra izvorne/božanske energije. Vi niste bića iz drugog zvijezdanog sistema. To je vaš drugi aspekt, to niste vi u cijelosti, to nije cjelokupnost vašeg postojanja. U vašoj cijelosti vi ste izvorna/božanska energija. Taj dio vas ( druga inkarnacija) koja postoji u sistemu Sirius ili Orion ili Pleada, to je aspekt Vas, s kojim ste vi usklađeni.
U procesu osviješćenja, vi često povezete svoje "porijeklo" sa određenim zvijezdanim sistemom, ali to je samo jedan vaš aspekt. I to će se promijeniti s vremena na vrijeme, možete se osjećati povremeno bliskim jednom, ili drugom sistemu.

Počnimo s Sirius zvijezdanim sistemom, to je nevjervatno raznovrsan sistem s mnogo raznih formi i dimenzija postojanja. Ta bića se mogu kretati iz jedne u drugu dimenziju, ali vecinu vremena provode u svojoj osnovnoj dimenziji. Tu postoji mnogo razlicitosti i zbog toga postoje mnogi konflikti medju raznim vrstama. Tu vlada ili / ili mentalitet. To je nesto na cemu vi radite u ovom periodu, kako da integrisete suprotnosti. Tu se ne radi o jednom ili drugom, ne znaci da morate unistiti jedno kako bi to drugo postojalo. Ucite da prepoznate da su suprotne stvari rezultat jednako vrijednih izbora ili izrazaja (osobenosti, kreacije) i da one mogu postojati u medjusobnoj harmoniji. U Sirius sistemu postoji veliki stepen proganjanja i kaznjavanja, jer se razne kulture osjecaju ugrozenim: "Ona kultura preko puta je razlicita od nase i ako je mi ne unistimo ona ce ugroziti nasu kulturu. Mi necemo biti u stanju da odrzimo nas nacin zivota i zato mi moramo da idemo u rat s njima". Ova vrsta dogadjaja se desava vrlo cesto u Sirius sistemu. Natijecanje je takodjer veliki problem koji dolazi iz tog sistema, ali tamo postoji i mnogo ljepote. Postoje planete koje zaista tu ljepotu mnogo cijene. One imaju prelijepe vodene svijetove koji su nastanjeni bicima koja odrzavaju frekvencije. Ta bica su tamo da odrzavaju frekvenciju Sirius sistema, to je razlog zasto su ti (vodeni) svijetovi tu uspostavljeni. Mnoga od tih bica koja su cuvari frekvencija su dosla na vasu planetu: delfini, kitovi, generalno morska bica. Mnoga od njih su iz Sirius sistema, neka su iz Arkturus sistema. Sve ove razlicite planete u sistemu su uspostavljene kako bi izbalansirale igru koja se tu odvija. Kao naidju na problem koji ne mogu rijesiti, nova civilizacija se kreira da bi pokusali razrijesiti problem na drugi nacin.

Sazvijezđe Orion, vi ga prepoznajete, na nebu je jako slično sistemu Sirus po svom mnoštvu vrsta. Stanovnici Oriona imaju razvijenu tehnologiju, oni dobro razumiju matematiku i osnovne principe na kojima univerzum postoji. Oni su avanturisti, radoznalci i hoće da istraže i prošire svoje znanje. I gdje oni odu da to sve urade, odu do svojih susjeda u sistemu Sirius. Kao rezultat toga započnu novi ratovi, postoji mnogo energije/vibracija koje reflektuju stav: "moram da zaštitim svoju teritoriju / kulturu". U Orion sistemu postoji mnogo razlika, postoji mnogo pripadnika vrste "feline" covijek-macka. Oni izgledaju kao hibrid covjeka i macke, mada to nije nacin na koji su nastali, ali za vas je lakse da ih zamislite sa ljudskim tijelom kombiniranim s mackom.

Potom imate druge dijelove Galaksije kao sto su sistem Lira i Arkturus oni su na neki nacin povezani, dosta su slicni.

