Šetnjom protiv nasilja
Idi na stranu
1, 2, 3, 4  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » RIZNICA NEAKTIVNIH TEMA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vakan Tanka
Hodočasnik

Pridružio: 21 Jan 2008

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 14:04 pm    Naslov: Šetnjom protiv nasilja
Odgovoriti sa citatom

Koalicija mladih protiv nasilja vas poziva na ŠETNJU PROTIV NASILJA koja će započeti protestnim okupljanjem na Platou ispred Filozofskog fakulteta u ČETVRTAK, 1. oktobra 2009. godine u 17 ČASOVA.

Protestna kolona će se od Platoa kretati Vasinom ulicom, preko Trga republike, Knez Mihajlovom do spomenika zahvalnosti Francuskoj na Kalemegdanu.

Zahtevamo:

- Brzo hapšenje, efikasno suđenje i maksimalne kazne
- Da policija i tužilaštvo tretiraju pretnje ozbiljno koliko i akte fizičkog nasilja
- Zaštitu ljudskih prava za sve!

Kažimo NE huliganstvu!
Gde je nesloga da donosim Jedinstvo!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 18:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Prvo da kažem da mi je STVARNO ŽAO nedužnog francuskog državljanina, koji je stradao od bande huligana.
Jedino što želim da predložim je - OPREZ, kada su u pitanju masovna okupljanja i demonstracije.
Zato vas molim da pročitate ovaj tekst koji daje jednu širu sliku ovog problema,
koji je po mom mišljenju instruisan od SAME VLASTI.
Ja lično mislim da je vlada ( koja znamo za koga radi, kao i ostale svetske vlade),
preko policije PLATILA grupu huligana da prebiju francuskog državljanina, da bi izazvali ovakve reakcije građana ( koje su naravno očekivane).
Ako ste slušali današnju izjavu za medije našeg predsednika Borisa Tadića,
jasno vam je da vlasti pripremaju VEOMA oštre mere za budućnost, kad je u pitanju ,,zaštita''( čitaj KONTROLA) građana, i borbu protiv terorizma i nasilja.

Dakle, evo tog teksta Dejvida Ajka, kad ga pročitate, prepoznaćete mnoge stvari,
koje su deo budućeg iluminatskog plana kontrole i porobljavanja stanovništva.

PROBLEM - REAKCIJA - REŠENJE
(Dejvid Ajk )

Strašno je kako ljudi prihvataju službenu priču o 11. septembru, i izmišljenom ,,ratu protiv terora''i nasilja. Tu su, osim toga, mikročipovi i kamere za nadzor. Morate imati doktorat iz samozavaravanja pa da svugdje oko sebe ne vidite monumentalnu ekspanziju tehnologije za nadziranje.
To se opravdava odgovorom na terorističko divljanje koje koordiniraju iste sile što stoje iza uvođenja mikročipova i nadziranja!
Tu sam tehniku nazvao ,,PROBLEM - REAKCIJA - REŠENJE'':
potajno stvorite problem (poput 11. rujna), ispričate ljudima lažnu priču o počiniteljima i razlozima koji stoje iza tog čina i onda, kad ljudi kažu ,,potrebno je nešto poduzeti'', ponudite rješenje problema koji ste VI stvorili .
Kao što vidimo od 11. rujna, ta su 'rješenja' napredovala do Orvelovsk-og plana.
Tehnika je ljudima utjerati strah u kosti kako bi od svojih vlasti tražili da ih zaštite novim zakonima koji odgovaraju planovima za porobljavanje čovječanstva.

Dr. William Sargant, psihijatar s iluminatskog instituta Tavistock u Britaniji, napisao je 1957. u svojoj knjizi Bitka za um (Battle for the Mind):
'Ljudima se mogu usaditi razne vrste uvjerenja, nakon što se moždana funkcija poremeti slučajno ili namjerno induciranim strahom, bijesom ih uzbuđenjem.

