DUH RTNJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUH RTNJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 17 Nov, 2010 01:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mnogo ste se zaneli u Hollywood, i daleke megapolise, da vam je preteško da shvatite da i ovde postoji mogućnost da je nešto naj.Na primer Fruška gora i njenih koliko beše. jel' 22 manastira, ako sam pogrešila, korigujte me.Pa šta ako mi rešimo da je za nas Rtanj najveća piramida.To smo mi rešili, i to je tako za nas, i ne trebaju nam horde turista da nam pokvare sve to, neka oni misle kako smo mi zanešenjaci i glupaci.Xe xe .... Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 17 Nov, 2010 02:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nosferatu ::
Sta mislis BGD,jesi ponosna na nasu piramidu?Najvecu?Ajde iskren odgovor ako moze,a mozes i da izmislis.

hahaha koja si ti kontradikcija ko da si vodolija Razz
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 17 Nov, 2010 02:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Skreces sa teme.Ti si Ovan-strelac tako da moras da ciljas na nesto,glavom ali promisljeno.Ti mora da si nesto posebno:D
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 17 Nov, 2010 12:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

da da dupli plamen u kome chiron i lilit plesu u vecnosti Razz a fortuna ih zlatnim bicem opasulji kad preteraju ...mislim isijavam posebnost Cool
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 17 Nov, 2010 19:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nosferatu ::
Ne pricamo o zivotu nego o Rtnju.Napravio se mit oko toga.Ljudi u svetu pricaju o njemu.I nisu bas zadovoljni,ne vide piramidu.O tome je rec.Nigde na svetu nema trostrana piramida.Samo u srbiji ima.Nemojte da se brukate.Jos je najveca.Pazi da neko ne poveruje.

E No nemoj da me nerviras...GR..GR...
Sta se nas tice sto na svetu nema trostranih piramida???

Evo i sada kada sam za vikend bio tamo lepo sam opet video piramidu...
Da dodjes jednom malo kod nas u posetu u Planinicu pa da bacis pogled na Rtanj odatle?
Mozda ces ti da vidis obicno , ili kockasto brdo?
Mene su u skoli ucili da je to piramida...
Evo i jedne sveze fotke da vidite kako uzivamo kada posmatramo zalaske IZA NAJVECE PIRAMIDE NA SVETU...
HE ,HE

http://www.fotorola.com/uploads/6a24bf78f9.jpg
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 18 Nov, 2010 08:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

SLobodno je ti zovi tetraedar ili kocka ili kako god hoces, ali makar dodji da je vidis uzivo.. Da iskusis malo lepote.
Nama ce Rtanj uvek biti Piramida :)

TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 19 Nov, 2010 09:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo postavili smo video sa Oreolom...
DA NE BUDE DA SMO SAMO PRICALI, A DA NISTA NISMO URADILI...
NESTO TO BAS NE VOLEM.... Wink

http://vimeo.com/16959075
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 19 Nov, 2010 11:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Tata na ovom linku. Vrlo je zanimljivo. Gledajući ga (iako se čini čudno) obuhvatile su me neke čudne vibracije koje su se cijelo vrijeme gledanja širile iz kičmenog stupa preko rebara ukrug..kao da neki gladan povjetarac struji iz mog tijela uz žmarce. Ne mogu točno pretočiti u riječi al bilo je prijatno. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 19 Nov, 2010 12:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas lepo..
ostavlja bez reci..
Skalder i Moli

Pridružio: 06 Dec 2010

Poruka Poslao: 26 Jan, 2011 23:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Very Happy

Rtanj je piramida i to retka ali ne i jedina trostrana u svetu. Za sada koliko ja znam bosanska Piramida Meseca je takodje trostrana(?)Neko je josh pominjao trostranu piramidu, ne znam da li je Georgio Tsoukalos ili neko drugi koga sam skoro gledala..

Divan Oreol, Blazenstvo mnogo nam je zao shto nismo mogli da dodjemo i u Oktobru Crying or Very sad
Cim bude malo toplije dolazimo, stacioniracemo shator iznad "DOma", svratite na kafu,caj,razgovor...
Kad smo bili oko 20 avg na Rtnju doziveli smo da u sred noci, (kada morash da obucesh dzemper ) pocne da duva vreli vetar . Cim bi vetar malo posustao opet bi bivalo hladno. Ma to je bilo kao da vam neko fenom duva u lice. A inace tad smo prvi put zaboravili da ponesemo neshto dugih rukava Very Happy ali eto i majice su nam bile dovoljne.