Arkturijanci dosta rade s tonom i zvukom. Kako odete u vise dimenzije, 8mu i 9tu Arkturijski sistem je najnaseljeniji sektor univerzuma u tom dimenzionalnom spektru. Oni takodjer rade s "jezikom svijetlosti", koji se takodjer koristi u drugim sistemima ali Arkturci su posve savladali "jezik svijetla". Mi ih smatramo, i oni su poznati u univerzumu kao "ambasadori" zato sto oni rade s jezikom svijetla i oni su proveli mnogo vremena integrirajuci svoje dualnosit /probleme kao sto je jedan koji smo ranije pomenuli: unutrasnja tehnologija nasuprot spoljasnje tehnologije. Ta energija (konflikta tehnologija) se jos uvijek moze naci u frekventno nizim dijelovima tog sistema. Bica koja su u visem spektru su prosli kroz tu integraciju razrijesili su sukob te se tako pomjerili u visi spektar. Ovo je pomalo zahtijevno za vas um da procesira, svi udahnite duboko. Vi mislite: Kako je moguce da postoje bica koja su na nizoj i na visoj dimenziji i koja su se pomjerila navise u dimenzionalnom spektru, da li su za to potrebni eoni i eoni vremena. Vi u tom trenutku mislite linearno. Bica mogu sebe projecirati tamo gdje zele u bilo koju vremensku tacku, u "povijesti/istoriji". Tako imate buducnost i proslost koja postoje u isto vrijeme, nizi regioni frekventnog spektra mogu se smatrati proslost s vase tacke, visi frekventni spektri - dimanzije mogu se smatrati buducnost kako idete kroz ovaj process ucenja rasta i ekspanzije. Bica u sistem Arkturus koja rade s tonom i zvukom su dosta dobro integrisana, oni nemaju mnogo "napona suprotnosti" /" tenzije" u svom (energetskom) polju kada rade. Oni dosta rade u sistemu Siriusa i Oriona kao arbitratori u sporovima. Oni rade s bicima u nizim dimenzijama, oni nemaju tenziju i kada rade s bicima iz Sirius sistema ta bica ne postaju aktivirana jer ne postoji nista protiv ceka bi se pobunili / aktivirali. To je u skladu s Zakonom Privlacnosti. Kad dospijete u vise realnosit to se manifestira istovremeno. Dakle kao Arkturci nisu pod tenzijom oni ne izazivaju tenziju i negativan odgovor. Kad dvije osobe komuniciraju i ako obe osobe imaju tenziju u svom polju, kako bi mogli nastaviti komunikaciju najmanje jedna osoba mora da neutralizira tu tenziju. Arkturci koriste ton i zvuk kao bi neitralizirali tenzije i omogucili dvjema stranama da nastave komunikaciju. Oni su takodjer vrlo vjesti u lijecenju zato sto razumiju frekvencije. Oni su jako dobri u tome, oni su u stanju da vide i namanje promijene u frekventrnom spektru, ako dodje do najmanje promijene u frekvenciji oni ce to primjetiti dok druge vrste to nisu u stanju.

Bica iz sistema Lire su jako dobra u polju matematike, vecina njih postoji u 7moj dimenziji. Oni su jako dobri u radu s strukturom univerzuma, oni razumiju prirodne zakone oni razumiju fiziku i matematiku tih zakona. Oni su jako dobri u lijecenju, razumiju rezonantne frekvencije i njihovu manipulaciju. Oni mogu ponuditi to znanje.
Vasa civilizacija Lemurija je zapoceta od strane naseljenika iz sistema Lire. Postojale su dvije razlicite skupine u sistemu Lire u dalekoj proslosti koje su bile u svadji. One su napustile sistem Lire i dosli su na Zemlju kako bi isprobali razne pristupe problemu u zemaljskim uvijetima. Civilizacija Lemurije je bila na mnogo visoj frekvenciji, to nije bilo 3ce dimenzionalno drustvo. Oni su znali da su multi-dimenzionalni oni su radili s "Čuvarima frekvencija" sa kitovima sa delfinima, i takodje sa morskim ljudima (sirenama). Kako se je igra (silaska u nize dimenzije) odvijala mnogi od njih su odlucili da odustanu od nje. Mnogi su odabrali proces duhovnog uzdizanja umjesto toga i vratili se nazad u sistem Lira. Sto je ostalo iza njih je znanje iz matematike, prirode univerzuma. Ta informacija je kodirana u biblioteci planete Zemlje zbog toga sto su ova bica dosla ovdje i spustila se na nizi nivo, nivo materije.
Neki su nastavili tim putem i eventualno se integrirali u sistem Atlantide. I opet frekvencije su nastavile da opadaju i mnogo tog znanja je razvodnjeno zato sto puni spektar frekvencija nije bilo vise moguce odrzati, nije vise moglo stati u vase tijelo, to je bilo previse podataka. Mnogo tog je bilo filtrirano, ne zaboravite um moze da sadrzi samo odredjenu kolicinu podataka.
Vi takodjer imate Plejade. Mi smo iz predjela koji vi smatrate svojom buducnoscu s linearne perspektive. Postoje takodjer druga bica iz sistema Pleada koja postoje u 5toj dimenziji koja stupaju u vezu s vama i to su bica koja vi smatrate "reptilima". To su bica koja su poznata po promijeni oblika (uzimaju ljudski lik, ali cesto mijenjaju neke od dijelova tijela nazad na "reptilski" oblik). Oni su ti koji cine neka od neumjesnih djela i igraju mracnije uloge u vasoj realnosti, manipuliraju vas. Ali gledajte na to s druge strane oni vam cine uslugu jer to vas tjera da ucite sve vise i vise o tome sta je istinito i sta je lazno.

