Zanimljivosti BROJEVA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » NUMEROLOGIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
istina
Gost

Poruka Poslao: 23 Dec, 2009 06:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Postoje jos razlozi kada moze biti ladno ...
Mnogi ljudi neznaju da je gripa jedna od najvecih prirodni blagodati.

Kada dode proljece ... sve se budi ... pa i mi, ali posto smo jeli svakakvu hranu preko zime koja nije bas ni prikladna. Tijelo se hladi te se dobija informacija umiranja. Sva prljavstina i trulez izlazi va i na kozu i kroz sinuse i pluca ... slajm gnoj ... Zato new age i koristi to kao masku pa nam uvaljuju razne zaraze pod gripu.

Zasto sam to naveo.

Kada vam pocne proces svijetlosnog tijela ... vi si to proljece stvarate sami ...
Moze doci do strahovitih smrzavanja i jos goreg gorenja, visoke temperature tijela.

Ne moze, nego se mora desiti ... neki to zovu gorenje u paklu ili izlazak iz pakla.
Bitno je da se zna i da se opusteno to prede.

Uspensky ... znak imedu ostaloga ... da si u razvoju svjetlosti je poslije par takvih gorenja, bez temperature zna izlaziti slajm i gnoj iz pluca i kroz nos kroz pet kanala sinusa iz glave.
A da si skroz zdrava ... cak sam primjetio da se pojaca nekada kada jedes prljaviju hranu.

Uspenki ... trebaju ti se desavati i neke stvari sa probavom ...

[url=http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=63525#63525][img]http://www.objave.c
Negde...2002.g. mi se dogodilo nešto što me je strašno uplašilo,ustvari odsekla sam se od straha.Prilegla sam popodne uz (naravno) knjigu i zaspala...probudio me je "udarac" u stopala i kako sam se trgla iz sna osetim da to nešto poput elektriciteta,struje, vibrira kroz moje telo penjući se prema gore...osetila sam i zvuk i vibraciju i imala osećaj da sam odvojena od kreveta nekih 20tak cm.To je "izašlo" na temenu glave...Bila sam uplašena,blago rečeno ali srećna što sam živa...Od onda vibriram...Dugo nisam znala šta mi se to dogodilo (ustvari sad prredpostavljam iz pročitanih knjiga,najviše ovde na Objavama iz knjige Erica Pearla i Učenja sa Plejada...)niti sam imala koga da pitam...
Događa mi se da kad legnem i zatvorim oči,osećam sve jače vibracije u telu,ustvari kao da se širi...kao da sam u jednoj elipsi koja vibrira.Ispred očiju vidim razne oblike koji promiču,nestaju,šire se ili skupljaju u bojama,uglavnom je ljubičasta,fluorescentna...ne mogu baš da nađem pravi izraz... do boje svetlosti(žuto-sjajna)
Događa mi se kad otvorim oči da ih i dalje vidim...
...[/quote]

Pitas jli zna neko ... eto zna ...

Dozivjela si nesto sto su ovdje svi samo sanjali ... Poceo ti je proces svjetlosti i harmonije u isto vreme.
Mogao bi ti jos dizati rep ali necu.
Treba da dozivljavas veci ili blazi orgazam po nekada unutrasnji. Po gurdijevom ti je to prelaz u oktavu.
I ima jos jedan dokaz ali ti necu reci ... da se ne uobrazis.

Radi one vjezbe gore i prati ... tebi nebi trebalo puno ... samo da se naviknes da je konstantno po volji ... trebala bi pratiti samo sebe i sta ce ti se pokazivati, samo to istrazivati ... ne se zamarati sa glupostima i kreniti unazad ili stati ....
Obrati paznju na funkciju organa i nemoj se plasiti ... samo pozovi Ariela, Uriela, Rafaela ili Mihajla u pomoc.

Uriela posebno kada se izbacuju svi moguci toksini iz tijela.

Bitno je da sjvatis trecu vrstu hrane i onda dalje.