Od rezultata izazvanih takvim poremećajima najčešći su privre­meno BLOKIRANO RASUĐIVANJE I POJAČANA PODLOŽNOST SUGESTIJI.
Nji­hove razne grupne manifestacije ponekad se svrstavaju pod opći naziv ,,instinkt krda'', a najspe­ktakularnije se očituju za vrijeme zajedničke ugroženosti koja povećavaju TJESKOBU, a time i pojedinačnu i grupnu sugestibilnost. ...
Bilo bi dobro da ne podcjenju­jemo učinak kolektivne psihe u vezi sa strahom, i željom da vlasti ''zaštite ljude'' od tog straha.'

Razina nadzora vrtoglavo je porasla radi ''zaštite'' (kontrole) ljudi nakon napada od 11. ru­jna.
Kako su se samo smi­jali kada sam govorio da se krećemo u tom smjeru, prema sustavu u kojem će svako dijete odmah po rođenju biti čipirano. 'Ti si prolupao', govorili su mi. Čujem li još uvijek taj smijeh?
Mislim da ne, jer se mikročipiranje ljudi već naveliko provodi.
Upotrijebili su totalitarističko šuljanje kako bi ljude navikli na čipiranje. Krenulo je s domaćim životinjama i kućnim ljubimcima, nastavilo se s odjećom i drugim proizvodima, i naposljetku je na red došao glavni cilj - mi.
Kao i uvijek, naglašavaju se sve navodne koristi od pretvaranja ljudi u mikročipiranu stoku, ignorirajući pritom stvarni plan. Govore vam da ćete moći pratiti svoje dijete, da će vam biti dostupan vaš liječnički karton ukoliko vas udari kamion, i da ćete se osloboditi tih groznih kreditnih kartica. 'Vidite koliko nam je stalo do vas?' Sve bi moglo stati na čip pod vašom kožom: mogli biste čak bez zaustavljanja proći kroz aerodrom, na utakmicu,li platiti robu u trgovini bez da morate posegnuti u džep. Zar to nisu dovoljni razlozi da budete markirana životinja? I sami shvatate da to ima smisla.

Ob­ratite pozornost na orvelovsku upotrebu riječi 'pomaganje' kada zapravo misle na kontrolu.
'Zagovornici subdermalnog RFID praćenja kažu da će tehnologija odvraćati implantirane beskućnike i huligane od zločina... 'pripremaju teren, ciljajući na ljude za koje veći dio ja­vnosti boli briga ili su omraženi, a kada čipiranje postane uvriježena metoda identifikacije, dol­aze po nas ostale'...

Vidjet ćemo još širu primjenu i promoviranje čipa na bezbrojne načine, jer to je ono što globalnoj državi Iluminata treba za totalnu kontrolu ljudi.
Jedan CIA-in znanstvenik mi je rekao da je ovaj čip daleko više od sredstva elektronskog markiranja. Poruke koje idu iz čipa prema računalu jedna su stvar, ali važnije su poruke koje idu u suprotnom pravcu... Rekao je da oni mogu komunicirati s usađenim čipovima, bilo s izoliranim pojedincem ili masovno, i slati frekvencije koje mogu izazvati jake bolove ili bolest, manipulirati ljudima mentalno i emocionalno, pa čak i ubiti.
Čip ljude može učiniti poslušnima ili agresivnima, seksualno uzbuđenima ili hladnima, te djelovati na njihove misa­one procese tako da ne mogu jasno razmišljati ili tako da na njihove postupke utječe ono što čip prima.
To je prava priča iza mikročipiranja ljudi.

.

Poslednji izmenio Vesna dana 29 Sep, 2009 21:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 18:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
da je vlada ( koja znamo za koga radi, kao i ostale svetske vlade),
preko policije PLATILA grupu huligana da prebiju francuskog državljanina, da bi izazvali ovakve reakcije građana ( koje su naravno očekivane).

Sumnjam da su stvarno sposobni za nešto tako komplikovano. Ovo podrazumeva da se razmišlja unapred, a sumnjam da je to u njihovoj moći! Laughing Laughing Laughing

Previše toga se dovodi u vezu sa zaverama, sve je postalo neka zavera... nije baš tako.