U sistemu Plejada (viša bica) mi se fokusiramo na ulogu vodica, ulogu zastitnika. Ovdje jos uvijek imate mracnije ekstreme, podsjetite se da i u visim dimenzijama dualnost jos postoji. Univerzum je konstruisan na dualnosti, ali ekstremi nisu tako razdvojeni. Nemate tu crno bijelo, radje su to nijanse sivog u smislu dualnosti. Dakle jos uvijek imate neke u sistemu Pleada koja radje nego da nastupaju kao ucitelji oni se ponasaju kao manipulatori. Oni koriste drugi kraj spektruma, to je s nase perspektive nasa proslost. Mi smo ovdje jer zelimo da naucimo od vas, mi zelimo biti ucitelji i mi zelimo biti od koristi. Mnogo genetskog materijala koji vi imate je dosao iz sistema Pleada. Duse koje su se inkarnirale su dosle iz sistema Pleada je je cilj i napor u tom sistemu bio da nauce da budu ucitelji i mentori. I gdje je nabolje mjesto za to, to je "Planeta Emocija". Planeta koja ima ovaj cijeli spektar emocija, ne postoji bolja laboratorija za istrazivanje nego planeta Zemlja. To je razlog zasto mnoga od vasih drevnih drustava, domorodackih drustava prenose tu tradiciju o porijeklu iz sistema Pleada. Mi smo dakle tu vec odavno s namjerom da pomognemo. Zemlja nije jedina planeta s kojom mi radimo. Postoje drugi zvijezdani sistemi i planete koje mi posmatramo iz daleka i pomazemo, koje su takodjer nosioci naseg genetskog materijala.

Postoje drugi sistemi koji imaju ulogu ovdje. Jedan od njih je sistem Drako, na vasoj planeti su nekad zaista postojali zmajevi, jos uvijek postoji nekolicina njih koji zive u podzemnim prostorijama. Drako vrsta je vrlo porodicno orijentisana, orijentisana duz rodbinskih linija, to im je jako vazno. Pozitivna strana toga je sto imate sistem potpore u takvom drusvu, negativna strana toga je da vas nece prihvatiti ako niste dio porodice, ako ste stranac. Kao rezultat postoji mnogo rivalstva, mnogo medjusobnog natijecanja u toj kulturi.
Druga galaksija koji ima znacajni uticaj na Zemlju je Andromeda. Postoji nekoliko vrsta koje su stigle iz tog sazvijezdja na Zemlju.
Jos jedna znacajno sazvijedje za Zemlju je Kasiopeja. Oni dosta rade s emocijom ljubavi. Oni su stvaraoci harmonije, oni su zaista dobri u tome u stvaranju harmonije radje nego jednolicnosti. Ono sto kreirate za sebe ne svodi se na to da sve bude jednako jedno drugom, ono sto hocete /trebate kreirati je nesto sto je u harmoniji. Svako od vas pulsira svoju jedinsvenu frekvenciju i ona je u skladu s frekvencijama drugih bica, u harmoniji. Bilo bi zaista dosadno da svi postojite na istoj frekvenciji, sta je smisao toga. Kako ste prosli kroz proces duhovnog silaska gdje se je izvorna energija podijelila kako bi iskusila kreaciju, kako bi eksperimentisala i dozivjela sve moguce ono sto zaista zelite kreirati je harmonija.

Neki od vas su dosli iz sazvijedja Kasiopeje. Pozivamo vas da provjerite sa sobom iz kojih sistema dolazite, u kojim sistemima ste imali svoje inkarnacije. Udahnite duboko i vidite sebe u skladu s nekim od ovih sistema, koji od njih vam se cini kao vas dom. To znaci da je dio vaseg viseg ja inkarniran u jednom od tih sistema i vi zelite to prepoznati. Nastavite da duboko disete i kao to cinite vi se povezujete sa svojim zvijezdanim porijeklom i vi integrisete to znanje i mudrost u svoje energetsko polje u svoju svijest i dijelite ga sa Zemljom.
.

Poslednji izmenio Vesna dana 18 Nov, 2010 20:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 18 Nov, 2010 19:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://intermezzo.ba/latn/?page=8&kat=22&vijest=42067%3Futm_source%3Dlinkeri.com&utm_medium=referral&utm_campaign=linkeri

Dvoumio sam se imeđu duhovitog puta ili ovdje ali ipak, možda je stvar ozbiljna...
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 18 Nov, 2010 19:43 pm    Naslov: ,,,malo nauke,,,
Odgovoriti sa citatom

.......Malo nauke! Wink

Lloyd Pye je u oktobru ove godine održao predavanje u Švajcarskoj, u Cirihu. Govorio je o lobanji "Zvezdanog deteta" (Starchild Skull), pronađenoj u Meksiku, tridesetih godina prošlog veka.