Pozdravi mi dajboga
 Nazad na vrh »
paloma
Iskušenik

Pridružio: 06 Dec 2009

Poruka Poslao: 24 Dec, 2009 21:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mogu samo reci HVALA ISTINO... Bila bih sretna da kroz jedno obicno HVALA, mozes osetiti moju istinsku, duboku zahvalnost. A naucio si me jos nesto- i ako se trudim uvek pomoci (ako ne, ono ni odmoci) , desi se da "protrcim" kroz forum, te tako ni ne procitam uvek neciji post do kraja, a mozda nekome, kao meni , treba uput i usmerenje... Sve sa paznjom i postovanjem treba procitati i od sada cu tako ciniti. Mozda, vama naprednijima, bude ponekad besmisleno uputiti neku opasku onome koji stalno pita (narocito pocetnicima)ali verujte, nama puno znaci. Kazu: "plata je nebeska...!" Svako dobro. Paloma
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
uspensky
Hodočasnik

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 25 Dec, 2009 04:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Dozivjela si nesto sto su ovdje svi samo sanjali ... Poceo ti je proces svjetlosti i harmonije u isto vreme.
Mogao bi ti jos dizati rep ali necu.
Treba da dozivljavas veci ili blazi orgazam po nekada unutrasnji. Po gurdijevom ti je to prelaz u oktavu.