Igrom slučaja, u tinejdžerskim danima veselih devedesetih bio sam navijač jednog kluba. To je posebna grupa ljudi, huligani, sa posebnim mentalnim sklopom... da tako kažem.

Stvarno sam video i doživeo svašta... Brutalna prebijanja, ubadanja noževima, flaše, štangle, palice, baklje...

Takva prebijanja se dešavaju svakog vikenda- jer oni žive za taj stil života.

Ovaj put se desilo da to bude stranac i da je Francuska izvršila pritisak na ove naše namazane, pa su morali nešto da preduzmu.

Mislim da je to otprilike to.
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 19:53 pm    Naslov: Re: Šetnjom protiv nasilja
Odgovoriti sa citatom

Vakan Tanka ::
Koalicija mladih protiv nasilja vas poziva na ŠETNJU PROTIV NASILJA koja će započeti protestnim okupljanjem na Platou ispred Filozofskog fakulteta u ČETVRTAK, 1. oktobra 2009. godine u 17 ČASOVA.

Protestna kolona će se od Platoa kretati Vasinom ulicom, preko Trga republike, Knez Mihajlovom do spomenika zahvalnosti Francuskoj na Kalemegdanu.

Zahtevamo:

- Da policija i tužilaštvo tretiraju pretnje ozbiljno koliko i akte fizičkog nasilja

Kažimo NE huliganstvu!
Овде видим само језик мржње.
Где је ту љубав , или ко тебе каменом ти њега хлебом.
Брате Вакане ти далеко од тога да си млад. а и духовност ти је слаба тачка , кад заступаш овакве идеје.
Акјо су и остали учесници и организатори ове шетње тако млади као ти ја већ видим скуп Болесника који ће нам испословати још један 3AKOH.
А већ сам писао да је сваки закон граница слободе.
А љубав је слобода и нема граница.
Зато и бежите од хришћанства , јер вас прозива за зло које је у вама.
Ма јеси ли медитирајући дошао до овако дубокоумног закључка.
Випасана како се то зове!!!
Знам није медитација крива што си ти зао!
Видим да би ти био срећан да те младе људе стрпаш на робију, е мој духовниче.
.
ONA
Napredni tragalac

Pridružio: 25 Jul 2009

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 20:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A zar taj Francuz (laka mu zemlja) nije samo jedan od jadnih ljudi koji su nastradali u tom talasu nasilja na ulicama Beograda? Zar u zadnje dve nedelje nije bilo jos par prebijenih stranih drzavljana? Ili sam ja nesto pobrkala. Ako jeste, malo cudno za samo slucajnost, hm?

P.S. Nikad mi nece biti jasno to uzajamno mlacenje u vezi sa utakmicama /sportom. Cobani, budale...
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 20:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ONA ::
A zar taj Francuz (laka mu zemlja) nije samo jedan od jadnih ljudi koji su nastradali u tom talasu nasilja na ulicama Beograda? Zar u zadnje dve nedelje nije bilo jos par prebijenih stranih drzavljana? Ili sam ja nesto pobrkala. Ako jeste, malo cudno za samo slucajnost, hm?

P.S. Nikad mi nece biti jasno to uzajamno mlacenje u vezi sa utakmicama /sportom. Cobani, budale...

Otkud tebi te informacije u belom svetu?

To se dešava stalno, samo su strani državljani interesantniji za medije- jer se sad pravimo dobri za svet.
 Nazad na vrh »
ONA
Napredni tragalac

Pridružio: 25 Jul 2009

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 20:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"Opet je u srpskoj prestonici pretučen stranac. I opet bez ikakvog povoda. Žrtva je preksinoć bio libijski državljanin Lakvel Kale (41)..."

http://www.blic.rs/temadana.php?id=112593
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 21:08 pm    Naslov: Re: Šetnjom protiv nasilja
Odgovoriti sa citatom

rale ::
Vakan Tanka ::

Zahtevamo:

Kažimo NE huliganstvu!
Овде видим само језик мржње.
Где је ту љубав , или ко тебе каменом ти њега хлебом.
Брате Вакане ти далеко од тога да си млад. а и духовност ти је слаба тачка , кад заступаш овакве идеје.
Акјо су и остали учесници и организатори ове шетње тако млади као ти ја већ видим скуп Болесника који ће нам испословати још један 3AKOH.
А већ сам писао да је сваки закон граница слободе.
А љубав је слобода и нема граница.
Зато и бежите од хришћанства , јер вас прозива за зло које је у вама.
Ма јеси ли медитирајући дошао до овако дубокоумног закључка.
Випасана како се то зове!!!
Знам није медитација крива што си ти зао!
Видим да би ти био срећан да те младе људе стрпаш на робију, е мој духовниче

http://www.facebook.com/event.php?eid=158933997352&ref=nf
Na tvoje reči brate nemam komentar, neka te Gospod čuva i ljubav podari...
Radost i ljubav ti želim.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 21:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako je iko ikada od was bio u bližim kontaktima sa osobama iz wojske i policije itd...uwideće da su ti francuzi i libici samo Nasumično izabrane žrtwe poltrona(koje neki naziwaju huliganima) Wink Iza je nešto mnogo,drugačije od owoga što predstawljate kao huliganstwo...umesto šetnje bolje da se zalažete za kwalitetnije školstvo i kwalitetniju edukaciju omladine Srbije.... Cool LP
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 21:25 pm    Naslov: Molitva za oprost i mir.mir,mir...
Odgovoriti sa citatom

Dragi moji,u vama klija seme naroda koji moze biti izabran.Bozjom voljom i ljubavlju,ta vam je uloga Planom odavno poverena.
U cilju ostvarenja ove uloge morate imati ispravan odnos prema Tvorcu i njegovim zakonima.
Treba da popravite svoje medjusobne odnose,da se vise volite i pomazete jedni drugima.
Naucite se prastanju,jer ko ume da voli,taj zna i da prasta.
Nemojte se gorditi da ste bolji ili vise voljeni od drugih,jer gordi,na kraju praznih saka ostaju.
BUDITE HRISTOLIKI!!!
Jedini ste narodkoji se vratio na mesto gde je nekada ziveo,prepoznao prapostojbinu i setio se prajezika.
Ovde vas je dovela zvezda Danica,a poticete od plemena Mojsijeva.
Prasecanje pretocite u secanje.
Spremajte baklje vere i ljubavi.
Prolaz kroz prostor i vreme ce se otvoriti u vidu krsta.
Jedino vi imate svoje "porodicne svece"."slave",koje slavite kaosvoje zastitnike.
Treba da budete svesni da kroz svako,pa i ovo praznovanje,treba slaviti neki obliko Bozje manifestacije,a ne svoje samoljublje,foklor i obicaje.
Mili moji,bili ste u ratu,koji je bio jedan od najsvirepijih u vasoj istoriji.
Nametnuti karmicki ratovi mnogo ne opterecuju,vec mogu biti prilika za duhovno preciscavanje i uzdizanje,a tako moze biti i sada,ako pokazete celom svetu,kao uvek i svuda,ljubavlju moze biti pobedjen svaki neprijatelj.
Pobedite i povedite svet u Novo Doba.
Jedini nacin da pobedite,da ljubav vasa bude od mrznje i straha veca.
Ja vas molim da mrznju i strah pobedite ljubavlju,a bol radoscu.Ne zaboravite:ljubav je molitva,pesma i igra koje ljubav izrazavaju su molitve,oprost je molitva,radost je molitva,dobre misli i DELA su molitva...
Vi ste narod koji ne place nad sudbinom,vec se smeje svojim zabludama i greskama.
Humorom,koji vam je uvek u srcu i na jeziku,odrzavajte duh i razum,lecite duhovne rane i ne dopustite da se zaprljaju mrznjom i osvetoljubljem.
PROBUDITE SE,postanite svesni vremena u kome se nalazite i vaznosti zadatka koji su pred vama.
"Na vratima vase duse stoji Gospod sa metlom,gotov da na vas poziv pocisti vam dusu od silne necistoce,i sa kadilima i mirisima da je pociscenu namirise,i sa devojackim nakitom ukrasi-stoji Gospod i ceka na poziv VASH.
I na ivici srca vaseg stoji Gospod sa svecom velikom,sto gori bez dima i isparenja,stoji Gospod i ceka na poziv vas,da unese svecu u srce vase i osvetli ga,i sagori u srcu vasem sav strah,i sve strasti i sve rugobne zelje,i izgna iz njega sav dim i zao miris.
I na ivici uma vaseg stoji Gospod sa svojom mudroscu i svojim jezikom,gotov da na poziv vas udje unutra i razagna sve lude misli,sve prljave utiske,sve pogresne pojmove,i izbrise iz uma vasega sve nepostojane slike-stoji Gospod i ceka da unese svoj razum,i svoje pecate,i svoje reci."
"Probudi k Sebi sve uspavane duse,Gospode Nebodrzni,sve uspavane duse brace moje i naroda moga!Otezale su i omlitavile duse gresnika,i spustile se do blizu Ada.Vecito budna Ljubavi,probudi ih pre nego sto ih smrt gurne jos jedan korak dublje u san,u veciti san-u san strasni,kraj koga Ti ne budes."_V.Nikolaj
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 21:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja vas molim da mrznju i strah pobedite ljubavlju,a bol radoscu.Ne zaboravite:ljubav je molitva,pesma i igra koje ljubav izrazavaju su molitve,oprost je molitva,radost je molitva,dobre misli i DELA su molitva...
Vi ste narod koji ne place nad sudbinom,vec se smeje svojim zabludama i greskama.
Humorom,koji vam je uvek u srcu i na jeziku,odrzavajte duh i razum,lecite duhovne rane i ne dopustite da se zaprljaju mrznjom i osvetoljubljem.
PROBUDITE SE,postanite svesni vremena u kome se nalazite i vaznosti zadatka koji su pred vama.
"Probudi k Sebi sve uspavane duse,Gospode Nebodrzni,sve uspavane duse brace moje i naroda moga!Otezale su i omlitavile duse gresnika,i spustile se do blizu Ada.Vecito budna Ljubavi,probudi ih pre nego sto ih smrt gurne jos jedan korak dublje u san,u veciti san-u san strasni,kraj koga Ti ne budes."_
http://img37.imageshack.us/i/51620996.png/

Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 22:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rale se promijenio.

Vakan Tanka nije Very Happy
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 23:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

Odoh da se prošetam...

...
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 30 Sep, 2009 02:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Citat:
da je vlada ( koja znamo za koga radi, kao i ostale svetske vlade),

Sumnjam da su stvarno sposobni za nešto tako komplikovano. Ovo podrazumeva da se razmišlja unapred, a sumnjam da je to u njihovoj moći! Laughing Laughing Laughing

Bogami, ja ih ne bih podcenjivala kad je kontrola u pitanju.
Naša vlada je još 2003.god. iz Amerike nabavila skupocenu opremu za ,,čipovane lične karte'',
koje su za sad još uvek na dobrovoljnoj bazi.
Samo se čeka neki povod (koji će sami da insceniraju), pa da donesu obavezan zakon za sve,
i ujedno da zabrane neke političke partije i javna okupljanja.
.
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 30 Sep, 2009 04:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako ništa drugo nismo postigli ovom temom, onda smo makar saznali da je Giba bio huligan. Surprised

Poslednji izmenio talerman dana 30 Sep, 2009 05:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » RIZNICA NEAKTIVNIH TEMA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 1 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA 690 Vesna 206217 24 Avg, 2011 17:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ORGONIT - lek za sve bolesti? 18 ENEMOON 23043 28 Maj, 2011 18:44 pm
orgonitmaker Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka U mojoj glavi stanuješ.... 8 Vakan Tanka 10137 01 Maj, 2011 09:19 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŠALJIVI TEKSTOVI 34 Zockey 24511 07 Mar, 2011 14:31 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 48116 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVEJEDNO, SVE JE JEDNO 175 Analeta 51286 13 Apr, 2010 17:56 pm
Ans i Eva Jargi Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Iluzija - sve je iluzija 2 Zockey 7777 30 Dec, 2008 22:37 pm
Zockey Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)