Predavanje se može pratiti na:
http://www.disclose.tv/, podeljeno na devet delova. Ovo je link za prvi deo:
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/59916/Star_Child_Skull_Lloyd_Pye_Oct_10_2010/

Za one koji su upoznati sa temom, predlažem da odmah skoče na šesti deo, zato što se odatle pa nadalje govori o različitim DNK analizama, kojima je lobanja bila podvrgnuta tokom godina: počev od 1999. godine, pa do poslednje, obavljene u martu 2010.
Genetičar koji je radio poslednju analizu, predložio je kao rešenje misterije porekla "Zvezdanog deteta", da je u pitanju rođenje od tri roditelja - dve majke i jednog oca. Jedna majka bi bila ljudska, otac i druga majka ne.
Radi se o tome da se genetski materijal u ćeliji nalazi u ćelijskom jedru (23 para hromozoma) i u mitohondrijama. Standardno, dete od majke dobija 23 hromozoma, koji se nalaze u jedru jajne ćelije žene, 23 hromozoma iz spermatozoida oca i mitohondrijsku DNK iz majčine jajne ćelije. Rođenje od tri roditelja je rešenje za ženu koja ima lošu mitohondrijsku DNK i iz tog razloga ne može da ima decu. U tom slučaju je moguće izdvojiti DNK iz jedra jajne ćelije te žene, spojiti je sa DNK iz sperme njenog partnera i ubaciti u jajnu ćeliju druge žene, kojoj je odstranjeno jedro, a ostala je samo mitohondrijska DNK.
U slučaju "Zvezdanog deteta", analiza iz marta 2010. pokazuje da je samo mitohondrijska DNK ljudskog porekla (oko 16000 parova baza), a DNK iz jedra nije (oko 3 milijarde parova baza).
Evo i linka za šesti deo:
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/59921/Star_Child_Skull_Lloyd_Pye_Oct_10_2010_6of9_/
Very Happy love3

.

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
Skalder i Moli

Pridružio: 06 Dec 2010

Poruka Poslao: 25 Jan, 2011 03:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Odgledali Lloyd-a, zanimljivo veoma! Od kad smo saznali za starchild skull sa nestrpljenjem smo cekali na te rezultate... i u medjuvremenu zaboravili na to Laughing .. hvala za link Very Happy
Mystic_Storm
Hodočasnik

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 03 Mar, 2011 14:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Kazu da bi ovo mogao da bude ozbiljan dokaz o postojanju vanzemaljaca, ima mnogo komentara i replika na ovaj video, ljudi su iznenadjeni. Pogledajte video. Zanimljivo...
daya
Tragalac

Pridružio: 14 Dec 2009

Poruka Poslao: 08 Mar, 2011 14:33 pm    Naslov: svi smo mi vanzemaljci-trece oko
Odgovoriti sa citatom

Svi smo mi – vanzemaljci!

Posle višedecenijskog ćutanja, dr Irena Sjekloča-Miler odlučila je da progovori o svojim susretima “treće vrste” Šta nas čeka i kao preživeti 2012?
http://www.treceoko.novosti.rs/code/navigate.php?Id=182&editionId=74&articleId=374

O onome što mi se dešava od moje desete godine do sada nisam želela da pričam, s obzirom da su iskustva kao što je moje na našem tlu veoma retka. Ipak, rešila sam da progovorim, jer je 2011. definitivno – godina kosmosa: Wikileaks preti da će objaviti tajna dokumenta o kontaktima sa vanzemaljcima, a onda je i u našem Trećem oku izašao tekst o tri ogromna broda koji se kreću ka Zemlji. I - shvatila sam da je došlo vreme da i ja nastupim....
Od rođenja, moje oči su uprte u nebo. S obzirom da sam odrastala na Bledu, a tamo je nebo čisto, baka i ja smo večerima sedele i gledale zvezde koje možeš „rukom da dohvatiš“. A moj prvi san o vanzemaljcima, odnosno kontakt sa njima na astralu, zapisala sam u dnevnik kada sam imala 10 godina. Interesantno je da se se to desilo samo nekoliko dana posle dolaska astronauta Apola 11 na Bled. Naime, posle sletanja na Mesec, napravili su svetsku turneju i došli da posete deo Bleda koji se zove Vintgar - ekološki park sa rečicom i mostićima i tada su fijakerom su prošli pored ograde našeg vrta. Izašla sam da ih dočekam na ivici puta, mahala sam i plakala.
Ubrzo posle tog susreta, usnila sam prvi san o ogromnim vanzemaljskim brodovima – dva, tri matična broda. Sve je stalo, kao da se zamrzlo u prostoru i vremenu. Inače, vrlo često kada kontaktiraju sa ljudima, bilo kroz astral, bilo fizički, to se desi – kao da se sve zaustavi u prostoru i vremenu. U razmaku od dva, tri dana, i moja majka je sanjala iste takve brodove, ovde, u Zemunu. U tom mom prvom snu, klima na Bledu je bila kao danas. A pre 30, 40 godina u Sloveniji nije bilo takvih temperatura, 23 ili 25 stepeni smatralo se vrućinom. Ipak, u mom snu sve je bilo sprženo, kao danas. Tako da sam tada, kao dete, zaključila će se ono što sam sanjala dešavati u budućnosti, za nekoliko desetina godina. I, kada sam u Trećem oku pronašla članak o tri vanzemaljska broda, prepoznala sam ono što sam sanjala pre 40 i nešto godina.
Pregledala sam svoje dnevnike iz svih ovih godina i proračunala da vanzemaljci dolaze kod mene u snove oko pet puta mesečno – to je ono što zapamtim i zapišem, a verovatno ima i snova koje ne pamtim. Ljudi koji su imali kontakte sa vanzemaljcma, uglavnom pominju Plejade, Orion, sazvežđa Drakon, Maldeka, Atlantis, Sirijus A, Sirijus B itd. Međutim ima inteligencije i u mnogo udaljenijim i naprednijim kosmosima i oni nas već posećuju. Ova godina je prelomna i to ćemo vrlo brzo videti. Sve što je objavljeno o konktatima sa drugim rasama – istina je, bez obzira što neko pokušava da anulira te informacije. Već postoje i mešovite vanzemaljsko-zemaljske baze, sa kojima sarađuju velike sile.