Dragi prijatelju...ne mogu ti opisati koliko sam srećna dok čitam sve ovo što pišeš i to mi ne služi da se ja sad pravim važna,meni su ti odgovori potrebni...pa te molim da mi napišeš sve što znaš o tome...Heartr
Mogu samo još da dodam da mi se svakoga dana odvija neki "proces" u telu...neko bi da je na mom mestu već odavno otišao kod lekara...i časkom dobio svoju dijagnozu i možda se već saživeo sa njom,pa izgubio svaku nadu...da ne navodim dalje."Druženje" sa njima završila pre 20god. i otada nisam zdravstveno osigurana...
Bila sam teško bolesna, 8 godina sam bolovala od bubrega,bila u onom stanju pred dijalizu i skoro da su lekari digli ruke a moji izgubili svaku nadu...
Ozdravila sam Čudom....i to je jedna zanimljiva priča...
Radila sam u Livnici, na portirnici kao referent za prijem stranaca,tu zajedno sa portirima...
Napad bolova sam osetila 15 tak min. pred kraj radnog vremena.Bilo mi je dosta lekara i lekova ,te sam odlučila...da ne odem u fabr. ambulantu nego...kući! Ako treba da umrem...nek umrem ali više ne idem kod lekara...
Sedela sam za svojim radnim stolom u portirnici koja je sva u staklu...radnici su izlazili sa posla, a portiri predavali dužnost I i II smene...
Savila sam se od bolova,ruku obavijenih oko stomaka,onako zgrčena...i dosetila sam se da u tom portirskom stolu ima nekih novina...
Htela sam samo da dočekam kraj radnog vremena i da me niko ne pita ,šta mi je... i što ne idem kod lekara...
U stolu sam našla samo eureke(ukrštenice),izdvojila jednu, prelistala da nađem bilo kakav tekst i da mogu mirno da se sklupčam,kao da čitam...
Dok sam se ja tako mučila od bolova,ispred mene je stajao tekst sa naslovom "Bosiljak"...Čitam ja (od muke) i piše...leči bubrege,mokraćne kanale i jajnike...piše dalje...bere se u jesen,suši se...ja sam već zastala...kao da prepoznajem trenutak...onako začuđena tom koincidencijom(naravno tada mi ta reč nije bila poznata,tada je to bio samo osećaj)
Tok trenutka su ovako tekle moje misli..."Gde je jesen...dok ga uberem,pa osušim...Bože,sad da mi je...!"Tog istog trenutka sam čula glas jednog portira koji je ušao u međuvremenu,čula sam škripu njegovog ormarića i pitao me je nešto...čula sam samo..."Snežo da li ti treba..."dalje nisam čula jer me je jako bolelo...nije mi trebalo ništa...
U trenutku sam podigla glavu od novina i misli...moja sijalica se upalila..."Šta si me to pitao,Božo?"
Izlazi Boža i u rukama nosi veliku granu bosiljka..ja sam tog trenutka...gledala nemo...bez reči...dok mi je pružao bosiljak i mislila...Bože...!Mislim da ni njemu nije bilo jasno moje ponašanje...ali dobro
Ni meni nije bilo ništa jasno...bilo bi mi sasvim normalno da u tom portirskom ormariću sem uniforme,nekih cipela i ostalih drangulija se nađe neka flaša vinjaka ili rakije...ali bosiljak...
Kraj radnog vremena,uzimam taj bosiljak koji mipruža,svoje stvari,eureku.u kojoj je recept za čaj...i trčim do autobusa...samo da sednem...boli me jako...
Oblio me je hladan znoj dok sam stigla do kuće,skuvala sam čaj...još uvek začuđena i kao u "transu".Sela sam ispred TV-a,umotana u ćebe i pijuckala sam bosiljak,gutljaj po gutljaj, sve po recepturi...
Počela je repriza noćnog programa,zadubila sam se u to pijuckajući čaj...odgledala emisiju,sklonila ćebe...pospremila kuću...pristavila ručak...i u jednom trenutku...kao da sam se trgla iz sna..."Bože...pa mene ništa ne boli..."
OD TADA. ME VIŠE NIKADA NISU ZABOLELI BUBREZI...ALI NIKADA...Samo jedna šolja čaja...
Naravno da sam bosiljka imala uvek u kući i na poslu..za "nedaj bože" nisam tada znala da mi neće više trebati...
Često sam se pitala:"Kako to 1 šolja čaja od bosiljka...pa toliko sam popila Uvinog čaja,lekova,nekih tečnosti što mi je spravljao dr.Vencel,poznati urolog i ništa? a samo jedna šolja...Bože..."da bi brzo nakon svake takve misli rekla sebi "Ma nije važno...neću ništa da pitam...važno je da me više ne boli..."Jadnica...plašila sam se da nešto ne pokvarim.Dobro,tada sam imala 28 godina i nisam znala ništa...sem onog što su mi roditelji "servirali" svojim vaspitanjem (da ne kažem...dresurom)ali dobro...praštam i njima i sebi...
Prošlo je dosta meseci od tad...za jednim nedeljnim ručkom...ono supa,pa redom... Very Happy ispala mi je kašika iz ruke...grunule su mi suze...tako iz ničega...Za stolom svi u čudu počev od mene...Ustajem od stola da me moja devojčica koja ima 8 god. ne gleda kako plačem,odlazim u sobu i plačem,teu suze,duša mi se razdvaja od tela...a ne znam što plačem!
Plakala sam dva meseca...(znam kako ovo zvuči) neprekidno,kod kuće,na poslu...poštedeli su me moji drugari,kolege portiri,misleći problemi kod kuće(a bilo ih je...ranije)
Sedela sam u drugoj prostorij portirnice i plakala ..dok ne bi naišao neki stranac.Tada bi me onako molećivo zamolili jer ne znaju jezik da izađem..naravno,obrišem suze,udahnem duboko i ...prolazilo je ...kao prehlađena sam.
Naravno, da mi nije palo na pamet da idem kod lekara,smučili su mi se...a i šta bi im rekla...treba mi bolovanje...zato što plačem!
Dugo sam mislila da me je izlečio bosiljak...love3
istina
Gost

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 11:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tamo gdje sam naveo disanje kao dijete ... fali ... disati kroz nos i stvoriti osjecaj osjetiti da zrak sa udisajem ide kroz sinuse skroz gore kroz celo pa onda preme stomaku.

Uspenski;

Zasto smatras da ti nije bosiljak i ta osoba pomogla ... sta ako bas sve lezi u tome ...

Napominjao, pisao sam da postoje zakoni i usudi, i zaklela se zemlla raju da se sve tajne znaju.

Molim te da , I ti i ostali koje zanima, ako zanima , kliknite na sve postove istine, ali od nazad, tako ce te imati uvide i druge tude postove koji su vezani za moje pisanje. Biti ce vam lakse ... a i ja necu ponavljati niti zatrpavati tude teme.
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 14:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Uspenski;

Zasto smatras da ti nije bosiljak i ta osoba pomogla ... sta ako bas sve lezi u tome ...

Da,sve i leži u tome ali tu nije kraj priče...samo sam bila previše umorna...tako da ću u drugom delu napisati šta sam time htela da kažem...