We Heartr Rtanj

Vidimo se na Rtnju

Abducted
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 31 Jan, 2011 22:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zahvaljuljući Dr Bojanu Dimitrijeviću koji godinama istražuje i tumči materiju vezanu za odnose energija Zemlje i Kosmosa, piramida i njihovim namenama kako kroz klasičnu naučnu misao tako i putem tumačenja koja dolaze iz segmenta ezoterije, uz podršku produkcijske kuce UMS realizovao ovaj pilot projekat.

Autor serije u trajanju od 45 minuta pokušava da iz fenomenološkog pristupa i pogleda na planinu Rtanj ponudi odgovore koji se tiču ove gigantske piramidalne konstrukcije, njenog uticaja na okolinu i potencijala koji koji pruža.

Dr Dimitrijeviću želimo uspeha u plasiranju ovog i drugih materijala na neku dostojnu televiziju i zahvaljujemo na podršci u istraživanju Rtnja.

Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 06 Feb, 2011 00:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..vzija od Vere Bojićić da ima 3 piramide je potvrdjena sa simbolizmom iz Atlantide: Atlantidjanima je bio vrlo sveti bog u obliku Trikuta (izraz sam našao pod tim izvornim nazivom!) odn. na eng. triple mountain; citat:
"It concerns Trikuta, the Triple Mountain upon which Lanka, the true archetype of Atlantis, was originally built. The central peak of Trikuta was Mt. Atlas or, indeed, the Central Pillar of Heaven that was" (.....)
i sam Odisej i Argonauti su ga nazivali sa Thrinacia.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 10 Feb, 2011 01:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dreammer ::
..vzija od Vere Bojićić da ima 3 piramide je potvrdjena sa simbolizmom iz Atlantide: Atlantidjanima je bio vrlo sveti bog u obliku Trikuta (izraz sam našao pod tim izvornim nazivom!) odn. na eng. triple mountain; citat:
"It concerns Trikuta, the Triple Mountain upon which Lanka, the true archetype of Atlantis, was originally built. The central peak of Trikuta was Mt. Atlas or, indeed, the Central Pillar of Heaven that was" (.....)
i sam Odisej i Argonauti su ga nazivali sa Thrinacia.

Thrinacia (Trinacria) - simbol Sicilije

Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 10 Feb, 2011 08:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da, htio sam još dodati, da i u Egiptu su najviše i najvažnije tri piramide. I one takisto nisu u linkovanjusa siriusom/sirijanima nego sa orionom i orioncima.
Mitologija od orionaca je i kod naših starih ljudskih seljaćkih likova još uvjek poznata, nazivali su ih kosci (onaj koji kosi travu), a donašali su smrt.
NA siriusu je izvorna rasa beloputa i plavokosa. Nakon podjele (sada se ne sjećam koji od obeh) jedan od siriusa je zavladala crna rasa to drži, ali oni izvorno nisu Sirijani nego orionci, a izvorno i Orionci nisu sa oriona. Na zemlju ćešće se teleportiraju Orionci (frakcija naprednih greysa) a Sirijani bolj redko.
NA netu ima dokumenta, koji prikazuju slićnosti u simbolizmu i arhitekturi Egipta sa Atlantidom. Isto ima citate koji prićaju, da Atlantidjani su imali više linkovanja sa orioncima (a ne sirijanima), tako da simbolika Rtanja prema svemu tome je vezana na orionce i Atlantidu. Moguće bi bilo, da se Orionci pogrešno identificiraju (zavaravajuće) da su Sirijani, da bi zavaravali svoje "žrtve." Takisto mogu da se koriste mentalnih napada i mentalnih kozmićkih stanica i drugih fantomskih oblik.

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
moongarden

Pridružio: 22 Feb 2011

Poruka Poslao: 23 Feb, 2011 13:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svim ucesnicima foruma Very Happy .....hvala na svim informacijama koje ste nesebicno podelili....svako dobro Very Happy
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUH RTNJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeci
Strana 15 od 17

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka KAKVA NAM JE VODA ? 35 Dušan 29959 12 Apr, 2011 12:08 pm
3.1415926535... Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118376 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 47625 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vreme naše danas !... 6 biblijski-hriscanin 10700 03 Jun, 2010 20:03 pm
TATA SINANA Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Za dobro i sretno jutro Nove nam 2010. 2 biblijski-hriscanin 5642 22 Jan, 2010 13:56 pm
biblijski-hriscanin Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19844 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka INDIJANSKI ETIČKI KODEKS 9 Vesna 7595 26 Jun, 2009 14:53 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)