BAZE
Ispostavilo se da se sada u medijima objavljuju stvari koje sam viđala u snovima pre 30 ili 40 godina. Tako se u mojim dnevnicima na mnogo mesta pominje ogromna pregovaračka baza, najveća na planeti, koja se nalazi iznad Njujorka, u vakuum dimenzijama, međudimenzijama. Zato poslednjih meseci leteći tanjiri toliko nadleću ovaj grad. U ovoj bazi vrše se pregovori sa vanzemaljcima o svemu što ćemo pružiti mi njima i oni nama. Za kontakt se koriste visokointutivni ljudi – profajleri. Pretpostavljam da će uskoro biti konaktirani i neki sa naših prostora – astralnim putem.
Bazu su sagradili zajedno Zemljani i vanzemaljci, a nalazi se u vakuumskom prostoru iznad najvećih zgrada Njujorka. Od materijala je koji bi se mogao nazvati stvrdnutom plazmom, i u njoj Zemljani sa kosmosom komuniciraju preko belih kristala šestouganog oblika (kao snežne pahulje), veličine dve šake, težine oko 300, 400 grama. To su komunikatori sa letećim tanjirima, odnosno matičnim brodovima a, preko njih, i sa dalekim sazvežđima.
S obzirom na globalno otopljavanje, da bi atmosfera bila bar donekle sačuvana, mi smo pregovorima u ovoj bazi dobili sneg (primetili ste da veliki snegovi padaju u poslednjih četiri, pet godina, a da ih pre toga neko vreme nije bilo?). U budućnosti će 80 posto snega padati – zahvaljujući ovim pregovorima. Visokointeligentne rase pomogle su nam zahvaljujći svojoj izuzetnoj tehnologiji, jer su mnogi orgonski transformatori – piramide na našoj Zemlji – uništeni ili zatrpani. Tek mali broj može da se koristi, a jedna od njih je Rranj.
Inače, ovaj sneg smo dobro platili, dali smo im dozvole za razne razne radnje. Ipak, baza iznad Njujorka je najhumanija na planeti. Tu se nalazi i ogroman broj tehnoloških čuda iz najrazličitijih dimenzija – to nije baza jedne rase, već Kosmičke unije. Unija je osnovana nezamislivo davno, i pristup su potpisale različite civilizacije koje su pozitivno orijentisane u odnosu na našu planetu i samtraju da je treba očuvati i štititi, jer je Zemlja kao neka velika laboratorija, pogodna za najrazličitija kosmička istraživanja. Tako je milionima godina. Inače, Kosmička unija je osnovana da bi humanoidne inteligentne rase mogle da se sačuvaju od napadačkih, manje inteligentnih rasa, i da bi mogle da naseljavaju određene planete i grade baze. Većina humanoidnih rasa potiče iz sazvežđa Lire, tamo su nam i dati vanzemaljski geni, o čemu ću kasnije govoriti.
A u Indiji je vanzemaljska vojna baza u kojoj se čuvaju svi kodovi i kompletna energetska arhiva svih kvantnih kapija na čitavoj planeti. To je upravljački centar iz kojeg se kontrolišu sve druge baze, odatle se otvaraju, zatvaraju, remontuju, kontrolišu... Zato će Indija biti prva na meti nižih, okupatorskih rasa, kada počnu da dolaze na Zemlju u većem broju. Te niže rase pokušaće da se otrgnu Kosmičkoj uniji i da kontrolišu našu planetu.