Svakako sam ti zahvalna što si tu i što ti je stalo...Počela sam da čitam sve ispočetka,samo mi treba vremena... herc

Palo mi je na pamet (dok sam pisala)da ono o čemu pišem nije mesto na ovoj temi,pa bi bilo bolje da odaberemo neku drugu...
istina
Gost

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 15:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kada sam ti htjeo, tebi ipalomi odgovoriti nisam znao isto gdje.

Pa sam eto postavio ovdje. Javio sam se privatno dami i rekao joj da izbrise sve kada bude htjele nastaviti sa snumerologijom do kraja.
Jer ja sam mislio da je gotova te da bi ovako bio dobar nastavak.

Kada procitas koliko i sta ti vredi ... saberi ... polako ima vremena ... sta ce nam x iksova postova a nista ne doreceno ... onda smisli i nadi mijesto ili otvori novo.
Napravi neki plan pa kreni od korjena, stvori neki pocetak, kako se moze sve reci, naci, snaci se, da bude kao jedan zivot ... izvini ... to je samo ako ti se da ili imas zelju.

Damo, kada budes nastavila dalje ... slobodno izbrisi sve ove postove
istina
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 15:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Kada sam ti htjeo, tebi ipalomi odgovoriti nisam znao isto gdje.

Pa sam eto postavio ovdje. Javio sam se privatno dami i rekao joj da izbrise sve kada bude htjele nastaviti sa snumerologijom do kraja.
Jer ja sam mislio da je gotova te da bi ovako bio dobar nastavak.

Kada procitas koliko i sta ti vredi ... saberi ... polako ima vremena ... sta ce nam x iksova postova a nista ne doreceno ... onda smisli i nadi mijesto ili otvori novo.
Napravi neki plan pa kreni od korjena, stvori neki pocetak, kako se moze sve reci, naci, snaci se, da bude kao jedan zivot ... izvini ... to je samo ako ti se da ili imas zelju.

istina

Istino,ti i ja smo izgleda na istoj frekvencji... Very Happy
Upravo sam o tome razmišljala dok sam pisala...da bih mogla otvoriti posebnu temu i preneti svoja iskustva ...
Kad se osvrnem na put kojim sam prošla do sada...on je popločan sa puno uvida i spoznaja,kao da me je neko" vodio za ruku"...ne kao, nego znam da je tako...
A Belu galaktičku damu bih zamolila da ne briše ove postove dok ne otvorim temu...da ne bih pisala ponovo... Poljubac...
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 16:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::

istina

U redu.
Pozdrav
uspensky ::

A Belu galaktičku damu bih zamolila da ne briše ove postove dok ne otvorim temu...da ne bih pisala ponovo... Poljubac...

Nema frke uspenski sačekaću...opušteno.....ne žuri....
love3
Pozdrav
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 27 Dec, 2009 01:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Divna si draga,hvala ti... Poljubac...
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 27 Dec, 2009 01:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Wow

Reci mi...neću se uobraziti...obećavam! king Very Happy
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 08 Jan, 2010 00:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mogla bi i Dama nešto da kaže za 1. 2. 3.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Jan, 2010 01:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petar iz Podgorice ::

Da.slažem se....može i za 6. Smile

Petre,ima već negde tumačenje jedinice,pokušaću da pronađem, da B.G.Dami malo olakšamo... haker
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 08 Jan, 2010 16:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petar iz Podgorice ::

Već sam pisala o brojevima od 1 do 9.
Evo 1,2,3:

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=56685#56685

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=56705#56705

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=56867#56867
....a i naša Vesna i Olena su se potrudile i dale dosta informacija,pe ti preporučujem da pročitaš i ovu temu.Kako bi pronašao šta te interesuje.
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=398&postdays=0&postorder=asc&start=0

Pozdrav

uspensky ::

Da.slažem se....može i za 6. Smile

I za šest sam pisala. Smile
Izvoli draga http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=58027#58027
Pozdrav i svako dobro.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 18 Jan, 2010 19:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
ZANIMLJIVOSTI BROJEVA :
VEZA BROJEVA U SVETIH MESTA

Arheokriptografija - proučavanje matematičke pravilnosti u proporcijama, veličini i položaju svetih mjesta svijeta

Kako bi shvatili tajne kodove na arheološkim lokacijama, prvo moramo upoznati način gledanja brojeva.
Ovaj pristup brojevima je dobro poznat svakome tko je upoznat sa kriptoanalizom: razbijanju kodova!

Dešifriranje tajnog koda
(Autor Bluegene)

Carl Munck je stvorio znanost "arheokriptografije" - proučavanje matematičke pravilnosti u proporcijama, veličini i položaju svetih mjesta svijeta.

Ali kako bi shvatili Munckove argumente, prvo moramo upoznati način gledanja brojeva koji bi se mogli učiniti dosta stranim većini ljudi. Ipak, ovaj pristup brojevima je dobro poznat svakome tko je upoznat sa kriptoanalizom: razbijanju kodova!
Skriveni kodovi i primarni meridijani

U razbijanju matematičkih kodova koji su skriveni u svetim mjestima, Carl Munck je otkrio da je potrebno napraviti dva manja podešenja na naš moderni način shvaćanja. Prvo podešenje je dužina godine, koja se promijenila od vremena kada je sagrađena Velika piramida. Broj 365,020081, jednak svim šest decimala, leži "zakopan" u mnogim svetim mjestima. Kasnije, u ovom članku, ćemo vidjeti kako se brojevi poklapaju sa nekim Munckovim izračunima.

Glavno podešenje koje nas se tiče u ovom članku, je ipak lokacija glavnog meridijana. Danas se računanje geografske dužine bazira na vertikalnim linijama koje okružuju zemaljsku kuglu preko polova, pretpostavljajući ukupno 360 stupnjeva za cijelu zemaljsku kuglu, i da je nulti meridijan u Greenwichu u Engleskoj. Kada kažemo da je vrijeme 08:00 sati po Greenwich vremenu, to znači da je to vrijeme na 0° geografske dužine.

Ne bi li "razbio kod" svetih mjesta, Munck je otkrio da je prvo potrebno pronaći geografsku dužinu koja se ne bazira na Greenwichu već na Giza u Egiptu. Drugim riječima, umjesto da je na Greenwichu, 0° bi se nalazio na liniji koja prolazi kroz Veliku piramidu. To je glavni meridijan za sva Sveta mjesta.

U "razbijanju koda," jedan broj koji Munck stalno pronalazi "skrivenim" u svetim mjestima je izveden pomoću množenja stupnjeva, minuta i sekundi koje predstavljaju geografsku dužinu lokacije relativnu prema glavnom meridijanu u Gizi. Tako na primjer, ako je sveto mjesto nađeno na 49° 1' 1'' geografskoj dužini od Gize, očekivali bismo da pronađemo isti broj 49 (49×1×1) "skriven" na neki način u tom svetom mjestu.

Pronalaženje skrivenih brojeva

Kako su skriveni brojevi u svetim mjestima? Pa, na primjer u kamenom krugu na geografskoj dužini od 49 stupnjeva 1 minute i 1 sekunde, može biti sedam kamena u krugu, sa kamenim u obliku kvadrata u središtu: sedam na kvadrat jednako je 49. Stepenasta piramida na toj geografskoj dužini bi mogla biti iznimno točan kvadrat u njenoj bazi, sa sedam slojeva na svakoj strani.

Ovo sve bi moglo izgledati kao nategnuta priča - sve dok ne shvatite da većina arheoloških lokacija ima geografsku dužinu ili širinu sa vrlo velikim brojevima. Na primjer, geografska širina od 25 stupnjeva, 7 minuta i 29,32285728 sekundi (sjeverno ili južno od ekvatora), broj sa kojim se ovdje radi je višekratnik broja 5184. Ako pronađete da sa dodavanjem ili dijeljenjem raznih mjera piramide na toj točnoj geografskoj širini možete doći do broja 5184, vjerojatnost takve podudarnosti ne možemo matematički osporiti. Ako također saznate da geografska dužina te piramide može biti derivirana na taj način, još je manje vjerojatno da se radi o nečemu što se dogodilo sasvim slučajno.