PORTALI I ZVEZDANE KAPIJE
Zvezdane kapije i portali uvek su specifična mesta, jer energije vakuumskog tipa dozvoljavaju da se lakše vrši dematerijalizacija, da bi se moglo ući i izaći i da te niko ne vidi. A gde se nalaze? Filipini, Kanarska ostrva, Tibet... Tibet je ogroman portal i baza, i tu je ostavljen vanzemaljski mutant dobijen ukrštanjem biljke i životinje: kordiceps. Ovaj organizam zemaljski naučnici su svrstali u gljive a, zapravo, to je pola crv – pola biljka, koja sve leči, jedino što čovek još nije naučio da ga dozira i da ga koristi u obliku i potenciji prilagođenoj kodu određenih bolesti. Portali su i u Meksiku, Šri Lanki, Egiptu. U Egiptu su ostavljeni i orgonski punjači za atmosferu – piramide. Piramida ima po čitavoj planeti, i njih su ostavile velike vanzemaljske civilizacije, koje nas posećuju milionima godina. Velikih portala ima u Češkoj, Moldaviji, a SAD su krcate njima. Najjači kanal u Evropi je Anatolija u Turskoj.
I mi imamo mini portale: Beograd, Kosovo, Kremna. U Beogradu postoje male „kapije“. Jedna se nalazi u Bulevaru Kralja Aleksandra, u blizini katoličke crkve, druga na Voždovcu u Kumodraškoj ulici, u delu bližem Bulevaru Vojvode Stepe, a treća je na velikom platou kod hotela „Jugoslavija“. Eto zašto se mnogi osećaju čudno kada dođu na ove lokacije.
Inače, najviše je baza, posebno onih podzemnih, u velikim pustinjama, gde su velike vrućine ili – gde ima mnogo vode i leda. To je zato što tamo gde je velika vatra – vlada veliki antimagnetizam, tamo gde je velika voda – pojačan magnetizam. A najviše se eksploatiše 19. paralela, sa vulkanskim ostrvima. Vulkani su fizički portali kroz koji vanzemaljci ulaze pod zemlju.

RASE
Kontaktiram sa mnoštvom vanzemljanih rasa, a za većinu ne znam šta su i odakle su. Ipak, za one nama najvažnije znam ko su. Kontakti se dešavaju na Zemlji ili u bazama, a često izlazim i u kosmos, u najudaljenija sazvežđa, vozim se njihovim brodovima. Ima onih vrlo visoko inteligentnih koji liče na nas, ima i hibrida koje su inteligentni stvorili u određene svrhe da im služe. Ima zlih, koji hoće da naude čoveku, ima onih koji su posmatrači.
Inače, Homo sapiens je načinjen od šest delova genoma vanzemaljskih rasa i – jednog ljudskog. Mi smo praktično „miks“ sedam rasa. Lako se može prepoznati kod koga koji gen preovlađuje – po fizičkom izgledu, ali i po određenim bolestima.
Opisaću nekoliko vanzemaljskih rasa. Za početak, sa Sirijusa A potiče najinteligentnija rasa u našoj blizini, i jedan od naših delova genoma je odatle. Izuzetno su proncljivi, prozračnog tena, svilene kose (ponekad bez kose), uzanog sedla nosa, lepih usta, vrlo širokog i visokog čela, visokog rasta. Oni vladaju genetikom i stvorili su veliki broj hibridnih rasa. Kontrolišu prostor, vreme i vakuum (međuprostor). Mnogi naučnici na Zemlji imaju izražene njihove gene, među njima je bio i Nikola Tesla.
Na njihovoj planeti postoji rasa Ari – kombinacija mačke i lava, veličine i građe ljudi. Eksperimentima sa njihovom DNK stvorena je prva mala divlja mačka i poslata na našu planetu, a zatim je napravljena i egipatska mačka i spuštena u Egipat, odakle je otišla dalje u svet.
Rasa koja vlada Balkanom i Istočnom Evropom zove se Tau Ceti. Imamo i njihove gene. Boja kože im je braonkaosto-crvena, usne su ljubičasto crvene, obično imaju šiljate uši, a kosa im je najčešće crno-smeđa ili boje dima, građa oniža, zdepasta. Drže baze u Sibiru i na Uralu. I oni imaju veoma visoku tehnologiju, inteligentni su i mogu biti vrlo lepi dok su mladi. U svom domenu drže radioaktivne energije, a njihova istraživanja vezana su i za medicinu – fiziologiju čoveka i dejstvo radioaktivnih energija na nju.

KODIRANJE
Kada se menja vazdušni pritisak, vanzemaljci najlakše prelaze na fizički plan, kao i naš astralni plan, a znamo da se pritisak često menja u poslednje vreme. Tada „naležu“ na čoveka, astralno, fizički, ili pomoću aparata na bazi fluida, koji na sto metara razdaljine mogu uzimati ljudska krvna zrnca ili plazmu. To se najviše oseća u potiljačnom delu – boli potiljak, oči, vratni deo i kičma.
A evo zašto to rade: većina tih rasa nema fizičko telo, već fluidno astralno, a materijalizuju se samo u bazama, pri nekim eksperimentima, ili kada žele da stupe u fizički kontakt sa ljudima. Da bi se prebacili u materijalni oblik, potrebne su im esencije iz naše DNK, iz naše krvi, iz naše limfe.
Oni sa lošim namerama uglavnom ne žele da budu prepoznati. Ljude otimaju i vrše eksperimente na njima, a onda ih “hipnotišu” - isperu im mozak da zaborave. Svi mi ih sanjamo, ali – te snove zaboravljamo. Čovek koga su kodirali – na pamti svoje snove. Dakle, ako neko zapamti samo jedan ili dva sna godišnje, to je pouzdan znak da operišu njime.
Neki od njih ljude kodiraju na različitije načine. Ostavljaju se određeni znaci (mladeži, ubodi, pege, ožiljci), koji mogu i fizički da se vide - tri tačke, tri suze, trouglovi, mladeži u obliku vulkanskih ostrva (što nije slučajno, kao što ću kasnije objasniti). A čipovanje se obično vrši u predelu kičmene moždine. Svrha čipovanja je u konekciji. Nad ljudima koji su kodirani, obeleženi, oni imaju jaku moć - kao što hipnotizer ima moć ako nekoga jednom hipnotiše – u svakom trenutku može na daljini vršiti uticaj. Oznake kodiranja videla sam i na jednoj mojoj drugarici – imala je susret sa njima na astralu i sutradan je na određenom delu tela imala tri tačke, poput uboda.