Idući dalje, ako u studiji od 250 svetih mjesta pronađemo da je geografska dužina relativna Gizi i da je točna geografska širina kodirana u svakoj od tih arheoloških lokacija? Čak i ako se tu radi o 10 lokacija, odbacili bi ideju da se radi o slučajnosti. I Carl Munck je otkrio da možete pronaći točnu geografsku dužinu u odnosu na Gizu i geografsku širinu, sve do nekoliko decimalnih mjesta, kodirane u baš svaku od 250 svetih mjesta koje je proučavao!

U proučavanju smještaja svetih mjesta, Munck je također dokazao da su ljudi koji su ih gradili također morali vidjeti planet iz svemira!
Bilo bi doslovce nemoguće za nas danas, potvrditi točnost proračuna tih drevnih graditelja bez korištenja satelita.

Tako nam Munck daje dokaz da je tada postojala mnogo naprednija tehnologija nego što su to mislili klasični povjesničari. Uz to, ogromna implikacija je da su sveta mjesta - barem ona koje je Munck posjetio - planski izgrađena od strane istog uma ili od strane iste organizacije. Sve lokacije su sagrađene prema istom planu.

Skrivena snaga brojeva

Svi zasigurno znate za famozni broj 666 - broj zvijeri - broj koji se tradicionalno povezuje sa Antikristom otkrivenja i Armagedonom. Broj 666 je iz Kabale, i iako ima više značajki, njegovo glavno značenje leži u troznamenkastom broju.

U hebrejskom nema samoglasnika, pa većina riječi koje zvuče drugačije su numerički jednake. Na primjer, hebrejske riječ za kralja je MLCh, a riječ za klauna je ChML. Tako da iz gledišta geometrije, klaun je zrcalna slika kralja, i numerički su jednake (570). (Shakespeare je preuzeo ovu klaun-kralj ideju vrlo ozbiljno. U njegovim igrokazima, dvorska luda i kralj su često na mnogo načina dva lica iste osobe. Dvorska luda je ustvari sve što kralj zna "podsvjesno" i ne želi priznati ili se ne usuđuje reći.)

U numerologiji, slova riječi su predstavljena jednim brojem od 1 do 9 (za englesku abecedu A = 1, B = 2, ... nakon I = 9, broji se ispočetka sa J = 1, K = 2, itd.), i ti brojevi se zbrajaju sve dok se ne dođe do broja od jedan do devet - ako se prije ne dođe do broja 11 ili 22, koji se smatraju jako snažnim te se ne smanjuju dalje.

Evo primjera numerologije na engleskoj verziji imena Abraham. A = 1, B = 2, R = 9, H = 8, i M = 4. Kada se sva slova zbroje, dobije se broj 28. Tada zbrojimo znamenke broja 28, 2 plus 8, dobijemo 10. Zadnji je korak da zbrojimo 1 plus 0, što je jednako 1. Broj 1 je početak, inicijacija, porijeklo nečega, kao što je Abraham bio primogenitur Hebrejske rase. A ranije se zvao Abram, što smanjuje zbroj na 9 - posljednji broj ciklusa stvaranja - zadnji čovjek. Zapazite da se broj "666" također reducira na 9.

Povjerenje? Možda. Ipak, Drevni su uzimali ove stvari vrlo ozbiljno, a upravo su oni sagradili piramide. I iako smo dali samo primjer geometrije gore u članku, Carl Munck je otkrio da njezini principi, poput točnog smještaja svakog svetog mjesta, dovodi do otkodiravanja svih svetih mjesta koje je proučavao.

I sve ove informacije vrijede samo za ono što Munck zove "Kod-1" - koristeći brojeve u dvodimenzionalnoj matrici. On također govori o nekom sasvim novom skupu brojeva deriviranih iz njegovog rada kojeg još nije objavio - brojevi koji nas vode u treću dimenziju sinusa, kosinusa i tangensa
(Sveta geometrija).
Jednom će doći vrijeme kada ćemo se malo više pozabaviti sa radom "arhokriptografa" - Carla Muncka.

(Bluegene, za Sibum magazin)
http://xobelisk.net/
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 16 Jun, 2010 16:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Link
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » NUMEROLOGIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeci
Strana 9 od 11

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 220272 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 126878 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 160307 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1860949 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 105119 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1561776 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1799461 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)