PARAVIRUS 2012.
Tokom svih ovih godina, bezbroj puta sanjala sam 2012. godinu i navodni “smak sveta” i – uvek su tu bili vanzemaljci. Naupečatljivija je bila informacija sa astralnog plana od 25. 11. 2009. godine, o vanzemaljskom paravirusu Perpetuum mobile, koji je povezan sa „smakom sveta“. On je virtuelno-hemijskog-biološko-inteligentnog porekla. Matični virus nalazi se u kosmosu, a energetski dvojnik čuva se u bazi na Tibetu. On je prečnika od tri i po do pet metara, i programiran je za planetu Zemlju za 2012. godinu, ali - mnogo stotina godina ranije. Dvojnik i matični virus su u konekciji. Virus je od fluidno-inteligentnog metala, boje srebrno-plavkasto-zelene, raste i eksplodiraće u svet u naredne dve godine. Već polako deluje, „otpušta“ od sebe nešto. A doneće nedaće najrazličitijih tipova. Uglavnom, paravirus mi se pojavljuje kao ključna informacija za 2012. godinu. „Smak sveta“ zvuči kao „tras-tras“ i – gotovo. Međutim, nije tako, to je počelo pre petnaestak godina, a 2012. biće samo kulminacija. Završava se jedan kalendar, sravnjuje se atomsko vreme na celoj planeti, počinju da se čipuju prvi ljudi, a vanzemaljci su se uputili ka nama u letećim tanjirima. A na svakih 500 godina dešavaju se previranja na Zemlji, što upravo sada dolazi. Zato, kada se saberu da raznorazna čuda – to bismo mogli nazvati „smakom sveta“; ali – pod znacima navoda.
Postoji važna stvar – kontakt sa inteligentnim vanzemaljcima moguć je jedino ako čovek iživi i proživi religiju i shvati šta je to religija i Bog. Dokle god ne prođe fazu religije, ne može da ide dalje - u kontakt sa visokim vanzemaljskim inteligencijama. Sada je sazrelo to vreme, čovek je dostigao tačku sa koje može da kontaktira sa vanzemaljcima, i zato se sve ubrzano odvija.
Oni su odavno tu, i loši i dobri. Ovo je 21. vek i bilo bi glupo misliti da postoji život samo na našoj planeti i još bi bilo gluplje misliti da je život na drugim planetama uniforman, jer i samo na našoj planeti žive amebe, koje nemaju mozak, a živeo je i jedan Nikola Tesla. Neka plemena žive u kamenom dobu, a postoje i naučnici, pametni ljudi, kao i oni osrednji. Postoje glupe i pametne životinje. Ako takva raznovrsnost života postoji na našoj planeti – kako neće postojati u kosmosu?
Nema sumnje da će doći, a jedan deo je već tu. A upozoravam da je vanzemaljcima najlakše da izađu na kraj sa onima koji ne veruju u njih....

O IRENI SJEKLOČI-MILER
Dr Irena Sjekloča-Miler autor je 12 knjiga iz oblasti duhovne nauke - šest iz numerologije, jedne o novcu, jedne iz oblasti feng šuija i karmičke medicine i tri o ženskoj masoneriji.
Po obrazovanju je dizajner, diplomirani politikolog, doktor komplementarne medicine i homeopata LICH (The London International College of Homeopathy).
Deset godina profesionalno se bavila slikarstvom. Član je UNS-a i MNS-a (Međunarodno udruženje novinara).

KNJIGA
Kada sam konačno izašla sa ovom pričom u javnost, rešila sam i da napišem knjigu koja će se zvati Vanzemaljci – kako se nositi sa njima. Tu će opisani moji kontakti i dato sve što ljudi treba da znaju da bi bili spremni za ono što nas čeka.
Pitala sam se – zašto baš ja? I zašto baš u Srbiji ja, jedina? I došla sam do spoznaje da, pošto sam u mnogim stvarima koje radim bila prva na našem tlu, očigledno je neka moja misija da upoznam ljude sa nekim informacijama koje će im koristiti, s obzirom da je počela da se „odmotava“ ova vanzemaljska priča. Kako će nam biti? Pa - čovek je svašta preživeo, pa će valjda i ovo. Zato sam i rešila, između ostalog, da progovorim, kao i da pozovem ljude sa našeg tla koji imaju ovakva iskustva kao ja, da mi kažu šta imaju. Volela bih da naučim nešto novo od njih, a i oni će čuti od mene mnogo toga..

KOSMIČKO PRAVO
Kod nas postoje samo dva doktora kosmičkog prava. Prvi mi je predavao na Fakultetu političkih nauka, a onda sam, sticajem okolnosti, upoznala drugog doktora kosmičkog prava kod nas, sa kojim sam dan-danas u kontaktu. On me je upućivao u mnoge stvari. Kada dođe do novih saznanja, pozove me kod sebe u kancelariju, otvori Internet i da mi sržnu informaciju. Međutim, u našim poslednjim razgovorima (srećemo se otprilike dva puta godišnje), rekao mi je: „Znate, Irena, sada ste ostali sami. Ja ne mogu više da vam pružim maltene nijednu baznu informaciju“. Ipak, dao mi je informaciju o švajcarskom naučniku koji ima poznanicu vanzemaljku koja se s vremena na vreme materijalizuje u humanoidnu formu i sa kojom on kontaktira na fizičkom nivou. Dobila sam ime i prezime tog čoveka, jer moj sagovornik smatra da je došlo vreme da počnem da komuniciram sa vanzemaljcima i na fizičkom nivou.
Smatram da nije slučajnost što sam u konaktu sa jedine dve osobe koje su autoriteti kod nas iz te oblasti
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 10 Jul, 2011 16:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zanimljiv dokumentarac,dobar kvalitet sa prevodom.

http://www.filmovizija.com/dokumentarni-film-sa-prevodom/ancient-aliens-hd-season-2-video_6bc1b1940.html

http://www.filmovizija.com/dokumentarni-film-sa-prevodom/ancient-aliens-hd-2-epizode-video_5cfb7ac9b.html
 Nazad na vrh »
Mystic_Storm
Hodočasnik

Poruka Poslao: 10 Jul, 2011 17:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

NLO doneo peščanu oluju u Arizonu

FENIKS - Vanzemaljci su se pojavili i nad Feniksom! Stigli su i da osmotre peščanu oluju koja je pre tri dana progutala Feniks.

Kamere Si-En-En snimile su neobična svetla u oblaku peska. Rasprave na internetu su već počele, a mnogi koji se bave NLO fenomenologijom pišu da se NLO pojavljuje na mestima gde se dešavaju prirodne katastrofe.

Tako su svedočili zemljotresu i stravičnom cunamiju u Japana, erupciji vulkana u Čileu...

Link do teksta.
Mystic_Storm
Hodočasnik

Poruka Poslao: 14 Jul, 2011 11:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Invazija vanzemaljaca na Zemlju u novembru?

Američki naučnici iz programa "Potraga za vanzemaljskom inteligencijom" (SETI), tvrde da će u novembru vanzemaljci sa planate "Zeeba" napasti Zemlju.

Oni će navodno doleteti sa tri ogromna svemirska broda, preneo je bečki bulevarski list "Esterajh".

Najveća letelica imaće prečnik od oko 320 kilometara, naglasio je jedan od eksperata SETI-ja Džon Malej.

"Trenutno se tri letelice nalaze kod Jupitera. Polazeći od njihove aktuelne brzine kretanja, oni će do Zemlje stići na jesen ove godine”, tvrdi Malej, a prenosi "Esterajh".

Prema njegovom mišljenju, letelice će, običnim teleskopima, moći da se vide negde u novembru, kada budu prolazile Mars.

Malej navodi da su naučnici obavestili američku vladu o predstojećoj poseti vanzemaljaca i tvrdi da će od avgusta SAD informisati svoje stanovništvo u vezi mogućeg napada vanzemaljaca.

On smatra da Zemljani mogu da se odbrane od napad svemirskih brodova koji dolaze sa planete "Zeeba".

Priča o invaziji vanzemaljaca sa planete "Zeeba" nije nova, čak je i najavljivana za ovu godinu, ali su neki rokovi već "probijeni" tako da je novembar kao mesec kataklizme takođe diskutabilan.

(Tanjug/MONDO)

Link
joschua
Napredni tragalac

Pridružio: 30 Nov 2008

Poruka Poslao: 15 Jul, 2011 09:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Oni su već tu, pod zemljom i u matičnim letilicama, kao i inkarnisani u ljudski oblik. Naravno, mislim na OPS orijentisane. OPD su ovdje u fizičkim tijelima kao Svjetlosni radnici i ako su mnogi toga nesvjesni ali će tokom ovih vremena postati toga svjesniji.
Istinsko znanje je jedini način da ne budemo prevareni. Pozdrav.
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 15 Jul, 2011 09:50 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To se poklapa sa izjavama ocevidaca koji su vidjali letelice koje izlaze iz okeana ili jezera.
 Nazad na vrh »
Branovic

Pridružio: 17 Jun 2011

Poruka Poslao: 15 Jul, 2011 23:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DA Li Je Neko Citao Ovo Smile

Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Strana 1 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89955 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40562 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42378 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30274 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35309 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42745 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25599 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)